#PierwszeCzytanie | 26 listopada 2020

26 listopada 2020
#PierwszeCzytanie
Ap 18, 1-2. 21-23; 19, 1-3. 9a
Czytanie z Apokalipsy Świętego Jana Apostoła
Ja, Jan, ujrzałem anioła zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia od chwały jego rozbłysła. I głosem potężnym tak zawołał: «Upadł, upadł Babilon, wielka stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt».
I potężny jeden anioł dźwignął kamień, jak wielki kamień młyński, i rzucił w morze, mówiąc: «Tak za jednym zamachem Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona, i już jej nie odnajdą. I głosu harfiarzy, śpiewaków, fletnistów, trębaczy już w tobie się nie usłyszy. I żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki już w tobie nie odnajdą. I terkotu żaren już w tobie nie będzie słychać. I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody».

Potem usłyszałem jak gdyby głos donośny wielkiego tłumu w niebie, mówiący: «Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc u Boga naszego, bo wyroki Jego prawdziwe są i sprawiedliwe, bo osądził Wielką Nierządnicę, co znieprawiała nierządem swym ziemię, i zażądał od niej poniesienia kary za krew swoich sług». I rzekli powtórnie: «Alleluja!» A dym jej wznosi się na wieki wieków.
I mówi mi anioł: «Napisz: Błogosławieni, którzy są wezwani na ucztę Godów Baranka!»

11 komentarze:

Iwona Szymanska
Iwona Szymanska:
BÓG ZAPŁAĆ ❤️💙
Jam Boski
Jam Boski:
🙏❤️
Piotr Marchlewski
Piotr Marchlewski:
💚🙂
Małgorzata Plata
Małgorzata Plata:
❤️❤️❤️
Klaudia Rapacinska
Klaudia Rapacinska:
💛🙏🏼🕊
Malina Manius
Malina Manius:
AMEN ❤🙏❤🕯💒😇🕊🌹🌹🌹💕
J B
J B:
Amen
niewiasta Izabela
niewiasta Izabela:
Kamień, który bierze Anioł to ogromny meteor, który uderzy w Ziemię.
niewiasta Izabela
niewiasta Izabela:
Światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie- Dzięki Bogu nie będzie prądu i żadnych słupów co ten prąd przewodzą.
Chwała Tobie Panie JEZU ❤️
niewiasta Izabela
niewiasta Izabela:
NAJLESZE !!! -
" (...), bo osądził Wielką Nierządnicę, co znieprawiała nierządem swym ziemię, i zażądał od niej poniesienia kary za krew swoich sług" - wyznawcy szatana, czy wy wogóle zdajecie sobie sprawę z tego co was czeka!?
niewiasta Izabela
niewiasta Izabela:
" Upadł, upadł Babilon, wielka stolica.
I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego budzącego wstręt"-
Jak Kościół i Watykan nie potrafią odczytać końca czasów i tych wszystkich znaków, które ja dostrzegam w moim telefonie, to nie mam pytań.
James z kanału That's impossible, ukazuje nam cały czas kryjówki i siedliska demonów. Te demony już same nam się pchają przed kamerki telefonów. Manifestują się świetnie i świat ma to po prostu gdzieś. To jest niebywałe gdzie ja żyję. Nie mogę uwierzyć, że świat milczy. Mało kto wie co nam demony w ciemnościach szykują i mało kto bierze sobie to do serca. Czy kogoś to przeraża?!
Czy już nikomu nie zależy na życiu wiecznym?
Czy ludzie czytają Apokalipsę dogłębnie czy tylko powierzchownie?