Piękna i Bestia. Ewa Tylman, czyli niewyjaśniona śmierć i jeszcze bardziej TAJEMNICZY proces...

Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:

https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na:

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl

Stronę: https://wrealu24.tv

35 komentarze:

Predator Cube
Predator Cube:
Jak sie lumpy na melinie pochlastaly za flaszke wina to sprawe rozwiazali w 2 godziny, a jezeli to przyjelo taki obrot jak sprawa Olewnika to wiadomo ze chodzi o kogos z gory. Tyle w temacie...
Qrczak
Qrczak:
Tragedia. Robiąc program trzeba miec przynajmniej elementarna, podstawowa wiedze na ten temat.
Witold Mrozowski
Witold Mrozowski:
...facet siedzi "poltorej roku..." .Litosci, poltorej to moze byc godziny, a roku to musi byc poltora...
Sylwia Z
Sylwia Z:
Chaos, bzdury i brak podstawowych informacji na temat sprawy.
Martyna L
Martyna L:
Naprawdę wstyd, że dziennikarz mówi „półtorej roku”. 🤦🏼‍♀️
PlacekJac
PlacekJac:
Dlaczego ten pan jest w kurtce? No i dlaczego nie ma wstawki na początku z dowcipami?
Tomek Zza_Fajery
Tomek Zza_Fajery:
Ten pan "piekna" to jakis chory , ze mu zimno:)
YAZZ
YAZZ:
Dalej brak odpowiedzi dlaczego akurat t a sprawa.Więcej szumu jak przy Kennedym.
Pancio Defender
Pancio Defender:
Pan ubek miesza fakty z plotkami chłopak Ewy Tylman jest agentem ABW
więc albo się nie przygotował albo kryje kolegę po fachu w ramach
zawodowej solidarności stawiam na to drugie
Morał nie pozwól żeby twoje dzieci zadawały się z dziećmi Policjantów
,prawników ,polityków itd itp bo finał jest zawsze taki sam ich
dzieci coś odjebią to odpowie za to twoje serio znam takie dwie historie
z życia a no i tą jedną z mediów co chłopak przesiedział półtora roku za niewinność bo może się przyzna a jak nie to się policzy po 50 zł za dzień niesłusznego aresztu wypłaci się 30000 tysięcy z kieszeni podatnika i ok sprawa załatwiona
darek lewicki
darek lewicki:
Magda :)
Scrap Cat & Life
Scrap Cat & Life:
"...facet siedzi półtorej roku..."
Ardex
Ardex:
Amen.
fagr
fagr:
Fajnie, że wróciliście bo brakowało mi waszej rozmowy, pozdrawiam ;)
Pressmix
Pressmix:
W Poznaniu trwały TAJNE poszukiwania IZOTOPU. Sprawa TYLMAN była tylko przykrywką, by Satelitarnie wytyczyć wyznaczyć azymut skradzionych zbiorników. Teraz słyszycie o zwiększonym promieniowaniu w całej europie, to jest POKŁOSIE tematu. BRUDNA BOMBKA krąży.
Macca11 macca
Macca11 macca:
repeta sytuacji z olewnikiem,czyli wszyscy wiedzą tylko dobry temat zastepczy ktore stosowalo po psl
Oliwia Łukowska
Oliwia Łukowska:
Ja sobie zadaje pytanie😔Co się stało tej nocy
Henry Luba
Henry Luba:
Hello piekna Magdo i Ty Piotrze. Z wielka checia ogladamy Was. Kontynuujcie ten program. Pozdrowienia od Poloni USA i Kanady. Magda, co Ty robisz ze wszyscy mowia Ci Piekna ?
MrKalkil
MrKalkil:
A policja- jak już kogoś dorwie, to mu pałami wciśnie przyznanie się do innych zbrodni, które "popełnił". No bo i tak mają na niego kwity na 15 lat, to jak się przyzna do pozostałych niewykrytych- to oni dostaną premie, wykrywalność wzrośnie, a podejrzany i tak będzie siedzieć- to co mu za różnica?
Zygmunt Miodkowski
Zygmunt Miodkowski:
Jeden wielki bełkot.
Boogi World
Boogi World:
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase...
Adrian Soból
Adrian Soból:
To prawda szkoda Ewy Tylman, jedno życie zniszczone, ale co jak domniemany zabójca jest niewinny !? kto wróci mu ten czas spędzony w więzieniu, czy media przeproszą go za zniszczenie życia?, media i Prokurator... !
Magdalena Kołakowska
Magdalena Kołakowska:
pan jest w kurtce bo plan to chyab wirtualne studio, ale ten pan cos chaotycznie i spowolniony mowi:)
Krzysiek Viking
Krzysiek Viking:
ciekawe czy w ogóle ustalili kogo ta ręka była
NSZ NSZ
NSZ NSZ:
Jedynym smutnym faktem jest to że takie są skutki picia wódki i walania się po pijaku na ulicy.Jej facet jest w abwehrze dlatego sprawę tak nagłośniono.
grzegorzrada
grzegorzrada:
smutna ta prawda
Ramzuous
Ramzuous:
Z pięć/sześć lat temu w Gdańsku był okres zaginięć wielu ludzi. Wnioskuję z powodu liczby rozwieszonych plakatów.
Laburnus
Laburnus:
Kto to jest Ewa Tylman? Poza tym ze jest znanym medialnie denatem i corką pogrążonej w żałobie rodziny?
Monika S
Monika S:
No nareszcie Piekna i Bestia w komplecie..Pozdrawiam serdecznie.
Zbigniew Dawid
Zbigniew Dawid:
Kilka uwag: sprawa jest trudna i od początku była trudna, po pierwsze brak osobowych źródeł dowodowych poza domniemanym sprawcą (oskarżonym), zwłoki odkryte z pewnością w znacznym stanie rozkładu i chyba bez szczególnych śladów użycia przemocy, być może rozpytanie osoby podejrzanej na notatkę i późniejsze przesłuchania świadków tej czynności wobec odmowy wyjaśnień przez podejrzanego z naruszeniem zakazu z art. 174 kpk. Ogólnie z doniesień medialnych sprawa wygląda na uniewinnienie. Jeśli sąd już na wstępnym etapie badania sprawy widzi możliwość zakwalifikowania czynu oskarżonego z innego przepisu to słusznie uprzedził o tym strony, gdyż oskarżony ma prawo prowadzić efektywną obronę w toku procesu także wobec możliwości tak zmodyfikowanego zarzutu. Nie znam akt i to tylko dywagacje, ale moim zdaniem przy układzie sprawca-ofiara, jako jedyni uczestnicy zdarzenia, przy jednoczesnym braku jakichkolwiek dowodów manifestujących zamiar zabójstwa skazanie za zabójstwo właśnie jest niezmiernie mało prawdopodobne. Nie wygląda nawet na to by istniały dostateczne dowody na sformułowanie aktu oskarżenia z takim zarzutem. Ale to tylko takie domysły. Przy czym moja ocena organów ścigania nie jest taka surowa, co do zasady po oddzieleniu szumu medialnego rzuca się w oczy brak możliwości dowodowych, nie wiem tylko, czy sprawdzono te wątki poboczne, UOPy itd., ale co by to procesowo, powtarzam procesowo miało dać to nie wiem. Raczej są to ślepe uliczki, które mogą bardziej pociągnąć policyjni informatorzy, niż prokuratorzy. Wygląda na to, że prawdę zna tylko oskarżony i ś.p. Ewa Tylman. I jeszcze, jedno z praw Murphy'ego czy jakieś tam, mówi, że nie należy doszukiwać się złej woli, czy perfidii w działaniach innych podczas, gdy najczęściej można je wytłumaczyć głupotą. To tak na marginesie, bo coś ta enigmatyczna sprawa mazurska mi tym pachnie.
Cogito ergo sum
Cogito ergo sum:
A może rodzice są wpływowi, bądź zaleźli komuś nieodpowiedniemu za skórę. A z reguły gdy chodzi o kasę czy wpływy jakieś to ludzie giną w niewyjaśnionych okolicznościach bądź popełniają samobójstwo. Domniemani sprawcy są też uniewinniani czy niepoczytalni, bo mają jakieś "plecy"... Nawet sędziowie u nas mają problemy z pamięcią...
I know how much I do not know yet. Jakub Wendrowycz
I know how much I do not know yet. Jakub Wendrowycz:
19:01 ale też oceniłeś że koleś "jest winien"? Po co?
Damon 23
Damon 23:
Człowiek, który był nawalony alkoholem miałby działać z taką premedytacją? Z nagrań jego głosu słychać, że jest człowiekiem niezbyt pewnym siebie, lekko nerwowym, niezorganizowanym, opieszałym, nierozgarniętym. Wystarczy obejrzeć nagrania, jak szwęda się po mieście kilka minut potem, jaki jest wówczas podenerwowany. To wskazuje wyraźnie na cechy jego osobowości. Nawet gdyby pchnął dziewczynę, decyzja o wrzuceniu jej do rzeki wydaje się tak abstrakcyjna w jego przypadku, że wręcz absurdalna. Sądzę, że w ogóle nie byłby w stanie dopuścić się takiego czynu. Uciekłby, zostawiając jej ciało, zrzucone z wału. Nie ma mowy o tym, żeby taszczył jej ciało, a potem wrzucił je do rzeki, czyniąc to tak szybko, bo to wskazywałoby na wcześniejsze zaplanowanie, brak jakichkolwiek emocji, a ten człowiek jest typem bardzo emocjonalnym. Miałby z premedytacją zamordować dziewczynę, a potem chodzić po mieście, trzęsąc się z podenerwowania? Przecież to się kupy nie trzyma. Prokuratura przyjmując taką teorię sama się ośmiesza. Najprawdopodobniej Ewa potknęła się, wpadła do wody i się w niej utopiła. Na wcześniejszych nagraniach widać, jak się przewracają oboje. Może i tym razem stracili równowagę, ona wpadła do rzeki, a on przeraził się i uciekł, nie uratował jej, może bał się wody. Sam się boję, nie umiem pływać, więc w podobnej sytuacji też bym raczej nie pomógł, ale zadzwoniłbym od razu po pomoc, i tutaj leży jego wina. A może próbowała mu się wyrwać i się szarpali, akurat wtedy gdy przechodzili przez most, a ponieważ była pijana nie wiedziała co robi i gdzie jest, zapędziła się na barierki, przechyliła za bardzo straciła równowagę i wypadła... Sądzę, że był to wypadek, żadne zaplanowane ani niezaplanowane morderstwo. A takie eksperymenty, jak powyżej tylko potwierdzają tę teorię.
DOMINIK NOWAK
DOMINIK NOWAK:
WROŃSKI TY UBEKU JEDŹ DO SANATORIUM DO LENINGRADU
John Conor
John Conor:
Dobrze że kurwiszon się utopił.
Pawel Pawelek
Pawel Pawelek:
czemu władze za takie zaniechania nie są degradowani !? znam kilka spraw co się nie mają kupy i dupy np mały Matuszek z Rybnika piaski miałem kontakt z mamą domniemanego "mordercy" w skrocie ... mama opowiadala jak na widzenu plakal i krzyczal "mamus ja tego nie zrobilem oni mnie tak dlugo bili ze się przyznalem" mam ja przed oczami... jest jeszcze kilka takich spraw z mojego doświadczenia pow POLSKIE PRAWO TO CHU* NIE PRAWO !