Zapewnij sobie dostęp do całego sezonu skoków narciarskich oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 ➡️ https://tinyurl.com/6dnjbwth

Obserwuj nas na:

9 komentarze:

Krzysztof Gromadzki
Krzysztof Gromadzki:
Akcja Daszek-Krajewski-Daszek była ozdobą tego meczu. Brawa dla 🇵🇱 za piękną walkę i wysokie zwycięstwo! 😃 🇵🇱 😃
Tomas Tomi
Tomas Tomi:
Oby z Niemcami było tak dobrze. Super :-)
mac15011
mac15011:
Z Niemcami mamy wielką szansę wygrać. Niemcy z Austrią nie przekonali mimo wygranej - pierwszą połowę przegrali dwoma bramkami gdzie my tylko na samym początku stracili dwie bramki, a potem od 5-6 minuty do końca nie oddaliśmy prowadzenia pewnie trzymając dystans.
Sport & Beer
Sport & Beer:
Skandalem było jak olali niemal pierwszy kwadrans meczu me Niemcy - Austria. Zamiast tego bolo i spółka brandzlowali się zakopcem. Zaznaczam, że na Eurosport 2 emitowali powtórki.