[PL/EN] Grupa CD PROJEKT - wyniki finansowe za I półrocze 2021 r. | KOMENTARZ

H1 2021 financial results | HIGHLIGHTS (EN subtitles available)

Powiązane wiadomości:

29 komentarze:

Michael A
Michael A:
Start making The Witcher 4 with Ciri as a main character! 😁🔥
grape
grape:
Gotta say, excited for The Witcher Ronin comic.
Brokemono
Brokemono:
Dobry dobry, keep fixing cyberpunkski
Szymon Koronkiewicz
Szymon Koronkiewicz:
Widzę, że ostro cenzurujecie :D
pawel suchowiecki
pawel suchowiecki:
Dla nas inwestorów mam nadziej że cena akcji jeszcze podskoczy bo inwestuje w akcje film garowych i chciałbym zostać na polskim rynku dalej
og cj
og cj:
kiedy wiedźmin 4 ):
AHTUNG
AHTUNG:
Dostali kurtkę i gejowską wersję keanu i jeszcze bezczelnie narzekają w komentarzach że gra w złym stanie, wstyd
Akcja XD
Akcja XD:
Lubię tę grę, dobrze się przy niej bawiłem, ale brakło ewidentnie czegoś by dorównać do Wiedźmina 3 pod względem jakości.
To byłby absolutny hit (CP2077) gdyby dowieźli do premiery to co obiecywali. Lepsze AI policji, prawdziwe pościgi policyjne, AI npc'ów, którzy obecnie zachowują się jakby wyjęci z gry z 2004 roku, więcej aktywności w mieście, no i oczywiście dać quality control czas, by wyłapać paskudne bugi do dnia premiery. Najlepiej trzeba było wydłużyć premierę o rok czy półtora. Byłby hit pod względem odbioru graczy pokroju Wiedźmina 3, a tak wyszło jak wyszło... kasa się zgadza przynajmniej... ale odbudować reputację jaką kiedyś mieliście będzie bardzo trudne... "WE LEAVE GREED TO OTHERS" tja... ;)
Grzegorz
Grzegorz:
Cp 2077, to perełka. Mistrzowski system walki z policją. Zajebisty otwarty świat i pełno minigierek. Wybór samolotów i helikopterów zwalił mnie z nóg. Grafika o niebo lepsza niż w rdr2. Destrukcja otoczenia jakiej jeszcze nigdy nie było w żadnej grze. Kozacki multiplayer też mnie zadziwił. Ogólnie same plusy
mistry
mistry:
Powinno się iść za mieczem
Szymon Koronkiewicz
Szymon Koronkiewicz:
Wiedźmin pogromca potworów ma ocenę 6,5 na znanym portalu growym :) wątpię by można było to nazwać pozytywnym odbiorem gry.
Zbigniew Majewski
Zbigniew Majewski:
CDR. Troszkę się pogubił co do emisji CBP , jednak ulica powoli wybacza , jest mega poprawa , co do rynku giełdowego jest trochę inaczej , inwestorzy się pogniewali. Co za tym idzie wykorzystały to fundusze. Po ostatnich reakcjach Byków trend się odwraca.
mikołaj wódarczyk
mikołaj wódarczyk:
Dlaczego nie chcecie zrobic multiplayera? Fani tego najbardziej chcą a teraz piszecie ze tego nie zrobicie dlaczego, i wgl w cyberpunku brakują takie rzeczy możliwość kupowania apartamentów lepsza policja i jak to ujmę ten cholerny multiplayer.
Faisal X
Faisal X:
Still waiting for the NEXT GEN update to start playing it
yoyosims. pl
yoyosims. pl:
WHEN - THORGAL ?????? ANY NEWS ??? ;DDDDD
VendiGlobe
VendiGlobe:
Congratulation to all CD Project Red teams.
SzpenioWPR
SzpenioWPR:
Powodzenia !
Tobias Neumann
Tobias Neumann:
That is good news! Thank you!
PixeleQ _
PixeleQ _:
Ja was podsumuje. Weźcie się lepiej za robotę bo do końca roku podstawowe błędy jak i optymalizacja gry powinny zostać rozwiązane. Po ostatniej aktualizacji FPS na PC spadły w niektórych lokacjach mniej w innych bardziej. Jedno poprawiacie a drugie psujecie. Testujcię aktualizacje zanim coś wydacie. A no i na streamy z aktualizacji obsadzajcię bardziej rozrywkowe osoby a nie jakichś dziadków bo ostatnio wiało nudą, dodatkowo wszystko było przedstawione w taki sposób że wyszedł z tego misz masz a najlepiej zamiast transmisji na żywo pokazujcie zmiany we wcześniej przygotowanym materiale bo na żywo prowadzący nie potrafili zamaskować dodatkowych błędów których nie zdążyliście poprawić. Mało tego według mnie osoby które kupiły grę na premierę i nie zwróciły gry powinny zostać w jakiś sposób "nagrodzone" za to co dostały na start a mimo to zaufali waszej obietnicy naprawy gry. Mamy wrzesień a gra dalej leży i kwiczy, nie chcę wiedzieć co byśmy otrzymali rok temu w kwietniu. Nie pozdrawiam.
Cernold
Cernold:
Cyberpunka nareszcie jest w dobrym stanie, moderzy popchną prace ostro do przodu
devon 1993
devon 1993:
Are you guys going to finished the game and add stuff in the game that was in demos and trailers in cyberpunk 2077 like features and content like there stuff in your marketing of the game that was false and what about the promises yall didn't fulfilled.
A
A:
Elegancko powoli do przodu
leatherworkstation
leatherworkstation:
Glad to see the work that you're doing, look forward to enjoying the fruits of your labours.
Petrus Sai
Petrus Sai:
Can't believe people are defending the lies and false marketing the devs made prior to release.

They said the city would feel alive and be filled with snippets of side activities and random encounters, that NPCs would have 10 different tasks and schedules throughout the day.

Did you all watch those dev interviews and forget the lies?

The city feels lifeless, not because there are no meaningful side activities, but because the AI are not what they promised they would be.

There is no attention to detail, especially in terms of in-game physics.

I played AC Origins, game that released in 2017, and noticed their AI have actual tasks + day/night cycles.

Cyberpunk 2077 was the first game I ever preordered and felt like an idiot doing so. Refunded and bought indie games instead.

The game needed at least 2 more years of development.
WolvGame Official
WolvGame Official:
Git :)
skrobi
skrobi:
Akurat grałem w cyberpunka na ps4 😀
I powiem tyle jest coraz lepiej
FranekRadziej
FranekRadziej:
Robicie dobrą robotę, nie przejmujcie się hejtem, zaś z konstruktywniej krytyki wyciągajcie wnioski, powodzenia :)
Lechistański Świt
Lechistański Świt:
Gra jest dalej niegrywalnym gównem a wszyscy inwestorzy co dali ponad 200zł mogą lecieć po sznur. Chyba że lecimy w shorty hahhaha. To co innego CDPR to idealna inwestycja.
krzys ja
krzys ja:
I dont like witcher 3 but I love CYBERPUNK best game ewer