Piątek - 13 sierpnia 2021

https://modlitwawdrodze.pl - śś. Poncjan i Hipolit, Mt 19,3–12
Muzyka:
* Elevation Tierce en Taille-Craig Hanson, Craig Hanson
* Aelis/Custos Desertorum, Shira Kammen

Jesteśmy na Patronite! https://patronite.pl/modlitwawdrodze

Zobacz też nasze aplikacje mobilne: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.foxcode.mdw https://itunes.apple.com/pl/app/modlitwa-w-drodze/id827647013

Modlitwa w drodze to propozycja duchowej inspiracji dla użytkowników odtwarzaczy MP3 i telefonów komórkowych. Wielu ludzi spędza dziś dużo czasu dojeżdżając do pracy lub szkoły. Te codziennie powtarzające się chwile można dobrze wykorzystać. Polscy Jezuici, idąc za przykładem swoich braci z Wielkiej Brytanii, zaproponowali serie około dziesięciominutowych rozważań łączących muzykę i wersety z Biblii, pomagające odkrywać w życiu Bożą obecność i pogłębić relacje z Bogiem.

Powiązane wiadomości:

26 komentarze:

Ewa Nowak
Ewa Nowak:
Panie Jezu, dziękuję Ci za Twoją miłość do mnie i proszę, by była ona fundamentem mojej relacji z innymi. Proszę, by małżeństwo znów stało się świętością. Szczęsc Boże wszystkim. ❤️
Karolina Płochocka
Karolina Płochocka:
,,Panie, pomóż przeżywającym kryzysy małżeńskie.Pocieszaji ich, bądź przy nich i wspieraj ich swoją miłością."❤️🙏❤️🙏
Ktos Ktos
Ktos Ktos:
Chwała OJCU i SYNOWI i DUCHOWI ŚWIĘTEMU.
❤❤❤
Danuta Śmieja
Danuta Śmieja:
Bóg zapłać za wspólną modlitwę. BOŻE błogosław mnie na dzisiejszy dzień.
Terra Vitts
Terra Vitts:
❤️🔥🔥🔥🕯️🔥🔥🔥❤️ PANIE JEZU CHRYSTE ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI I ODMIEŃ ZATWARDZIAŁE SERCA NASZE .
Ktos Ktos
Ktos Ktos:
Chwała TOBIE CHRYSTE.
❤❤❤😍😍😍
Elżbieta Dudzińska
Elżbieta Dudzińska:
Bóg zapłać i Szczęść Boże wszystkim słuchającym i Kanałowi 🙏 Pięknego Błogosławionego dnia 🍀🌹🍀 Pozdrawiam serdecznie wszystkich 💕
Grażyna Koral.
Grażyna Koral.:
Zasada nierozerwalności małżeństwa nie ulegnie zmianie do końca świata, bo to jest Prawo Boże nie ludzi. Dla małżeństwa pięknym wzorem wierności, miłości jest Święta Rodzina z Nazaretu. 💞🕊❤
Renata Szynalewska
Renata Szynalewska:
Bóg zapłać ❤
Izabela Brocka
Izabela Brocka:
Bóg zapłać
Mirosława Czerniak
Mirosława Czerniak:
Chwała Tobie Chryste 💕🙏💕
Mateusz Pożoga
Mateusz Pożoga:
Jezu uniz moją żonę mnie i nasza córkę jedynie przed Tobą. Moja żona jej wartość przewyższa perły. Jezu obmyj w Krwi Chrystusa 💒 żonę Iwonę i córkę Julianne na dziś i mnie 🙏🕊️ Błogosław
Piotr Kobielus
Piotr Kobielus:
Modlił się Piotr pozdrawiam serdecznie
M.B-K B-K
M.B-K B-K:
❤️🙏
Anna Degen
Anna Degen:
💕🙏💕Amen.
Danuta Szeluga
Danuta Szeluga:
Jezu niech zawsze będzie, wola Twoja.❤❤🧡
Jozefa Kosakowski
Jozefa Kosakowski:
O miłość cierpliwość wytrwałość w jedności małożeńskiej 🙏
Jolanta Brodatsch
Jolanta Brodatsch:
Boże! Co za czasów dożylam! Słowa Twoje o małżeństwie? Dzisiaj?Panie! Tak mi przykro!
Jakże Ci dziękuję za moje małżeństwo! Dziękuję za męża, za razem spędzone długie lata, w dobrych i trudnych chwilach. Jestem wdzięczna, że trwamy przy sobie i ze sobą ciągle razem, dzięki łasce Twojej Ojcze! Tyle różnych wydarzeń przeżyliśmy wspólnie! Różnie bywało z względu na sytuację zachodzące w okół. Ale do tej pory razem. To Ty nas złączyłeś i łączysz. Chwała Tobie Panie! Słowa Twoje Święte o małżeństwie - "dziś" -? Dobry Ojcze... tak mi smutno i przykro, że nie brane zbyt często za Prawdę.
Kocham Cię Ojcze! Amen!
Grazia Grazia
Grazia Grazia:
Króluj nam Chryste 1❤❤.Amen🙏
Katy Chic
Katy Chic:
proszę o modlitwę i dary światła. Z góry Bóg zapłać. Bardzo się boję ale ufam Panu.
teresa herok
teresa herok:
Chwała Tobie Chryste
Maria W
Maria W:
Jezu uzdrow mnie
lilla kolodziej
lilla kolodziej:
Amen
Basia Pelasia
Basia Pelasia:
🙏❤️🙏Stwórz o mój Boże we mnie Serce czyste 🙏
Niech mnie dziś błogosławi Wszechmogący Bóg Ojciec i Syn i Duch Święty. Panie, nie wiem, co mi dzień dzisiejszy przyniesie. Wiem, że się zaczął. Zanim rozpocznę swą pracę, pragnę się skupić w ciszy. Zanim zacznę rozmawiać z ludźmi, chcę najpierw do Ciebie przemawiać. zanim wybiegnę na ulicę, pozwól mi zatrzymać się przed Twoim obliczem. Zanim czas codzienny sprawom poświęcę, pragnę kilka minut przebywać przed Tobą. Wszystko, co dzisiaj czynić będę, Tobie na chwałę poświęcam. Ciebie niech spotykam w każdym człowieku. Prawdą chcę się kierować w każdym moim słowie Bądź obecny przy mnie na wszystkich moich drogach. Dobry Boże, wspieraj mnie i umacniaj. Amen.
Panie otwórz moje oczy na cuda Twej miłości. Z niewidomym wołam: Panie, spraw, abym przejrzał! Otwórz moje uszy, Panie, na wołanie moich braci. Nie dozwól, by serce moje było nieczułe na ich niedolę. Otwórz moje ręce, Panie, ubodzy stoją przed moimi drzwiami i oczekują pomocy. Chryste, pomóż mi się z nimi dzielić!
Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za mną w ten poranek. Módl się za cały świat. Radośnie rozpoczynam ten dzień, jestem bowiem świadomy, że Ty, Matko, za nas wstawiasz się do Boga.
🙏❤️🙏O najmiłosierniejszy Jezu, Twoja dobroć jest nieskończona, a skarby łask nieprzebrane. Ufam bezgranicznie Twojemu miłosierdziu, które jest ponad wszystkie dzieła Twoje. Oddaję się Tobie całkowicie i bez zastrzeżeń, aby w ten sposób móc żyć i dążyć do chrześcijańskiej doskonałości.
Pragnę szerzyć Twoje miłosierdzie poprzez spełnianie dzieł miłosierdzia, tak wobec duszy jak i ciała, zwłaszcza starając się o nawrócenie grzeszników, niosąc pociechę potrzebującym pomocy, chorym i strapionym.
Strzeż mnie więc , o Jezu, jako własności swojej i chwały swojej. Jakkolwiek czasami drżę ze strachu, uświadamiając sobie słabość moją, to jednak mam bezgraniczną ufność w Twoje miłosierdzie. Oby wszyscy ludzie poznali zawczasu nieskończoną głębię Twego miłosierdzia, zufali Mu i wysławiali Je na wieki. Amen
🙏❤️🙏Bogarodzico Dziewico! Królowo Szkaplerza świę­tego i Matko nasza! Nieustannie przywołujesz nas do Siebie.
Pani i Królowo nasza!
Jak niegdyś przez dar Szkaplerza świętego ocaliłaś swój umiłowany zakon karmelitański od rozbicia i upadku, a nam wszystkim dałaś znak szczególnej opieki, tak dzisiaj stań na drogach ludzkości odcho­dzącej od Boga jako znak pojednania i ratunku dla świata.
Bądź ocaleniem dla całej ziemi, Kościoła i naszego narodu. Odnów znaki i powtórz cuda! Otrzyj łzy cier­piącym, ochraniaj niewinność dzieci, broń wiary świę­tej w sercach młodzieży; rodzinom naszym uproś po­kój i miłość wzajemną, i ducha ofiary!
Naszej całej Ojczyźnie, którą tak bardzo umiłowałaś, błogosław od tronu Twej łaski. Niech będzie pociechą dla Twego Serca!
Wyjednaj nam dar wytrwania w wierze ojców na­szych, byśmy Cię mogli chwalić teraz i w wieczności. Amen.
Szczęść Boże wszystkim
Karolina Jarosz
Karolina Jarosz:
Chwała Tobie Boże , Ojcze z Nieba , że wolna jestem , bez męża 💍
Joanna Kru
Joanna Kru:
Ten kobiecy głos...jakby to była czytana szeptanka dla mężczyzn, a nie słowa Ewangelii. 👎