Pogrzeb 19-letniej Basi ze Świętochłowic

Ostatnie pożegnanie 19-letniej Basi ze Świętochłowic. Matka dwójki dzieci zginęła w tragicznych okolicznościach w Katowicach 31 lipca. Kierowca autobusu miejskiego potrącił ją ze skutkiem śmiertelnym.


Utwór Pensive Piano autorstwa Audionautix jest dostępny na licencji Licencja Creative Commons – uznanie autorstwa 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Wykonawca: http://audionautix.com/


#świętochłowice #pogrzeb #katowice

48 komentarze:

Przerażający Eksperyment
Przerażający Eksperyment:
Spoczywaj w pokoju Basiu …😢 kondolencje dla rodziny i narzeczonego
Wielki Dokumentalista Wieszczycki
Wielki Dokumentalista Wieszczycki:
Oglądałem ten moment ruszenia autobusu z 30 razy i najlepiej z ich wszystkich zachował się ten koleś w czarnej koszulce i jeansowyxh spodenkach, który zablokował rękami wejście innym pod autobus bo przewidywał, że autobus może ruszyć. Inny kolunio w białej koszulce i czarnych spodniach też mądrze bo stał przodem do autobusu i gdy autobus ruszył zdążył odskoczyc, fajnie to widać jak łączą te filmiki i on odbiega na bok. A Basia stanęła na środku jezdni tyłem do autobusu, nie myśląc nawet o tym że autobus może ruszyć bo była w 100% skupiona na rozmowie z piana patologia.
Pregator 1234
Pregator 1234:
Nawet jej nie znałem a prawie codziennie o niej myślę... Wielka szkoda :( Nawet jeśli zadawała się z niewłaściwym towarzystwem to mogła dojrzeć na fajną i rozsądną kobietę. Niech Ci ziemia lekką będzie aniołku.
teoretycznie teoretycznie
teoretycznie teoretycznie:
To przez tych co się tłukli na jezdni.
Renata
Renata:
Nie ma dnia żebym nie myślała o Basi chociaż nawet jej nie znałam....Spoczywaj w pokoju aniołku...codziennie modlę się za jej dusze za jej dzieci które już nigdy jej nie zobaczą,usłyszą....Nikt nie zadługuje na taką smierć...NIKT !!!!
Klaudia Sroka
Klaudia Sroka:
Spoczywaj w pokoju niech Ci ziemia lekka będzie 😔😔
DDR320
DDR320:
Bardzo ale to bardzo przykro. Taka sytuacja w ogóle nie powinna się wydarzyć. Najszczersze wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny i bliskich. Rest in Peace.
Karina Dębowska
Karina Dębowska:
Smutne i przykre.. Niech spoczywa w spokoju.
Roxi Noski
Roxi Noski:
Szkoda 😔 taka młoda dziewczyna 😭
White Ponny
White Ponny:
Ogromne wyrazy współczucia dla Narzeczonego codziennie myślami jestem z tym człowiekiem choć go nie znam , nie wyobrażam sobie co musi czuć i jakie myśli ma w głowie wyrazy współczucia zarówno dla dzieci jak i rodziców Basi [*] Za wczas odeszła, serce się kraje 💔
[PR] MikuSss
[PR] MikuSss:
:-( spoczywaj w pokoju
Michał Essa
Michał Essa:
Na co ona zmarła
Kamil Kamil
Kamil Kamil:
😢😢🕯️🕯️🕯️
Asiulka
Asiulka:
🕯️💐😢Spoczywaj w spokoju.. ➕ Niech Cię aniołowie zabiorą do nieba... ☣
Arkadiusz Gruszczyk
Arkadiusz Gruszczyk:
R.I.P😥
Katarzyna Nowakowska
Katarzyna Nowakowska:
Przykre i bardzo smutne wydarzenie kiedy ginie tak młoda osoba. Śmierć to tylko rozstanie, a nie pożegnanie.
Zosia Mikolajczak
Zosia Mikolajczak:
🕯️
Przemysław Kęska
Przemysław Kęska:
Spoczywaj w pokoju Basiu.
Angelika Niemczyk
Angelika Niemczyk:
Niech ci ziemia lekka będzie spoczywaj w pokoju 😭😭😭😭
--
--:
Módlmy się w ciszy!
Mariola Hytry
Mariola Hytry:
Spoczywaj w spokoju Basiu ,:(
Emil Emil
Emil Emil:
młoda zdrowa,a już spalona...
AT
AT:
Współczuję ogromnie
Beata Kołodziej
Beata Kołodziej:
Wyrazy współczócia dla basi i całej rodziny współczócia takie malutkie dzieci bydom odwiedzać na cmentarzu 😭🕯️🙏😰😰😰
Margatetttt_39
Margatetttt_39:
Gdyby dzieci pilnowala a nie chodziła na melanże to by zyla. Cóż wysoka cenę zaplacila.
3brunette_
3brunette_:
Nie wierzę, że tak się stało taka tragedia. Nie powinno tak być choć nie znałam jej ani jej rodziny nie hejtuje. Najszczersze wyrazy głębokiego współczucia dla dla rodziny i narzeczonego 😭🥲 Spoczywaj w pokoju 🖤🖤🕯️ [*]
Magdalena aaa
Magdalena aaa:
Basiu spoczywają w spokoju .Ty juz jestes u gory bezpieczna .Wiesz co się stało .Czuwaj nad swoja rodzina .🥺🥺🥺Chcialas pomoc a ponoslas śmierć .
Niech Ci ziemia lekką będzie [*]
Ewa Sadkowska
Ewa Sadkowska:
Całe życie było przed Nią i dwoje dzieci
KomboteR
KomboteR:
mogliście sobie darować naprawdę .... brakuje newsów ? dobrze że macie tak mało subów ... pozdrawiam
Emka Kafe
Emka Kafe:
Oby jej dzieci nigdy nie przeczytały niczego złego o mamie, spoczywaj Baska to nie twoja wina
Piotr Karpeta
Piotr Karpeta:
🌷
Kosmita55
Kosmita55:
Przepraszam ale GDZIE JEST JEJ NORMALNA trumna co w tej małej ( skrzyńce ) jest ?? RĘKA, głowa, :) lol nie rozumiem.
Czarna Poznań
Czarna Poznań:
Bardzo przykro na to patrzeć.
Placusiek Games
Placusiek Games:
wyrazy współczucia
Wielki Dokumentalista Wieszczycki
Wielki Dokumentalista Wieszczycki:
Była urna zamiast trumny bo cialo się nie nadawało żeby je pokazać w kaplicy. Dlatego skremowali.
Tomasz Gorla
Tomasz Gorla:
Oj tam, bez przesady. Wczas zaczęła i wczas zakończyła, wcale mi jej nie żal. A wy pomnik wybudujcie dla baśki z ulicy. Pijaczka. Dzieci mi tylko zal, bo matki sobie nie wybierali .
Łukasz Lekki
Łukasz Lekki:
Nieprawdopodobna tragedia, choć jestem z Małopolski śledziłem na bieżąco to co się wydarzyło a te hejty w obliczu takiej tragedii są żałosne czy nie wstyd, brak szacunku, współczuję Łukaszowi który stracił Ukochaną, a kierowca widząc osoby bo nie wierzę że ich nie zauważył nie powinien z miejsca ruszać, powinien wyłączyć silnik lub ominąć osoby stojące na jezdni. Ciekawe gdzie była Policja gdy na ulicy kłótnia, przepychanki były, przyjechali na koniec gdy już spokój był bo wydarzyła się tragedia!!! Gdyby ktoś wcześniej zareagował nie doszło by do tak strasznego wydarzenia. Teraz tylko można gdybać i wnioski wyciągać, ale co jak co kierowca jest winny śmierci Basi po nagraniach musiałby mieć szyby zasłonięte roletą aby nie dostrzec osób na drodze, furiat i wariat skoro trąbił czyli widział ich idiota jest skończonym.
Tomasz Gajewski
Tomasz Gajewski:
Bardzo smutna sprawa...Szkoda młodej Mamy i pełni życia Dziewczyny....jednak nie zasłużyła na kremację lecz godny pochówek normalnie grzebane ciało nie palone...jako katolik i chrześcijanin nie cierpię kremacji, czy człowiek tyle jest wart by po śmierci palić Ciało...smutne i bolesne precz z hinduskimi pochówkami...tylko normalne w trumnie nie w urnie...przepraszam zabolało mnie to sam jestem od urodzenia niesprawny i nie zgadzam się z typem takiego pogrzebu...prawdziwa wersja z prochu powstałeś i w proch się obrócisz..., a nie tzw prochem jesteś i w proch się obrócisz...moje kondolencje...szkoda że ten ktoś bezczelnie ciało Jej poddał spaleniu...bardzo mnie to boli i kojarzy mi się z czasami hitleryzmu...nie popieram kremacji...popieram godny pochówek..., a ci którzy jej ciało spalili sami niech się też spalą...smutne...za grosz szacunku dla ciała...nie cierpię palenia ciała...to zwykłe draństwo...od dziecka nie nawidzę takich pogrzebów...czemu nie pochowaliście Jej godnie w trumnie?...precz z kremacja i paleniem ciał w tym kraju...
Grzegorz Opolski
Grzegorz Opolski:
Niech Jej ziemia lekką będzie!Bardzo dobrze że mandaty będą większe!
Dawid Juszczyk
Dawid Juszczyk:
Spoczywaj w pokoju aniołku
Justyna Mariola Nowakowska
Justyna Mariola Nowakowska:
Ten bandyta miejmy nadzieje że pójdzie teraz do pracy w pace i będzie płacił na utrzymanie dzieci do końca życia bo na końcu podatnicy pokryją wydatki na to i jeszcze jego będą trzymać dziada a on sobie będzie leżał na koi i śmigłem kręcił i się śmiał udawał poszkodowanego chory człowiek po szczepieniu tak się ludzie zachowują ludzie za kółkiem pod tira z trojgiem dzieci motocyklista na prostej drodze ładna pogoda wali w mór samochodem ze skarpy zero hamowania itd....dziwne zachowanie robi się INTERAKCJA z innymi lekami po szczepieniu mogło tak być diabeł go opętał dzieciaki postanowił rozjechać za tą atmosferę w Polsce możemy podziękować Morawieckiemu i ludzie wariują nerwy puszczają i mamy efekty
Veronica
Veronica:
Mogła z mężem w domu z dziećmi siedzieć
Joanna Semmler
Joanna Semmler:
Tak czytam te komentarze ale sie zastanawiam jaka kurwa trzeba byc z charakteru zeby w tak tragicznej sytuacji mieszac z blotem czlowieka po smierci???????????
Monika Nowak
Monika Nowak:
Byłam wczoraj z moją mamą,bo znaliśmy dziewczynę,z bukietem białych róż z napisem na zawsze w naszej Pamięci,jest to przykre co widać na tym filmiku,wyrazy wspólczucia dla całej Rodziny,a jesteśmy z dzielnicy Piaśniki
thr
thr:
Kierowca autobusu to powinien zamiast pogrzeb mieć krematorium w auchwitz.
jeż01
jeż01:
To kiedy ogłoszenie Basi jako świętej? X ludzi ginie w wypadkach, z powodu choroby, itp. Po co ta cała szopka, sztuczne współczucie i robienie z kobiety pośmiertnej celebrytki? Nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek.
Psssst. Nie hejtuję, pytam, wyrażam opinie.
Honorowy Obywatel
Honorowy Obywatel:
Nie no jeszcze świętą z niej zróbcie. Wiadomo stało się ale co dziennie ktoś odchodzi czy to w wypadku czy po chorobie etc. I jakoś nikt tak nie ubolewał jak tu. Mnie jakoś ten wypadek nie rusza, rusza mnie natomiast śmierć osób które zmarły z powodu braku dostępu do pomocy medycznej w ostatnim czasie.
Piotr Niemiec
Piotr Niemiec:
Przejmujace bardzo.....Spoczywaj w Spokoju. Nie moge tego pojac czym kierowal sie kierowca.... Nie rozumie!!!!! Duzo sil dla narzyczonego i calej rodziny....biedne dzieciaczki....serce rozrywa!!!