Powódź błyskawiczna. Kańczuga Hadle Szklarskie po fali 2020

Obraz po przejściu niszczącej fali doliną małej i leniwej rzeczki Mleczka w kierunku zbiornika retencyjnego w miejscowości Siedleczka.
Jawornik Polski, Widaczów, Hadle Kanczuckie, ManasterzNiniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne.


Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

11 komentarze:

marinaAgata Agata
marinaAgata Agata:
Nie do wiaty że tak może woda zrobić tyle szkód współczuję wam wszystkim trzymajcie się
Mr.Lony1976
Mr.Lony1976:
Toż to szok :O
anna jones
anna jones:
Moje strony dziecinstwa .Pochodze z Przeworska. Pozdrawiam z Burbank USA
Przem Ko
Przem Ko:
To nie kosmos A matka natura z którą niestety nie ma żartów.
JOZIN Z BAZIN
JOZIN Z BAZIN:
Przykro Mi, że coś takiego miało miejsce.
Agnieszka Zdziebkowska
Agnieszka Zdziebkowska:
Przejeżdżaliśmy tamtędy 2 lipca. Byliśmy w szoku co woda zrobiła. Brak słów, krajobraz jak po wojnie...
Nie przepraszam za Jedwabne.
Nie przepraszam za Jedwabne.:
Dobrze, że kiedyś nie było praw autorskich, bo nie moglibyśmy używać koła.
Aurelia Makara
Aurelia Makara:
Ogólnie przodu nie było w Hadlach przez 2 dnia piwnice zalane kto mieszkał w takim dołku do miał na podwórku jedno wielkie jeziorko
Adam K.
Adam K.:
Coś nieprawdopodobnego jakie zniszczenia potrafiło wyrządzić kilkanaście potoków i Mleczka. Za miesiąc wybieram się na Jamrozy do rodziny na urlop i jestem bardzo ciekawy czy uda się wjechać? Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że szybko wrócicie do normalności. Serdecznie pozdrawiam z Wrocławia.
Tomek
Tomek:
Teraz po przejściu plagi powinien być dobrobyt tylko ludzie powinni się zmienić ,po tsunami w Japonii społeczeństwo zaczęło inaczej myśleć!!
marek borcz
marek borcz:
Można fundamenty przykryć szczelną folią wodoszczelną .Folie można zgrzewać lub kleić.Wtedy woda nie dojdzie do muru.Mur można osuszyć po wypłukaniu czystą wodą Kacherem.Można zrobić dokumentację filmową aby wiedzieć co zrobić na przyszłość kierownice wody.Wały zapory wodne niskonakładowe,stopnie wodne.Drogi można przenieść wyżej aby nie zalewała woda a stare drogi to drogi dojazdowe i rowerowe i spacerowe.Można podnieść drogę gdzie zalewa woda maszynami budowlanymi.