"PIĄTKA DLA ZWIERZĄT". KTO ZYSKA, KTO STRACI?

"PIĄTKA DLA ZWIERZĄT". KTO ZYSKA, KTO STRACI? Gośćmi Jakuba Maciejewskiego są Jacek Liziniewicz, "Gazeta Polska Codziennie" i Dobromir Sośnierz, Konfederacja.

47 komentarze:

Trump2024 Film
Trump2024 Film:
Panie Sośnierz. Szkoda czasu, na tego ekonomicznego dyletanta, jaki jest towarzysz Lizusiewicz. Np. 9:25 - "przedsiębiorcy nie panują nad tym, kogo zatrudniają". Widać, że ten człowiek niczego nie prowadził i nigdy nikogo nie zatrudniał. Nie da się 100% poznać osoby którą zatrudniasz, nawet jak robisz kilku etapowy proces rekrutacji. Zapytaj pierwszego lepszego pracownika firmy rekrutacyjnej.

Ale skąd to może wiedzieć dziennikarzyna, która potrafi tylko bezmyślnie robić to co prezes każe, a po pracy chlać wódę (Lizusiewicz mówi, o sobie "miłośnik wódki").
Pawel Baran
Pawel Baran:
Tornado to ty masz w glowie Lizniewicz
paula paula
paula paula:
No właśnie, takie hodowle, to kontrola, kary i zamykać, a sam aktywista przyznał że zwierzęta same sobie robiły krzywdę
SMagdalhaZ
SMagdalhaZ:
Skurwysyństwo a nie program tacy prowadzący ideolodzy lewicowi.
Aleksy Krupa
Aleksy Krupa:
https://youtu.be/BTob8u8AYqw
Niebo
Niebo:
Bydło antypolskie Pisowskie.
Michał Malczyk
Michał Malczyk:
Tak właśnie w cieniu zakazu hodowli futerkowych, zarżnięto Polskie rolnictwo wprowadzając zakaz uboju rytualnego
Andrzej Borowiak
Andrzej Borowiak:
Żenada - jak nie dało się zaprosić nikogo kto pracuje, to weźmy lobbystę przeciwnej strony. Politycy siedzą w Warszawie, a ja też bym nie pojechał na 1 wywiad pół Polski.
Kasia L
Kasia L:
Zastanawiam sie w jakim celu ten kmiotek prowadzacy pseudoprogram krzyczy. Podniecony czy glodny???
Czy liczy na to ze za postednictwem pisowkiego dupowlaza z gp bedzie blizej JARKA
paula paula
paula paula:
Pokazową wersję, tak kazdy hodowca ma dwie farmy, jedną na pokaz drugą w ukryciu i na tych zniszczonych futerkach zarabia...
Radosław Kowalski
Radosław Kowalski:
Albowiem każdy, kto nosi futro, obrzydły jest w oczach Pana... ;) https://www.xn--radosawkowalski-3sc.pl/prawy-na-lewo-odc-4-futro-z-kota/
MafiaGrabina
MafiaGrabina:
Pierdolicie o norkach a co z wołowiną drobin mlekiem trzoda ktury z was byl by szczęśliwy jak by za cieszko prace dostanie gowno żenada
Niebo
Niebo:
Mówi to co linia Kaczyńskiego to nie jest dziennikarstwo to sekta. małe 9 miliardów co tam chuj Kaczyński sobie zabroni bo ma taki lewacka morda kaprys.
j2 jarecki
j2 jarecki:
Roosevelt nie był lewakiem - prawda ekranu ogłoszona przez geniusza. Roosevelt to socjalista pełną gębą. Również zdrajca Polski oraz cichy wielbiciel Stalina.
La Victoire
La Victoire:
Posłowie zagłosowali za zakazem uboju rytualnego.
Precz z piątką dla zwierząt i gejami. Prorok Janusz Korwin-Mikke wodzem
https://www.youtube.com/watch?v=iVzMvBmUXro&ab_channel=LaVictoire
paula paula
paula paula:
Kazdego z posłôw wysłałabym do dżungli z kozikiem , tak jak w programie naked &affraid i chciałabym zobaczyć jak wpierdzielają roślinki i żyją jak bracia ze zwierzętami, człowieczeñstwo zobowiązuje, ale głupota niszczy, gdzie jest człowieczeństwo dla dzieci nienarodzonych hipokryci?
robert17285
robert17285:
Jprd,ci funkcjonariusze pisowscy w swojej obludzie i manipulacji przebili Michnikowszczyzne i TVN. Jeśli jesteś pisowcem i tego nie widzisz to znaczy że jesteś debilem. Sory.
bogdan19989
bogdan19989:
Co to za manipulacja
dzizaslofsas
dzizaslofsas:
Ale robicie bezczelną lewacką propagande. Widze ze sylwia spurek zmienila płeć i została „panem lizinkiewiczem” . Nic nie wiemy na temat pokazanych zwierząt a manipulować jes łatwiutko. Kto by kupowal futro z okaleczanych zakrwawionych zwierzat? Wasza redakcja wPolinie.pl to przykład lizusowskich reżimowych lewackich mediów i ten wasz komendant też.
kroll karoll
kroll karoll:
Ten prowadzący i grubas to jakieś lewackie mendy nie mające pojęcia o hodowli zwierząt. Czysta demagogia. Przy każdym większym skupisku zwierząt niestety nie pachnie fiołkami.
Pewnie jak te dwa pacany nasrają to pachnie
semeur123
semeur123:
Lizniewicz, lizus pisu...
Pawel Lebik
Pawel Lebik:
jestem za ochroną zwierząt i nawet za tym zakazem hodowli na farmazony i fanaberie , lecz czy już wszystko zostało załatwione? , może kolejność POmylona ? jak to jest ? tyle spraw dla ludzi w czarnej d..ie a najważniejsze teraz norki . A z drugiej strony i tak gó..o zrobią dla ludzi , to chociaż norki wogóle nie będą żyły w Polsce a u miłośników zwierząt na Ukrainie najlepiej na Wołyniu .
iGS
iGS:
Czy w Konfederacji nikt naprawdę nie odróżnia hodowli z konieczności (spożywczej) a hodowli dla zachcianek i mody?Czy ktoś sprzeciwia się hodowli krów, kur itd..?Nie, a Ci dalej swoje. Chociaż te (spożywcze) też trzeba hodować oczywiście w cywilizowanych warunkach na ile się da. Konfederacja jak zwykle tylko kasę liczy i uprawia propagandę i populizm.
Jarek F
Jarek F:
No tak. Przedsiębiorca nie może w stu procentach zagwarantować że pracownik nie wypuści norki na wolność albo że tornado ją uwolni, więć nie można chodować norek. W takim razie doskonale rozumiem czemu w Polsce nie ma i nigdy nie będzie żadnej elektrowni jądrowej. Nie bardzo jednak rozumiem w jaki sposób działa tu jakakolwiek działalność gospodarcza... Panu Liźniewiczowi poglądy wyłączają logiczne myślenie.
robert17285
robert17285:
9:10 - norki uciekają i nikt nad tym nie panuje! Coraz więcej tajemniczych zgonów dzieci,stoją za tym norki! Funkcjonariusze pisowscy biją wszelkie rekordy obludy. Pamiętacie co portal wpolityce pisał o norkach 2 lata temu?
ZgadnijKto
ZgadnijKto:
Tornado przejdzie... kurwa nie mogę...
jack daniellls
jack daniellls:
Eksplautalcja hahahahahhahahahahahahah
I to jest dziennikarz kur.a dramat
Rjm Trade
Rjm Trade:
Nie wpuszczac tego Ukrainca do Polski. :) druga rzecz to dziennikarze nie powinni zajmowac sie ekonomia bo poprpstu sie nie znaja. Ironia dziennikarzy jest żałosna. Smutne to jest. Nie macie panowie profesjonalizmu
MrPolan79
MrPolan79:
To, co robi PiS w kwestii hodowli zwierząt jest skandalem.
jack daniellls
jack daniellls:
Smród to odczuwam was słuchając !!!
jack daniellls
jack daniellls:
Lizudiewicz liże zad żeby go sakiewicz z gazetki nie wyje.ał !!!!!!!!!!
Dariusz Jutkiewicz
Dariusz Jutkiewicz:
Liźniewicz Jacek ... chyba odebrało Ci rozum tak jak Jarosławowi Kaczyńskiemu ...
Artur Kadzielski
Artur Kadzielski:
Szkodliwe to jest oglądanie TVP I TVN
Jegomość Sobiepan
Jegomość Sobiepan:
Macie pracowników z ukrainy
Jegomość Sobiepan
Jegomość Sobiepan:
Wykończycie ten kraj. Każda prywatna inicjatywa jest wam solą w oku, dobrze że nie choduję norek itp.
Voez 1410
Voez 1410:
A co jedzą pupile tych debili? mięso
rybki tez są więzione w akwariach a króliczki i inne ptaszki w klatkach, wypuszczajcie je zwyrole

a jak nie, to odpierdolcie się od rolników
Jacek Grabowski
Jacek Grabowski:
Ja nie kupię nigdy futra ale jak ktoś ma na to ochotę to nic mi do tego. Od 30 lat non stop likwidujemy nasz przemysł. To niewiarygodnie. Gratuluje dla pana Sosnierza.
Katarzyna Fajewcow
Katarzyna Fajewcow:
Po co nam teraz futra z żywych zwierząt kiedy nie mamy trzaskających mrozów i jest ocieplenie klimatu.
Wacek Placek
Wacek Placek:
Franciszek to heretyk
Rosyjski Patriota Jebliwy
Rosyjski Patriota Jebliwy:
Zakaz ubóju rytualnego nikomu nie zaszkodzi. Nie musimy ulegać fanaberiom grup religijnych.
Ubijać tak to niech sobie w Bośni, albo w Albanii ubijają. O państwie na literę I nie wspominając:)
qpa
qpa:
Taka norka kosztuje 60 euro i w interesie hodowcy nie jest stracić tych 60 euro - otóż panie Sośnierz, kiedyś już pan twierdził, że nie ma nierówności przy wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn, bo gdyby była, to pracodawcy zatrudnialiby wyłącznie tańsze kobiety. Tak się składa, że dziś w UK opublikowano dane statystyczne o utracie zatrudnienia i najgorzej wypadającą grupą są osoby w wieku 16-24. Również perspektywy na przyszłość dla tej grupy wiekowej wyglądają najmniej różowo. Jakoś nikt nie chce zatrudniać gówniarzy, mimo że minimalna stawka godzinowa wynosi odpowiednio: £8.72 dla 25-latków i starszych, £8.20 dla 24 - 21-latków £6.45 dla 20 - 18-latków i £4.55 dla 18 - 16-latków. Ci głupi przedsiębiorcy nadal wolą wydawać dwa razy tyle na dorosłego pracownika, zamiast wziąć sobie dwóch zielonych, pryszczatych gimbusów bez nawyków oraz wygórowanych oczekiwań i oszlifować ich pod własne potrzeby, żeby "zapierdalali na wysokości lamperii" jak trza, bez żadnego ale. Może już czas przestać teoretyzować, co się komu bardziej opłaca i co według pana jest bardziej, a co mniej logiczne.
PaPi
PaPi:
Na tej samej zaszadzie zeby zmniejszyc CO2 w PL trzeba usuanac wszystkei zaklady produkcyjne w PL i zaczac produkowac w chinach. To ze zabronimy chodowac norki nie oznacza ze ktos inny nie bedzie ich chodowal. Co wiecej najwiecej zarabia sie na norkach ktore nie sa uszkodzone (maja dobe futro), natomias swiniaki lub kurczaki na mieso ---> oo tu juz niekoniecznie ;)
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Przestańcie bredzić oszołomy i nie zajmujcie się zwierzątkami ale ludzmi . My ubieramy sie w naturalne rzeczy i jemy naturalne jedzenie . Chcecie chodzić w plastikach jeść jedzenie z zakładów chemicznych to smacznego . Tylko że z tego są nowotwory . Likwidujcie sobie swoją własność a nie czyjąś . To są po prostu ekoterroryści opłacani przez zagraniczne firmy ! TO sprawa dla ABW i prokuratury . Nie zaprosiliście do programu zainteresowane strony bo nie chcieliście oszuści ! Manipulujecie , oszukujecie bo tak wam zlecili . Skandal .
ZoV
ZoV:
Liziniewicz, ruska onuca. Skąd takich lewaków biorą w TV Republika? ktoś im ich podrzuca.
Fëanor Aglarion
Fëanor Aglarion:
Serdecznie polecam wszystkim mój ostatni film - o kwestii zwierząt futerkowych (tytuł: "Elf z norką")! Sądzę, że prezentuję nie tylko unikatowe spojrzenie na cały ten problem, lecz również wskazuję pytania, które każdy powinien zadać sobie w kontekście całej tej sprawy. Polecam cierpliwość i wysłuchanie całej mojej wypowiedzi :)
Wacek Placek
Wacek Placek:
Lewacka telewizji i wszystko jasne. Towarzysz Kaczyński jest z was dumny drodzy bolszewicy
Bogusława Makarewicz
Bogusława Makarewicz:
Tuby propagandowe Kaczyńskiego!!!jak ktoś już się tu odniósł wara od rolników, darmozjady nawet Zienkiewicz powiedział że Kaczyński oszalał, dladzego nie powiecie o podatku cukrowym w tej piątce która uderzy w sadowników ?, rolnicy na tych pisowców głosowali, oni są rozczarowani, rozgoryczeni i powinni pójść pod Nowogrodzka z widłami i taczkami