Poznaj Internetowy Kantor Walutowy Alior Banku

Internetowy Kantor Walutowy Alior Banku to pierwszy w Polsce bankowy kantor online. Pozwala on na zakup i sprzedaż walut po wyjątkowo atrakcyjnych kursach. Można w nim bezpłatnie wymieniać 13 walut w czasie rzeczywistym -- 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wymienione środki przelewane są bezpłatnie na dowolny rachunek w kraju lub za granicą.
Szczegóły: http://kantor.aliorbank.pl/

Powiązane wiadomości:

17 komentarze:

Tekla
Tekla:
Jestem klientem Alior Bank , a zarazem klientem kantoru, Jestem zachwycona sposobem wymiany walutowej przez internet.Przejrzystość , oszczędność czasu , po prostu super.Mam swoje lata - emerytka od 8 lat , kilka banków zaliczyłam ten odpowiada mi najbardziej.
JaThought
JaThought:
Polecam kantor. Nie miałem z nim problemów. Mankament to w niektórych krajach (Holandia i czasem Belgia też) jest problem z płaceniem kartą do tego konta- nie każdy sklep obsługuje karty mastercard.
Tekla
Tekla:
Jestem klientem Alior Bank , zatem korzystam z kantoru .Jestem zachwycona sposobem wymiany waluty przez internet.Przejrzystość , szybkość zawierania transakcji po prostu super, Kilka banków zaliczyłam - jestem emerytką od 8 lat - ten Bank odpowiada mi najbardziej.
Adam Cegielski
Adam Cegielski:
Ja generalnie korzystam z usług portalu Lider Walut, ale najpierw zainteresowałem się tym w Aliorze. Po zmianie konta przeniosłem też usługi kantorowe :)
Mateusz Raś
Mateusz Raś:
Jak jesteś klientem aliora to nie musisz robic zadnego przelewu, po prostu podajesz swoj Cif i po minucie masz kantor zwarty i gotowy. A przelew raczej nie jest podejrzany to po prostu potwierdzenie twoich danych, tak mi sie wydaje
Jontek Poziomka
Jontek Poziomka:
Przy próbie założenia konta w tym kantorze bez posiadania konta w Alior Banku pojawia się prośba o potwierdzenie tożsamości przelewem z konta w innym banku. W moim przypadku potwierdzenie nie działa i pokazuje sie komunikat, żebym udał się do oddziału banku. Tak też zrobiłem, pracownik wprowadził moje dane do systemu i dalej nie mogę się zarejestrować. Pracownik w oddziale nie udzielił mi żadnych instrukcji, jak to zrobić, na stronie internetowej też nic nie ma. Mam wrażenie, że Alior Bank skutecznie zabezpiecza się przed klientami i utrudnia korzystanie ze swojej "kultury" bankowości, jak tylko może.
Aleksandra B.
Aleksandra B.:
Mółgł by mi ktoś powiedzeć czemu, gdy chcę wymienić € na zł to jest napisane 'brak środków'? A na koncie na pewno mam pieniądze. Po za tym wygląd mojego kantoru walutowego jest inny niż ten przedstawiony na filmie. Potrzebuję szybko wymienić gotówkę, ale nie mogę. Mógł by ktoś pomóc?
Marzena Michalak
Marzena Michalak:
dodajcie coś z nową aplikacją !
Jan Kowalski
Jan Kowalski:
Podejrzan sprawa z tym zawieraniem umowy przelewem na konto
promocje-finansowe.pl
promocje-finansowe.pl:
Masz kredyt walutowy?
Robisz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych?
Wybierasz się na wakację za granicę?
A może prowadzisz inną działalność, której towarzyszy wymiana walut?
Poznaj ofertę kantoru Walutowego Alior Banku:
https://kantor.aliorbank.pl/register/personal?recommendation=6YCQH8AUMWRJ
ArcyMistrz Panisko
ArcyMistrz Panisko:
Kurwa dno . Posiadam konto w santander i chce wymienić z konta euro na złotówki i tam to trwa parę chwil i to z aplikacji mobilnej . A nie kurwa przelać na kantor i dopiero z kantoru na konto z czego trwa taka transakcja jeden dzień jak nie lepiej . Dno
adrian najda
adrian najda:
NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z KANTOREM WYMIANY WALUT.
Skwiri
Skwiri:
Proszę o pomoc! Jestem klientem Alior Bank , a zarazem klientem kantoru i chcę wymienić walutę euro ale nie wiem jak to zrobić proszę pomóżcie!
Cerenyan
Cerenyan:
cinkciarz.pl jest najlepszy a wszystkie te banki są takie super , że tracę na każdym jednym przelewie do 50 zł. Nigdy alior bank bo nie dość , że gówno to tandeta ten bank
Basia Pełechacz
Basia Pełechacz:
Bardzo słabo wytłumaczone o co chodzi.
Богдан Мартын
Богдан Мартын:
Аферисти! Не рекомендую!
Cerenyan
Cerenyan:
Odradzam ten bank całkowicie. Syf w każdym oddziale , brudni często konsultanci , żrą jak świnie przy klientach a jakość to cofnęła się o 10 lat. To jakaś masakra i żart ten bank. Uciekłem , bo nawet moi znajomi powiedzieli mi , że są bezczelni i zawsze nie przewidywalni. Wyjazd za granicę wiąze się z tym , że bez powiadomienia Ciebie blokują Ci dostęp do środków jakie masz zgromadzone na koncie , która obsługuje twoją kartę stwierdzając , ze ze względu na bezpieczeństwo zablokowali" IDIOCI". Niestety wmawiają tobie , ze dzwonili uprzedzając o tym fakcie , gdzie mamy tutaj historie nieodebranych rozmów IDIOCIIII. Kolejną akcją jakie się dzieją w tym żałosnym nie wiem jak to już nazwać ALIOR-SYFO-BANKKRUT to jest to , ze mam znajomych , którym zostały zablokowane środki na koncie UWAGA zajęciem komorniczym jakiegoś Pana xxxx po czym stwierdzają , ze nie wiedzą jak to mogło sie stać IDIOCI a w ramach przeprosin wysyłają tandetny breloczek do kluczy rozsypujący się po tygodniu. Kochani OSTRZEGAM WAS PRZED TYM ALIO-SYFEM-BANKRUTEM i proszę was weźcie cokolwiek , ale nie ten SYF . Sobieraj dlatego dostał porażenia twarzy , bo wie jakim jest kanciarzem w którym nie interesowały go ludzie , ale pieniądze z rasy pod ludzi. Oczywiście na sam konic dodam , ze rozmowy z konsultantami to jakieś nie porozumienie ponieważ często zdarzało mi się nawet mi jako byłemu klientowi ALIO-SYFU-BANKRUT dzwonić na DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA rozmawiając z idiotami , którzy za marne pieniądze rozmawiają jakby byli przedszkolakami a zasób słów poniżej podstawówki a poziom mentalności jak u dzieci z porażeniem mózgowym. Często zdarzało sie , ze mieli straszne problemy z wysłowieniem się a już nie mówiąc o słownictwie ..... JEST TO ŻAL PL. PAMIĘTAJ CHCESZ SYFU TO ZDECHNIECIE OD SYFU ZOSTAJĄC "RASĄ POD LUDZI W ALIO-SYF-BANKRUT.