Przemówienie Magdaleny Ogórek - Wybory prezydenckie 2015

Magdalena Ogórek po ogłoszeniu sondażowych wyników gratuluje wyniku Pawłowi Kukizowi i dodaje,że Polska nie jest gotowa na kobietę na stanowisku prezydenta.

Powiązane wiadomości:

14 komentarze:

hitek9000
hitek9000:
Hahaha, "Polska nie jest jeszcze gotowa na kobietę" - tylko takie usprawiedliwienie swojego beznadziejnego wyniku ma? Przyczyn jest o wiele więcej - przez długi czas była trzecia w sondażach za Komorowskim i Dudą i już gwiazdorzyła.
Fokosmok
Fokosmok:
Miller ta kreatura...
Łukasz Czekaj
Łukasz Czekaj:
Na panią Ogórek głosowało 1,7% kobiet i 3,1% mężczyzn. Była jedyną kandydatką. I i tak poległa na całej linii, 3x gorzej niż partia 6x gorzej niż Napieralski. O czym ona bredzi o jakich kobietach. Czemu wszystkie feministki muszą być tak tępe...?!
malvin1979
malvin1979:
ŻAL LESZKA
KreciK_Productions
KreciK_Productions:
Obracała się w dobrym towarzystwie :D
zaloga_g
zaloga_g:
Fajna pisiunia.
Jaku Czerw
Jaku Czerw:
Biedna ;(
Antoni Wysocki
Antoni Wysocki:
Po latach - trafiłem znowu na ten moment i - niezmiennie gratuluję Panu Leszkowi tego - jedynego wizjonerskiego pomysłu - poparcia ”Naszej Magdy” - jako bezpartyjnego Państwowca w Wyborach Prezydenckich !!!…
Azazel Millenium
Azazel Millenium:
Ogórek kłamiesz jesteś kłamczuchą https://www.youtube.com/watch?v=eXg7s_fh__I
Magda Magdalena
Magda Magdalena:
Ogórek wszędzie tam gdzie można kasę kasować wstrętna baba .
Andrzej Rutkowski
Andrzej Rutkowski:
Oj Lechu, Lechu. Powoli odchodzisz w cień ,tak jak wszyscy celebryci i politycy. Nawet taka laska nie wylaszczyła ostatniego twojego pomysłu. Co po tobie zostanie? Kobieca figura to o wiele za mało na gierkę polityczną. Cenniejsze jest cogito dyplomatyczne ubrane w medialne wdzięki.
Willy Wonkowski
Willy Wonkowski:
Ile Leszek sie napatrzyl na Magde to zostanie mu do konca zycia.
Na koniec Magda Leszka ograla i sama w ostatku przegrala, Leszka dni w SLD sa policzone, ewentualnie Palikot sie zlituje i Lechislawa w swe skromne progi zwerbuje. A Magdalena, no coz miala swoje 5 minut slawy teraz moze jakis medialny wacht sie nadarzy, bo ona skromnie nalezy do gawedziarzy.
wojtaswrr
wojtaswrr:
To koniec pani Magdy pokaż cycki Ogórek?
Amiga Rulez
Amiga Rulez:
Lewica i ich poglądy nie mają szans u nas w kraju. Pakujta manatki i do korei