POZŁACANY WIEK | zwiastun HBO

Udostępniamy pierwszą zapowiedź serialu historycznego pt. „The Gilded Age”, za który odpowiada Julian Fellowes, twórca „Downton Abbey”. Zobaczcie, jak prezentuje się nadchodząca produkcja, której akcja osadzona jest w tzw. wieku pozłacanym.
Fabuła serialu „The Gilded Age” rozpoczyna się w 1882 roku, kiedy to młoda Marian Brook po śmierci ojca przenosi się z wiejskiej Pensylwanii do Nowego Jorku, gdzie zamieszkuje ze swoimi staroświeckimi ciotkami Agnes van Rhijn i Adą Brook. Wiek pozłacany oznacza okres w historii Ameryki, kiedy to doszło do gwałtownego rozwoju przemysłu oraz intensywnego napływu imigrantów.

Serial liczyć sobie będzie dziesięć odcinków. W głównych rolach wystąpią Louisa Jacobson (telewizyjny debiut), Christine Baranski („Sprawa idealna”), Cynthia Nixon („Seks w wielkim mieście”), Carrie Coon („Gniazdo”) oraz Morgan Spector („Spisek przeciwko Ameryce”).


Ciesz się tysiącami godzin seriali, filmów i programów dla dzieci w https://hbogo.pl/. Wypróbuj bezpłatnie już teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Dołącz do nas:
Facebook: https://www.facebook.com/HBOPolska/
Twitter: https://twitter.com/hbopolska
Instagram: https://www.instagram.com/hbopolska/

UWAGA: niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. HBO zastrzega sobie prawo do zmiany miesięcznej opłaty, bezpłatnego okresu próbnego i warunków handlowych w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Aby uzyskać najnowszą ofertę, odwiedź hbogo.pl i zapoznaj się z Warunkami korzystania.-