RIVALDO w Krakowie. Będzie tak dobry jak SŁYNNY ojciec?

🔔Koniecznie zostaw nam LAJKA, KOMENTARZ i SUBA👉 https://tiny.pl/r57xk

Młodość RIVALDO JUNIORA to spacer aleją gwiazd, na której spotkał RONALDO, Roberto Carlosa, Luisa Figo czy Ronaldinho🤩⚽🏆 Syn Rivaldo, zdobywcy ZŁOTEJ PIŁKI, został napastnikiem Cracovii i ściągnął na Kraków wzrok słynnego ojca. Kiedy były reprezentant Brazylii odwiedzi Polskę🤔, czy podobają mu się stadiony w Ekstraklasie, czy dzwonił do Michała Probierza w sprawie syna📞 i czy trudno żyje się w cieniu wielkiego ojca? Poznajcie niesamowitą historię RIVALDINHO⚪🔴🌟

#Rivaldinho #Rivaldo #Junior #Cracovia #PKOBP #Ekstraklasa #piłkanożna #wywiad #PoGwizdku

Scenariusz: Sebastian Staszewski
Reżyseria: Sebastian Staszewski
Zdjęcia: Oskar Szdzuij
Montaż: Adam Gottscholl
Muzyka: Julian Cetkowski (https://soundcloud.com/funky_baron), Artlist.io

Więcej...
IG: https://www.instagram.com/sebstaszewski/
TT: https://www.twitter.com/s_staszewski/
FB: https://pl-pl.facebook.com/StaszewskiSPORT/

9 komentarze:

Krzysztof Bay
Krzysztof Bay:
Świetny wywiad, dzięki!!! 👊🏻
WOJCIECH Z HJUSTON
WOJCIECH Z HJUSTON:
Ciekawy wywiad z ciekawym zawodnikiem 😉
Stiv Mac
Stiv Mac:
Super jr Rivaldo
Staszek Celejewski
Staszek Celejewski:
Brawo. Świetny wywiad! CRACOVIA 13/06/1906 !!!
vanatoski
vanatoski:
Fajnie się to oglądało. Dzięki
portitoo
portitoo:
Bardzo fajny materiał 👍🏽dzisiaj tez na konferencji z Bońkiem spoko👍🏽☺️
Maciek Maciek
Maciek Maciek:
Mówisz rivaldinho, a napisane jest rivhaldo,,1:55-2:05
Różowy Jednorożec
Różowy Jednorożec:
https://youtu.be/kF-YnfSkw54?t=462
Też jadłem ;)
Geralt [Sabatiel]
Geralt [Sabatiel]:
Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,pan soboty (odpoczynku)'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre ;)

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?

Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam pełniejsze opisy, polecam również przejrzeć obrazki z pod linków które zamieszczam poniżej.

A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
https://zapodaj.net/de56f888448e0.jpg.html
https://zapodaj.net/51353954b532b.jpg.html
https://zapodaj.net/f7d375a91eb02.png.html

Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
https://zapodaj.net/044476b4d6e85.jpg.html

Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
https://zapodaj.net/19313927dac62.jpg.html
https://zapodaj.net/af954ffb0b51f.png.html
https://zapodaj.net/f6cdbae43f358.jpg.html
https://zapodaj.net/0880937da5d59.jpg.html

Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Bestii 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
https://zapodaj.net/4c9bff57d88b9.jpg.html
https://zapodaj.net/f8498068ff45b.png.html

Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
https://zapodaj.net/3998f18100f0c.jpg.html
https://zapodaj.net/1f35adf6a2b36.png.html
https://zapodaj.net/bdb35a3771941.png.html
Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
https://zapodaj.net/9d7c85284ce96.jpg.html

Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers.
https://zapodaj.net/7dbe5807d5047.jpg.html
Poniżej kilka słów o tym jak np. wg. nauczania Jezusa obchodzić Sabat.
https://zapodaj.net/a9519ae79f58b.jpg.html

Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
https://zapodaj.net/daf26a3c5e014.jpg.html
https://zapodaj.net/218b8212151c2.png.html

Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
https://zapodaj.net/a2ce3e3413621.jpg.html
https://zapodaj.net/75625cad9ca1a.jpg.html
Poniżej parę słów o Starotestamentowej świątyni i Arce Przymierza(z 10 przykazaniami) znajdującej się w świątyni i o tym jak to ma się do Nowotestamentowej świątyni jaką jesteśmy my i nasze ciała.
https://zapodaj.net/8f58f4d57e103.png.html

Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)
https://zapodaj.net/a6e98e5c4007b.jpg.html

Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
https://zapodaj.net/64dd3f03c7377.jpg.html

Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
https://zapodaj.net/e2968a11fa038.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
https://zapodaj.net/297783992d0ae.jpg.html

Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
https://zapodaj.net/85f6d814ff58e.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), poruszam również kwestie nauki o czyśćcu tzn. udowadniam że w pierwszych wiekach jej nie było, analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
https://zapodaj.net/85637efca6d05.jpg.html

Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
https://zapodaj.net/5ceb5e32ae302.jpg.html
A tutaj parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
https://zapodaj.net/82c691b297220.png.html

Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu, a przecież czytamy że Jezus został poczęty z Ducha Bożego, a gdyby tak nie było, miałby skażoną grzechem genetykę(po Adamie) i nie mógłby mieć bezgrzesznej natury, by złożyć siebie w ofierze za grzechy ludzi. Poniższe wersy polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat ;) Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.'' i ten wers 2 List Jana 1:7 ,,Bo wyszło na świat wielu ZWODZICIELI, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest ZWODZICIELEM i antychrystem.''
https://zapodaj.net/c206b854d010f.jpg.html
https://zapodaj.net/8e138fcdee4b8.jpg.html
Poniżej analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga Najwyższego(Ojca Jezusa)
https://zapodaj.net/6886c04023ab2.png.html
Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać Świadkom Jehowy.
https://zapodaj.net/0fd639b934135.png.html
https://zapodaj.net/80fa71297d672.png.html

A poniżej pozostałe.
https://zapodaj.net/da9d51273bcc7.jpg.html
https://zapodaj.net/a0f5dc224b75e.jpg.html
https://zapodaj.net/809346aef7475.png.html
https://zapodaj.net/e76dd706fb416.jpg.html
https://zapodaj.net/3164b2234eeee.png.html\[