Paulina Hennig Kloska - wystąpienie z 14 grudnia 2018 r .

Paulina Hennig Kloska - wystąpienie z 14 grudnia 2018 r .
Posiedzenie Sejmu RP nr 74

Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy budżetowej na rok 2019

https://videosejm.pl/posiedzenia-sejmu/posiedzenie-sejmu-rp-nr-74/trzeci-dzien-12/punkt-29-12


Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Wejdź na https://videosejm.pl - tylko w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:
FB: https://www.facebook.com/videosejmpl
TT: https://twitter.com/videosejm

Źródło nagrań: System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl

7 komentarze:

Zbyszek Tokarek
Zbyszek Tokarek:
Widać demokracja i opozycja w sejmie jest potrzebna.Trzeba patrzeć wszystkim na ręce.Dobrze,że posłowie ze sobą ,dyskutują a nie skaczą sobie do oczu,jak to dzieje się na wschodzie!
Steven Weinberg
Steven Weinberg:
Paulina Hennig - Kloska w swojej wypowiedzi z wtorku 9 czerwca, w programie TVP info "Minęła 9" oświadczyła, iż po trzech dniach zbierania podpisów [Platforma mogła zbierać już podpisy na Rabieja Czaszkowskiego od środy, tj. od 2 czerwca, czyli 7, a nie 3 dni(sic!)] ma już zebranych 150 tys. a nie oficjalnie nawet 1,5 miliona! Hihihihihi!
Bardzo mnie to rozśmieszyło, bo przyszedł mi na myśl kabaret "Tey" z Laskowikiem i Smoleniem w roli głównej... Wywiad z panią Pelagią, to jest z Pauliną Hennig - Kloską odnośnie, ile podpisano, wyprodukowano tych bombek... https://youtu.be/ViGCnJ7Li7g?t=280
Lizard King
Lizard King:
Takich poslow trzeba!
Krzysztof Brodzicki
Krzysztof Brodzicki:
A marszałek senatu Karczewski z radości o głoszonych sukcesach rzadu , zamówił i już ma swój portret malowany na płótnie , który zawiśnie w senacie . Koszt malowania portretu to 7 tys 700 zł . Czy takie zachcianki zamiast zdjęcia to wg PiS nie jest bizancjum ? Czy nie czuja ze ta pycha ich ośmiesza wśród normalnych ludzi , bo nie wśród żelaznego elektoratu PiS . Może zwykli wyborcy tej partii przejdą wreszcie na oczy ? Bo żelazny na pewno nie .
J Jpolak
J Jpolak:
Hennig na ministra finansów !!!! jaka ona mądra , wszystko wie , Polacy będą pływać w pieniądzach .sam miód na uszy .Ja te obiecanki słysze już 74 lata , A nacja antypolska od 1945r robi swoje w Polsce .Po 1989r potomkowie okupantów wycwanili się ,zasiedli przy kominach płacowych i plują na Polske .
Grzegorz Toczek
Grzegorz Toczek:
jej krewni w bundestagu
Gina Wagner
Gina Wagner:
pani Kloska, jak pani moze mowic o finansach Polski skoro w swojej malenkiej partii nie umieliscie policzyc tych groszy o ktorych pani mowi, zanim nastepny raz pani wystapi na mownicy prosze policzyc finanse swojej parti, nie zabiera sie pani do liczenia finansow kraju, nie ma pani o tym zielonego pojecia.