PREZENT NA DZIEŃ CHŁOPAKA DIY - dobre w klasie, szkole, pracy [SPRYTNE BABKI]

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/qrY-QC-tyw4

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

MĘSKIE WARCABY 0:27
RZEMYKOWA BRANSOLETKA 1:37
BUTELKOWY ZEGAR 2:29
BOCZKOWA BOMBONIERKA 3:22
SERUM DO ZAROSTU 4:23

Cześć Moje Drogie! Jakiś czas temu dzieliłyśmy się z Wami fajnymi prezentami diy (Do It Yourself, czyli „Zrób to sam”). Pokazałyśmy Wam, nie jeden pomysł na prezent, a aż trzy – i wszystkie z nich dotyczyły oczywiście patentów dla Pań. Dziś pora odbić piłeczkę i zająć się tematem znanym, jako prezent dla chłopaka. Jeśli nie wiecie, co podarować bliskiej osobie na dzień chłopaka, to zerknijcie na nasze propozycje, wśród których znajdziecie ciekawe bransoletki męskie, które spodobają się każdemu facetowi, ciekawy zegar ścienny z zimnym pienistym w tle, grę w warcaby, sposób na dostanie się przez żołądek do serca, czyli boczek w wersji bombonierkowej oraz ciekawe i naturalne serum do zarostu pomocne przy goleniu brody.

Oczywiście każdy z tych ciekawych patentów może sprawdzić się z okazji wielu różnych okazji. Potrzebny jest prezent na 18 dla chłopaka? A może pomysł na prezent dla taty? Każdy z nich może sprawdzić się także jako ciekawy pomysł na prezent dla męża. Jak więc widzicie, znajdzie się mnóstwo zastosowań na nasze patenty. Zresztą. Taki zegar ścienny duży, pieczony boczek, czy ciekawe gry (warcaby), to nie tylko prezent dla chłopaka na walentynki. Każdy z przedstawionych w odcinku patentów sprawdzi się także jako ciekawy prezent dla wielbicieli boczku, piwa, czy dobrych rozgrywek – bez znaczenia, czy jest kobietą, czy mężczyzną. Serdecznie zapraszamy Was do oglądania!

Który z przedstawionych przez nas patentów spodobał Wam się najbardziej? Będziemy mega szczęśliwe, jeśli podzielicie się z nami swoją opinią w komentarzach! A może Wy macie jakieś ciekawe wspomnienia związane z dostawaniem bądź wręczaniem samodzielnie przygotowanych prezentów? Koniecznie nam o tym napiszcie. Widzimy się już w przyszły poniedziałek o godzinie 18:00 na naszym kanale na portalu YouTube pod nazwą „Sprytne Babki” (zresztą, chyba właśnie tutaj jesteście, prawda?;) Więc nie ma sensu, aby Wam to tłumaczyć!;)). Wielkie dzięki za to, że nas oglądacie i do zobaczenia!