"Polacy nie mogą ustanawiać własnego prawa?", "Bzdury", "Hit" - Patryk Jaki oburzony

Na konferencji Ministerstwa sprawiedliwości Patryk Jaki wyraził swoje oburzenie na poszczególne punkty raportu Parlamentu Europejskiego o praworządności i stanie demokracji w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ: http://www.gazeta.pl
SUBSKRYBUJ: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=gazetapl
FACEBOOK: http://www.facebook.com/gazetapl

Powiązane wiadomości:

21 komentarze:

muniekszczecin
muniekszczecin:
Doigraja się cwaniaczki
AO rta
AO rta:
Za to na pewno nie ma wątpliwości kto jest najmądrzejszym człowiekiem w Ministerstwie Sprawiedliwości, a może i na świecie...
Andrzej Chylewski
Andrzej Chylewski:
Niech PiS zrezygnuje z pieniędzy, które szerokim strumieniem płyną do nas z Unii, a wtedy mogą sobie zmieniać prawo do woli, albo do momentu, kiedy lud bez różnych plusów przejrzy na oczy i wybierze wariant rumuński.
Anna Łagodzińska
Anna Łagodzińska:
Prawo. ustanawiają prawnicy a nie politycy.
Teresa Leszczynska
Teresa Leszczynska:
Niech sie pieprzą z ich praworządnością , Polska idzie do przodu i tu ich BOLI , i wymyślają takie historie żółtej ciżemki
LESZEK wojak
LESZEK wojak:
Oczywiście cymbale , że Polska będąc członkiem UE nie może ustanawiać praw które łamią jednocześnie prawa Unijne , zasady i wartości też. Chcesz stanowić prawo pod siebie i swoją władzę , a przeciw prawu Unijnemu , to wypad z tej Unii !! . Jeżeli prawo Unijne zakazuje dyskryminacji , to nasze nie może na dyskryminację pozwalać , to chyba jasne ! . Nie ma tak , że prawo Unijne w pewnych fundamentalnych kwestiach stanowi tak , a Polskie coś zupełnie odwrotnego ! To tak jak powiedzieć że kij ma jeden koniec. Niby wykształcony a mówi jak "prosty cep".
The Kozarus
The Kozarus:
Cholera jasna, znów nam niedobra Europa nie daje przywrócić komunizmu, jak tak można. Brawo Jaki, powinieneś zostać tym prezydentem Pragi.
Sylwia
Sylwia:
Dodam jeszcze ze PRAWDA JEST POWALANA I ZLO NAZYWANE JEST DOBREM.A DOBRO ZLEM . Pozdrawiam panow ministrow i zycze wszystkiego najlepszego .
Zbyszek Strzała
Zbyszek Strzała:
O kurwa nic nam nie wolno jak za prl.
Krystyna zabek
Krystyna zabek:
czytajac te POwskie komentarze rece opadaja wzdluz tulowia
Jadwiga Krawczyk
Jadwiga Krawczyk:
DO BRUKSELI panie, Jaki Myślał by kto, jaki z Pana znawca prawa.
Wioleta Grzywa
Wioleta Grzywa:
Oby Polska jak najszybciej wyszła z bagna Unii Europejskiej (uniii niemiecko-francuskiej,Anglia przejrzała na oczy i wystãpiła oby Polska też!)
Benedykt Nieznany
Benedykt Nieznany:
Jak się wstąpiło do UNIi, czerpie z tego powodu korzyści to należy respektować unijne prawo. Doskonale wiecie, że łamiecie prawo i jesteście poniżej demokratycznych standardów. To co opowiadacie jest wprost żałosne i skierowane do waszych wyborców bo i tak nic nie rozumieją.
Grażyna Flo
Grażyna Flo:
JAKI JAK zwykle byle jaki tłumaczy ściśnie wschodniej co to jest prawo według PiS- ferajny.
Damian Dyda
Damian Dyda:
JAKI PiSoR taki PiSuar..
Jarosław Kaszczak
Jarosław Kaszczak:
Propaganda.
Halina Krystyna
Halina Krystyna:
Panie Jaki! W 2004 roku wchodząc do Unii musieliśmy wnieść poprawki w naszym prawie, aby było zgodne z prawem unijnym, ten aneks był warunkiem przyjęcia Nas do Unii. Pieniądze z Unii to cacy, ale cala reszta to już według pisu be. Panie Jaki nie wciskaj Pan kitu!
Damian Dyda
Damian Dyda:
To niJAKIE wystąPIEJE nieJAKIEGO jakiEGO JAKIkolwiek, JAKIegokolwiek JAKIegoś sensu BRAK ?!? Szumem wody w PiSuarze jest...widać jak co je niJAKIE to jest BYLEjakiEee ...
Teresa Stepanowicz
Teresa Stepanowicz:
Niedobra Unia wciąż prześladuje praworządnych Polaków. Przecież to "naród wybrany", katolicki, jak można mu zarzucać jakiekolwiek przewinienia. Słuchać tego głupka nie można, bo się wszystko przewraca.
Grazyna Annaars
Grazyna Annaars:
Patrzac na Ziobro i Jakiego to najwieksze bolszewickie szubrawcy.Komplete dno moralne.Nie maja zielonego pojecia o demokracji.Gdy ich slucham to mam odruchy wymiotne.Polske spychaja do wieku XIX.Polacy obudzcie sie!
R K
R K:
Najpierw sami ich sciagalisci do kraju a jak sie okazalo ze cos zle robicie to olaliscie ich opinię. Jesteście mistrzami w sianiu zamętu i odwracaniu kota ogonem. Teraz dziwicie ze i boicie ze ludzie sie w końcu wkur... na was i stracicie wyborców. To ze sie wam należy to juz stekaczka od was dawno temu mówiła... Dopadł was własny ból dupska...