Potrącił kobietę na stoku i odjechał. Snowbordzistka ma złamany kręgosłup

Dramatyczny wypadek na stoku w Białce Tatrzańskiej i poszukiwania nieletniego narciarza oraz jego opiekunki. Chłopak wjechał w snowbordzistkę, a wszystko miała widzieć jego opiekunka, ale oboje odjechali zostawiając kobietę na śniegu. W szpitalu okazało się, że ma ona złamany kręgosłup. Materiał Agnieszki Molędy.  

Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/polsatnewspl


Polub nasz profil na Instagramie:
https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Twitterze:
https://twitter.com/PolsatNewsPL

100+ komentarze:

Music games everything
Music games everything:
UWAGA
Nagranie jest dobrze przycięte i nie widać że to kobieta podjeżdża chłopcu pod nogi. Proponuję obejrzeć inne nagrania.
Artur Kolczyk
Artur Kolczyk:
Bezmyślna baba w bezmyślny sposób jechała w poprzek stoku tak jakby była sama na nim i teraz medialna nagonka na chłopca,który nie miał nawet szans na jakąkolwiek reakcję! To tak jak na drodze ktoś z naprzeciwka zjeżdża nagle na drugi pas i wali czołówkę z kimś kto jedzie prawidłowo-bez szans!!!
Ayako Hitoshi
Ayako Hitoshi:
Polsat... a ja Was miałam za najrzetelniejsze źródło informacji do tej pory... ale widzę, że to taka sama manipulacja jak wszędzie. Ciekawe czyją kochanicą jest Pani Iza, że tak jej wszyscy pomagacie w znalezieniu "sprawcy", którego osądziliscie i publikujecie wizerunek na lewo i prawo.
ariel kusal
ariel kusal:
Ależ manipulacja! Nie oglądam TV w ogóle, jak widać wszystkie stacje czy to Polsat, TVN czy TVP MANIPULUJĄ! Nagranie jest ucięte, nie jest pokazane od początku. Wina jest Pani, a nie narciarza, polecam obejrzeć całe nagranie.
Dawid Bagiński
Dawid Bagiński:
Młody chłopcze, głowa do góry bo to Ty jesteś poszkodowany. Iza ewidentnie ma parcie by zrobić karierę na tym wypadku. Szkoda chłopca bo propaganda telewizji i mediów próbuje wmówić nam ze jest sprawca zdarzenia a to ona powinna odpowiedzieć za spowodowanie wypadku tyle ze niestety jej zdrowie bardziej na tym ucierpiało lecz obiektywnie patrząc ewidentnie wina leży po stronie kobiety.
marcin czapczyk
marcin czapczyk:
Wypadki się zdarzają, byly i będą. Polecam naukę jazdy na oślej łączce.
Wina narciarza nie jest tutaj oczywista.
Pani jechała w poprzek stoku zamiast w dół.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanej Pani.
Szary_Pieseł
Szary_Pieseł:
W tytule jest błąd! Kobieta zajechała drogę dzieciakowi
dakamilio
dakamilio:
Ķażdy sport to ryzyko czy amatorski czy zawodowy niestety jedziesz na narty nie wiesz co Cię czeka idziesz do sklepu po bułkę i tak dalej
Diego Caratone
Diego Caratone:
co oni pier... przecież ona miala pomoc dlatego tamci odjechali po prostu.... szukanie dziury w całym
Marcin Krawczyk
Marcin Krawczyk:
Przepraszam ale czy na pewno tak ma wyglądać dziennikarstwo ? Odpowiednio przycięty materiał filmowy na którym mało co widać? A może pokażecie pełna wersję filmu na którym dokładnie widać kto w kogo i w jaki sposób wjeżdża? Gdybym był ojcem tego chłopca nie zostawiłbym tego bez reakcji 🤨
Katarzyna Pasternak
Katarzyna Pasternak:
Na pełnym nagraniu doskonale widać, że to ona z boku wyjeżdża pod tego chłopaka
Rainbow
Rainbow:
Drogi Polsacie, narciarz nie do końca jest winny temu zajściu gdyż obcięliście film w taki sposób że nie było widać jak szanowna pani jeździ w poprzek stoku i wjeżdża narciarzowi pod narty.

Oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Tomasz Sarliński
Tomasz Sarliński:
Przecież to ona wjechała na jego tor jazdy
sanki zieleniec
sanki zieleniec:
Uderzyła w chłopaka i nie przeprosiła
Grzegorz Debkiewicz
Grzegorz Debkiewicz:
Jak poszkodowana ??? To ta kobieta jest winna całego zajścia
Lucas Spych.
Lucas Spych.:
To ta kobieta ewidentnie spowodowała wypadek a teraz pcha sie do telewizji jaka to ona biedna i poszkodowana!!! Żal mi tylko teraz chłopaka, a sprawczyni bez rozumu sama jest sobie winna!
Ringo_8
Ringo_8:
Proponuję oglądnąć pełne nagranie tego zdarzenia (https://www.youtube.com/watch?v=KZvV5K4FInM), a nie materiał spreparowany w ten sposób aby winą obarczyć narciarza uczestniczącego w tym zdarzeniu.
Swoją drogą zastanawiam się czy to taki rażący brak rzetelności ze strony polsatu, że już wydał weredyk w tej sprawie oskarżając narciarza o potrącenie snowboardzistki czy to snowboardzistka ma takie kontakty, że media prowadzą narrację tego zdarzenia w ten sposób aby skierować winę na narciarza.
Marta Szeląg
Marta Szeląg:
Czemu wy nie pokazujecie całego filmu?!tylko wybrane skrawki 🤦🏻‍♀️ czemu nie mówicie o tym, że zeszła ze stoku z pomocą znajomego, a powinna czekać na pomoc i zniesienie na toboganie ! Terasz powinni jeszcze oskarżyć znajomego za narażenie jej zdrowia!! Stan zdrowia sama mogla pogorszy schodząc i jadąc samochodem do szpitala, o tym nikt nie wspomina. Ponoć wyła z bólu, leżąc twarzą w śniegu i na wysłaną odpowiedzialność opuściła stok.
Ona może była w szoku, ale jej znajomy powinien zachować resztki rozumu i zasad udzielania pierwszej pomocy. Czemu nie pokażecie wszyskich sweet foci z postu tej Pani ?! Gdzie, zaraz po zabiegu selfie sobie robi. Gdzie rzetelne przekazywanie informacji ?!
Poza tym moim zdaniem Pani ma we krwi zajeżdżanie trasy innym.
Na innym portalu jedna Pani wstawiła link pisząc. Pani Iza jest doświadczona, jeździ 10 lat. Co nie zwalnia jej z myślenia, jazdy tak aby nie stwarzać zagrożenia dla innych i przede wszystkimi trzeba się rozglądać na stoku, czego tu ewidentnie zabrakło.
A to link do filmu z przed 10 lat i też zajechała komuś drogę. I nie wyciąga wniosków na przyszłość po obejrzeniu?
m.youtube.com/watch?v=JDUvaEc-VJI
Ciekawe czy wykupiła przed wyjazdem ubezpiecznie.
Polsat, TVN24 i pozostałe tak opisujecie, że człowiek przestanie was oglądać. Rzetelność na pierwszym miejscu 🤦🏻‍♀️ co za bzdury.
Zbigniew Owsiany
Zbigniew Owsiany:
To co obejrzałem na You Tube jest całkowicie wystarczające do prawidłowej oceny tego zdarzenia, nie zmieniam mojej oceny co do tego kto jest sprawcą.
ReMiXu
ReMiXu:
Zmieńcie ten tytuł który szkaluje chłopca który jechał za opiekunem i pani zajechała mu droge on tu jest poszkodowanym. Ślepi żeście czy se sensacji szucie.
TheMrDzepetto
TheMrDzepetto:
Kręgosłup złamany, ale buźka do zdjęcia na fejsie jest
ZiaroKapela
ZiaroKapela:
Jak można od takiego czegoś złamać sobie kręgosłup... O ludzie!!! To stoki powinny być zdelegalizowane a nie Marihuana w tym kraju. Nie słyszałem żeby zioło złamało komuś kręgosłup. Chyba że moralny, ale to inna bajka, mniej niebezpieczna...
pelagia
pelagia:
Na jaką pastwę losu? Przecież dookoła pełno ludzi. A w ogóle to nikt nie jest winny. Przy takim tłoku na stoku nie trudno o wypadek. A to tylko dziecko. Będzie się z nim sądzić?
The Virażka
The Virażka:
Moim zdaniem, to kobieta zjeżdżając do tyłu, nie widząc gdzie jedzie i przecinając tory jazdy wielu narciarzy wjechała w chłopaka - zajeżdżając mu drogę.
Adam Silverstein
Adam Silverstein:
Wystarczy przestrzegać 5 zasad..
1. Nie zamulać
2. Nie zajeżdżać innym drogi
3. Korzystać z ochraniaczy
4. Dobrze dobrać deskę / narty
5. Naukę zawsze zaczyna się od oślej łączki
super saiyan
super saiyan:
WTF? Przecież tutaj ewidentnie widać że to ona spowodowała kolizję więc o co jej chodzi teraz? Ktoś mi wytłumaczy?
Ringo_8
Ringo_8:
Polecam również filmik Bella Snowboard Challenge (przepraszam, że bez linku, ale najwyraźniej polsat zablokował taką możliwość. Cwaniaki^^). Filmik z 2011 udostępniony przez Tomasza Wiśniewskiego więc zakładam, że to nasza obecna celebrytka gra w nim główną rolę. Na uwagę zasługuje czas filmiku 1m45sek oraz 2m18sek. Może Pani Iza ma po prostu taki styl jazdy, taki snowboardowy Carmageddon (gra z 1997)? Filmik postanowiłem zarchiwizować na wypadek gdyby przypadkiem zaginą. Link do filmu przesłany na policję w Bukowinie Tatrzańskiej. Mam nadzieję, że pomoże to w ustaleniu przyczyn wypadku.
Piotr Prokopiak
Piotr Prokopiak:
To ta niby poszkodowana wpakowala się w tor jazdy chłopaka. Przecież to widać wyraźnie. A on jechał za instruktorem. Jadący w poprzek całego stoku chyba nie ma pierwszeństwa. I po co to selfi?
stig44
stig44:
Po co mu zajechała drogę. Jak zmienia pas ruchu to też nie patrzy?
jola stafiej
jola stafiej:
Proponuję obejrzeć cały filmik a nie przycięty przez Polsat! Ewidentnie to Pani Iza zajeżdża drogę chłopcu który nie ma szans uniknąć kolizji bo się uczy. Jedyne przewinienie tu to, że instruktor chłopca nie wezwał pomocy i nie upewnił się że takowa nie jest wymagana. Ale tak naprawdę był tam już człowiek, który pomagał Pani. Życzę powrotu do zdrowia. I trochę więcej empatii.
Matiu uuu
Matiu uuu:
Ja tu widze winne obu stron ponieważ kobieta mu zajechała drogę nawet się nie spojrzała czy kogoś nie ma z boku niemiał szans żeby odbić
Widz
Widz:
Nie rozumiem. W radiu, wszystkich stacjach tv, w prasie, brukowcach, na wyświetlaczach w metrze, autobusach i tramwajach o tym trąbią codziennie. O co chodzi? Czy to jedyna osoba w Polsce, która jest ranna w wypasku?
Marcin Chod
Marcin Chod:
.."szanowny polsatnews" niestety to nie jest rzetelna informacja , zasady na stoku dokładnie takie same jak w ruchu drogowym ....jak skręcam w lewo czy w prawo to należy zachować szczególną ostrożność!!! Nie wyobrażam sobie aby dziecko 12- letnie miałoby w jaki kolwiek pomóc?!?!
max kolonko
max kolonko:
Polsat przedstawił sytuację w sposób urągający zasadom obiektywizmu dziennikarskiemu. Z młodego narciarza zrobiono sprawcę a to snowboardzistka przecięła stok i zajechała mu drogę. Jeszcze ten bezczelny tekst o najechaniu na tył. To pani Iza wjechała tyłem w narciarza nie zostawiając mu nawet chwili na reakcję. Wypadki się zdarzają ale szukanie kogoś kto weźmie odpowiedzialność za własną głupotę to już przegięcie. Do młodego narciarza ktoś podjechał i razem odjechali. Patrząc na sylwetkę i kamizelkę to prawdopodobnie ktoś w jego wieku a więc też dziecko. Mimo to zostawienie kogoś po wypadku jest naganne.
Ja
Ja:
znowu kobieta domaga się braku ryzyka w ryzykownym sporcie
drewniana kukiełka
drewniana kukiełka:
Dobrze że całe ferie grałem xD
Rafał Wiśniewski
Rafał Wiśniewski:
Przecież to jej wina
Charlie Novak
Charlie Novak:
Ciekawe przygotowanie strategii ataku na czas rozprawy.
GreyBow
GreyBow:
Jak starzy małego ogarną prawników to jeszcze pozwą cie babo o odszkodowanie za wypadek i pomówienia. Czego im życzę. Nie umiesz jeździć wesoło całą szerokością to masz za swoje
Filip Krupa
Filip Krupa:
tylko ja tu widze że to ona mu zajechała droge i jedyne co źle zrobił chłopak i opiekun to to że nie udzielił pomocy
Vthhdh Txbhvff
Vthhdh Txbhvff:
Polsat pięknie zmanipulował nagranie 🤦nie zostawili na pastwę losu, miała pomoc ze strony dorosłego narciarza. Co miało zrobić dziecko w tak stresującej sytuacji? Pojechało pewnie do opiekuna, nawet widać jak trzyma się za rękę. I skąd pewność że dalej po zdarzeniu jeździło dalej na nartach?
MrMergus
MrMergus:
Z premedytacją kłamiecie. Na nagraniu widać, że to snowbordzistka najechała na chłopca. Jechała z góry w poprzek stoku, prostopadle do głównego kierunku ruchu narciarzy. Dalej już trasa kończyła się i był płot. To snowbordzistka spowodowała wypadek i niech się cieszy, że chłopcu nie zrobiła krzywdy. Te komentarze telewizyjne, to jest medialny hejt. Wstyd TV Polsat.
Michał Andrzej
Michał Andrzej:
Jedziesz w góry wracasz jako kaleką.
Kamil Huryn
Kamil Huryn:
Kolejna "perełka" dziennikarska polSzmatu. Gratuluje autorowi...
Łukasz Borewicz
Łukasz Borewicz:
Zajechała dzieciakowi drogę i teraz zrzuca winę na niego bo ucierpiała. Wycięty kawałek nagrania żeby wyglądało na jego winę.
Kamila Kaniewska
Kamila Kaniewska:
Film bez cięcia:
https://youtu.be/FHdjMb34tdA
Chlopiec nie mogl nic zrobic zeby uniknac zderzenia...
Dziewczyny szkoda, ale nie zachowala nalezytej ostroznosci szusując od lewej do prawej...
Sebastian Łukarski
Sebastian Łukarski:
Jak się tak zamula i kaleczy jazdę to później są tego takie konsekwencje...
Nowy Kanał
Nowy Kanał:
Dlaczego nie jest pokazane całe nagranie jak to faktycznie wyglądało ???
DEASY !
DEASY !:
Ale to ta kobieta podcięła droge chłopcu, jak miał wyhamować? Poza tym nagranie jest przycięte tak, aby zwalić winę na chłopaka.
Stella Gemella
Stella Gemella:
Jak sie uprawia ryzykowny sport to dobrym pomysłem byłoby się ubezpieczyć. Wypadki się zdarzają wszędzie.
Grażyna Czyżewska
Grażyna Czyżewska:
Nie umie jeździć to niech się nie pcha na stoki i nie zajeżdża innym drogi.Szkoda tylko chłopca bo zmarnowała mu ferie
Łukasz Kowalik
Łukasz Kowalik:
Najważniejsza informacja, że pani jest z Warszawy.
Smok Smok
Smok Smok:
Ewidentnie zajechała chłopakowi drogę a teraz wykorzystuje swoje 5 minut autopromocji w tv już pokazują jej buźkę a może ktoś zapronuje jakąś sesje wschodzącej gwieździe
Widz
Widz:
Przez sport do kalectwa. M.Czubaszek
Piotr G
Piotr G:
Polsat już rozstrzygnął kto zawinił. Moim zdaniem wina tej Pani
Cebulak
Cebulak:
Przecież to ona w niego wjechała XDDDD
BrS ViP
BrS ViP:
2:26 Dziecko Spadło! Jak Bicie Dzwonu!
Irek I
Irek I:
I tak nie wiadomo kto to był bo "maskę"miał.Może.trzeba maski rejestrować,wtedy żaden nie uniknie kary.?Hmm a jaka kara by była gdyby ten chłopak nie odjechał?Dożywocie?czy śmierć?
Kelfi
Kelfi :
to ta Pani zawinila tego chlopca teraz udostepnila i robi z niego wiekiego bandyte
Jerzy /wild
Jerzy /wild:
Ja już ten na desce chyba nie pojeżdżę,
Usłyszałem przepraszam,tylko że już nie jestem sprawny
A później pobili. Mnie z partyzanta gangsterzy ze skorumpowanym ...

Wśród ludzi są chyba gady
Krzysztof Ciupek
Krzysztof Ciupek:
Szukają sprawcy a twarze zamazane... 😆
Andrzej Olewiński
Andrzej Olewiński:
Wycięty film. Na innych nagraniach widać, że to nie tylko wina narciarza.
ar urb
ar urb:
Kto twierdzi ze tak narciarz powiedział??? To conajmniej pomówienie, poza tym przy tej Pani była już pomoc- zjechała sama ze stoku. W jej komentarzach na początku pojawiała się sugestia ze byla po alkoholu ,ale tego juz nie ma bo nie wygodne . A Pani ma parcie na bycie celebrytką.. szkoda słów.. na innych filmach widać że wina jest obustronna,a nawet ludzie gor,nart,instruktorzy nie potrafią jednoznacznie określić winy.
Wyimaginowany 123
Wyimaginowany 123:
Weźcie ludzie pani zdjęcia niech robi sobie dalej w szpitalu z dziubkiem… wina tu nie leży po niczyjej stronie jakby pani odwróciła głowę to może by coś widziała a nie teraz robić z siebie największa ofiarę…
otofirmapl
otofirmapl:
Jak można odjechać z miejsca wypadku ... Gdzie są kominy .?
Pawelunio Nowaczczi
Pawelunio Nowaczczi:
Zakazać tych nart!
Zakonserwowany Koncentrat
Zakonserwowany Koncentrat:
Ja pierdole ale sprytnie wycięty moment 0:04 widać szeroki kadr i gdyby taki pozostał, to było by widać, że chłopa jechał wzdłuż stoku a babka przejechała mu droge, ale potem w 0:08 mamy 200 krotny zoom z KWADRATOWYM wycinkiem sceny gdzie jest widać tylko ostatni moment gdzie dziecko wpada na kobiete. W dodatku narracja taka jakby dziecko było mordercą. Za taką manipulacje powinni ludzi odpowiedzialnych za ten materiał wezwać do sądu za zniesławienie.
Paula Jo
Paula Jo:
Ta pani jest z samej Warszawy! A to dziecko?
Krzysztof L.
Krzysztof L.:
Jedyna i całkowita wina jest po stronie dzieciaka. Jadący z góry musi ZAWSZE ustąpić temu niżej lub przed. Taka jest podstawowa reguła FIS. Tutaj pani jechała stosunkowo powoli i przewidywalnym torem, Dzieciak powinien był widzieć i przewidywać ten tor. Dodatkowo pan jadący przed dzieciakiem ominął ją ledwo-ledwo, przejechał pani tuż przed nosem, tzn. przed dziobem deski. Nieładnie - powinien ominąć ZA deską. Dziwię się, że tyle tu "miszczów" - w zasadzie 95%, którzy widzą jakąkolwiek winę po stronie pani. ŻADEN regulamin nie zabrania jazdy trawersem, w poprzek stoku.
Areczek
Areczek:
Ja pierdole a miałem jechać pierwszy raz w góry w tym roku
Mozolik Ambra
Mozolik Ambra:
Te dzieci na tych nartach to nie wiem ,nie widzą gdzie jadą?
Dawid Buliszak
Dawid Buliszak:
W Bialce na stokach jest tyle ludzi co na pasterce to raz a dwa większość amatorów nie kontroluje swojej jazdy w sposób bezpieczny.
MrMergus
MrMergus:
@SkiperM1 Przeczytaj ze zrozumieniem, to co napisałem. Jeżeli poruszasz się w poprzek trasy, to musisz widzieć tych co jadą zgodnie z kierunkiem trasy, tych wyżej i niżej. Kobieta na desce nie kontrolowała sytuacji i jechała w stronę płota odgradzającego trasę od stromej skarpy. Co więcej, wjechała między dwie osoby jadące razem. Poszukaj oryginalnego zapisu z monitoringu. Polsat zamieścił zmanipulowany zapis, niepokazujący całości sytuacji. Oryginalny zapis pokazuje winę snowboardzistki.
Kamil S
Kamil S:
W sumie to kobieta w pewnym sensie sama jest sobie winna. Nie jest żadną tajemnicą, że na tych stokach jeździ bydło z całej Polski. Czułbym się bezpiecznej w dżungli pośród dzikich zwierząt niż w tym spędzie bogatych snobów 😜
Klaudia Przygodzka
Klaudia Przygodzka:
O Boziu 😱 co za hipokryzja !
Baba zajechała drogę dziecku i jeszcze go szkaluje ! Brak rozumu i jakiejkolwiek moralności.
Powrotu do zdrowia mimo wszystko.
Bardziej martwię się o tego dzieciaka !
Baltazar Gombkowski
Baltazar Gombkowski:
Nagranie zmanipulowane nominacja do nagrody "hiena tygodnia"
jarjak73
jarjak73:
Przestańcie kłamać. Nawet na tym waszym nagraniu widać że ta biedna pani wjechała przed narciarza. Niestety dla tych waszych manipulacji cały film jest w sieci i każdy sobie może obejrzeć całość bez waszych polsatowskich manipulacji. A rodzicom dziecka radzę wtependy jechać na policję. Bo te odjechanie to był wasz mega błąd. Który pani snowboardzista lubiąca ponoć jeździ slalomem po stoku wobec was wykorzysta.
Paweł k5
Paweł k5:
Według zasad panujących na stokach i stanowiska FIS krzyżowania torów jazdy to ta kobieta wjechała w chłopaka.
To ona powinna odpowiadać przed sądem za oczernianie .
Adam Mateusz
Adam Mateusz:
Wina kobiety;https://www.youtube.com/watch?v=zz6xhrtfpcs
Łukasz Więckowski
Łukasz Więckowski:
No nie wiem, ta Pani była nieco wyżej niż narciarz i to w sumie ona wjechała w tor jazdy tego młodego człowiek a nie odwrotnie , to ze zarówno mlody jak i ta starsza osoba olali sytuacje i pojechali sobie dalej jest słabe ale robienie gówno burzy przez te Panią jest jeszcze słabsze bo tez nie zachowała się w 100% poprawnie w tej sytuacji .
Duck1337
Duck1337:
młody dostanie zawiasy ??
sanki zieleniec
sanki zieleniec:
Zajechała drogę chłopakowi a teraz jeszcze chce uprzykrzyć mu życie..
Rafał Urbanowicz
Rafał Urbanowicz:
Następny portal który powiela bzdury
Jacek O
Jacek O:
Okazuje siebie że nie tylko ja widzę tu winę snowboardzistki. Jazda w poprzek stoku jest skrajnie ryzykowna zwłaszcza w takim tłumie.
ManyX123
ManyX123:
Wina jest tego co jedzie w poprzek do naturalnego toru jazdy na stoku oraz co najważniejsze przed wykonaniem każdego wirażu nie sprawdza otoczenia czy nie przecinama innym toru jazdy. Czasy kiedy byliśmy prawie sami na stoku i mogliśmy zjeżdżać całą szerokością stoku dawno minęły. Do nauki jazdy służy żółwik a nie duży stok o dużym nachyleniu jakim jest Remieszow. Na takich stokach nie jeździ się w poprzek oraz z prędkością stoków dla dzieci. Przez takich ludzi jak ta Pani i takie zachowanie narciarstwo straci sens bo za chwilę będą zadać ograniczenia prędkości i inne regulacje wprowadza. Jeżeli zakładasz sprzęt na nogi to trzeba się liczyć z tym że można stracić zdrowie. Jeżeli nie godzisz się z tym to zostań w domu. Sam jestem narciarzem i snowboardzista z 40 letnim stażem .
PolishOrchestra
PolishOrchestra:
Czy sprawca został już aresztowany?
Kamil Smółka
Kamil Smółka:
Nie wiem czy tam jest ośla łączka czy nie, ale widać od samego początku jak chłopak jedzie z góry za instruktorem, a Pani wjeżdża pomiędzy nich i jest dzwon, bo chłopak nie potrafił szybko wyhamować. No ludzie nie wpychajcie się na siłę to i wypadków nie będzie. Na powiększeniu widać że Pani ledwo z instruktorem się minęła. https://www.youtube.com/watch?v=KZvV5K4FInM&lc=z22ghpoh1m34i5zvcacdp430vw5qm4uiecxv5gcqpl5w03c010c
BURZE 04-09 KUJAWY
BURZE 04-09 KUJAWY:
Ja na pewno nie widziałem bo jestem od wtorku na drugim końcu polski
Zbigniew Owsiany
Zbigniew Owsiany:
Nie można podjąć merytorycznej dyskusji z J L ponieważ stwierdzenie, że .. ."pani nie jechała prawidłowo..." i nie poparcie tego stwierdzenia żadnymi argumentami sprawia, że wszelka dyskusja jest bezprzedmiotowa.
aleks7272
aleks7272:
https://youtu.be/zz6xhrtfpcs
Taka jest prawda. Niestety, ale to ta Pani jest winna tęgo wypadku. Na tym filmiku widać to dokładnie jak ścina stok i sama wpada pod zjeżdżającego chłopaka. Chłopak nie miał żadnych szans żeby uniknąć zderzenia. Ktoś chyba dobrze nie znał regulaminu zjazdów na stokach 😮
Gascas 2137
Gascas 2137:
Stare baby nie potrafią jeździć powinny siedzieć w domu
Andrzej Szponar
Andrzej Szponar:
A czy to nie jest tak, że właśnie ta kobieta wjechała przed tego drugiego narciarza? Na nagraniu wyraźnie widać że wszyscy jadą w kierunku z góry na dół a ta kobieta jedzie w poprzek stoku wprost przed tego drugiego narciarza. Czy tylko ja to widzę? A po drugie jeżeli ktoś nie doświadczony i nie świadomy zagrożenia konsekwencji takiego zdarzenia miał by udzielić mi pierwszej pomocy i narazić na ewentualne większe urazy to wolę aby zostawił mnie komuś innemu. Brawa dla Pana który pierwszy ruszył z pomocą!
Michał Pl
Michał Pl:
Podejście młodego człowieka do starszego nic się stało.......
#Marcin#
#Marcin#:
Bicie piany... Po obu stronach widzę winę a to że to warszawianka to trzeba wszczynać dochodzenie.. Oczywiście bardzo przykro że pani to się stało i życzę szybkiego powrotu do zdrowia...
dawidem
dawidem:
Pewnie jeszcze była na promilu hahaha 🤣
Szajbus xD
Szajbus xD:
Moim zdaniem wina po stronie opiekuna. Dzieciak postąpił tak jak jego podopieczny ale w takim wieku to słucha się właśnie starszych od siebie...
Lavine
Lavine:
Młody jechał za instruktorem slalomem a typiara mu drogę zajechała i jeszcze domaga się odszkodowania xD. 0:07 , 0:41 to co mieli jej kręgosłup naprostować czy co? XD w jaki sposób mieli jej pomóc. Pomoc wezwała by osoba która zatrzymała się przy niej. Widać że coś tu śmierdzi jak i w tym całym materiale jak i tej akcji.
Hardy
Hardy:
To ona skręcała i wjechała pod narty.
William Mchitarian
William Mchitarian:
Nie pokazujecie pełnego materiału wina jest dziewczyny przecięła tor jazdy
Ukraiński Karabin
Ukraiński Karabin:
Kto normalny umysłowo na ich miejscu by został. Gdy by moje dziecko w kogoś wjechało w dorosłą osobę to bym podszedł zapytał czy wszystko ok przeprosił i bym poszedł. To nie czołowy wypadek samochodowy żeby stać tam i myśleć że ktoś umiera. Gdy by pani leżała jak Kłoda i by powiedziała że nie może wstać to trzeba by było wezwać pomoc ale widząc że się podnosi powiedział bym przepraszam i zegnam. Jak każdy człowiek w tej sytuacji aczkolwiek po fakcie w kom ludzie będą pisać teraz powinni tak srak itd. Tacy są ludzie debile.