Protest przeciwko zakazowi aborcji - Warszawa

22 października 2020 osoby zasiadający w byłej siedzibie Trybunału Konstytucyjnego orzekły, że przesłanka embriopatologiczna (nieodwracalne uszkodzenie płodu, zazwyczaj kończące się jego szybką śmiercią po narodzinach) umożliwiająca dokonanie legalnej aborcji jest niekonstytucyjna.

Film przedstawia protest w Warszawie dnia 24 października 2020 r.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie fragmentów filmu lub jego całości, z czytelnym zaznaczeniem autorstwa.
Celem filmu jest wparcie osób protestujących w obronie praw człowieka, w tym w szczególności praw kobiet i ich prawa do bezpiecznej legalnej, aborcji. Zgodnie z art. 16 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie wyrażam zgody na wykorzystywanie filmu w innych celach, w szczególności w celu krytyki osób protestujących oraz popierania obecnej polityki.


Jednocześnie zaznaczam, że udzielając zgody na wykorzystanie filmu bądź jego fragmentów, nie jestem uprawiony do udzielenia zgody na wykorzystanie wizerunku przedstawionych w nim osób.

95 komentarze:

Krokodyl z Dundee - Treat yoUR Body aNd Soul
Krokodyl z Dundee - Treat yoUR Body aNd Soul:
Dziel i rządź rozegrane. W dzień protestują prawicowcy, a w nocy lewicowcy. 🤔
kacperowskyy
kacperowskyy:
Niby Polska to demokratyczny kraj a korupcja większa niż na Białorusi japierdole.
Dawid M
Dawid M:
Hej policjanci zomowcy Dlaczego nie karzecie z taką surowością i pasją jak karaliście na marszu antykowi dowców
lolo olo
lolo olo:
Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.
monsieur wica
monsieur wica:
Greetings from Indonesia , 8 Oct Indonesia protest , demonstration
Stanislav Ness
Stanislav Ness:
Жаль Вашу страну , а все ж так было неплохо.
DISCOMANIAC69
DISCOMANIAC69:
👍
Zofia Środoń
Zofia Środoń:
W wielu sprawach głoszą swoją wersję swoją ideologię i filozofię,, człowiek i religie kościoły wmawiaja dają swoje.
Zofia Środoń
Zofia Środoń:
Coś złego mówi kłamstwa na temat Boga przez człowieka w człowieku, przez kościoły i religie.
Norbert Walega
Norbert Walega:
Terminator 2 walki z maszynami!
Kazimierz Łaszczewski
Kazimierz Łaszczewski:
Matki he he
Salvatore Luciano
Salvatore Luciano:
Grande popolo polacco
Edi 407
Edi 407:
Brakuje tutaj pyty.pl 😁
Goten sayian sprawiedliwości
Goten sayian sprawiedliwości:
Skoro pis jest wszechmocny wedle swego myślenia proponuje by odebrali prawa kobietom w sądach by po rozwodzie ze swymi partnerami dzieci zamiast być z matkami by byli z ojcami .
Piotr Nowakowski
Piotr Nowakowski:
Wspaniałe źródło beki
K W80SJ
K W80SJ:
Kaja Godek to zwyrodniała sadystka.
Marta Kurylowicz
Marta Kurylowicz:
Szkoda że tak nie protestowali przeciwko restrykcjom covidowskim......glupia masa
Zofia Środoń
Zofia Środoń:
Kościoły maja swoją wersję na temat Boga, dla swoich potrzeb i dla złych błędnych fałszywych nauk.
John Rjco
John Rjco:
Wow
Dernina Msdfg
Dernina Msdfg:
Tam takie ładne policyjne autka z oponami.nikt ich nie pilnuje
Snayder Washington
Snayder Washington:
niestety widać, jak wielu młodych ludzi teraz nie wierzy w Bogа. Gotowi nawet zabić nienarodzonych dzieci.
Sebastian Polak
Sebastian Polak:
,Art. 4. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośredni''.
Andreas S
Andreas S:
Anarchia. Ludzie poszaleli! W protestowaniu znalezli sobie rozrywke. Nie tylko w Polsce, lecz na calym swiecie. To jakies szalenstwo.
Zofia Środoń
Zofia Środoń:
Wszystkie zła wystepki nie tylko te seksualne.
P W S Montaż Filmów
P W S Montaż Filmów:
Czerwono czarne barwy to barwy... soros działa.
Adrian Nowacki
Adrian Nowacki:
Na Białorusi mieli byście kulkę w łeb a tu drzecie ryje ale do czasu kilku dostanie w mordę i na policję bo mnie pobili
LSDanio
LSDanio:
Przykre to o pszymusie szczepien na covid cisza ze w ustawie nam przepychaja Pis wie co robi jak odciagnac uwage od waznego ito ze beda nas z domow wyciagac do izolatoriow nawet zdrowych srodki przymusu bezposredniego ZAZNACZAM SZCZEPIONKA RNA JEST TO TESTOWA SZCZEPIONKA I ROZUMIE ZE NAROD CHCE JA DOSTAC CAŁY SKORO O TO SIE NIE WALCZY NA CO WAM ABORCJA JAK DOSTANIECIE TRUCIZNE. JESZCZE SENAT DUDA DŁUGOPIS PODPISZE I PO NAS
Zofia Środoń
Zofia Środoń:
Bóg wie że jedno i drugie jest złem, nie chce by zabijać, nie chce by dzieci boże przychodziły na świat przez zło i przez Okrucieństwa, przez działanie szatanskie, a człowiek i religie kościoły wmawiaja dają swoją filozofię ideologię na temat Boga, mają swoją wersję, głoszą kłamstwa na temat Boga.
Seweryn Szczecin
Seweryn Szczecin:
Jak ta pisowska milicja się zuci na obywateli....to rwać polbruk i jazda z milicja!!💪😠
Zofia Środoń
Zofia Środoń:
Bóg surowo patrzy na zła seksualne na zofilie na pedofilie na gwałty na kazirostwa, w dniu sądu Bożego, wszystkie zła wystepki będą ujawnione całemu światu, nawet te które się czyni słowem czynem myślą w życiu codziennym te co co w wyobraźni w myślach.
MSC c
MSC c:
pytanie które się nasuwa na kogo k**wa głosowaliście ???
Przemysław Gierczak
Przemysław Gierczak:
Puszczajcie piosenkę Ziobro k jebana
VERONICA C
VERONICA C:
Pielegniarki wypruwają sobie flaki w szpitalach,Lewaki narzekaja ze mamy taki wzrost koronawirusa a media Lewackie nawołuja do dołączania do demonstrantów pokazując wywiady nastolatek zachęcajacych do wyjscia w tych czasach na ulice.
Mors
Mors:
To. Przyszłość Narodu sędziowie prokuratorzy posłowie wojewodowie premierzy ,prezydenci ,oraz ci w europarlamencie wspólnie z faszystami opluwajacy. własną Ojczyznę , Moje gratulacje z wychowania bezstresowego polskiej młodzieży ,
Nie Podam
Nie Podam:
Straszne bydło
Artur Smulski
Artur Smulski:
Ale nas system rozgrywa. Najpierw głupia piątka dla zwierząt wtedy byli wkurzeni prawicowcy i rolnicy. Teraz głupia ustawa żeby lewica się burzyła.ludzie nie widzicie że to jest celowe działanie żeby doprowadzić do rewolucji?
Bogdan Keler
Bogdan Keler:
Na tej planecie tylko piękni młodzi i bogaci mają prawo do życia reszta do PIACHU
Badziaj1986
Badziaj1986:
One naprawdę myślą i wierzą że jak ciąża pochodzi w wyniku przestępstwa to muszą urodzić itp Mam propozycję dzieci drogie na proteście : idźcie do szkoły zamiast na ulice bo wiedzy wam brak.Czy choć jedna z nich wie po co tam jest i co oznacza aborcja eugeniczna oraz o czym orzekł trybunał i jak to się ma do obowiązującego w polsce prawa . Jestem pewien że nie padła by żadna odpowiedz bo żadna z tych smarkul nie ma zielonego pojęcia co tam robi i o co chodzi .
Baron95
Baron95:
Podziękujcie nieudolnej opozycji która nie umiała zabezpieczyć istniejącego kompromisu a teraz biją pianę. Są tak nieudolni że po tych protestach nic się nie zmieni, dalej dają się wałkować Kaczyńskiemu.
miras zak
miras zak:
Chcieliście PiSu to macie !
Jasiek Spod Tater
Jasiek Spod Tater:
Nie da się naprawiać i remontować RP. na 2uch dziurawych konstytucjach 1935 i 1997r...Do ratowania i wyremontowania RP. najlepiej nadaje się www.konstytucja2020.pl ...Lub na przykład drugi sposób... Potrzebne są dwie ustawy....1)Władza zwierzchnia i najwyższa stanowiona należy do rodaków RP...Władza zwierzchnia ,najwyższa rodaków RP. stanowi w publicznych wiecach i zgromadzeniach po nad parlamentem wg. jakich ustaw i przepisów chce żyć w RP składając własne projekty ustaw i przepisów lub poprawki i zmiany w ustawach proponowanych przez parlament RP.......2)Zadziałanie przeciw suwerenności i niepodległości RP, zadziałanie przeciw rozwojowi Rodaków RP, i na ich szkodę, zadziałanie przeciw rozwojowi przemysłowemu RP. za łamanie konstytucji i praw ustanowionych przez Rodaków RP... Kara pozbawienia wolności 35 lat z pozbawieniem mienia nawet przepisanego na inne osoby, lub zamiana kary , banicja dożywotnia z pozbawieniem mienia nawet przepisanego na inne osoby...Przestępstwo tej kategorii obejmuje każdego mieszkańca RP do najwyższego szczebla władzy w RP, przestępstwo tej kategorii nie podlega przedawnieniu....... Jeżeli niema nikogo w parlamencie RP. kto by złożył i nagłośnił te dwa projekty ustaw ww, to znaczy że naród musi sam złożyć takie projekty ustaw domagać się ich w prowadzenia, a obecny art.4. konstc. otwiera nam drogę do takiego działania. Pozdrawiam prawdziwych patriotów RP...Sława.
TEAM KOZAKO TK
TEAM KOZAKO TK:
Jebać pis
ZDROWIE
ZDROWIE:
Ale sporo w Polsce jest tajemnic, które zwykle ludzi nie rozumieją.
Napisałam ten tekst, może ta kropla w morzu informacji otworze trochę oczy kobietom:

Strajk morderczyń, którym zabrania oficjalnie prawo zabijać własne dzieci. Czy to jest naprawdę wolność – mordować istoty , które nie mogą się bronić? Jeżeli myślicie tylko o przyjemności (o stosunku), to miejcie głowę oraz odpowiedzialność za swoje czyny i potem za tych, których nie kochacie, lecz nosicie pod sercem, aby za kilka miesięcy zabić w trakcie planowanej aborcji, której jest 98 % w porównaniu z 2 % aborcją po gwałcie, przy chorobach genetycznych i in. Czy wiecie dlaczego ten strajk powstał? Kto wami tak naprawdę kieruje? Powiem. Ci, co pragną zarobić kosmiczną kasę, którą dostaną dzięki martwemu dziecku po aborcji, ci którzy traktują kobietę w ciąży jako maszynę do produkcje komórek macierzystych (płodu) z których mafia robi leki na różne choroby, preparaty na „długowieczność”, z których hodują organy i oczywiście robią kosmetyki. Płód człowieka – to wspaniały "surowiec" dla ww. branż. Po tym jak Rosja została zamknięta (ale tyle czasu była jednym z największych na Świecie dostawców surowców z płodów po aborcji) teraz mafia przyszła na rynek polski. Chiny nie wywożą dzieci po aborcji do innych krajów, oni wykorzystują ich na miejscu – robią leki, preparaty, a nawet konsumują w restauracjach. Dlaczego wybrali Polskę? Ponieważ Słowianie mają bardzo dobrą genetykę. Nie tak prosto, ponieważ nie chcieli ją zepsuć mieszając z uchodźcami z krajów islamskich. Zastanówcie się dlaczego z całej Europy tylko do Polski nie dostarczono uchodźców z Syrii i innych krajów? Właśnie dlatego, aby mieć czysty materiał genetyczny! Chcą zrobić polskich kobiet dawczyniami zarodków po aborcji tj. dawczyniami materiału genetycznego. Kobiety! Okłamali i kupili was wielką dumą, że "niby nie jesteście wolni". Ten haczyk zawsze działał na niemyślących, głupich, nieczytających, ubranych na czarno, z czarnymi parasolami ludzi. Wiadomo, że we wszystkich czasach na czarno ubrani byli symbolem barbarzyństwa, bezduszności, nieludzkich okrucieństw, sadyzmu, agresywności, brutalności, zdziczenia, głupoty, chorych psychicznie...Dlatego i strajkującym kobietom narzucili ten symbol, jako morderczyniom. Żal mi tych oszukanych i sterowanych zdalne, głupich oraz ubranych na czarno kobiet. Sterowanych zdalne? Tak, jak we wszystkich innych krajach, gdzie robią wg jednej metody (technologii) wszystkie kolorowy rewolucji na ziemi.
VERONICA C
VERONICA C:
Fundacja TVN nie jestes sam , czyli opiekują się dziecmi tak a a tu patrze ze TVN, Radio rmf FM, 90,iinneFake Newsowe media cieszą się ze demonstranci zarazają innych.O 17 w RMF FM prowadzący kazał nawet pogłosnic słuchaczom radio a potem wywiady z dziecmi które zachcecały do dołaczenia w protescie.
Ogorek Ogursky
Ogorek Ogursky:
Popierdzielone satanistki, Kaczyński utopi was w moczu....
Magic Psy
Magic Psy:
W Polsce przelewa się fala C19 i protestujących kobiet wraz z rodzinami. Rozpedzony przez WHO - C19 - przekracza "słupki statystyk"!!!
W tym samym czasie na łamach mediów YT Prezes PIS namawia do walki bratobojczej w imie wartosci regilijnych.
Polacy jakim prawem ten człowiek nawołuje obywateli do łamania prawa - wychodzenie na ulice w czasie gdy wprowadzone sa zakazy zwiazane z C19 przez władzę rządzącą tym samym przez Prezesa PIS. Od zaprowadzenia porządku na ulicach są słuzby Policji a nie obywatele Polski których Prezes namawia do wyjscia na ulice w celu ochroniania Kościołów. Samo to "ORENDZIE" wzbudzilo ataki agresji na protestujace osoby, juz są ofiary poniewaz niektorzy obywatele zbyt powaznie potraktowaly slowa Prezesa i dochodzi caly czas do atakow na kobiety ktore protestuja wraz z rodzinami. Polacy przyłączyli się do kobiet gdyż kobiety to ich żony i matki a czas jest trudny. Kolejne zatrzymanie gospodarki państwa odbija się na rodzinach polskich. Dlaczego Naczelnik posiadający narzędzia władzy w postaci Policji nawołuje do wyjścia na ulice i bratobójczej wojny domowej. Polacy nie dajcie sobą manipulować. Wykorzystajcie Wasza sile ponad podziałami.W tym wypadku mamy do czynienia z jawnym podzeganiem do przestepstwa. Prezes naduzył swoich kompetencji i powinien zostac postawiony do odpowiedzialnosci za te czyny przeciw Narodowi Polskiemu nawet jesli podłoże tych dzialan lezy w barku wiary Prezesa w pandemie bo przeciez dał temu przykład wielokrotnie łamiąc wprowadzane zakazy noszenia maski. Protesty kobiet zostały zaplanowane przez rządzących. Nawoływanie Prezesa do wojny domowej to mowa nienawiści i zdrada przeciw Narodowi Polskiemu - rząd z roku 2020 ani z 1945/1989 nie jest wykładnia dla Narodu Polskiego który ma ponad 1000 lat tradycji narodu o szlachetnych korzeniach istnienia.
Żyjemy w czasie głebokich przemian nie tylko w Polsce ale i na calej Ziemi na naszych oczach toczy się walka o władze i nasza wolność.
Prominentne osoby zainwestowały w Nasz kraj i oczekuja zwrotu zainwestowanych srodkow.
Czy Polacy potrafia w tym chaosie odnalezc kierunek aby kolejny raz nie zostac oszukanym tak jak to stało się po roku 1989?
Polacy, My od zawsze byliśmy i jesteśmy Narodem tolerancyjnym.
Każdy z Nas taki jest.
Wyrosliśmy na tej Ziemi.
Jestesmy sola tej Ziemi.
My jesteśmy tymi ktorzy przyszli po Nich - Naszych znamienitych przodkach którzy zawsze walczyli z niesprawiedliwością.
Kim jesteśmy? z Jakiego Narodu powstaliśmy? Czy ponad 1000 lat Narodu Polskiego nie ma żadnego znaczenia?
Kto nie ma pojecia skąd pochodzi i kto jest jego przodkiem nie wie kim jest.
Nie chodzi mi o "dumę narodową" ale o stare szlachetnie urodzonych Dziedzictwo Narodu Polskiego i Królów Naszych,
i Naszej Ukochanej Ojczyzny - Polski .
Polska zawsze byla krainą sprawiedliwości i wspólnego poszanowania dla wszystkich Narodów zamieszkujących Rzeczypospolitą. Takich mamy przodków! Nie są nimi władze po 1945 ani obecnie rządząca władza.
Jesteśmy Dziedzictwem Narodowym - Narodem Polski z Krwi i Kości Naszych Wspólnych Przodków:
Jesteś - SUWERENEM! - To Nasz Kraj Narodzie Polski !
Nasz po naszych Dziadach i Pradziadach Szlachetnych Polakach!
Polacy wielokrotnie dowiedli swej szlachetności ratując małe dzieci z rąk oprawców w czasie II WŚ.
Ratując Anglię przed hitlerowcami. Walcząc i ginąc pod Monte Cassino i wszędzie tam gdzie dziala sie niesprawiedliwosc.
Jestesmy Narodem ktory potrafi zrozumiec gdy ktos Nami manipuluje.
Badzcie ostrozni Rodacy aby nikt Was nie zwiodl w tym Waznym dla Nas Polakow czasie.
Tadeusz Korbel
Tadeusz Korbel:
Druga Białoruś gańba wstyd szczucie ludzi Policją obalić PiS strzelili se w kolano jebany karzeł nie będzie Polkom ust zamykać dyktować swoje prawo przymusy chory człowiek kobiety nie ma chyba kota pieści zoofil staroswiecki arogant czas na niego musi odejść do psychiatryka
Rose Sensual
Rose Sensual:
A czemu ludzie nie robią strajku przeciwko szpitalom i lekarzom, którzy nie chcą przyjmować pacjentów? To was nie dotyka, że ludzie umierają, bo nie udziela im się pomocy? A potem, że niby na covid umarli....
Igitt!
Igitt!:
kurcze gliny maja kamery. normalnie te same taktyki co w bioalorusie
Barti 20
Barti 20:
Za tych ludzi wstydzę się tego kraju
mariola nic
mariola nic:
Kaczyński!!...idziemy po ciebie psychopato! !!!
hehe xd
hehe xd:
Jarosław Kaczyński będzie do końca swojego życia rządził tym krajem :] trzeba już się z tym pogodzić, bo jak raz doszedł do władzy to zostanie na zawsze.
Gjdhdjd Gsgshsj
Gjdhdjd Gsgshsj:
Aborcja nie jest zakazana wtedy kiedy trzeba, ale te tutaj chcą aborcji i zabijania swoich dzieci kiedy bedą chcieli.To są kobiety ? To są matki? Walczą o to aby mogli uśmiercić swoje dzieci, kiedy im przyjdzie ochota.To nie spotykane!!!.Okropne!!!.Nawet zwierzęta własnym życiem bronią swego potomstwa !!!. Proszę mi nie powtarzać że to protest kobiet !Nie to protest wyuzdanych , wulgarnych i nic nie znaczacych istot .Ta masa pełzajaca po ulicach to zakała społeczeństwa na czele której maszerują posłańki lewicy i po ! HAŃBA!!!
KoczU1983
KoczU1983:
Czajka znowu puscila i wylalo sie lewackie szambo na ulice :D
Na Luziku
Na Luziku:
#polskawalczaca
Iwan Grozny
Iwan Grozny:
Zdjąć te kagańce!!!!!!!
SocialMediaWizards
SocialMediaWizards:
same klaunynna pokaz jak cos sie dzieje to wtedy jęcza pomocy pomocy
RogerPLL
RogerPLL:
Jakby zagłosowali żeby płód zabić też by było żle a może i gorzej, a Polska to katolicki kraj przecież no to ocalili płód .... a dziecka mozna zawsze sie pozbyc jak sie niechce... a tak to manipulacja tłumem
Kudor
Kudor:
jebac pis
Anna Małgorzata Dziedzic
Anna Małgorzata Dziedzic:
Ja nie byłam..😳
Mar Max
Mar Max:
A kurdupel i czarne gnidy z ryjami w niedzielnym rosołku
piotr winiecki
piotr winiecki:
WSZYSCY JUŻ WIEMY ŻE TO JEST ZBRODNICZY REŻIM NOTORYCZNIE ŁAMIĄCY PRAWO I JUŻ NAWET SIĘ Z TYM NIE KRYJE...JAK NIE ZNAJDĄ SIĘ ODWAŻNI PRAWNICY TO SZYKUJE SIĘ DRUGA RUMUNIA...BRAWO POLACY.!!.
Mario o
Mario o:
Przecież do policji idą ludzie odrzuceni wyśmiewani w młodości było w latach szkolnych zakolegować się z nimi podać rękę umówić się na randkę to do dziewczyn a teraz się nie dziwcie że tak pracują i mają wywalone na was . Jest przyczyną jest skutek
Ryszard Derezinski
Ryszard Derezinski:
Brawo kobiety Zniszczyc pis juz czas
иван иванчук
иван иванчук:
Dziecko w łonie nie jest ich ciałem, nie mają prawa decydować o życiu lub śmierci za dziecko!
Seba SJK
Seba SJK:
Nie popieram brak aborcji ale te kobiety zachowują się jak faceci nawet gorzej nie znam tak patologicznych kobiet żenada i wstyd Banda oszalalych fizoli 🤦‍♂️
Pat Mat
Pat Mat:
dawać armatki z wodą i rozganiać jak w Francji
Kobieta Bra
Kobieta Bra:
Boże jacy młodzi ci policjanci! 20 plus ? Dopiero co po szkole ?
Twarze pokazują ... tego się nie zapomnieć ! Opamiętajcie się Policjanci ! Niech iskra wyjdzie z Polski!!!
Karol Łeczycki
Karol Łeczycki:
Zabijanie zwierząt nie ludzkie 5🦆 wspaniała? To macie ciąg dalszy człowieczeństwa i bardzo dobrze lewicowe bezmózgi oberwały rykoszetem było być przeciw piątce kaczuchy to i to by nie przeszło a tak macie PiS nie tylko rolników wydymał jak widać 😂😂 szkoda tylko ludzi myślących ☹️
Desh Marko
Desh Marko:
Połowa z tych ludzi głosowała na PiS to macie teraz sprzedajne dziwki trochę pieniędzy dadzą to sprzedajecie się od razu
Marek Wieczorek
Marek Wieczorek:
Legionisci wy nie potraficie zrobic porzadku z tym lewicowym scierwem ??
bodek5100
bodek5100:
Lech Kaczyński. Prezydent bronił utrzymania kompromisu aborcyjnego, mówiąc, że i tak obowiązujące do teraz przepisy są najostrzejszymi na starym kontynencie. – Wysoko sobie cenię koalicję, która jest w stanie zmieniać Polskę, natomiast jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam – nie wolno naruszać – stwierdził w marcu 2007 roku. NIE PRZYPUSZCZAŁ ŻE ZDRADZI GO JEGO WASNY BRAT!!!!!!!
Robsonek
Robsonek:
Piąte Przykazanie Boże... "Nie zabijaj" .... o to jest ta manifestacja
aby bezkarnie zabijać?? Już bolszewicy i faszyści bezkarnie zabijali..
skończyło sie to - obozami śmierci !!
Śmieszne Filmiki Fun Clip
Śmieszne Filmiki Fun Clip:
Duda i Kaczyński musi odejsc
Michał Game
Michał Game:
U nas jest druga Białoruś.. jebać PiS
Maciej Grodner
Maciej Grodner:
Wojna cywilizacji śmierci ,z cywilizacją życia - walka dobra ze złem odgrywa sie na naszych oczach- biedne oszukana garstka skrzywdzonych przez męzczyzn kobiet w akcie desperacji chce mieć prawo do zabijania swoich dzieci - przykre ale prawdziwe- dobrze że prawo stoi po stronie słabszego.
Vlogbox pl
Vlogbox pl:
Módlcie się za nich. Bóg najlepiej wie co z nimi zrobić...
Bronisław Szałkoplas
Bronisław Szałkoplas:
Lewactwo rozplenia się jak pluskwy.
Mapig TV
Mapig TV:
Wystrzelać to bydło jak kaczki. Nie bać się
Jan Łupinski
Jan Łupinski:
To jest dzicz bolszewicka,,potomkowie tych co mordowali Polaków po 45 roku
Cap'nCook
Cap'nCook:
Dlaczego policja nie wleci w nich w 100 osob i ich nie napierdoli porzadnie nie chodzi o zatrzynanie ale o zwyczajne najebanie pałami ci ludzie nie protestują ale przeszkadzaja tylko i wyłacznie normalnym ludziom dac im na leb to sie znudzi lewakom :D
Mariusz Pawlikowski
Mariusz Pawlikowski:
Co za bydło.
Dżontra Volta
Dżontra Volta:
za karę teleportować np. do Treblinki. OD razu by im rozsądek z pokorą wrócił. ROZBESTWIONE DZIURAWICE!
Xenia Jacoby
Xenia Jacoby:
Boję się tu być i żyć? Ktoś dał ci to życie, a ty chcesz zabić innego niewinnego człowieka? Morderczynie!
Sushi Sakana
Sushi Sakana:
Niech zabijają malutkie bezbronne dzieci „na życzenie”. Po śmierci trafią do piekła a tam tylko płacz i zgrzytanie zębów. Zostaje tylko modlić się za nich bo nie wiedzą co czynią.
Dorotka stokrotka
Dorotka stokrotka:
Brawo dziewczyny walczcie o swoje prawa
ojciec dyrektor
ojciec dyrektor:
Za kilka lub kilkanaście lat będą marsze w sprawie eutanazji eugenicznej zobaczycie no bo jak to starzy, schorowani i ułomni po co potrzebni generują tylko koszty tak samo jak uposledzeni. Już jeden taki mieszkający za naszą zachodnia granicą to robił w 38 roku u siebie a później u nas w 39 roku " Aktion T4" i inne podobne. Więc pozdrawiam, świat idzie w tym złym kierunku. Wspomnicie moje słowa za kilkanaście lat.
kapitan Runcajs
kapitan Runcajs:
A może co co to planują chcą aby był chaos . Manifestacje itd po to by wprowadzić coś od siebie . . Otwórzcie oczy i spójrzcie na świat . Nie słuchajcie radia i telewizji
Stop Gliphosate
Stop Gliphosate:
I co wam dały te marsze? Coś zmieniły? Pamietajcie ze sejm przegłosował ustawe o przymusu szczepien, tak więc powoli was beda wykańczać. Czekajcie dalej i róbcie marsze na pewno to coś zmieni i pomoże jak umarłemu kadzidło. Bedziecie miec teraz aborcje dla każdego.
Alpina B9
Alpina B9:
"boje sie tu byc i zyc" ahahahah ZAKAZ ABORCJI I KONIEC KROPKA
Maciej Rokosz
Maciej Rokosz:
Krzyczą jak małpki w zoo. W sumie można by ich tam umieścić
Gaalu 123
Gaalu 123:
Ja jako ateista śmieje się z waszego straszenia "piekłem" w komentarzach. Może nas jeszcze diabełkiem z rogami postraszcie. Takimi tekstami w oczach ludzi niewierzących się tylko ośmieszacie. Piekłem i diabłem to możecie straszyć 3 letnie dziecko. Ale nie chłopa co ma jak ja ponad 25 lat. A co jak Allah istnieje? A wy jecie wieprzowine i w burkach nie śmigacie?
Jean Michel Jarre JMJ
Jean Michel Jarre JMJ:
.....widzę samą rozwydrzoną Patologię...młode Komunistki, tęczowy marksizm= czyli Anty-kultura, wulgaryzmy i Napływowe dziewusze nabuntowane mięsa armatnie jako Proletariat Zastępczy....Pasożyty, uparcie pomijający jeden temat: Pracy. Wściekłe macice.
Młode komunistki, zapomniały, że.......marzec 1943r. , zbrodniarz Adolf Hitler "funduje" okupowanym Polkom legalną aborcję, czyli możliwość zabicia dziecka poczętego. Mamy rok 2020, a oni dokładnie to samo! Poćwiartować, wyssać odkurzaczem dziecko nienarodzone.
Kodeks karny za propagandę ustrojów totalitarnych w formie takich postulatów nazistowskich wyśle ich na ławy oskarżonych, za kraty, do dobrze strzeżonych cel ....
Oby niedługo.
Daj Boże.
G Kolo
G Kolo:
Serio jak widze tych ludzi to żałuje że ich matki nie wyskrobały
Dżontra Volta
Dżontra Volta:
za karę teleportować np. do Treblinki. OD razu by im rozsądek z pokorą wrócił. ROZBESTWIONE DZIURAWICE!!