Proste dekoracje świąteczne od Pani Gadżet! [Patent na Święta]

Oglądaj „Patent na Święta” a player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/patent-na-swieta,124725
Subskrybuj kanał TVN Style: http://www.youtube.com/channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA?sub_confirmation=1
Katarzyna Bosacka („Co nas truje") wraz z synkiem Frankiem uwielbiają gotować. Co powiecie na własnoręcznie przygotowane prezenty, które są nie tylko pyszne, ale też ładne wyglądają? Może migdały z przyprawami dla męża albo miód z owocami dla babci?

Anna Nowak – Ibisz ("Pani Gadżet") podpowie widzom jak stworzyć wyjątkowy kalendarz adwentowy. „Pani Gadżet" wraz z synem Vincentem udowodni, że do przygotowania wyjątkowych ozdób na stół świąteczny wcale nie trzeba zbyt wiele. Czasem wystarczy na przykład stara doniczka. Zdziwicie się, co może służyć w domu jako okolicznościowy element dekoracyjny! Do przygotowań do Bożego Narodzenia włączy się także Agata Młynarska („Eks-tra zmiana"), która wraz z córką Sylwią przygotuje piękne i proste w wykonaniu ozdoby na choinkę. Pamiętacie klasyczny łańcuch z papierowych kółek, który każdy nas robił kiedyś w szkole?

Izabela Janachowska („W czym do ślubu?") pokaże, jak stworzyć oryginalne kartki świąteczne i winietki. Jej proste i kreatywne pomysły zachwycą niejednego widza! Swoje patenty na udane święta zdradzą też widzom państwo Ambroziakowie ("Życie bez wstydu"). Joanna i Marcin pokażą, jak w oryginalny sposób zapakować prezenty z użyciem np. papieru pakowego czy gałązek. Dzięki ich sposobom nawet najmniejszy podarunek będzie naprawdę wyjątkowy!

6 komentarze:

Ewa Wolny
Ewa Wolny:
Lubie programy z Pani udziałem. Jest Pani fajną normalną 👵. Proszę o więcej. Wesołych świąt. Do zobaczenia w Nowym Roku. Wszystkiego dobrego dla Pani i Młodego człowieka obok który dzielnie Pani asystowal.
Natalia Woźniak
Natalia Woźniak:
Moja ulubiona Pani Ania 😘😁 super pomysły ⛄⛄
Ania M
Ania M:
Dopiero dzisiaj odkryłam ten kanał i na pewno zostanę na dłużej;)
Nataniel Gil
Nataniel Gil:
Na pewno coś z tego wyjorzystam
Adrianna
Adrianna:
pięknie, ma Pani super pomysły
Nataniel Gil
Nataniel Gil:
Pierwszy! Serio