Potrójne Prawo Pareto - czyli skuteczność w chaosie

Poznaj niezwykle użyteczną zasadę i podnieś swoją skuteczność zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zapraszam do obejrzenia filmu!

Więcej materiałów znajdziesz tutaj ►
http://krzysztofsarnecki.pl/skutecznosc/

Pozdrawiam

Krzysztof Sarnecki
https://www.facebook.com/krzysztofsarnecki50/

21 komentarze:

NA SZKLANYM EKRANIE
NA SZKLANYM EKRANIE:
Z Pana filmów można się wiele nauczyć ;) Dzięki !
Lacroix
Lacroix:
Ma pan w sobie dużo empatii i wyrozumiałości że są ludzie niepewni siebie, z pewnymi wadami.
tomasz aled
tomasz aled:
Dzięki za kolejny dobry materiał :)
Jakub Zdybek
Jakub Zdybek:
Witam.
Dziękuje za to oświecenie. Prawo Pareto wydaje się być najważniejszym czynnikiem w procesie nauki czy sprzedaży. Pozdrawiam.
czernm 20
czernm 20:
Ta wiedza jest bezcenna, sam stosuje ją do nauki!
Adam Zwierzyński
Adam Zwierzyński:
Dzięki wielkie za materiały...! :)
Ada Kowal
Ada Kowal:
W każdym wieku pomagają filmiki i to jest ok
ja dzamba
ja dzamba:
Witam.Jakieś dane albo badania? Samo wymyślanie nowych praw nic nie zmienia.
Vi
Vi:
Czy ten 1 % można porównać do określenia "łut szczęścia" ?
Powiem Ci Wprost
Powiem Ci Wprost:
KRZYSZTOF SARNECKI JEST MEGA MOCNY !! byłem kiedyś na jednym z jego szkoleń , powiem szczerze był jednym z impulsów dzięki którym zacząłem nagrywać filmiki na youtube. W biznesie mam tylko 10 lat doświadczenia, wiec do Pana Krzyśka sporo mi brakuje
ale jak ktoś ma ochotę zapraszam do mnie i proszę o konstruktywną krytykę :)
Krzysztof Dziewanowski
Krzysztof Dziewanowski:
Dziękuję
FV GTT
FV GTT:
Ha ha odpowiedział mi Pan na ważne pytania w nauce jez. niemieckiego :)
Ania Iwanowska
Ania Iwanowska:
Panie Krzysztofie, dziękuję bardzo za wyjaśnienie tych prawidłowości. Przekonuję się, jak wiele jednak zależy od subiektywnych interpretacji, wszak żyjemy w nielinearnej rzeczywistości... Znam mój jeden procent. Moje cztery procent też. Mam prawo do wyboru swoich priorytetów. Zastanawia mnie jedno, jako osobę dla której Bóg, Jego słowo i przykazania są najważniejsze. Dla której zdrowy rozsądek, prawda i miłość są najważniejsze. Ile alternatywnych scenariuszy dla swojego "przedsiębiorstwa" są w stanie wymyśleć ludzie tylko po to, żeby ominąć Boga, Jego słowo, przykazania Boże, zdrowy rozsądek, prawdę i miłość? Świat nie jest linearny. Mamy różne priorytety. Najbardziej nie lubię osób fałszywych, udających podążanie za jasno wyznaczonymi priorytetami (chodzi nie tylko o kluczowy jeden procent), a idących w rzeczywistości albo za jakimś pozorami, albo za czymś dokładnie przeciwnym. Najśmieszniejsze (albo najtragiczniejsze) jest to kompletne pomylenie, gdy w "przedsiębiorstwie" mającym stanowić jedność, każdy ten kluczowy jeden procent nazywa inaczej... Takie pękniecie wewnętrzne może być zarówno, gdy bierzemy pod uwagę pojedynczego człowieka, jaki i "przedsiębiorstwo" złożone z wielu...
Marcin Kurowski
Marcin Kurowski:
Nie żeby krytykować, ale zabrakło w filmie pracy na danych. Bez danych, faktów to zawsze jest tylko nasza subiektywna opinia. Ludzie się fascynują ale nawet ze zwykłym pareto pewnie nie pracowali. Dobrym przykładem było by pokazanie, że do komunikatywnego posługiwania się angielskim wystarczy znajomość 1% słów. Tu trzeba by było również pokazać jakąś analizę, która pokazywała na jakiej podstawie to określiliśmy. Łatwiejszym przykładem było by ukazanie sprzedaży i po analizie wskazanie tego 1% które generuje nam największy zysk. Niestety ciężko mieć w portfelu takiego klient-a/ów gdyż gdy stracimy ten kontrakt to nagle bankrutujemy. Można by było długo dyskutować. Na pewno nauka pływania lub jazdy na rowerze nic nam nie pokazuje (Chyba że zrobił Pan to by słuchacze coś w ogóle zrozumieli). Trzeba by było przeprowadzić analizę popartą testami ile razy ktoś się wywrócił na rowerze i z jakiego powodu. Wtedy na podstawie tych danych stworzyć metodę szkoleniową. No chyba, że korzystamy z danych które dostarczył nam ktoś wcześniej a my je jedynie poddajemy analizie.
Kamil Marszałkowski
Kamil Marszałkowski:
Takiego człowieka potrzebowałem
Ireneusz Jaworski
Ireneusz Jaworski:
Krzysztof jest na ten 1% jakiś dowód matematyczny?
Edward Chołodecki
Edward Chołodecki:
Nieważne jak źle mówisz po angielsku. Azjaci i tak mówią tak, że ich nie zrozumiesz.
Szycha8412
Szycha8412:
Fajne - ciekawe z tym pływaniem
Michał Wróbel
Michał Wróbel:
Panie Krzysztofie, cieszę się że publikuje Pan tę wiedzę, część omawianych działań odnajduję u siebie i robię ję 'podświadomie', a większość staram się regularnie wprowadzać w swoje życie - co nie zawsze jest łatwe i wymaga regularnej pracy nad sobą. Nurtuje mnie jedno pytanie - jak mogę określić czy rozwiązania które opracowuję / produkty które tworzę są na poziomie 20%, czy 4% czy 1% działań?
Aktualnie tworzę produkt i na początku uważałem że moje unikalne rozwiązania pozwalają na poprzez 20% działań wyprzedzić około 80% konkurencji. A teraz zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest to 'wyższy poziom Pareto'?
Rafał Łapczynski
Rafał Łapczynski:
Choć zasada Pareto jest mi bliska, to już potrójne prawo Pareto jakoś mnie nie przekonuję. Dlaczego? Krótki opis w tym miejscu https://puzzleproduktywnosci.pl/czym-jest-zasada-pareto-i-jak-dziala/
Zorro97
Zorro97:
Gdzie pan pracuje, że ma pan MacBooka? :O