POLSKA WYGRYWA z Wenezuelą w swoim trzecim meczu na Igrzyskach Olimpijskich! | #Tokyo2020

36 komentarze:

Eurosport Polska
Eurosport Polska:
Jakub Macias
Jakub Macias:
Bardzo dobre spotkanie Semeniuka, szkoda tych kilku błędów, ale ilość punktów robi wrażenie
Sportofutbolowski
Sportofutbolowski:
Szacunek dla Wenezueli dobry mecz, Polska tez dobrze grała widać że niektóre fragmenty ćwiczyli ostro na trtningach
Ma Ma
Ma Ma:
obszerność tych skrótów przeraża.
Kaniowsky
Kaniowsky:
Uwaga! W komentarzach wysyp pseudo fachowców!
Bartek Kępka
Bartek Kępka:
3:40 przecież tu było przejście, cała stopa na naszej połowie więc dobra reakcja sędziego
Małgorzata Zapert:
Semen piłkę meczową zaserwował asa - to wiele mówi o zawodniku. Brawo dla niego za ten mecz ❤❤❤ Wielkie serducho do gry 💪
Saint Just
Saint Just:
Ależ miażdżący triumf. Prawie jak z Rebubliką Konga.
Krzysztof Gromadzki
Krzysztof Gromadzki:
Pamiętam przykre porażki z Wenezuelą w Lidze Światowej. Pamiętam dramatyczne tie-breaki w Caracas, gdzie trzeba było odrabiać spore straty.
Z rękami w kieszeniach nie da się wygrać z nikim. Niech ten mecz będzie przestrogą, żeby zawsze trzymać odpowiednią koncentację i motywację, bo rywal zawsze może zacząć grać dobrze, ale my nie możemy zacząć wtedy grać słabo, tylko na presję przeciwnika, odpowiedzieć twardą, zdecydowaną, męską silną grą. Jeśli już przydarzy się porażka, to niech to będzie porażka po walce, tak jak w meczu z Iranem, a nie bezradne bicie głową w mur.
zawiassek 123
zawiassek 123:
Semeniuk top
Ewelina Lubian
Ewelina Lubian:
Niech wszystkie do końca już mecze będą trzy dla nas jeden dla przeciwnika i zwieszą złoto na szyi.
Ładny głos ma komentator, zastanawiam się czy jednym nie jest ojciec jednego z zawodników.
 FANCLUB Damiano
FANCLUB Damiano:
😃👍
kansaS arkansaS
kansaS arkansaS:
jakies zaklady poszly na to, ze wenezuela wygra seta? innego wytlumaczenia nie widze
mirek D.
mirek D.:
💝
Botafogo
Botafogo:
Przed IO sądziłem, że nie ma znaczenia, z którego miejsca wyjdziemy byle w ćwierćfinale nie grać z Brazylią. Stawiałem, że będziemy bardzo mocni. Po trzech meczach uważam, że nie wszystko jest dobrze i trzeba bić się o wygranie grupy, żeby w fazie pucharowej mieć jednak potencjalnie drużynę w trochę gorszej niż Rosja dyspozycji.
Szymon Górski
Szymon Górski:
Orać szybkość finezję wraz z precyzją wystawy a będzie medal w końcu pierd....cie to Polak zawsze ma w dłoni ^ ^
Tacy wysocy to przydaliby się w kadrze na obronie xD
Olasia aisalO
Olasia aisalO:
KOLEJNA WYGRANA POLSKICH SIATKARZY NA OLIMPIADZIE W TOKYO.
Lunesco
Lunesco:
ktoś mi wytłumaczy jak my straciliśmy tego seta?!
Przydałby nam się w kadrze leworęczny przecinak
Szymon Bałd
Szymon Bałd:
Gdzie można oglądać mecz Argentyna Hiszpania?
Szósty Set
Szósty Set:
Zadyszka w trzecim secie nie przeszkodziła naszym. Cały czas słabo wygląda współpraca bloku z obroną - ratuje nas najlepsza zagrywka na Igrzyskach. Semeniuk wyglądal bardzo dobrze fizycznie, ale to dopiero pierwszy mecz O meczu Polaków i o innych, a także zapowiedź meczu z Japonią na naszym kanale - sprawdź i subskrybuj!
Maciej
Maciej:
Wyjdzie z 2 miejscaa raczej
Marek xyz
Marek xyz:
Polacy rozkręcajcie się na dobre !..może nie tyle Brazylia co Rosja może w dalszej części turnieju olimpiskiego iść po złoto..urywają narazie pkt-y właśnie Brazylii narazie ..[ live ]..Francji mogą " dokopać " ..więc obyśmy za szybko na nich nie " wpadli " w fazie pucharowej..czas pokaże jak się rozwinie sytuacja poszczególnych meczów..
Oskar Caban
Oskar Caban:
Co to za gówniana jakość ?
AlteredCarbon
AlteredCarbon:
I taka słabiutka wenezuela gra na IO kosztem dużo silniejszych drużyn z europy... nie powinno tak być, ja rozumiem, że to są igrzyska olimpijskie, i każdy kontynent powinien mieć swoich przedstawicieli, ale przecież mają Brazylię i Argentynę... a taka Wenezuela tylko się ośmiesza przegrywając z drugim składem Polski, 25 do 13,15,16, wygrali na farcie 1 set bo nasi się rozluźnili, co nie zmienia faktu, że to są pół amatorzy, jest co najmniej kilka drużyn z europy, które zasługują dużo bardziej na udział w igrzyskach: Słowenia, Serbia, Niemcy czy nawet Holandia, która ostatnio gra coraz lepiej, wg mnie to jest wielka niesprawiedliwość.