Protest "Strajk Kobiet" Kraków

23.10.2020

W Krakowie odbył się strajk dotyczący praw kobiet.
Nazwany "Protestem Kobiet" wiec przerodził się w kilkutysięczne zgromadzenie.

8 komentarze:

Ola Ola
Ola Ola:
Pisowcy to zbrodniarze i jako zbrodniarze będą sądzeni .
Jan Sido
Jan Sido:
Bierzcie na gaz dmuchawy na akumulator. To wam pomoze!!!!
deepdance111
deepdance111:
Dokładnie! ....Skończymy z dziadami !!! Brawo Kraków ...i Pozdrowienia z Myślenic
: o
: o:
Został wypracowany kompromis samo słowo Kompromis już coś znaczy i nie można jechać taką chamówą- będzie tak i koniec, i to jeszcze żeby wejść w d*** rydzykowi, tym bardziej że nie mówimy o zdrowych płodach, tylko o nieuleczalnie lub śmiertelnie chorych, takich które są zdeformowane lub umrą po urodzeniu- wywołując traumę u rodziców którzy już na drugie dziecko się nie zdecydują albo całe życie będą roślinką, i wiem że to okrutny fakt ale z przyjściem na świat dziecka roślinki kończy się życie jego rodziców, którzy już do końca życia będą stać przy łóżku, patrząc w oczy które nie patrzą na nich, z rentą 700 złotych, a co z tym dzieckiem gdy rodziców już nie będzie?
Rodzice dzieci z downem modlą się aby umarły szybciej niż oni, z miłości do nich, bo nie znają odpowiedzi na to pytanie, a może znają aż za dobrze.
Jan Sido
Jan Sido:
Moje miasto sie przebudza. Brawo. Yebac pis¡!!!!!!
gwosc100
gwosc100:
Rewolucja z udziałem kobiet stała się faktem.. do czego to doprowadzi?
Darek Gl
Darek Gl:
Ci co protestują to zmanipulowane cywilizacją śmierci MARIONETKi ZŁA .Idziemy po Was szalone lewactwo i zaczynamy niebawem polowanko .
Tunel 123
Tunel 123:
NIE SĄDZICIE, ŻE ABORCJA TO ZBRODNIA? KTO Z WAS JEST BOGIEM, ABY DECYDOWAĆ O CUDZYM ŻYCIU ... NIE WY TU RZĄDZICIE, WIEC NIE BAWCIE SIĘ W BOGA BO NIM NIE JESTEŚCIE. BÓG MA PLAN NA ICH ZYCIE I NIC NIE JEST PRZYPADKOWE .KAZDY ODECH SIĘ LICZY ...W TEN SPOSÓB MAMY NAUCZYC SIE BEZWARUNKOWEJ MIŁOSCI ZROZUMNCIE TO . CHORE MAŁE DZIECKO UCZY NAS MIŁOSCI BEZWARUNKOWEJ - POMIMO !!!!