Rafał Trzaskowski, Donald Tusk - pytania od młodzieży - Campus Polska Przyszłości

Popierasz? Udostępnij! Rafał Trzaskowski, Donald Tusk - pytania od młodzieży - Campus Polska Przyszłości

#polityka #polskapolityka #Sejm
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na https://videoparlament.pl - w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:

FB: https://www.facebook.com/videoparlamentpl
https://twitter.com/videoparlament Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki naszej działalności pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko. Zapraszamy do subskrypcji i życzymy mądrych wyborów!

Powiązane wiadomości:

100+ komentarze:

Maria
Maria:
Dlaczego ci ludzie nie chcą zgłosić się do naszej ambasady?mogą-mają wizy białoruskie,albo przejść do przejścia granicznego /kilka kilometrów/ itam oddać papiery.
NA CAŁYM ŚWIECIE przejśćie przez "zieloną granicę" jest zabronione. CI dwaj też to wiedzą .
Adam Pietras
Adam Pietras:
Panie Donaldzie ma pan racje że trzeba rozliczyć polityków od 1945r aż do dzisiejszego dnia wszystkich .
Anna Runge
Anna Runge:
POLSKA MA DUZO DO ZROBIENIA DZIEDZIN JEST WIELE OD PIEKNYCH WSI POLSKICH DO ODBUOWANIA MIAST I OSRODKOW DLA NIEPELNOSPRAWNY H W DZIEFZINACH PRACY ORAZ MIESZKAN, ORAZ MIESZKAN I MIEJSC PRACY I ZATRUDNIENIA LUDZI BEZ DOMNYCH I ICH RESOCJALIZACJA BUDUJCIE MODERNIZUJCIE I POZWULCIE GODNIE ZA GODNY UTRZYMANIA SIE ZAROBEK ZYC KSRZDEMU POLAKOWI NIEZALEZNIE O POGLAD SRKSUALNY CZY OD WSI DO MIAST NA WSI MAMY TRUDNIEJ POZWULCIE TYM MLODYM LUDZIOM ROLNIKOW ROZWIJAC SIE MY CHCEMY GODNIE ZYC W SWOIM KRAJU CZY NAD MOZEM W GORACH CZY NA MAZURACH I PODLASIU TYLKO MY MOZEMY COS ZMIENIC NIE JA CZY TY MY ESTESMY SILNI MY TO NASZA PRZYSZLOSC TOMY NASZA POLSKA✌️💪👌👍
lrena Kujawa
lrena Kujawa:
Utrzymanie wsi i malych miasteczek jest realne wtedy kiedy standardy pracy i placy, edukacji beda wyrownane. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby dobre uczelnie byly poza duzymi miastami. Raz - moze byc wygodnie, campusy - mieszkania, dwa - praca dla lokalnych.
Jola Barszczewska
Jola Barszczewska:
Nie mieszkam w Polsce od 30 lat,ale jak bardzo boli serce o los Polski i Polaków, pozdrawiam całym sercem
Aurelia S
Aurelia S:
Jaki śliczny napatrzeć się nie mogę,co to będzie z nami jak .......!!!
John Murdock
John Murdock:
37:44 "Tusk: "ja zostałem szefem" hahahhahahahhahahhahaha
Alicja P
Alicja P:
Czy to jakiś problem żeby pan Tusk z rodziną zobowiązał się że przyjmie ich do domu i zapewnił im opiekę wikt i opierunek, taki dobry pan a o tym nie pomyślał.
Tony Frindge
Tony Frindge:
Te powiedzenie Trzaskowskiego "" Dajcie nam szansę "" powinna otworzyć oczy młodzieży ! Tylko ta młodzież nie słyszała przemówień sekretarzy PZPR w których zawsze były zawarte dokładnie te same słowa !! Brawo Trzaskowski !
Damian Wrona
Damian Wrona:
Rafał "słuchajcie"Trzaskowski.
KAZIK ZAWADZKI
KAZIK ZAWADZKI:
🤩
J K
J K:
Pieniądze na na tą kampanię pochodzą z Niemiec przeszły przez pewną organizację.
Około 500.000.000 zł. Co z podatkiem do US ? Że nie ma kwitów? Owszem są. Niemcy są BAARDZO skrupulatni.
cesaro
cesaro:
Dadzą wam taką przyszłośc jaka się rozpoczęła półtora roku temu i trwa ..Przecież oni wszyscy są w rządzie :P Siedzą w jednym sejmie ...Opozycji już nie ma tylko ją gra , a dowodem będzie głosowanie w senacie Ustawy 1449 gdzie mają większość ...Ciekawe co wtedy stwierdzicie gdy ta wasza kochana opozycja poprze PIS ...Młodzi jesteście otwórzcie oczy !
Grażyna Krawczyk
Grażyna Krawczyk:
Módlmy się za Polskę.
Filip Tom
Filip Tom:
Nie damy się zrobić w balona!
icek picek vicek
icek picek vicek:
Polityk nie jest od tego żeby wykazywać empatię tylko ma tak rządzić że by nie było trzeba wykazywać empatii , manipulanci i oszuści grający na emocjach młodych ludzi , zero konkretów starych manipulantów
lrena Kujawa
lrena Kujawa:
Epidemia - zmiana w sluzbie zdrowia, opiece i finanse, to wszystko, proste?
daoh
daoh:
Poziom tego scenicznego szoł jest poniżej szkoły podstawowej.
Mario
Mario:
1:07:48 Tusk: "Żebyśmy my wszyscy jako ludzie czuli się wobec siebie jakby dobrze. Żebyśmy znaleźli w sobie tę gotowość i zdolność do akceptacji".
Co to znaczy "jakby dobrze"?
Gotowość i zdolność do akceptacji wśród elektoratu katolickiego? To jakieś mrzonki.
Pozwólcie ludziom żyć wg ich własnych wyborów, a nie wg tego na co inni im pozwalają czy wg tego co dyktuje Kościół. Każdy jest równy, każdy płaci podatki, tylko prawa obywatelskie nie są dla wszystkich...
Poziom akceptacji społecznej? A jak to zbadać? Wiele rządów krajów europejskich nie konsultowało ze społeczeństwem możliwości wprowadzenia jednopłciowych związków partnerskich czy małżeństw. Po prostu doszły do wniosku że to się ludziom należy, niezależnie od tego czy innym to się podoba, czy nie.
John Murdock
John Murdock:
26:44 Wyluzowany studenciak zwraca się do rafala i tuska per "Państwo"., Tutaj czuć niezwykłe wyluzowanie i chillout (hłe hłe hłe hłe)
Rewolwerpl
Rewolwerpl:
Wolność słowa za PO jak tam laptopa chcieli zabrać 😅😂😂😂
Szymon Ziarko
Szymon Ziarko:
Kto zakazał Marsz Niepodległości?
Artur Arturowicz91
Artur Arturowicz91:
Te jaskółka ty patrzę dobry jesteś...w usuwaniu komentarzy🤦‍♂️co inny tok myślenia niż twój jest wrogi tak?typowy wybroca PO teraz rozumiem czemu kanał jest o po 🤣
Mariusz Wojtkielewicz
Mariusz Wojtkielewicz:
Panie Prezydencie Warszawa ty i komuna!?a może powstanie Warszawskie!!? COO!!!!? 🤣🤣😂😂😁
Andreas Sachs
Andreas Sachs:
'Może któryś z biskupów...' Bingo :)
Franek Kimono
Franek Kimono:
Pytania młodzieży podczas spotkania z Balcerowiczem, utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie godzą się oni na to, aby gnębić ludzi, którzy budowali ich domy i szkoły !!!!
Barbara O
Barbara O:
Polska to nienormalność Pamietacie i ten uśmieszek cudowny
Zimny Maj
Zimny Maj:
Dzięki za wrzutkę
Po Ebao
Po Ebao:
to w końcu wolność słowa, czy zakazujemy mowy nienawiści, bo panowie sobie przeczą.
krzysztof komorowski
krzysztof komorowski:
Tak po miedzy jaruzelskim a Wałęsom bym prosił
MARIO W
MARIO W:
To pytanie ktore sam sobie zadałem :-)))))))
Dwa Pinokia
Myślałem ze byl tylko jeden
Zygmunt FIGURNY
Zygmunt FIGURNY:
Te slowa tych panow sa ogolne I nie zrozumiale . Maca mlodziezy w glo wach I nie widomo o co im chodzi.
icek picek vicek
icek picek vicek:
Tusk !!! ty sam na ulicę nie wychodzisz ochroniarz 10 m dalej za tobą biegnie , więc wiesz jak zasłużyłeś na szacunek w narodzie ,
RicoS56G
RicoS56G:
Zadawać pytania tylko nie PIS. Tak?
zbigniew waldemar Ende
zbigniew waldemar Ende:
Czy ktoś się jeszcze dziwi stwierdzeniu, ze Tusk był i jest z nadania Merkel,a o polityce imigracyjnej na mniejsze pojęcie niż wielu z Polaków.,,ktoś musi przejść granicę i pomóc koczującym."czy ten typ jest w pełni rozumny,czy gra głupotą słuchaczy?Dlaczego sam nie pójdzie i nielegalnie przekracza granicę obcego państwa?
Piotr Winter
Piotr Winter:
Dwóch politycznych ambicjonerów, którzy zmuszeni są współdzielić elektorat - stąd pozorowana współpraca. Do tego egzotyczny gość dla zaspokojenia kompleksów wszystkich zebranych.
Natomiast rzeczywistość jaka jest każdy mógł się przekonać śledząc działania Strajku "Kobiet". Nawet Poseł Nitras nie kryje się, że będą w ramach tego projektu piłować Katolików. Tak to u nich jest z tą tolerancją represywną. Marksizm i Antykultura. Ilu Jelonków Bambi się jeszcze na to nabierze ?
Asd Kjh
Asd Kjh:
Podsumujmy - przygotowane pytania, ludzie tylko w ścisle określonym wieku, granie żenujacych 'luzaków" i "postepowców" nie zgadzających się z rzeczywistością i pogarda dla wszystkich innych. Brawo - wyszło wam - Polska pod panowaniem PO i "liberalnej demokracji":))))
Romek Rom
Romek Rom:
Widać że Donald jest zmęczony tymi kretactwami nic nowego nie mówi razem z wyznawca Spinozy jaki program dla Polski żaden antypis to nie program
Lucyna Szymanowska
Lucyna Szymanowska:
nowoczesna szkoła przyjaciele internetowi /bez twarzy/wieczna grafika od małego dla dzieci/bez twarzy/ migawka realnego życia ludzkich wartości OSZOŁOMY DWA
Marcin Mielczarek
Marcin Mielczarek:
Panie Trzaskowski slabo pan wypada pana myslenie jest ciekawe ale to znowu podzial polakow. Powinien sie pan pogodzi ze wiekszosc polakow mysli troche inaczej niz pan mozna ich uczyc i przekonywac to dobra droga ale wmawiac im juz nie bo to dziala odwrotnie przynajmniej na czesc polakow
J K
J K:
Kabaret Starszych Panów.
Nieco infantylnych.
Tony Frindge
Tony Frindge:
Tusk wyraźnie powiedział że jest radykalnym w stosunku do przestępców którzy muszą odpowiedzieć za swoje przestępstwa !!! Pewnie dlatego tak bardzo bronił niewinnych oprawców Polskich bohaterów narodowych oraz ich wysokich emerytur !! A co ważniejszych działaczom PZPR zapewnił pożegnanie z HONORAMI PAŃSTWOWYMI brawo Tusk !!
Cell Jr
Cell Jr:
Chcecie rozmowę bez nienawiści ? Przecież za każdym waszym zdaniem kryje sie podsycanie nienawiści polsko-polskiej w tym kierunku do PIS i szczucie jednych na drugich. Przeciez wy to popularyzujecie właśnie te szczucie . Hipokryzja !
Wojciech JAKUBIEC
Wojciech JAKUBIEC:
Krytyka PISu otwiera ludziom oczy - dobrze, ale dzieląc ojczyznę na mniejsze - źle.
Wszyscy Polacy mają jeden wspólny - dobro całego państwa.
Lokalne dialekty są piękne, to dziedzictwo historyczne dlatego trzeba o nie dbać, ale język Polski jest jeden, tak jak państwo Polskie jest jedno.
Maria
Maria:
Raz dziewczyna ,raz chłopak!!!! A gdzie pozostałe 54 płcie????
bakfast BAKFAST
bakfast BAKFAST:
Ryży i jego przydupas?!
kris s
kris s:
Desperacja
nieobliczalność w działaniu, spowodowana znalezieniem się w ekstremalnej sytuacji
Maxilinexus
Maxilinexus:
XD
Marcin Kulpa
Marcin Kulpa:
Tusk sprawa dla abw ...polecam
J K
J K:
65-letni zgred myśli że kupi dzieciaki ?
icek picek vicek
icek picek vicek:
Tusk co tak łapką machasz ?? Czyżby magik i czarodziej , co ty ludzi czarujesz ?
zieleniaki11
zieleniaki11:
Po co się ich pytacie macie zrobić swoje i tyle a tych którzy naprawdę przegieli pałę to tak jak powiedział jeden człowiek że zostaną rozliczeni tak jak w Norymberdze .Osobiście uważam że powinno się majątki politykom odbierać.
Basia plisza
Basia plisza:
Pan Tusk nie się zastanowi co pieprzy, raz to są biedni ludzie, a za chwilę bronić granice. Pytam się czy nie podlegały obronie praw człowieka?
Co z nami Polakami z każdej strony czerpanie na prawo i lewo, wykorzystywanie do politycznych SKORUMPOWANYCH zagrywek
oko kat
oko kat:
wypierdalac z tymi maskami :/d
Frank Drebin
Frank Drebin:
Ale ustawka …..
jaro mrufka
jaro mrufka:
Szkoda młodzieży! Znowu ją wybiją! J
Diego Asterionis
Diego Asterionis:
"Campus Polska Przyszłości" - czyli wg. "po-ko" Polska ma być w przyszłości miasteczkiem studenckim czy od razu częścią niemiec? Pytam ponieważ definicja słowa "kampus" oznacza - "kampus – część miasta, w której znajdują się budynki uniwersytetu lub innej szkoły wyższej oraz/albo domy studenckie..." Ten "pan" Tusek wie doskonale bo przecież był królem unii i premierem RP, że nie wolno nawet p'OSŁOWI przekraczać granicy państwa, ale tal pi...li jakby tego nie wiedział, jakby nie wiedział, ze oni są na terenie Białorusi. W sumie to szkoda , ze nie puścili tego p'osła to może zastrzeliliby go OMONowcy
Tomek Myt
Tomek Myt:
Domek masz prawo
andrzej czajkowski
andrzej czajkowski:
Następni sprzedawczyki i oszuści
Józef  Akceptuje  super . Stolarczyk
Józef Akceptuje super . Stolarczyk:
P . Tusk opowiada bzdury Młodzieży szkoda czasu Hejt się leję
Andrzej Ruciński
Andrzej Ruciński:
DNALD TY OSZUŚCIE W KOŃCU ODPOWIESZ ZA TE KŁAMSTWA SKĄCZY SZ W PUDLE
kRZYSZTOF kRÓL
kRZYSZTOF kRÓL:
Jak tak patrzę na ciebie Donald, to się sam domyśl co o tobie myślę.
icek picek vicek
icek picek vicek:
Sorry ale już wolę kato-fanatyków z PiSu niż ciebie i PełO , co też nie jest dobrym rozwiązaniem dla Polski
KAJAN67
KAJAN67:
Kampus paprotek
J K
J K:
"Raz dziewczyna raz chłopak"
Trzaskowski i tusk.
Kris Snow
Kris Snow:
Masakra biedna ta młodzież co Musiała słuchać tych wypocin
Krzych Bukala
Krzych Bukala:
Tak to uosobienie Złego z dużej litery
Adrian
Adrian:
55:20 Trzaskowski jest Krakowa !?
And Bar
And Bar:
Donek cos wspomina o etyce ? hahahahahahahahahha
michu 21
michu 21:
Ratownik czego Newsweek ja się pytam
Klara Semko
Klara Semko:
ja panie Tusk 10 lat temu umierałam z głodu jak był pan premierem i nie pomógł pan ani mnie ani nikomu kto wtedy borykał się z ubóstwem.. mówił pan, że nie ma pieniędzy i w końcu zmusił pan mnie i miliony Polaków do emigracji... jak pan śmie wypowiadać słowa, że trzeba być humanitarnym i pomagać emigrantom w sytuacji gdy pana nie interesował los swoich rodaków wtedy kiedy był pan odpowiedzialny za nasz byt.. chce zaznaczyć, że byłam pana wyborcą i mam poglądy liberalne, ale nigdy panu nie zapomnę jaki los pan zgotował Polakom, którzy musieli opuścić swój kraj w poszukiwaniu chleba. Ufałam panu, ale dziś uważam, że jest pan tyle samo wart co Kaczyński a PO tyle co PIS... Na szczęście młodzi ludzie pożegnają was wszystkich kopem w tyłek i wybiorą nowe pokolenie polityków, a wtedy może będzie można bez obaw wrócić do ojczyzny. Proponuję, żeby się pan puknął w głowę aby pana coś oświeciło i aby pan w końcu zrozumiał w jakiej rzeczywistości pan żyje.. Jakim ignorantem trzeba być panie Tusk żeby uważać, że ludzie nie nic kumają i wierzą w te kity, które próbuje pan ludziom wciskać.. to świadczy o kompletnym braku szacunku do nas... niech się pan w końcu ogarnie i przestanie się ośmieszać...
Marek Rozicki
Marek Rozicki:
Premier Donald prawie mie przekonał,ale przypomiałem sobie 8 lat.nie dziękuje.
Andrzej Klauze
Andrzej Klauze:
Trzaskowski zajmni się Warszawą!!
Bogdan Kochanowicz
Bogdan Kochanowicz:
Panowie razem mają duże szanse??Proponował bym wystąpić w jakimś kabarecie razem😂😂
Krystian Sikora
Krystian Sikora:
Z Afganistanu najbliżej było przez Białoruś? żenada
icek picek vicek
icek picek vicek:
Tusk patrz kogo ty wybrałeś na ministra bo to parodia z tych twoich ministrów - Bieńkowska 😂 , Nowak 😂 który siedzi za przekręty itd sami ułomni urzędasy z budżetówki , życiowe niedojdy gdyby nie budżetówka , bo w prawdziwym życiu skończyli by na zmywaku lub z mopsu brali by opiekuńcze na przetrwanie .
andski58
andski58:
hańba dla Olsztyna pod Ostródą !!!!!!!!!!!!!!
kRZYSZTOF kRÓL
kRZYSZTOF kRÓL:
Najlepszy sand-up Polska jaki oglądałem
Karol Maciej
Karol Maciej:
Witamy pana Donalda. Brawo! Od samego Lucka, do nas powrócił
Renata Piasecka
Renata Piasecka:
Czas pokazał że najzdrowiej to bronić granicy
Krzysztof Osowski
Krzysztof Osowski:
Dotrwalem do połowy tego g..na, dalej nie dam rady tego słuchać ,do widzenia
fakir191961
fakir191961:
Bezczelna kradzież prywatnych oszczędności z OFE.Rabunek nieruchomości na staruszka lat 120 itd itd.
Daniel Es
Daniel Es:
Zaliczając kolejne wtopy, oddając tuskowi pole, trzaskowski jest już skończony - jako ten oficer największych nadziei.

‘He is finished, he is fücking done, politically he is a dead man’, jak mówią Oni. Dla zagranicy zaś, która go wykreowała, kompletna POruta.
Ryb Nal
Ryb Nal:
Co za banda prymitywów
Damian Sawik
Damian Sawik:
Oskar dostał nowe zadanie ,te wredne ślipie bazyliszka.
Adrian
Adrian:
42:20 dajcie mi krzesło bo mnie dupa już boli od tej podłogi
Anna Runge
Anna Runge:
Tak, Tak,male miasta I Nasze Kochane Wsie mogac
Wiesiek Kopacz
Wiesiek Kopacz:
Dwaj oszuści. Wszystkie odpowiedzi są od rzeczy.
Kazimierz Dulinski
Kazimierz Dulinski:
Tusk nie masz rozumu
Marek Marek
Marek Marek:
A kto zapłacił za, chyba Darmowe Tiszerty
piotr chomicz
piotr chomicz:
przerost tresci nad forma her trzaskowski chlopie robisz za klauna!
J K
J K:
1.10 min PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA ? ? ! ! Oż ty ryży ćwoku.
Marian Pałka
Marian Pałka:
Koncz waść wstydu oszczędz.
PIOTR Viatorus
PIOTR Viatorus:
gdzie jest teraz Kaligula ?
Jan Powałka
Jan Powałka:
Trzaskowski tys juz czajke zawrocil. Daj se spokoj
Arkadiusz Bialy
Arkadiusz Bialy:
Patoelity. Będzie ,,lipa".
icek picek vicek
icek picek vicek:
Nie ma co się skupiać na ich osobach , trzeba czytać między słowami co on tam wypowiada lub co pomija
irek irk
irek irk:
Szkoda mi tej młodzieży, mam nadzieję, że nie będą musieli się przekonywać i ubolewać kogo tu oklaskują. Jedno co Donaldowi wychodzi doskonale to "lanie wody " . Ja dobrze pamiętam jego rządy i wiem do czego by doprowadziły gdyby trwały dalej. To wszystko, teraz Po-wcy możecie już zacząć mnie hejtować.
DAWO
DAWO:
Donald z bajki i Myszka miki
zibi
zibi:
Jezusiu kochany! Dwa ANTYCHRYSTY na jednej scenie!!! 🙉🙉🙉🙉I ich male antychrysiątka zadajace ustawione pytania..... Ja pie....! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️