Ostatni list od kochanka | Oficjalny zwiastun | Netflix

Ambitna dziennikarka (Felicity Jones) znajduje sekretne listy miłosne z lat 60. i krok po kroku odkrywa historię zakazanego romansu pewnej pary (Shailene Woodley i Callum Turner). Ekranizacja wzruszającej powieści romantycznej autorstwa Jojo Moyes. W filmie występują też Joe Alwyn i Nabhaan Rizwan.

Zobacz film „Ostatni list od kochanka” w serwisie Netflix. Premiera 23 lipca.

Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

Ostatni list od kochanka | Oficjalny zwiastun | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

23 komentarze:

Fan
Fan:
Jaki jest cel tworzenia zwiastunów zdradzających bieg zdarzeń filmu czy adaptacji filmowej? Nie rozumiem tego zabiegu, który coraz częściej się pojawia na Netflix... To się kompletnie mija z celem, jeśli chcecie zachęcić widza, to można to zrobić inaczej, nie zdradzając mu fabuły. Na Merlina!
wiki wietecka
wiki wietecka:
Piękna historia i zwiastun bardzo mnie zainteresował zapowiada się bardzo fajny film z chęcią go obejrzę.
Katarzyna
Katarzyna:
Polecam książkę :) film też oglądnę z ciekawości :) , tym bardziej ze zanim się pojawiłeś ( zarówno książka jak i film) były bardzo dobre :)
Jowita Trzcińska
Jowita Trzcińska:
Czytałam książkę :D Po obejrzeniu zwiastuna jestem na TAK <3
Kunabialy1991
Kunabialy1991:
Pisząc do Ciebie te słowa, moje serce całe płonie, nigdy nie czułem czegoś takiego..nie zadowoli mnie cześć Ciebie ..moje serce i nadzieja leżą w Twoich dłoniach..;(
A. T.
A. T.:
Felicity Jones bawiąca się w detektywa to coś, co do mnie przemawia
Lou
Lou:
To wygląda naprawdę dobrze.
I wreszcie Shai ma dobrą rolę.
connnee1771992
connnee1771992:
Dokładnie tak to sobie wyobrażałam gdy czytałam książkę
Monika
Monika:
Wygląda świetnie
Joasia U
Joasia U:
Zapowiada się ciekawie chociaż nie czytałam tej książki Moyes " Zanim pojawiłeś się " jest super książką jak i jej kontynuacje. Ciekawa jestem i tego filmu i chyba sięgnę po książkę.
Lidia Kedra
Lidia Kedra:
Mam wrażenie, że zdradziliście wszystko w zwiastunie. Wygląda na piękny film i w ten sposób go nieźle schrzaniliście.
WhiteRed ***
WhiteRed ***:
Piękna historia która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Kinga eM
Kinga eM:
Czekam!🙏❤️🕊️
photo drops
photo drops:
Shailene Woodley 🥰😍
vlodek-193
vlodek-193:
Jak dla mnie to za mało "akcji" 😂😂😂
Aneta A
Aneta A:
JUŻ 23 lipca? Chyba dopiero😭
Nikola Ch
Nikola Ch:
Callum 😍😍😍
Luiza Kramp
Luiza Kramp:
Netflixowska wersja listow do Julii?
Małg Gośka
Małg Gośka:
A czy ktoś wie co to za piosenka?
Michael [Sabatiel]
Michael [Sabatiel]:
Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sobota (Sabat, Szabat, Szabas) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, sonntag ). Potwierdzeniem że Sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,Pan(władca) odpoczynku)'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre ;)

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek ;) bar spełnia swoją rolę choć nie jest tak popularny i bogaty jak np. kościół katolicki albo bar Lux z serialu Lucyfer [z łac. – niosący światło; lucem biernik od Lux (Światło(np. słoneczne;)) + ferre (nieść)].

Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)(analogia do głupich panien z przypowieści). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?

Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę ,,dyskusje'' tam pełniejsze opisy jak również linki do memów o tematyce którą tu poruszam.

A ty którą znasz wersje dziesięciu przykazań, wykastrowaną katolicką czy pełną Biblijną? Jak umiesz czytać ze zrozumieniem i jesteś wystarczająco bystry(a), znajdź różnice między obiema wersjami.

Poniżej pełny Biblijny Dekalog z księgi Wyjścia(EXODUS) rozdział 20
1. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!
2. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
3 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.
4. Pamiętaj o dniu sabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest sabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz w tym dniu wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień sabatu i uznał go za święty.
5. Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.
6. Nie będziesz mordował.
7. Nie będziesz cudzołożył.
8. Nie będziesz kradł.
9. Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek.
10. Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego».

Poniżej katolicka wersja, powszechnie znana i nauczana wśród katolików.
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.
4. Czcij ojca swego i matkę swoją.
5. Nie zabijaj.
6. Nie cudzołóż.
7. Nie kradnij.
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest.
Pytanie za 100 punktów. Jak przestrzegać dziesiąte przykazanie według podziału katolickiego które brzmi ,,Ani żadnej rzeczy , która jego jest. ''? Gdy pomieszamy kolejność przykazań, np. wstawiając dziesiąte jako pierwsze? Bądź czytając przykazania od ostatniego, czyli od dziesiątego do pierwszego?
Chetanbhai Chetanbhai
Chetanbhai Chetanbhai:
❤civt gub gals u va ❤
IDK
IDK:
Hm
Melanix8
Melanix8:
Właśnie to obejrzałam i pamiętając jak niedawno obejrzałam też serial pt. "Sex/Life" brzydzi mnie to, co i w tym filmie i w tamtym serialu przedstawiono, a mianowicie uzasadnianie zdrady małżeńskiej popełnionej przez kobietę.
Sama jestem kobietą i taki motyw, tego uzasadniania zdrady wobec męża, czy ogółem wobec partnera mnie brzydzi, szczególnie, gdy obie żeńskie postaci w tych produkcjach dopuściły się zdrady, bo czuły się nieszczęśliwe w swoich związkach i myślały, że to w jakikolwiek sposób usprawiedliwia ich zdradę...