Protest rolników i blokady dróg w całej Polsce

Kierowcy w wielu miejscach w Polsce muszą się uzbroić w cierpliwość i przygotować na paraliż komunikacyjny spowodowany blokadą dróg w związku z trwającym z protestem rolników. Zapraszamy na relację ze strajku z Kuznocin pod Sochaczewem. Transmisja na stronie głównej Onetu.

Powiązane wiadomości:

49 komentarze:

Robinson Tabak
Robinson Tabak:
Spółki skarbu państwa - ( POCIOTKI )=ZŁODZIEJE =OKRADACZE =,, K A M E L E O N Y ,- W O N T !!!!!!!
Życiowy doradca
Życiowy doradca:
To jest Nowy Ład.Jeden Pieniądz , jedna Religia, i Ziemia dla Rządzących.
ela ela
ela ela:
Premier może dać Wam miskę ryżu.
katarzyna mazur
katarzyna mazur:
CPK ... juz urzędale biorą pensje po 28 000 Zł za miesiąc
Transporter91 TW
Transporter91 TW:
Czy na s5 w strone poznania tez jest strajk??
Adam Trzeciecki
Adam Trzeciecki:
Z jednej strony to dobrze że są zjednoczeni, ale to nie tędy droga. To nic nie da. To rządzący powinni odczuć osobiście. Przykład z Francji i Rumunii
rrewl
rrewl:
Rolnicy karają nas wszystkich za to, że głosowali na PiS.
Danuta Marciniszyn
Danuta Marciniszyn:
ST i Pięćdziesiątnica .KS.wyjscia
PRL=RP hist.1989-1.05.2004
Chanuka w sejmie hist.piecdziesietnicy Rzeczypospolitej
1948r wojna 6 dyniowa i 50 letnia
6+50=56 hist.Poznanski czerwiec 1956r.....wydarzenia w Polsce i Węgrzech.
Xene N.
Xene N.:
Nie znam się na sprawach rolnictwa i wsi, ale popieram Was, bo Morawiecki źle rządzi. Nie dajcie się ograbić przy wykupie ziemi pod lotnisko!
Justa Bobrowska
Justa Bobrowska:
Popieram Walczmy Wszyscy!!!
Robinson Tabak
Robinson Tabak:
Biedni POLACY zatracili świadomość skąd pochodzi żywność na stole ??? -przeciętny zjadacz chleba nie musi o tym wiedzieć ??? - ale rządzący = NIERZĄD nie może lekceważyć PODSTAW GOSPODARKI każdego państwa ,- F U N D A M E NT E M każdego państwa jest R O L N I C T W O =Ż Y W N O Ś Ć !!!!!
andrzej lis
andrzej lis:
TAJAK CALY RZOND TOJEST SWIDEL MORAWIECKI WYPERDALAJ DO RZYDUW
Jacus Kupka
Jacus Kupka:
Wszystko dobrze ale niech ci co blokują drogi powiedzą czy jest zle i dlatego ptotestują czy jest tak dobrze że zaprasza się rządzących na dożynki i bawi się i dziękuje za dobre plony i pracę bo ja nie rozumiem?
Ela Bulka
Ela Bulka:
Popieram rolnikow, ciezka jest praca na roli ......zarabia potezne pieniadze tylko pośrednik kupuje za grosze a sprzedaje tysiąc procent drozej
Gosia Donal
Gosia Donal:
Jestem pod wrazeniem! Jestescie dobrze przygotowani i spokojni. Zycze Wam zeby protest odbil sie glosnym echem. Przeciez przez dobrego, polskiego rolnictwa nie ma Polski. Sercem za Wami❤️👍
Adam Krakowski
Adam Krakowski:
PIS woli kupić czołgi samoloty z zagranicy niż dać rolnikom i polskim firmom .
Darek Stalski
Darek Stalski:
KROWA+
Anony Mous
Anony Mous:
Brawa dla tych panów
Ernest Hemingway
Ernest Hemingway:
Normalnym ludziom utrudniają życie a winni w tym czasie ośmiorniczki zajadają albo na Maderze cudze żony posuwają Protestować przed Domi posłów, burmistrzów, milicji a ludziom dać zyc. Jak dożynki to liżą tylki burmistrzów, wójtów. Dajcie żyć ludziom idzie protestować tam gdzie decyzję zapadają
naszawaszaich
naszawaszaich:
Pan Kołodziejczak jak na razie nic nie osiągnął, chyba tylko rozgłos dla siebie. Bo koniecznie chce blokować drogi i niszczyć sprzedaż sklepikarzom i utrudniać ludziom życie kierowcom i wywoływać wojnę Polaka z Polakiem. Rządowcy mają to w dupie. Protesty w tym wydaniu to ŻENADA. Pod sejm, pod domy polityków, co wam zawinił kierowca czy sklepikarz?
lala s
lala s:
Rolnicy chcieli dobrej zmiany. Teraz dostaną batem . A my kupujemy w marketach produkty z krajów unii. Nasza żywności marnieje. A PiS kupuje aparatczyków za intratne stanowiska i się bogacą obajtki.
janka nieznane
janka nieznane:
Popieram rolników, niech walczą o swoje. Niszczyli przez lata przemysł, huty, kopalnie, stocznie , Teraz biorą się za rolników wymyślając jakieś dziwne choroby. A po upadku za bezcen przejmą to wszystko korporacje.
Danuta Marciniszyn
Danuta Marciniszyn:
Obraz rzeką hist.Pradoliny warciański odrzańskiej hist narodu.
Stara Obra hist.wski
czerwiec polski barwnik na równi ze zbożem solą drewnem u Słowian
a kto zamienił na cynoberg czerwiec kaktusowy amerykański hist.stany hrabstwa i małżeństwa morgenatyczne=wydziedziczenie
naród a państwo/arystokraci/.komu służą.
Zygmunt Banaszak
Zygmunt Banaszak:
W zdrowej gospodarce chodzi o to aby rolnicy produkowali żywność dla wszystkich, polską żywność, ponieważ swoja żywność jest egzystencjalną podstawą gospodarki każdej wspólnoty, a traktory... ? Traktory powinni produkować robotnicy z miasta dla rolników ze wsi a nie sprowadzać nadwyżki produkcyjne korporacji, traktorów "z zagranicy"... ... Jeżeli ci z miasta i ci ze wsi, nie dojdą do wspólnych celów i zdrowego rozsądku gospodarczego, szkoda waszych łez... Musicie połączyć swoje siły, ci ze wsi i ci z miasta, aby wyp.... z urzędu biurokratycznego złodzieja i pasożyta, ponieważ nie o podziały, nie o wyścig w gospodarce chodzi i w życiu państwa, ale o współpracę.

Na dialog z Morawieckim oraz całą tą złodziejską bandą PO-PIS SLD PSL I Konfederacji, od 89-tego roku, nie ma co liczyć. Ich wszystkich trzeba usunąć a takich jak Morawiecki, Balcerowicz i inni - pozbawić obywatelstwa. Niech wraca do miasta Itil, tam skąd przyszli jego przodkowie.
Margerita Miszczuk
Margerita Miszczuk:
i WIES i MIASTO to JEDNA POLSKA .Rolnicy dzisiaj to nie ,,jakas ciemna masa "!!!!! Panowie ,walczycie o chleb dla NAS WSZYSTKICH!!!!!jestem z Wami
Danuta Boszko
Danuta Boszko:
Nierząd wykończył wiele branż przemysłu teraz bierze się za wykończenie rolnictwa aby dokonać dalszej części depopulacji ludności. Jeśli ludzie nie poumieraja z powodu chorób i doświadczeń medycznych na ludziach prowadzonych zgodnie z procedurami które nikogo nie są w stanie wyleczyć to głodem wykańczą pozostałych którzy nie poumieraja wcześniej. To wszystko jest zaplanowane ludobójstwo wszelkimi możliwymi sposobami. Dr. Mengele w NFZ A poza nim obozy koncentracyjne bez krat.
Galactic Soldiers
Galactic Soldiers:
Popieram PROTESTY. Byłem z Wami pod SEJMEM..myślę ze ten reportaz z TV spowoduje że RAZEM wyjdziemy..ZJEDNOCZENI. CHODZI o DZIECI powinien obejrzeć każdy RODZIC ...https://youtu.be/zrv5XMk9v6A....
Henryk Zelmanski
Henryk Zelmanski:
Jak to jest rolnicy że wy walczycie o swój chów świń i bydła rogatego,a na świecie żyją narody że nie jedzą świń i żyją to są Muzułmanie jest ich ponad półtora miliarda.Następni Hindusi nie jedzą bydła rogatego i jest ich Miliard i żyją a wy nie możecie żyć.
Krzysztof
Krzysztof:
PiS-dy niszczą rolnictwo a tysięce tirów jedzie ze syfem spożywczym chcą zagłodzić Polaków a puki co zwożą syf
Grzegorz Lech
Grzegorz Lech:
Dobrze gada
J Z
J Z:
Niech przestana protestowac a zaloza wreszcie swoja chlopska partie ktora bedzie dbala o ich sprawy . Nie liczcie na miejskich komunistow ZSL ktorzy z przydupasa PZPR przeksztalcili sie w PSL,to banda nierobow ktorzy znalezli sobie frajerow jak Was okreslil Sawicki,jak Waszymi sprawami maja sie zajmowac ludzie z miast ktorzy nie znaja wsi ktora im smierdzi ale pieniadze zarabiane na Was juz nie.
Pyjters
Pyjters:
idziecie po najniższej lini oporu co ma rzad wspólnego z tym ze sprzedajecie lidlą kauflandom itp żywność za grosze? Jasne rzad sie wprowadzi ustawe i za marchewkę dostaniecie zamiast 50gr 2 zł a sklepy i tak dopier... cene końcowemu odbiorcy i znowu będzie płacz do rządu że drogo w sklepach. Macie unie jakąś tam dlaczego się miedzy sobą nie dogadacie i swoich marketów ze swoją żywnością nie otworzycie tym samy omijając pośredników
koronka wiesia
koronka wiesia:
Po zmianie ustroju Polska miała być rajem....?
Darek Kmiecik
Darek Kmiecik:
Na paliwo I czas na strajki to chlopy mają jak widac
Łukasz Fantini
Łukasz Fantini:
rolnicy jedżcie na nowogrodzką pod siedzibe pisu! tam blokujcie i wylejcie tony gnojowicy a nie utrudniacie życie niewinnym Polakom!!!
daniel 8899
daniel 8899:
kiedy wy zrozumiecie że AgroUnia to nie rolnicy!!!!!!!!!!!!! to pajace chcący zabłysnąć !!!!!!!!!
Kalina Masash
Kalina Masash:
Ci kierowcy czekajacy w samochodach wpieprzaja chabasy z wieprzowiny i wolowiny . Więc czas zejść z ignoranckich siedzeń swoich samochodów bo niedługo nie będziecie mieć w ogóle mięsa w sklepach .
Lukasz Cyrankiewicz
Lukasz Cyrankiewicz:
To co widzimy to efekt transformacji którą odbyła się na wsi od momentu wstąpienia Polski do UE. Małych gospodarzy przekształcono w chłoporobotnikòw. Zablokowano im środki unijne ponieważ ich gospodarstwa były za małe. Środki płynęły tylko do dużych gospodarstw. Na wsi jest teraz tylko maks 5% ludzi którzy są w stanie protestować. Reszta zapitala w firmach z kapitałem zagranicznym za miskę ryżu. To cały ład PiS i wszystkich innych którzy byli przed nimi
Księstwo Śląskie
Księstwo Śląskie:
Tym lewakom demokratycznym zlikwidować Krus i zrobić jak wszystkim ZUS zlikwidować dotacje tak jak działalności gospodarczej A to co po wojnie dostali za darmo ziemię odebrać !!!
Hippies DW
Hippies DW:
Kierowcy ciężarówek dziękują rolnikom za blokady dróg . Jesteśmy z Wami myślami i nigdy wam tego nie zapomnimy.
Mirosław Latoszewski q
Mirosław Latoszewski q:
Brawo agrounia chcemy jeść polskie mięso drób jajka ogorki i etc. Nie dla zbytu niemieckich produktow. Polska to nie rynek zbytu dla obcych koncernów.
Marian Kaczmarek
Marian Kaczmarek:
A dlaczego nie ma informacji że płacą rolnikowi za protest 700 zł za 1 ciągnik a 1500 zł jeśli jedzie dwoma ciągnikami .... a inni myślą że im zle i dlatego protestują..
VERONICA C
VERONICA C:
Normalni rolnicy jakos maja sie dobrze i nie strajkuja ale te Przygłupy z Agrouni mają sie jeszcze lepiej i stac ich na podróze traktorami i marnowanie warzyw nawet miesa rozrzucajac po ulicach.Rzad dał im palec a ci chca cała reke w czasie Covida.Banda Lewwacka a nie Agrounia chcieli by zostac biznesmenami pierdzac w stołki za nasze pieniądze!!!
Aman Ishiwa
Aman Ishiwa:
Rolnicy każą kierowców za to że sami głosowali na pisiorów.
kamila kontny
kamila kontny:
Sami głosują na PiS, a później protestują utrudniając życie normalnym ludziom. Gdzie sens i logika. Co za idioci i kolaboranci.
SzalonyKojot
SzalonyKojot:
Ja pier**** komu wy robicie na złość .. rządowi czy zwykłym ludziom którzy przez was mają problemy dotrzeć do pracy, odebrać dzieci ze żłobka czy jechać na zakupy .... Jedzcie do Warszawy przed sejm... Jaj nie macie czy co? Rozgonić was powinni.. utrudniacie życie ludziom.....
Konrad Szponar
Konrad Szponar:
Witam Panów co blokują drogi niemieckimi i angielskimi ciagnikami i nie tylko Tak naprawdę jeszcze Polskiego nowego Ursusa można kupić A tutaj ich nie widać gdzie te wasze wsparcie???
Marek Klejnowski
Marek Klejnowski:
Gdzie oni byli jak KOD ??,kobiety niepelnosprawne DZIECI i RODZICE protestowali ?? Rezydenci głodówki robili ?? Nauczyciele , pielęgniarki, +++ ROLNICY nikogo nie wspierali ! Nawet byli w Warszawie ale nie poszli na wsparcie dla TVN a teraz mają pretensję ze tv nie INTERESUJE sie rolnikami💩🤣🤣🤣 trzeba było myśleć wczesniej nie bojkotować Polskich firm URSUS ponad 100lat tradycji teraz zbankrutował CUKROWNIE MŁYNY itp....
Darek Darko
Darek Darko:
ALE MAM PYTANIE: To dlaczego rolnicy głosowali na PIS ??? Bo ksiądz z ambony kazał, a teraz płacz i lament....... sami sobie zgotowaliście ten los. Sami wybraliście. Teraz ponosicie konsekwencje swoich czynów. LOGICZNE - więc do kogo pretensje ?????????????????? Bez urazy.