Przekaż 1% - Stowarzyszenie Hospicjum Domowe - Jacek Czyż

Bohaterem naszego filmu jest Jacek Czyż, nasz Podopieczny - aktor teatralny i jeden z najbardziej znanych aktorów dubbingowych (według portalu Dubbingpedia). Do Was i Waszych dzieci - Tygrysek z Kubusia Puchatka, Rafiki, Mojo Jojo i wiele innych postaci - przemawiało i przemawia do dziś jego głosem.

Od ponad 25 lat w Stowarzyszeniu Hospicjum Domowe (organ założycielski Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders) niesiemy pomoc medyczną, psychologiczną i socjalną chorym u kresu ich życia. Zapewniamy również sprzęt medyczny. Wszystko po to, aby nasi Podopieczni mogli przeżyć ten czas godnie, bez cierpień, wśród najbliższych.

Pomagając choremu, obejmujemy opieką również jego rodzinę. Wspieramy bliskich, pomagając przejść trudną drogę choroby, a także żałoby.

WSZYSTKO CO ROBIMY, ROBIMY NIEODPŁATNIE

Ofiaruj chwilę Twojego czasu tym, którzy mają go już bardzo mało – tylko tyle ile potrzeba by przekazać 1% podatku dochodowego za rok 2018.

TWÓJ 1% POMAGA! KRS 0000026420

Z serca dziękujemy za Wasze serce!

Udział biorą:
Jacek Czyż - nasz Podopieczny,
Maria Ciok-Chachaj - nasza lekarka,
Henryka Rosińska - nasza pielęgniarka
Reżyseria: Marcin W. Kołodziej
Scenariusz: Życie
Zdjęcia i montaż: Adam Piekarz
Muzyka: piviso.com

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt!

10 komentarze:

WojtekGaming
WojtekGaming:
Dlaczego ten rok jest aż taki okropny :((( Panie Jacku dziękuję za wspaniałe dzieciństwo nie mogłem wyobrazić sobie lepszego Kondolencję dla wszystkich bliskich osób oraz rodziny [*]
Darcy_ 8
Darcy_ 8:
Trzymam kciuki za Pana Jacka😍💪
Maciej Zachara
Maciej Zachara:
Panie Jacku, moc życzeń i pozdrowień z całego serca! Byłem Pana fanem na długo przed Tygryskiem, jeszcze wtedy gdy był Pan aktorem teatru "Komedia" w Warszawie a ja uczniem podstawówki. W szkole należałem do koła teatralnego i zacząłem sam dużo chodzić do teatrów. Do "Komedii", do której miałem najbliżej, starałem się chodzić na wszystkie nowe spektakle. Pana pamiętam z pięciu spektakli ("Krasnoludki, krasnoludki", "Gwałtu, co się dzieje", "Ja się nie boję braci Rojek", Fachowcy czyli po prostu robota" i "Krawcy szczęścia", a na "Siódme mniej kradnij" mnie nie wpuszczono bo byłem za młody), na niektóre chodziłem po ileś razy. Dotąd pamiętam Pana przezabawny przebój z "Krasnoludków" o źwierzątkach: "Ojejku, jejku czyli historia bez morału". Za całą Pana działalność bardzo dziękuję. Dużo sił ciała i ducha i wszelkiego dobra!
genia123aaa
genia123aaa:
Ja również 3 mam kciuki, bardzo lubiłam jego glos w bajkach z mojego dziecinstwa 84r.
JestemMichal
JestemMichal:
[*]
Maciej Zachara
Maciej Zachara:
[*]
Remigiusz Knapik
Remigiusz Knapik:
Panie Jacku, zdrowia i sił!
ShadowSamuel
ShadowSamuel:
Odpoczywaj w spokoju.
Rafał Konieczny
Rafał Konieczny:
Panie Jacku. Uwielbiam Pana, jest Pan dla mnie bardzo ważną postacią, pięknym epizodem mojego dzieciństwa, zapoznałem z Tygryskiem, Rafikim swoje dzieci. Uwielbiają Pana! Życzę Panu dużo zdrowia i wiele bym dał żeby dostąpić zaszczytu uściśnięcia Pana dłoni.
Tavell Clinton
Tavell Clinton:
O nie, dlaczego taki paskudny los go spotkał? Czy to oznacza, że już nigdy nikogo nie zdubbinguje?