Ostatni wywiad Kamila Durczoka dla VIVY.pl | Dziennikarz o trudnym momencie w karierze

Oto fragment ostatniego wywiadu wideo, jakiego Kamil Durczok udzielił VIVIE.pl w 2016 roku. Dziennikarz o tym, jakie wnioski wyciągnął po zakończeniu współpracy z Faktami. Materiał powstał 5 lat temu w Katowicach.

Social Media:
www.facebook.com/VivaMagazyn
www.instagram.com/viva_magazyn

Więcej na www.viva.pl

Powiązane wiadomości:

100+ komentarze:

Magazyn VIVA!
Magazyn VIVA!:
Więcej wspomnień o dziennikarzu znajdziesz na VIVA.pl: https://viva.pl/tagi/kamil-durczok-27777-r7/
Agnieszka Piechowiak
Agnieszka Piechowiak:
Dziennikarz i profesjonalista w każdym calu.Cudownie się Go słuchało.Będzie nam bardzo brakowało Jego rzeczowości wnikliwości i zaangażowania...Żegnamy Pana Panie Kamilu! Niech Pan odpoczywa w pokoju wiecznym!
Lion's Heart
Lion's Heart:
Dziś mogę powiedzieć, że mam czyste sumienie. Nigdy bowiem nie podniosłem kamienia i nie cisnąłem nim w Kamila, nie rzuciłem się do gardła jak niektóre hieny i nie opluwałem jak robiło to wielu innych. Nie usprawiedliwiałem i nie rozgrzeszałem (np. z jazdy po pijaku) ale doceniałem umiejętność przyznania się do błędu i świadomość konsekwencji zeń płynących.! Ceniłem warsztat dziennikarski, który był na bardzo wysokim poziomie.! 53 lata to zdecydowanie nie czas by umierać, zwłaszcza po tym jak parę lat wcześniej wygrało się tę najtrudniejszą w życiu walkę i dostało drugie życie. Kamilu jeszcze tyle było do zrobienia, będzie Ciebie brakowało.!!!
Jadwiga Cieszynska
Jadwiga Cieszynska:
Nie każdy potrafi przyznać się do swoich błędów a on to zrobił niech dobry Bóg wspomni o nim w dniu ostatnim .
Renia Bogdanowa
Renia Bogdanowa:
Bardzo szczery wywiad nie każdy potrafi mówić o sobie tego trzeba się nauczyć fajny gość był z Pana Durczoka spoczywaj w spokoju wiecznym amen
Renka Lila B
Renka Lila B:
Odpoczywaj w spokoju. Nie kołacz już swojej Duszy Kamilu ❣️🙏🪔
Niechaj wszystko, co nie dobre, wątpliwe odpłynie. 🪔
Ewa T
Ewa T:
Żegnaj 😪😭😭😭😭🙏 Zostaniesz w naszych sercach 🖤
Antos S
Antos S:
Ten człowiek przyznał się publiczne do swoich złych zachowań. Szacunek i Proszę o modlitwę za niego
Becia Bar
Becia Bar:
Nie ma ludzi idealnych. Każdy z nas popełnia błędy aż do starości. Dlamnie Kamil był zawsze świetnie przygotowany do swojej pracy .prowadząc Fakty. Nidy nie wiemy czy widząc kogoś. Nie widzimy go po raz ostatni .
Jack 1
Jack 1:
Kto z nas jest bez winy,
Niech pierwszy rzuci kamień.
Amen.
A K
A K:
Niech ci co czuli się skrzywdzeni przez Ciebie nie czują urazy .Ci co mogli podać Ci rękę w potrzebie a nie podali niech modlą się za Ciebie
Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie 🕯️ Śpij w Spokoju Kamilu ♥️🙏
Barbara Warakomska
Barbara Warakomska:
Pomimo wszystkich turbulencji Pana Kamila uważam ,że był to jeden z najlepszych dziennikarzy.Wkładał serce i swój profesjonalizm w swoją pracę , co było widać w każdych wiadomościach.Wielka strata.🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
Marlena Nowak
Marlena Nowak:
Profesjonalista!!! Niech Spoczywa w Pokoju😪😪😪😪😪
Mili Wanili
Mili Wanili:
Spoczywaj w pokoju moj imienniku 😢.
Jeżeli tam na górze są Fakty napewno będziesz "szefem".Byłeś profesjonalny w tym co robiłeś i być może Bóg kogoś takiego jak ty właśnie tam potrzebuje. 👍🙂
Beata Bogdanowicz
Beata Bogdanowicz:
Bardzo wspaniały dziennikarz., człowiek . Kamil bardzo będzie Cię brakowało. Spoczywaj w spokoju... Współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Jag Jag
Jag Jag:
Wielki szacunek !!!! Kamil byłeś Wielki !!! DZIĘKUJĘ
Barbara Kaczmarczyk
Barbara Kaczmarczyk:
Spoczywaj w spokoju już nie musisz martwić się niczym
Monika Kowalska
Monika Kowalska:
I oto chodzi aby móc potrafić się przyznać do błędów i rozliczyć się z tymi których się skrzywdzilo
Kalinka Ja
Kalinka Ja:
Szkoda człowieka,był jeszcze młody i mógł żyć💜
Tam Ste
Tam Ste:
Pan Durczok niesamowicie przypominał w sposobie wypowiedzi mojego brata- niezmaowitego pracocholika, lekarza o naprawdę niesamowitych umiejętnościach, dla którego całym światem jest praca. Rozumiem toi jest mi mega przykro, że tacy ludzie z powołaniem, z pasją przypacaja to zdrowiem, a jak widać i zyciem.
Pelias Sarkovy
Pelias Sarkovy:
Wspaniały dziennikarz...Spokój Jego Duszy.Szacunek
MsKasiula01
MsKasiula01:
Jakie to wszystko co przeżył , tak boleśnie, ostatnio Pan Durczok, dziś wydaje się mało istotne...
Straszne , że zapłacił zdrowiem tak bardzo.
Justyna
Justyna:
Odszedł świadomy pewnych rzeczy i spraw człowiek. On sam wie czy świadomy do końca tego co zrobił innym. Błyskotliwy i inteligentny. I takim go zapamiętam. Kiedy oglądałam jeszcze telewizję pamiętam Go i bardzo ceniłam tamtą wiarygodność i przekaz. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, a ja też przestałam oglądać telewizję.
Barbara Wicha
Barbara Wicha:
Dobry dziennikarz spoczywaj w spokoju
Danuta Kurkowska
Danuta Kurkowska:
Poruszyła mnie ta smierc .To był człowiek dobry ,bo tylko dobry człowiek rozumie i przyznaje się do błędu. Osiągał szczyty w zawodzie a za to spotkały go tylko przykrości. Nie mnie oceniać kogokolwiek życie ale wiem ,że zazdrość innych zniszczyła wielu .Żal i smutek mnie ogarnia bo lubiłam p.Durczoka za jego rzemiosło.
Jolanta Rybak
Jolanta Rybak:
Profesjonalista dziennikarstwa jakich mało, rzeczowy, fantastyczny człowiek ,bardzo dobrze się go słuchało , będzie nam bardzo Pana Kamila brakować.
Monika Paruch
Monika Paruch:
Zawsze byłam, jestem i będę pod ogromnym Jego urokiem. Niesamowite wrażenie czyni na mnie Jego barwa głosu, lekkość i płynność wypowiedzi, przemyślane słowa, szczerość, momentami brutalna i dosadna, zdecydowanie, odwaga, mocny charakter, wrodzona, naturalna charyzma, wyrazistość, nawet kontrowersje przydają Mu wyjątkowości i czynią Jego postać wielowymiarową. Do tego był naprawdę męski, uczuciowy ( czego mamy dowód w przepięknej, rozczulającej relacji z Dymitrem ) i przystojny. Nie mogę uwierzyć, że nie ma Go już...a w Dymitrze jestem zakochana. Nie wyobrażam sobie, jak cierpi teraz to biedne stworzenie. Nie pojmuje, że Pan nie wróci do niego...
miszka
miszka:
Dla mnie każdy kto tak kocha psa jak Kamil jest dobrym człowiekiem.Błaga kochajcie tego psiaka🖤
robert lukasik
robert lukasik:
Wszyscy zyjemy w czasach tworzenia sie nowej rzeczywistosci..........a to naturalnie sprzyja popelnianiu rozego rodzaju bledow ! Niech dobry Bog da Ci szczescie wieczne !
Małgorzata Borkowska
Małgorzata Borkowska:
R.I.P. bardzo współczuję Rodzinie i Bliskim....pozostał ból i żal odszedł Człowiek....
Jolanta XYZ
Jolanta XYZ:
Najgorsze w tym jest to, że dzisiaj nie ma takiego dziennikarza, który by swój warsztat dziennikarski tak kochał jak on i przykładał do niego najwyższą wagę.
Piotr Stasiak
Piotr Stasiak:
Super człowiek, błedy popełnia każdy, ale nie każdy umie się do nich przyznać. I to jest wielkie i fantastyczne. Szkoda że nie ma go już wśród nas.
Małgorzata Żuchowska
Małgorzata Żuchowska:
Chyba trochę za wcześnie. Ja pamiętam i żałuję, że Pan odszedł. Chciało się oglądać telewizję....
Izabela Z
Izabela Z:
Wspaniały dziennikarz... Szkoda, że doceniamy dopiero po śmierci.
MM
MM:
Profesjonalny dziennikarz,za szybko odszedł.Współczucia dla rodziny (*)(*)(*).
Ilona Tyminska
Ilona Tyminska:
Panie Kamilu, był Pan wspaniałym człowiekiem. Dzisiaj byłam na Pana pogrzebie. Pogoda paskudna, wiatr, deszcz... Nawet niebo płakało z powodu Pana śmierci...
Sonia Harcz
Sonia Harcz:
Najlepszy Dziennikarz Pan Kamil Durczok na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
Katarzyna Jasinska
Katarzyna Jasinska:
Zegnaj Mistrzu, nikt Cie nigdy niezastapi....Pozostaniesz dla nas Najlepszy
Gosia Hruby
Gosia Hruby:
Jezeli ktos jest dobry w tym co robi i wyjatkowy to zawsze wkracza zawisc ludzka i przewaznie zle sie konczy!!!!! Swiec. Panie.nad Jego dusza!!!!!
Joe
Joe:
Zajebisty gość. Widywałem, osobiście nie znałem. Raz kiedyś, wrzuciłem komentarz na jego fb. Polubił. Może to dziwne, ale jego śmierć stworzyła pustkę w moim życiu. Śpij rówieśniku najsmaczniej, jak można. R.I.P.
Catson
Catson:
Byłeś i zostaniesz częścia wolnych mediów.
Śpij Kamilu w ciemnym grobie,
niech się Polska przysni Tobie.
Oliwia 14
Oliwia 14:
Inteligentny , człowiek z klasą ,przyznaje się publicznie do błędów poprostu szkoda że nikt nie pomógł mu wyjść z alkoholizmu , każdy z nas po alkoholu nie raz popełnił głupstwa za które się teraz wstydzi , tak bardzo szkoda człowieka ,rodziny która musiała się z tym hejtem ,bezlitosnym mierzyć ,nie zaufał Panu Najwyższemu a On by się tym zajął ,pomógł ,ukoił obolałe depresyjne serce ,poprowadził w dobrym kierunku .Spoczywaj w Pokoju .
mleczne zeby
mleczne zeby:
To nie powrotów ana strata, dziennikarz z najwyższej póki,pamiętam jak zaczynał, piekielnie zdolny, pracowity, merytoryczny tylko te słabości..pokonały... . odpoczywaj Kamilu, dla mnie zawsze będziesz najlepszym dziennikarzem.. odszedł Mistrz..
Agnes Laufer
Agnes Laufer:
Przykro mi, niestety placzemy po nim. Szkoda, ze nie dal sobie pomoc. Tak naprawde to nie wiem co mam napisac, media go wymazaly, trzeba wierzyc w drugiego czlowieka. Ja w niego wierzylam, ze znowu bedzie na szczycie.
Tak smutno bo nie ma juz w Polsce takiego dziennikarza jak on, Fakty sie dla mnie skonczyly wtedy gdy pozegnaly sie z Kamilem. RIP
Jagoda Marzec
Jagoda Marzec:
Nie ma ludzi idealnych,i trzeba wybaczać.Czy nie tego się uczyliscie?💐
Barbara Wicha
Barbara Wicha:
Piekny piesek
chicosvr1
chicosvr1:
super facet z prawdziwego zdarzenia z mega ambicjami i charyzmą- gwiazda 100% ...szkoda ze zgasła .
Karolina Tkacz
Karolina Tkacz:
Szkoda, że młody wciąż człowiek musiał odejść z tego świata. Nikt nie jest bez winy każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu kogoś zranił, lub zrani. Świadomie bądź nie. Lecz nie każdy potrafi się przyznać przed samym sobą, a co dopiero publicznie do błędów i krzywd wyrządzanych innym. Oby tam czekał na nas lepszy świat.
Agnieszka Fedko
Agnieszka Fedko:
Wieczny odpoczynek racz mu dac panie Wyrazy współczucia Bardzo przykro mnie
Jadwiga Jeż
Jadwiga Jeż:
Też tak mówiłam do moich psów. Z MIŁOŚCI.
Kasia super
Kasia super:
Ten człowiek miał wspaniały głos, był moim ulubieńcem jeśli chodzi o telewizję...mądry, błyskotliwy z ogromną charyzmą....... dla mnie był profesjonalistą [*]
Agusha F
Agusha F:
Swietny czlowiek, znakomity dziennikarz.
Wielka szkoda ze tak szybko odszedl.
Z perspektywy czasu mozna go zrozumiec, nawet i latwiej jest wytlumaczyc jego postepowanie …
Wielkie wyrazy wspolczucia rodzinie i jego prawdziwym przyjaciolom, bo na pewno wielu ich mial
Lidia Raszka
Lidia Raszka:
Na pewno będę tęsknić za Jego głosem😪❤
Piotr Standarddeviation
Piotr Standarddeviation:
Szkoda Człowieka ...Żal mi.
Sylwia Henkiel
Sylwia Henkiel:
Spoczywaj w spokoju już nic nie jest ważne
Teresa Ulatowska
Teresa Ulatowska:
Co by nie mówić , ja bardzo Pana Durczaka lubiłam i bardzo mi żal.
Hanna Korob
Hanna Korob:
Mobbing molestowanie... wszędzie w Polsce. Pana utopili a sami utrzymują się na trzęsawisku
Jolanta XYZ
Jolanta XYZ:
Pierwiastek egoizmu zwyciężył nad zdrowym rozsądkiem i się spadło z najwyższej drabiny. Szkoda tego epokowego dziennikarza najwyższych lotów.
Zbigniew Stefaniak
Zbigniew Stefaniak:
Konkretny facet tak bardzo konkretny idealny prawdziwy gość
MO Bastet
MO Bastet:
To był wspaniały dziennikarz, z pasją, spalał się w tej pracy. Szkoda, że nikt mu nie pomógł jak się pogubił. Bardzo go lubiłam, a jak odszedł przestałam oglądać fakty.
Bogda M
Bogda M:
Człowiek jest jak mgła Przychodzi, odchodzi zostają wspomnienia jakiś ślad stopy na piasku na chwilę i woda i mgła która wszystko zabiera i życie którego już nie ma Nie wypowiedziane słowa urwane w ół zdania...
Nika
Nika:
On ma....miał świadomość siebie..był tak jak każdy z nas człowiekiem..pies 🐶 🐕 cudny....
Sabina Runka
Sabina Runka:
Szkoda że ludzie tak młodo odchodzą.
Marta
Marta:
FENOMENALNY DZIENNIKARZ!!!
Elzbieta asd
Elzbieta asd:
Umarłeś, aby właśnie zacząć Żyć. 🤲❤🤲
Sylwia Nawaz
Sylwia Nawaz:
Ten człowiek potrafił publiczne przyznać się do błędów. Bardzo to cenię u drugiego człowieka.
Kasia Kowalska
Kasia Kowalska:
Zajebisty facet!😍 Szkoda!😢 Spoczywaj w spokoju Panie Kamilu 🙏💔
M S
M S:
W głębi duszy miły człowiek.
Wiola Konarska
Wiola Konarska:
Nikt z nas nie jest idealnym Spoczywaj w Pokoju 🙏
Nicol1
Nicol1:
wspaniały człowiek [*]
ludmila kuliga
ludmila kuliga:
Ja bardzo lubialam pana Durczaka jako dziennikarza, brakowalo mi jego no odejsciu.
PeterS
PeterS:
Zawsze miałem do faceta szacunek.
Raptor BX
Raptor BX:
Nie ma człowieka ,pozostał tęskniący owczarek niemiecki ...niewymownie bo niewypowiedzianie ...
Będzie mi tego Człowieka brakować . Był barwną postacią. Dobrze ,że był tym kim był. Czasem mnie wku...
..ale życie nie polega na przytakiwaniu . Wzloty i upadki mamy wszyscy.
Krytykujemy....też " wszyscy"
A Jego życie - było tylko Jego życiem i gówno nam do tego / / .
Pozostała pustka .
Można ją wypełnić na szczęście głosem i przemyśleniami Kamila Durczoka . Głos to niesastąpiony .
R.I.P
- sąsiad z Katowic Ligoty
Anaa Aha
Anaa Aha:
Młody człowiek
E P
E P:
Każdy z nas ma coś za uszami wiec nie osądzajmy nikogo RIP panie Kamilu
Anna S
Anna S:
Głos fajny odpocznij Kamil...:))...Kajs na chmurce mieszkasz Ty:)))
Asia
Asia:
Mimo wszystko żal mi człowieka. Już na Boskim sądzie jego życie prywatne ale jako dziennikarz był profesjonalistą.
Urszula Tkaczyk
Urszula Tkaczyk:
A ja Pana zawsze ceniłam🏵️
Paweł Kurowski
Paweł Kurowski:
Pycha kroczy przed upadkiem, mimo to był świetnym dziennikarzem.
Antoni Kosiba
Antoni Kosiba:
Pracował 20 lat dla TVN. Dostał od Pana Boga drugie życie. Daną mu szansę, zmarnował. Przegrał z egoizmem, a dokładniej z PYCHĄ. Doskonały przykład niemieckiego powiedzenia ,,Hochmut kommt vor dem Fall". 🤔
Alise K
Alise K:
Nie zdążyłam mu napisac jak świetnym był dziennikarzem. Szkoda. Spieszmy się...
Urszula Abelska
Urszula Abelska:
Sposob przekazywania informacji to rewelacja, genialnosc. Super dziennikarz, na najwyzszym poziomie. Szkoda ze tak skonczyl, a tyle mial jeszcze do zrobienia. Indywidualnosc. Brakuje go bardzo.
ARTURmile
ARTURmile:
Spoczywaj w spokoju
Barbara Pietrzak
Barbara Pietrzak:
Kamilu❤️Rest in Peace 💕
Justyna Zembrzuska
Justyna Zembrzuska:
Prosimy o udostępnienie całego wywiadu.
Paweł Siluk
Paweł Siluk:
Dziękuję Panie Kamilu .
.................😢
irena sawicka
irena sawicka:
PANIE KAMILU BYL PAN SUPER
Grazyna Grazyna
Grazyna Grazyna:
Lubiłam go.
Maria Kasprzak
Maria Kasprzak:
Widać po tym nagraniu że bardzo się tym wszystkim przejmował do tego samotność i choroba zaatakowała z zdwojoną siłą ale widać tak chciał los zeby mu w tym ulżyć Teraz już nie musi się niczym martwić Bóg jednak wie co robi Śpij spokojnie i się nie martw
Joanna Piechocka
Joanna Piechocka:
Kurcze nie mogę nic już oglądać z Panem Kamilem,bo płaczę.On przeprosił opinia Publiczna nie wybaczyła. Loża szydercow i sędziów sprawiedliwych. C....j z Wami ! Niech Pan spoczywa w pokoju..niech będą czyste stoły i dużo miłości tam..
Mira Sadowska
Mira Sadowska:
Wspaniały Człowiek Profesjonalista dziennikarstwa rzeczowy Z przyjemnością oglądałam jego programy Pozostanie w mojej pamięci jako Wyjątkowy dziennikarz
Marian Kuczewski
Marian Kuczewski:
Chyba największym błędem " mądrych" ludzi jest dąrzenie do ideału. Tylko że inaczej się nie da
Rafał P.99
Rafał P.99:
Wspaniały dziennikarz i człowiek, wielki żal...
Robson293
Robson293:
Miał odwagę żeby "zejśc ze sceny" zamiast za wszelką cenę trzymać się stanowiska . Taka odwaga przydałaby się dzisiaj niektórym naszym politykom.
krefznosa
krefznosa:
Pan Kamil był - Anną Wintour polskiego dziennikarstwa ! Takie poruszenie
po jego śmierci dowodzi na to jak dla wielu osób był ważną postacią. Jego śmierć nam to uświadomiła, szkoda , że nie wcześniej... Będziemy bardzo tęsknić .
Danuta Tokarska
Danuta Tokarska:
Był super dziennikarzem
KrzysiekXD
KrzysiekXD:
Każdy dzień zbliża nas do śmierci wszystko co się urodzi na świecie będzie musiało umrzeć to jest tylko kwestia czasu także szanujmy się na wzajem i cieszmy się każdym dniem życia
Anna Konieczykowska
Anna Konieczykowska:
Szczera rozmowa.🌹
Krys celia
Krys celia:
mysle ze czul sie jednak bardzo samotny!
Grazyna Lipinska
Grazyna Lipinska:
Kazdy popelnia bledy, Panie Kamilu byl Pan wielki i wyjatkowy i zawsze bedzie i nawet smierc tego nie przerwala..