Protest rolników i blokady dróg w całej Polsce

Kierowcy w wielu miejscach w Polsce muszą się uzbroić w cierpliwość i przygotować na paraliż komunikacyjny spowodowany blokadą dróg w związku z trwającym z protestem rolników. Zapraszamy na relację ze strajku z Kuznocin pod Sochaczewem. Transmisja na stronie głównej Onetu.

Powiązane wiadomości:

36 komentarze:

Życiowy doradca
Życiowy doradca:
To jest Nowy Ład.Jeden Pieniądz , jedna Religia, i Ziemia dla Rządzących.
Gosia Donal
Gosia Donal:
Jestem pod wrazeniem! Jestescie dobrze przygotowani i spokojni. Zycze Wam zeby protest odbil sie glosnym echem. Przeciez przez dobrego, polskiego rolnictwa nie ma Polski. Sercem za Wami❤️👍
Adam Trzeciecki
Adam Trzeciecki:
Z jednej strony to dobrze że są zjednoczeni, ale to nie tędy droga. To nic nie da. To rządzący powinni odczuć osobiście. Przykład z Francji i Rumunii
ela ela
ela ela:
Premier może dać Wam miskę ryżu.
katarzyna mazur
katarzyna mazur:
CPK ... juz urzędale biorą pensje po 28 000 Zł za miesiąc
Justa Bobrowska
Justa Bobrowska:
Popieram Walczmy Wszyscy!!!
Transporter91 TW
Transporter91 TW:
Czy na s5 w strone poznania tez jest strajk??
janka nieznane
janka nieznane:
Popieram rolników, niech walczą o swoje. Niszczyli przez lata przemysł, huty, kopalnie, stocznie , Teraz biorą się za rolników wymyślając jakieś dziwne choroby. A po upadku za bezcen przejmą to wszystko korporacje.
Ela Bulka
Ela Bulka:
Popieram rolnikow, ciezka jest praca na roli ......zarabia potezne pieniadze tylko pośrednik kupuje za grosze a sprzedaje tysiąc procent drozej
Xene N.
Xene N.:
Nie znam się na sprawach rolnictwa i wsi, ale popieram Was, bo Morawiecki źle rządzi. Nie dajcie się ograbić przy wykupie ziemi pod lotnisko!
rrewl
rrewl:
Rolnicy karają nas wszystkich za to, że głosowali na PiS.
Danuta Marciniszyn
Danuta Marciniszyn:
ST i Pięćdziesiątnica .KS.wyjscia
PRL=RP hist.1989-1.05.2004
Chanuka w sejmie hist.piecdziesietnicy Rzeczypospolitej
1948r wojna 6 dyniowa i 50 letnia
6+50=56 hist.Poznanski czerwiec 1956r.....wydarzenia w Polsce i Węgrzech.
Ernest Hemingway
Ernest Hemingway:
Normalnym ludziom utrudniają życie a winni w tym czasie ośmiorniczki zajadają albo na Maderze cudze żony posuwają Protestować przed Domi posłów, burmistrzów, milicji a ludziom dać zyc. Jak dożynki to liżą tylki burmistrzów, wójtów. Dajcie żyć ludziom idzie protestować tam gdzie decyzję zapadają
lala s
lala s:
Rolnicy chcieli dobrej zmiany. Teraz dostaną batem . A my kupujemy w marketach produkty z krajów unii. Nasza żywności marnieje. A PiS kupuje aparatczyków za intratne stanowiska i się bogacą obajtki.
Zygmunt Banaszak
Zygmunt Banaszak:
W zdrowej gospodarce chodzi o to aby rolnicy produkowali żywność dla wszystkich, polską żywność, ponieważ swoja żywność jest egzystencjalną podstawą gospodarki każdej wspólnoty, a traktory... ? Traktory powinni produkować robotnicy z miasta dla rolników ze wsi a nie sprowadzać nadwyżki produkcyjne korporacji, traktorów "z zagranicy"... ... Jeżeli ci z miasta i ci ze wsi, nie dojdą do wspólnych celów i zdrowego rozsądku gospodarczego, szkoda waszych łez... Musicie połączyć swoje siły, ci ze wsi i ci z miasta, aby wyp.... z urzędu biurokratycznego złodzieja i pasożyta, ponieważ nie o podziały, nie o wyścig w gospodarce chodzi i w życiu państwa, ale o współpracę.

Na dialog z Morawieckim oraz całą tą złodziejską bandą PO-PIS SLD PSL I Konfederacji, od 89-tego roku, nie ma co liczyć. Ich wszystkich trzeba usunąć a takich jak Morawiecki, Balcerowicz i inni - pozbawić obywatelstwa. Niech wraca do miasta Itil, tam skąd przyszli jego przodkowie.
Margerita Miszczuk
Margerita Miszczuk:
i WIES i MIASTO to JEDNA POLSKA .Rolnicy dzisiaj to nie ,,jakas ciemna masa "!!!!! Panowie ,walczycie o chleb dla NAS WSZYSTKICH!!!!!jestem z Wami
Jacus Kupka
Jacus Kupka:
Wszystko dobrze ale niech ci co blokują drogi powiedzą czy jest zle i dlatego ptotestują czy jest tak dobrze że zaprasza się rządzących na dożynki i bawi się i dziękuje za dobre plony i pracę bo ja nie rozumiem?
DziałaczPLTV
DziałaczPLTV:
"Protest" Zrobić bojkot supermarketów zachodnich korpo. Protesty pod domami posłów i urzędników a nie na drogach.
naszawaszaich
naszawaszaich:
Pan Kołodziejczak jak na razie nic nie osiągnął, chyba tylko rozgłos dla siebie. Bo koniecznie chce blokować drogi i niszczyć sprzedaż sklepikarzom i utrudniać ludziom życie kierowcom i wywoływać wojnę Polaka z Polakiem. Rządowcy mają to w dupie. Protesty w tym wydaniu to ŻENADA. Pod sejm, pod domy polityków, co wam zawinił kierowca czy sklepikarz?
Adam Krakowski
Adam Krakowski:
PIS woli kupić czołgi samoloty z zagranicy niż dać rolnikom i polskim firmom .
Galactic Soldiers
Galactic Soldiers:
Popieram PROTESTY. Byłem z Wami pod SEJMEM..myślę ze ten reportaz z TV spowoduje że RAZEM wyjdziemy..ZJEDNOCZENI. CHODZI o DZIECI powinien obejrzeć każdy RODZIC ...https://youtu.be/zrv5XMk9v6A....
Darek Stalski
Darek Stalski:
KROWA+
Anony Mous
Anony Mous:
Brawa dla tych panów
Grzegorz Lech
Grzegorz Lech:
Dobrze gada
Pyjters
Pyjters:
idziecie po najniższej lini oporu co ma rzad wspólnego z tym ze sprzedajecie lidlą kauflandom itp żywność za grosze? Jasne rzad sie wprowadzi ustawe i za marchewkę dostaniecie zamiast 50gr 2 zł a sklepy i tak dopier... cene końcowemu odbiorcy i znowu będzie płacz do rządu że drogo w sklepach. Macie unie jakąś tam dlaczego się miedzy sobą nie dogadacie i swoich marketów ze swoją żywnością nie otworzycie tym samy omijając pośredników
koronka wiesia
koronka wiesia:
Po zmianie ustroju Polska miała być rajem....?
Mirosław Latoszewski q
Mirosław Latoszewski q:
Brawo agrounia chcemy jeść polskie mięso drób jajka ogorki i etc. Nie dla zbytu niemieckich produktow. Polska to nie rynek zbytu dla obcych koncernów.
Kalina Masash
Kalina Masash:
Ci kierowcy czekajacy w samochodach wpieprzaja chabasy z wieprzowiny i wolowiny . Więc czas zejść z ignoranckich siedzeń swoich samochodów bo niedługo nie będziecie mieć w ogóle mięsa w sklepach .
Łukasz Fantini
Łukasz Fantini:
rolnicy jedżcie na nowogrodzką pod siedzibe pisu! tam blokujcie i wylejcie tony gnojowicy a nie utrudniacie życie niewinnym Polakom!!!
Darek Kmiecik
Darek Kmiecik:
Na paliwo I czas na strajki to chlopy mają jak widac
Marian Kaczmarek
Marian Kaczmarek:
A dlaczego nie ma informacji że płacą rolnikowi za protest 700 zł za 1 ciągnik a 1500 zł jeśli jedzie dwoma ciągnikami .... a inni myślą że im zle i dlatego protestują..
Hippies DW
Hippies DW:
Kierowcy ciężarówek dziękują rolnikom za blokady dróg . Jesteśmy z Wami myślami i nigdy wam tego nie zapomnimy.
Aman Ishiwa
Aman Ishiwa:
Rolnicy każą kierowców za to że sami głosowali na pisiorów.
kamila kontny
kamila kontny:
Sami głosują na PiS, a później protestują utrudniając życie normalnym ludziom. Gdzie sens i logika. Co za idioci i kolaboranci.
Darek Darko
Darek Darko:
ALE MAM PYTANIE: To dlaczego rolnicy głosowali na PIS ??? Bo ksiądz z ambony kazał, a teraz płacz i lament....... sami sobie zgotowaliście ten los. Sami wybraliście. Teraz ponosicie konsekwencje swoich czynów. LOGICZNE - więc do kogo pretensje ?????????????????? Bez urazy.
Konrad Szponar
Konrad Szponar:
Witam Panów co blokują drogi niemieckimi i angielskimi ciagnikami i nie tylko Tak naprawdę jeszcze Polskiego nowego Ursusa można kupić A tutaj ich nie widać gdzie te wasze wsparcie???