"OSOBY LGBT NIE BĘDĄ SIĘ CHOWAĆ NA CZAS WYBORÓW" (BART STASZEWSKI) #zorientowani

Kolejnym gościem cyklu #zorientowani jest jeden z najbardziej zaangażowanych polskich aktywistów LGBT+, Bart Staszewski. Rozmawiamy o ostatnich zawirowaniach wokół naszej społeczności (odcinek został nagrany w piątek 12 czerwca) i strefach wolnych od LGBT. Zapraszam do oglądania!

www.instagram.com/grabari.pl

28 komentarze:

grabari.pl
grabari.pl:
Zachęcam was oczywiście do śledzenia Barta na YT i social mediach, podrzucam linki!
YT: https://www.youtube.com/user/SwedishLion007
FB: https://www.facebook.com/bartstaszewskiaktywista/
IG: https://www.instagram.com/bart.staszewski/
Teresa Stepanowicz
Teresa Stepanowicz:
Nie jestem LGBT ale kibicuje wam wszystkim. Nie chowajcie się nigdy, bo też nigdy nie będzie tego właściwego czasu. Zawsze będzie coś ważniejszego! ✊✊✊
Pan Janush
Pan Janush:
wygląda jak byście byli w jednym mieszkaniu xD
Mario
Mario:
Tak-tak, nie-nie. Nie bądźcie obojętni w sprawie LGBT. Mury runą
https://wyborcza.pl/7,75968,26035851,tak-tak-nie-nie-nie-badzcie-obojetni-w-sprawie-lgbt-mury.html
Przemek Botak
Przemek Botak:
Jestem bardzi ciekaw, co wyniknie z tego zaproszenia do pałacu. Sytuacja faktycznie zmienia się z dnia na dzień, aż ciężko za tym wszystkim nadążyć.
Wiktor Pahl
Wiktor Pahl:
Oh to chyba ten sam Bart Staszewski, który bez żadnego powodu zaczął najeżdżać ostatnio na Panią Posłankę Monikę Pawłowską (Wiosna) za rzekomy "mobbing". Facet, który nie ma o tej sprawie zielonego pojęcia, a wiedzę na ten temat wyciągnął z mediów, które na sprawie chciały zwiększyć zasięgi. Powiem tyle, że żadnego mobbingu nie było, ale była i jest za to wielka krzywda wyrządzona Pani Monice, która jest totalnie miłą osobą i nie mam pojęcia jak można się przyczynić do zadania jej takiego bólu. Tacy pseudoaktywiści jeszcze to roznoszą dalej.
Ten facet nie jest ani aktywistą, ani nie jest lewicowy i jeśli chce zmieniać ten kraj i walczyć z hejtem to najpierw powinien zacząć od siebie. Miłego Dnia!
Arek Vaz
Arek Vaz:
Świetna rozmowa!
albertox
albertox:
Spontaniczny bunt w młodym wieku jest zrozumiały i jest Ok. Ale to nie jest skuteczna strategia w obliczu zimnej agresji, w tym przypadku cynicznej homofobii.
Kasia Balu
Kasia Balu:
Czemu nie byłeś taki w Szwecji za dużo muzułmanów hahahaha
Kasia B.
Kasia B.:
:)
Violetta Majewska
Violetta Majewska:
artykuł osiemnasty
https://www.youtube.com/watch?v=1fCRBKkMETo
Borys Bory
Borys Bory:
Wspaniały wywiad, bardzo dziękuję i wspieram jak tylko mogę 👌👍❤🌈🌈❤
Mario
Mario:
Można jeszcze przypiąć Twittera:
https://twitter.com/BartStaszewski
Kasia Balu
Kasia Balu:
A co z dyskryminacją grubasów, przez wszystkich.W pracy,szkole ,wszędzie przez wszystkich.
Agness Fox
Agness Fox:
Ja już nie nadążam za tymi fake newsami. Unikam oglądania tv, bo o naszej społeczności mówią hetero mężczyźni w średnim wieku nie mający pojęcia o co chodzi i rozmawiający o nagonce na nas jako o strategii politycznej. Dziękuję Bart że walczysz, dziękuję Grabari, że wykorzystujesz swoją platformę. Kocham was wszystkich, trzymajmy się razem 💖💜💐🏳️‍🌈💝💓
Dawid Majchrzak
Dawid Majchrzak:
Każda szanująca się większość, ma obowiązek liczenia się ze zdaniem mniejszości i brania pod uwagę jej postulatów! Moim zdaniem wyznacznikiem dojrzałego społeczeństwa jest właśnie to jak większość traktuje mniejszości. Sprawy gospodarcze są ważne, ale łatwiej naprawialne, niż zmiany społeczne, nastawienie ludzi przeciwko sobie, przeciwko mniejszości. Doskonale widzieliśmy już jak to działa i jak to się kończy na przykładzie Żydów podczas wojny. Nie mogę więc zrozumieć, jakim cudem ludzie/politycy/księża/biskupi uznający się za wykształconych, mądrych i światłych mogą popełniać(znowu i znowu) dokładnie ten sam podstawowy błąd??
A co do kościoła katolickiego to nie ma bogatszej i bardziej uprzywilejowanej struktury w Polsce, z większymi wpływami. Wszędzie jest pełno kościoła, dosłownie na każdym kroku. Mówienie więc, o dyskryminacji kościoła przez osoby LGBT jest co najmniej nieporozumieniem. To tak jakby 95% Polaków nagle stwierdziło, ze czują się dyskryminowani przez pozostałe 5%. Zwłaszcza, że Kościół wręcz systemowo dyskryminuje ludzi LGBT, mówiąc o tym, ze nie odziedziczymy królestwa czy jakieś inne głupoty, o kamieniach u szyi i krwi na nas. To jest dopiero żałosne, że Kościół dyskryminuje kogokolwiek z Jezusem, który mówił, ze wszyscy mają się miłować i kochać, i Bogiem na ustach. Oczywiście Kościół mówi, że nie dyskryminuje ludzi jako takich tylko IDEOLOGIĘ, której oczywiście nie ma- więc tak czy owak ludzie są tu ofiarami. Ludzie popełniają samobójstwa przez to gadanie bo czują sie zaszczuci. Ideologia nie popełnia samobójstw, ludzie popełniają, ze względu na to, ze Kościół myli ideologię z ludźmi. Że nie wspomnę, jaka realna ideologia stoi za kościołem, palenie niewinnych ludzi na stosach w imię wiary, zabijanie na wojnach w imię wiary. To jest dopiero ideologia. Już nie mówiąc, że Mieszko nie przyjął chrztu ze względu na to, że się głęboko nawrócił. Przyjął go ze względów politycznych, można powiedzieć miał gdzieś wiarę tak naprawdę. Gdyby Jezus dzisiaj chodził i nauczał to by cały Kościół posłał do diabła i przyłączył by się do protestów O równouprawnienie. Jestem tego pewien na sto procent!
Ps. Jak słyszę, że Geje, czy Lesbijki są wielkim zagrożeniem dla rodziny to słabnę. Oni zasadniczo nic nie mają do tradycyjnej rodziny. Oni chcą, żyć tak jak sobie wymyślili tak jak chcą i jaki mają pomysł na życie. W chwili obecnej jest to niemożliwe. Ja nie mogę oficjalnie poślubić osoby, którą kocham. Tu chodzi tylko o pewne poszerzenie definicji, takie, żeby każdy mógł się w pełni realizować życiowo. Tradycyjna rodzina nie ma tu nic do rzeczy. I nic jej nie zagrozi, bo cały czas będzie przytłaczająca większością.
Dargi
Dargi:
Cieszę się bardzo że, zaprosiłeś Barta do kolejnego wywiadu, facet ma głowę na karku i mądrze mówi. Oby więcej takich gości.
Michał Przez M
Michał Przez M:
Bartek jest Hooot ! oczywiście nie chce umniejszyć jego zasługom i temu co robi, po prostu taki fakt :)
PanGramofon
PanGramofon:
💛🧡♥️💜💚💙🖤💛🧡♥️💜💚💙🖤
Marcin P
Marcin P:
A co społeczność LGBT myśli o obcych cywilizacja chce a dokładnie o reptilach?
Sweet moon
Sweet moon:
Strefy wolne od lgbt , strefy wolne od wszystkich ludzi . Można powiedzieć wolność ludzi od ludzi. Jednych się tępi i drugich się wspiera a trzecich nie wiadomo co. Noż normalnie brak szacunku , 0 % podatku dla życzliwości. A ponoć mówi się , że odmiennością zdobywamy świat.
Mariusz Czech
Mariusz Czech:
To nie prawda, że Bart nie umie tańczyć. Widziałem jeszcze w starym Wyrku, że umie :))
seba olej
seba olej:
"Trans mężczyźni zachodzą w ciążę" brawo xD
Martyna 김세이
Martyna 김세이:
mam nadzieję, że nie zablokują organizacji parad równości, bo warszawska parada w czerwcu to impreza roku! w tamtym roku niestety nie znalazłam ciebie grabari, bo byłam przy innej platformie, ale za rok chętnie ciebie przytulę i podziękuję za tworzenie tego kanału. pozdrawiam z białegostoku! (chociaż pochodzę z pomorza).
kgk1
kgk1:
Ten Pan niestety juz nie występuje w moim imieniu. Dla sławy i blasku fleszy sprzedal sie dzis, idac na spotkanie z Duda. Z terrorystami sie nie negocjuje. Tym spotkaniem zrobil ogromną krzywde społeczności lgbt, ocieplil wizerunek Dudy i jesli Duda wygra, to będzie m.in. jego wina. Szkoda, że slawa wazniejsza. Bardzo to przykre.
GTRobin2000
GTRobin2000:
UWAGA !!! W TĄ NIEDZIELE (21 CZERWCA) ORGANIZUJEMY TĘCZOWE DISCO PO KOŚCIOŁAMI W CAŁEJ POLSCE !!! TYLKO LGBT !!!!
Ela Kaliszuk
Ela Kaliszuk:
Bo wszyscy się was wstydzą. Szczególnie tych obscenicznych parad z piórkiem w d....
Gregor Kolodziej
Gregor Kolodziej:
Nie dla ideologi lgbt