Piękni czterdziestoletni | Maria Seweryn

Bohaterką kolejnego spotkania z cyklu "Piękni czterdziestoletni" jest aktorka teatralna i filmowa – Maria Seweryn. Rozmowę poprowadzi: Michał Smolis.

_______________________

Cykl "Piękni czterdziestoletni" to comiesięczne spotkania z twórcami, których sceniczny debiut przypadł na przełom XX i XXI wieku. To rozmowy z pokoleniem artystów, wchodzących do zawodu już po transformacji ustrojowej, z przedstawicielami generacji, której dokonania zmieniły i zmieniają oblicze polskiego teatru.

Projekt graficzny: Elipsy

14 komentarze:

komette81
komette81:
Uwielbiam rozmowy z cyklu "Piękni czterdziestoletni" :)
KK
KK:
Bardzo ciekawa rozmowa. Mądry świadomy człowiek i aktorka.
macios grey
macios grey:
Kocham ją, mega naturalna swojska babka, mimo iz ma za rodziców Andrzeja i Kryśke.
Danuta Janczewska
Danuta Janczewska:
Bardzo ciekawe spotkanie. Oglądałam w środku nocy z dużym zainteresowaniem i wytrzymałam do końca. Bardzo lubię Och Teatr.
Hans Kloss
Hans Kloss:
Nura? Tylko pod spódnicę.
Asd Kjh
Asd Kjh:
"Piękni czterdziestoletni i zaszczepienie poza kolejnością"
Anatol Balthasar
Anatol Balthasar:
Z ta wolnoscia artystyczna to jest calkiem zabawne bo trzeba miec srodki i to spore zeby zaplacic rachunki w duzym miescie. Zatem jak to jest? A swoja droga czego mozna sie nauczyc z “Shopping and F…”? No dobrze, ale rozmowa ciekawa.
Katarzyna CICHECKA
Katarzyna CICHECKA:
Mając tak wybitnych rodziców, trudno jest im dorównać. Ale z drugiej strony, kiedy dorasta się w kuluarach teatru nie sposób wybrać innej drogi niż tej, przez nich "wydeptanej"; i niestety będąc wciąż z nimi porównywanym.
jola januszewska
jola januszewska:
ZAMBROWMARIUSZKJRAUSPRUDNIKRZYSZTROFAKOPANIJADWIGAMALEJBLAZEJAKOSKIDANAKAPRZYBOROWSKMAriuszalacinskiegototolotekreginyandrzjewskieprudnikaelzbietyhfmanpamelaANNYTOAKARSKIEJMACIERZYNSTWMAGDYOLBNSKIANDRZEJSERECZYNSKIELZBIETZALEWSKIEKJKRZYSZTOFSKIUBAZOFIDROBIKJOZEFWIERZBICKITETRESYLEKSOWSKIEZambrowalicjhponskoaserwrynajaRMWASINSKIMARIANDRZEJAZIULAwskieamundiselzbietyracinskiemacierzynstwooligitoarczykqeksekmariuszakrauscyrigraflukszakorRBYAndrzejzulAWSKIJARKMALCZEWSKIEGOMACUIERZYNSTWOALINYNOWAK
Anna Galas
Anna Galas:
Słaba aktorka jedzie na mamusi i tatusiu
Katarzyna Niemen
Katarzyna Niemen:
Solidarna... ależ fałszywa covidianka...
Katarzyna Niemen
Katarzyna Niemen:
Seweryn kogo ma promować? Córeczkę. Trampolina celebrycka...
Nori Jean
Nori Jean:
Piękna i mądra kobieta.
Barbara Krynska
Barbara Krynska:
TOTALNE BEZTALENCIE