PREZYDENT NA 2020 - czyli komentarz przedwyborczy Ziemowita Gowina i Mateusza Błaszczyka #wybory2020

życie | rozum | wolność

www.obiektywizm.pl - Polskie centrum sympatyków myśli Ayn Rand

Już za kilka dni wybory prezydenckie w Polsce! Kandydaci jeżdżą po kraju, politycy, komentatorzy i dziennikarze debatują, a obywatele zastanawiają się, czy i na kogo oddać swój głos.

Co sądzą na temat wyborów i poszczególnych kandydatów przedstawiciele Obiektywizm.pl? Czy pójdą na wybory? Na kogo zagłosują? Ziemowit Gowin i Mateusz Błaszczyk dzielą się swoimi opiniami i przemyśleniami - a wszystko to jako przedsmak do nowego videocastu, czyli Komentarza Atlasa!

Komentarz Atlasa będzie skupiał się na analizowaniu i komentowaniu bieżących wydarzeń społecznych i politycznych z Polski i całego świata. Forma będzie zdecydowanie "luźniejsza" od Klasy Atlasa - nie chodzi wszak o wyjaśnianie określonej filozofii, a o zastosowanie jej do poszczególnych zjawisk. Mówiąc krótko, przygotujcie się na zderzenie i dyskusje!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaznaczamy, że redakcja i portal Obiektywizm.pl nie ma i nigdy nie będzie miał oficjalnego stanowiska dot. poparcia dla konkretnego kandydatka/kandydatki lub partii politycznej.

Powiązane wiadomości:

11 komentarze:

Tomasz Knopik
Tomasz Knopik:
Fajny film!
funny feel
funny feel:
Ziemowit, uważasz, że roszczenia żydowskie dotyczące mienia bezspadkowego nie istnieją?
Michał Przez M
Michał Przez M:
Planujecie wydtartować z podcastem na spotyfie czy apple podcast?
jan pawel
jan pawel:
szkoda że na live nie zdążyłem popisał bym jakieś komentarze może mądre może głupie szkoda ze 16 Gowina wam popularności i kucy do nawrócenia nie przyniosła na kanał by zgłębiali inne myśli wolnościowe niż "Korwinizm" budując swoje poglądy na wielu filarach, bo jak jeden runie to zaczną prawdziwie wierzyć w socjalizm zamiast w obecnej sytuacji być jedynie oportunistycznym pasożytem świadomym jak negatywnie ich życie wpływa na innych xD
Mast Mast
Mast Mast:
Planujecie ruszyć z jakąś działalnością Polityczna?
Włodzimierz Kubiak
Włodzimierz Kubiak:
Oby nie bylo płaczu po wyborach
shtobar
shtobar:
Super się was słucha! Oby więcej komentarzy Atlasa.
tetlik
tetlik:
Bardzo ciekawa analiza.
Paweł Szarmach
Paweł Szarmach:
Jestem sympatykiem, wyborcą i okazjonalnym działaczem Konfederacji(co za pewne wiecie) i nie zgodzę się z tym co mówił Ziemowit. OK, skrajnym konserwatystą jestem(choć moi tradi-reakcjonistyczni znajomi powiedzieliby inaczej), ale na pewno nie uważam się za homofoba, antysemitę i seksistę. Nawet za nacjonalistę się nie uważam, bo na Bosaka głosuję pomimo nacjonalizmu, a nie dzięki niemu, wobec nacjololo jako ideologii jestem krytyczny. Jeśli chodzi zaś o Korwina, to wszystkie te przytoczone cytaty są dość znane i nie robią na mnie wrażenia, po tylu latach przysłowiowego kucania dla Korwina przywykłem i traktuję to nawet z lekką sympatią i sentymentem, uważam, że jest to coś na co po prostu należy machnąć ręką.
fex 4
fex 4:
Ziemowit uważasz Polskę za kraj antysemicki ?
Fennec - A Fox from The Polish Desert
Fennec - A Fox from The Polish Desert:
Już ten opis Konfederacji to w takiej chamsko lewicowej kliszy. To czy coś legitymizuje dyskurs to sprawa sporna, bo czy oglądanie boksera w tv wywołuje agresje czy ją rozładowuje ? Raczej /częściej rozładowuje. Co do JKM to on ma poglądy darwinistyczne, jeszcze sprzed praw podmiotowych, a nie nie wiadomo jakiej. Urocze, że libertarianin ma zapędy cenzorskie ;-) Obraza uczuć religijnych, a cipko -maryjki, Matki Boże na toaletach, parodiowanie Eucharystii, no sorry, w tym kraju praktycznie poza wejściem do Kościoła i potraktowania go jak parku do chlania, to wszystko można. Choć sam nie jestem zwolennikiem tego przepisu, ale naprawdę , gdzie mamy cenzurę Panie Ziemowicie w Polsce ?