Robert Bąkiewicz w Radomiu. Szczera rozmowa.

Godzina rozpoczęcia może oscylować między 20:30 a 21:00
-----------------------------------------------------------------------------
Chcesz nas wesprzeć?
Zapraszamy do wpłat na konto z tytułem DAROWIZNA
58 1020 4317 0000 5602 0494 1284

100+ komentarze:

Kaczmar
Kaczmar:
Super dyskusja pozdrawiam, lecz prawda często leży pośrodku. Pozdrawiam Pana Roberta i mam nadzieje, że wspólnie będziemy działać, szanując się wzajemnie. NIE DZIELMY SIĘ!!! RAZEM!!! Inaczej nas podzielą i rozegrają, a dostaniemy po dupie wszyscy. Lecz wyciąganie słów Pani Ewy bez jej obecności jest nie na miejscu, jeśli się szanujemy.
Jarosław TOMASZEWSKI
Jarosław TOMASZEWSKI:
Koronowirus i respiratory , fałsz Panie Bąkiewicz,chyba ktoś musiał wskazać "właściwą drogę"👍👍👍
Stanisław Dominiak
Stanisław Dominiak:
To chazaria łapała słowian i sprzedawała w różnych miejscach Europy. A co robili a Aameryce z niewolnikami?
Daniel Test
Daniel Test:
AUSTRALIA JESZCZE takiego wywiadu nie widzialem w zyciu Andrzej chyle czola pozdrawiam
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Znajomość łaźni parowych rozprzestrzeniła się po Europie Środkowej już ponad tysiąc lat temu dzięki… Słowianom. Nie jest zatem prawdą, że zwyczaj kąpieli upowszechnił się w tej części świata dopiero wraz z powrotem rycerzy z krucjat z Ziemi Świętej – opowiada PAP archeolog Anna Tyniec.https://archeologia.com.pl/slowianie-korzystali-lazni-parowych/
Woj66
Woj66:
Niektórym wystarczy dać głos od razu odkrywają swoje prawdziwe oblicze.
Vladymir Putę
Vladymir Putę:
Boże Chroń Polskę od takich Patriotów Bąkiewiczów
Jarosław TOMASZEWSKI
Jarosław TOMASZEWSKI:
Bąkiewicz wspiera rząd,to tak jak " opozycja" w kluczowych sprawach śpiewają jednym chórem 👍👍👍
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Sensacyjne odkrycie archeologów. Kilkaset grobów książęcych pod obwodnicą Wrocławia

Podczas budowy drogi A8, która od zachodu okrąża stolicę Dolnego Śląska, archeolodzy znaleźli w sumie prawie 1000 grobów sprzed kilkuset lat przed naszą erą. Dopiero teraz ujawnili wszystkie ukryte pod ziemią skarby.
- Te unikatowe na skalę Polski mogiły z epoki żelaza dostarczają nam dodatkowej wiedzy o społeczeństwie i wierzeniach ludów łużyckich z okresu halsztackiego - mówi Jagoda Biszkont, archeolog z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu:
- Do najcenniejszych znalezisk należą malowanie naczynia, szkło, ozdoby i broń złożone w blisko 1000 grobach - dodaje Jagoda Biszkont:
- Publikacja archeologów jest już za darmo dostępna w internecie - mówi Magdalena Szumiata z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu:
W sumie archeolodzy w trakcie budowy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia przebadali 41 stanowisk na powierzchni ponad 6000 arów. http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/84777/Sensacyjne-odkrycie-archeologow-Kilkaset-grobow-ksiazecych-pod-obwodnica-Wroclawia-ZDJeCIA?fbclid=IwAR3-igiXtLqAs81NtKlxbSpeSuthER87RkWTpWH4_hKIsPBqURk_mOX7whM#
Jarosław TOMASZEWSKI
Jarosław TOMASZEWSKI:
Panie Bąkiewicz, Bóg,Honor,Ojczyzna,ale trzeba też słuchać Głosu Obywatelskiego,a nie tworzyć szczelną kastę,i monopol na patriotyzm 👍👍👍
Indra
Indra:
Bąkiewicz...zaorałes siebie sam..
Jesteś agentem obcych wpływów...dla kogo pracujesz ?
Mowa ciała...poza tym, teraz sa takie czasy, że czuje sie ludzi...a od ciebie wali na odleglość
Adora B
Adora B:
*Panie Bakiewicz, prosze wysluchac - poslanki Sary Cunial* . Żądanie aresztu za „zbrodnie przeciwko ludzkości” dla Bill(a) Gates(a) we Włoskim Parlamencie. ( PRZEMÓWIENIE POSŁANKI SARY CUNIAL .. www.bitchute.com ) *Taka wypowiedz popiera wielu lekarzy i naukowcow z calego swiata* . Np. Dr. Rashid A. Buttar, Judy A. Mikovits PhD, Dr. Sherri Tenpenny, Dr. Vernon Coleman MB ChB DSc FRSA, Dr. Shiva Ayyadurai, Dr. Stefano Montanari, Dr. Hubert Czerniak, Dr. J. Jaśkowki, Dr. Wolfgang Wodarg , Dr. Thomas Binder, Dr. Dan Erickson, Dr. Artin Massihi oraz Del Matthew Bigtree, amerykański producent telewizyjny i filmowy oraz dyrektor generalny grupy przeciw szczepieniom ( wysluchaj: prof dr hab. Marie Dorote Majewska- Szczepienna bomba zegarowa) i wielu, wielu innych.
*SLUCHAJMY EKSPERTOW* (NIEPRZEKUPIONYCH PRZEZ BIG PHARME ) *A NIE POLIYTYKOW!*
mario977pl
mario977pl:
Bakiewicz puszcza mentalne bąki, brawo Andrzej
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych, Zielone Świątki, św. Jana (czyli noc świętojańska). Dziś bez mrugnięcia oka wiąże się je z Kościołem i chrześcijaństwem. Osobom święcie wierzącym w ten dogmat i nie dopuszczających innej wersji polskiej historii niż ta związana z katolicyzmem odradzam czytanie tego wpisu:) Żeby była jasność. Nie będzie tu krytyki Kościoła, jego świąt, ani umniejszania roli tej religii w historii Polski i świata. Chodzi o zwykłą przyzwoitość i przywrócenie pamięci o dawnych czasach, które również stanowią część naszej spuścizny narodowej. Jak się za chwilę okaże spuścizna ta jest wciąż żywa mimo upływu tysięcy lat. Kościół nie był po prostu w stanie wykorzenić dawnych obrzędów, więc włączył je do swojego kalendarza.https://przyszloschistorii.wordpress.com/2013/12/24/mitologia-slowianska-skradzione-swieta/
ARMOR CAGE
ARMOR CAGE:
Fajnie, podobało mi się, nie przez emocje tylko dlatego że widzę iż pan Bąkiewicz ma ciasną główkę i mało o czym można z nim porozmawiać, jest raczej typowym turbo katolem, nie negując katolicyzmu jako takiego oczywiście.
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Osada w Mierzynie starsza od egipskich piramid

"Osada powstała dwa tysiące lat przed pojawieniem się państwa w Egipcie. Na terenie dzisiejszego Mierzyna k. Szczecina - po kilku latach badań - odnaleziono ślady miejscowości która powstała ponad 5 tys. lat przed nasza erą.
W tym roku archeolog Marcin Dziewanowski odkrył ślady chat, które mają od 20 do 60 metrów długości. Tym samym może się okazać, że na terenie dzisiejszego Mierzyna mieszkało niegdyś więcej ludzi niż dzisiaj.

Doły, w których można zobaczyć zarys zabudowań mieszczą się przy jednej z ulic w Mierzynie. To ciemne ślady w gliniastym podłożu - mówi archeolog Marcin Dziewanowski, który sam finansuje swoje badania.

- W wykopie czytelne są dwie jamy gospodarcze; jedna z roku ok. 5 tys. lat przed naszą erą, druga jama to prawdopodobnie pozostałość rowu fundamentowego domostwa z ok. 4600 roku przed naszą erą - analizuje archeolog.

W tym miejscu była osada, która zajmowała teren 7 hektarów - założona została przez pierwszych rolników i hodowców w naszym regionie.

- Proszę sobie wyobrazić: mamy puszczę i w ciągu 100 lat pojawia się cała sieć osad z jedną centralną o powierzchni 7 hektarów, czyli taką, jak średniowieczne miasto - podkreśla.

Gdy w Mierzynie siedem tysięcy lat temu kwitło życie, państwo faraonów było dopiero w planach.

- Mówimy o roku 5000 przed naszą erą, a Stare Państwo [egipskie - przyp. red.] rozpoczyna się w roku 3200 przed naszą erą - zaznacza Marcin Dziewanowski.

Archeolog Marcin Dziewanowski uważa że odnalezioną osadę zamieszkiwali ludzie tzw. kultury rosseńskiej. Byli ludnością żyjącą między Łabą a Renem." http://radioszczecin.pl/1,379300,osada-w-mierzynie-starsza-od-egipskich-piramid-z
GosiaSK
GosiaSK:
Bąkiewicz nie zajął stanowiska w żadnej kwestii , z każdej sie wywinął. Wykłady dr Czerniaka który pomaga ludziom odzyskać zdrowie nazwał okultyzmem, nie ma zdania na temat świrusa opierając się na mediach głowniego ścieku zamiast na wypowiedziach specjalistów, , broni gipsowych figurek i obrazów w kościel a od Pawła Bednarza żada działań od których uchylił się absolutnie każdy polityk i dowodów które powinna zdobyć prokuratura. To jest dowód / powód dlaczego nasz kraj tonie.
Art Kapustka
Art Kapustka:
Neopoganizm to kościół katolicki w czystej postaci panie bakiewicz
kryminaltango1
kryminaltango1:
Módlcie się o zdrowie, bo na rozum za późno :)
Adam Gazurek
Adam Gazurek:
Oglądam po raz kolejny. I naprawdę gość się zasłania frazesami. Wije.
Ok nie jest z tej samej "familii" co prowadzący. I te kartki przed nosem. Dlaczego? Dynamika programu to rzecz drugorzędna.
Adora B
Adora B:
*Panie Bakiewicz* - "W 1632 roku zmarł król Polski Zygmunt III Waza. Jedenaście lat później rozpoczęto budowę Kolumny Zygmunta, którą ufundował jego syn Władysław IV Waza. Budowę ukończono w 1644 roku. Niby nic w tym specjalnego, jednak na uwagę zasługuje inskrypcja na zachodniej tablicy, gdzie po łacinie jest napisane, że był 44 władcą (królem?) Polski "...REGNO IMPENSIS QVADRAGESIMVS QVARTVS IPSE IN REGIA SERIE..."
co w tłumaczeniu brzmi: "...w szeregu czterdziesty czwarty król..."
Licząc wg łacińskiej historiografii to powinien on być dopiero 21, co na owe czasy byłoby "naturalne" lub licząc władców (królów i książąt) od Mieszka I to powinien być 38 władcą lub bodaj 19 królem. Nijak więc nie można się doliczyć 44 władcy, a nie ma żadnych przesłanek by tę liczbę uważać za zmyśloną. Co ciekawe, liczba ta niemal pokrywa się z "Jasnogórskim pocztem władców Polski"( podobno R. Patlewicz przeprowadzil drobiazgowa investygacje) gdzie Zygmunt III Waza jest 44 władcą po "legendarnym" Lechu" (...)
Krzysztof Adamek
Krzysztof Adamek:
😂😂😂 korona ściema , ale maseczki po 15 zł 😂😂😂
mario977pl
mario977pl:
Przeciętnie rozumny Polak wyczuje agenta, tu śmierdzi Mo.ssa.dem jak w oborniku
Benia Z
Benia Z:
Bąkiewicz robi się jak stary pisior....... niestety...szkoda
tricky31i
tricky31i:
puszczam bąka i śmierdzi mi tu agenturą watykańską ...
Zbyszek
Zbyszek:
dokładnie, ,,Polska bezgotówkowa " to koniec
Jarek Mazur
Jarek Mazur:
Jesteśmy zniewoleni przez KK
Danuta Becker
Danuta Becker:
Zielarstwo palili na stomach 5 MILLIONOW polowania na czorownice.. 2 mill. TYLKO dzieci za to ze uczyli sie czytac bez zgody kosciola. In all Kopernika nie spalili uwieziony byl do smierci. Agentura p2 do szkoli ksiazek jest miliony. Wszystki religi zalizyli Zydzi I kazdy z Mich ma mordy RYTUALNE I control ciemnogrodu. Bakiewicz wojnie zorganizowali ZYDOWSKIE Banki i Watykan. Prof. Z Izraela napisal ksiazke.135 this generalow Zydow glownodowodzacych w Armi HITLERA Shuckengruber Zyda .
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
"Niezwykłe odkrycie pod Warszawą. Dwa tysiące lat temu produkowano tu broń. To było przed wiekami jedno z największych zagłębi metalurgicznych w Europie. W Kaniach na Mazowszu archeolodzy odkryli osadę starożytnych hutników sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Wytapiano tutaj żelazo i wyrabiano doskonałą broń. Wyniki zakończonych właśnie analiz znaleziska rzucają nowe światło na znaczenie ziem dzisiejszej Polski w okresie dominacji starożytnego Rzymu.

Odkryta na Mazowszu osada ma ponad dwa tysiące lat
Wytapiano tutaj żelazo w specjalnych piecach zwanych dymarkami
Znaleziono tu także dwa tysiące fragmentów glinianych naczyń i innych przedmiotów
Osadę starożytnych hutników odkryto w miejscowości Kanie w powiecie pruszkowskim niedaleko Warszawy. Natknięto się na nią podczas wykopalisk archeologicznych, poprzedzających budowę osiedla mieszkaniowego.

Mieszkali tu Wandalowie
- Podejrzewaliśmy, że w tym rejonie możemy coś odkryć, bo to stanowisko znajduje się w obrębie tzw. Mazowieckiego Centrum Metalurgicznego. Tak ten teren, rozciągający się na zachód od dzisiejszych rogatek Warszawy, na przestrzeni około 300 km kwadratowych, nazywają archeologowie i historycy, ponieważ jakieś dwa tysiące lat temu było to jedno z największych zagłębi hutniczych ówczesnej Europy. Jednak to, co znaleźliśmy, przerosło nasze oczekiwania – mówi Onetowi dr Tomasz Kołomański z Pracowni Archeologiczno-Konserwatorskiej w Warszawie, który kierował prowadzonymi tutaj badaniami.

Jak się okazało, odkryta osada funkcjonowała w tym miejscu prawdopodobnie od II wieku przed Chrystusem do II wieku po Chrystusie. Zamieszkująca ją ludność należała do tzw. kultury przeworskiej, identyfikowanej ze słynnym ludem Wandalów.

- Produkowano tutaj żelazo, z którego wyrabiano przede wszystkim doskonałą broń. Ogromny popyt na nią powodowany był nieustającymi walkami toczonymi pomiędzy legionami Imperium Rzymskiego, a plemionami "barbarzyńskiej" Europy – wyjaśnia Tomasz Kołomański."https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/niezwykle-odkrycie-pod-warszawa-dwa-tysiace-lat-temu-produkowano-tu-bron/c36rxe4
Doc. Bodzianowicz
Doc. Bodzianowicz:
Niestety ale bąkiewicz pachnie agenturą czosnkową ,zachowywał się jak zawodowy pisior i zdominował red. Ponete
Barbara Mikolajczyk
Barbara Mikolajczyk:
Wojciech Olszański poruszył naród za co mu dzikęuję to są jego owoce.
Piotr Les
Piotr Les:
Jak dla mnie Baczek jest podejrzany
Leo Deo
Leo Deo:
Zbiórke na respiratory już zrobił Min. szumowski :-) a teraz lepiej zostawcie to owsikowi jeśli nie zszedł na koronę .
Anna Nikodem
Anna Nikodem:
Bąkiewicz robi wrażenie nieszczerego
wiwaldi0
wiwaldi0:
Bąkiewicz , historia Polski która widzi sie ze Słowian , a słowianie to lechici itd , istniejemy kilka tysięcy lat , a sekta chrześcijańską raptem ok. 2000 lat w tym ok.1000 w Polsce i to narzuconą ogniem i mieczem .
Leo Deo
Leo Deo:
Oj uważaj Wojtek- Bąkiewicz Ciebie załatwi :-) i przyjdzie samobójca .
maksik gradi
maksik gradi:
Chwila jak to jest że przez kilkaset lat walczyliśmy z zakonem od momentu chrztu dopuki nie wprowadzili swoich?Wierzyć możemy w to co chcemy ale wykorzystywanie własnych dóbr , a nadmiar odsprzedać ale pod warunkiem zabezpieczenia siebie jest prawidłowe ale odwrotnie to dążenie do zniewolenia.Nie swoją wiarą ,kolorem skóry ,orientacją ,zapracujesz na siebie ,rodzine i dobro tego kraju ,narodu tylko własną pracą i umysłem.Wykorzystaj dobro które daje ziemia na której mieszkasz i ludzi wokół siebie .I Ucz ich tego .Pozdro
Sławomir Grześkowiak
Sławomir Grześkowiak:
Bąkiewicz Ty systemowa szurio!!!!
Edyta Hoang
Edyta Hoang:
Jaka pandemia, jak większość przechodzi bezobjawowo? Już wykończyli chorych i starych? Chyba jeszcze nie, skoro planują pandemię we wrześniu.
Krzysztof Adamek
Krzysztof Adamek:
Gut dla Bąkiewicza autorytet 😂😂😂
Lech Tworek
Lech Tworek:
Tak jest ma dobrych oficeròw, finite.
Julia Szuwalska
Julia Szuwalska:
Panie Andrzeju program jak zwykle swietnie poprowadzony ale niech Pan juz da sobie spokoj z tym Bakiewiczem, szkoda czasu.
Maria Gola
Maria Gola:
Był czas, że ceniłam Bąkiewicza. A teraz, przepraszam za kolokwializm, nie mogę patrzeć na jego gębę
Robsonek
Robsonek:
Panie Bąkiewicz jak tam Pan Prezydent dotrzymał słowa jak go poparłeś?
Po co walczyć z PiS jak się go później popiera? Czy idzie Pan drogą Andruszkiewicza?
Biały Orzeł 1919
Biały Orzeł 1919:
Są dwa moje spostrzeżenia. Albo go przestraszyli albo go kupili
Karolina Bajka
Karolina Bajka:
To co Pan mówisz to pokazałeś Pan to braumowcy ,przed tem byli Korwinowcy ..zdarta płyta marksizmu...nie prawda jest ,ZE moje płyta odtwarzania jest i płyta się zaciela .

P Bakiewicz następne wypociny jak zdarta płyta w antykwariacie na Polaków światlych już nie działa. Kompromitacja...żegnam
Robert Bomba
Robert Bomba:
Powiem,że przeraża mnie ten bezkrytyczny turbo katolicyzm p.Bakiewicza...
Leo Deo
Leo Deo:
Następnym razem poproście go o dokumenty o jego pochodzeniu do dziadków włącznie ,tego nie zrobi on ,Braun i połowa Konfederacji .Ja bym mu ten paluszek złamał .
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Najstarszy bumerang na świecie odkryto w 1985 w Polsce, w Jaskini Obłazowej. Był on wykonany z ciosu mamuta, a jego wiek szacuje się na około 23-24 tys. lat. Ludzie, którzy go wykonali, mogli być związani z kulturami z Pavlova[3]. Dla porównania, najstarszy zachowany bumerang z Australii wykonano z drewna, a jego wiek określono na 10 tysięcy lat.

Jako pierwszy narzędzie to opisał w 1770 roku uczestnik wyprawy Jamesa Cooka Joseph Banks.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bumerang
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
"Zrekonstruowana waza z małej świętokrzyskiej wsi Bronocice nie opuszcza sejfu Instytutu Archeologii PAN w Krakowie. W krakowskim Muzeum Archeologicznym i Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Działoszycach prezentowane są tylko jej kopie.
Wizerunek czterokołowego wozu z Polski jest najstarszym tego typu przedstawieniem odnalezionym do tej pory na Ziemi.
Udowodniły to prace polskich i amerykańskich archeologów, pracujących pod kierownictwem prof. Janusza Kruka z krakowskiego oddziału Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk oraz Sarunasa Milisauskasa ze State University of New York z USA. Rysunek pojazdu na czterech kołach zachował się na wazie wykopanej przez nich w Bronocicach w latach 70. XX wieku. Znalezisko jest datowane na około 3 500 lat p.n.e. Podobne wykopalisko znalezione nad brzegiem Eufratu w Syrii – kredowy model koła – oszacowano na 3 340 r. p.n.e., czyli jest o ponad 150 lat młodsze od polskiego.
Datowanie znalezionych kości zwierzęcych w Bronocicach wykonano w Laboratorium Radiowęgla w Groningen w Holandii. Uzyskano dla nich datę 3635 - 3370 BC, co odpowiada relatywnie chronologii faz rozwoju osady w Bronocicach i oznaczenia wieku unikatowego naczynia z piktogramami.

Bezwzględne datowanie zabytku ma duże znaczenie, gdyż świadczy o tym, że rysunki na wazie z Bronocic są najstarszym, jednoznacznym dowodem używania wozu odkrytego dotąd na obszarach Starego Świata, od wybrzeży atlantyckich po Azję Centralną i pochodzą sprzed 5500 lat.

Osada Bronocice istniała przez około 1200 lat – o 150 lat dłużej, a także 5 tys. lat wcześniej niż nauczana w szkołach historia państwa polskiego. Stanowi fenomen na mapie ludzkiej cywilizacji.
Cała społeczność skupiona wokół niego mogła liczyć 6 tys. osób. Do podobnej koncentracji osadnictwa w starogreckich polis doszło dopiero 3 tys. lat później." http://www.bronocice.dzialoszyce.info/waza.htm
Tomasz i Gosia
Tomasz i Gosia:
P. Bąkiewicz jest chory na C Watykan, nie do wiary że ludzie dają się nabierać,ten facet aż zaciskał zęby jajo mówiłeś Andrzeju coś nie tak o Watykanie .No obudzi się z ręką w nocniku i na dodatek w polin,a może o to chodzi......Ten człowiekowi nie leży na sercu dobro Polaków. Pozdrawiam Andrzeju ,dobra robota.
Polak'77
Polak'77:
a ja myslalem ze Olszanski celowo tak judzi, drwi i drazni w celu pobudzenia samodzielnego myslenia, czasami inaczej niz chamskim kopem w potylice sie nie da
Robert Hanusen
Robert Hanusen:
Jeśłi ktoś uważa, że Wojtek "hajlował" to niech porówna gest K. Bosaka w 4 minucie 58 sekundzie (na spotkaniu z sympatykami w Kielcach)
https://www.youtube.com/watch?v=s7-gcb1xfXA
tomasz admin
tomasz admin:
Mam takie wrażenie, pewnie błędne, ale jednak. Pan Bąkiewicz, przypomina mi walezę, tamten był buforem, albo nazywając inaczej, wentylem bezpieczeństwa, dla ówczesnej władzy. Pewnie się mylę, oby.
Marcin Macholla
Marcin Macholla:
Panowie nie mowa a czynem
Alter Med
Alter Med:
Bąkiewicz - jesteś fałszywy - boisz się rozmowy na żywo z Panem Pawłem Bednarzem, bo w handlu dziećmi biorą również udział ludzie związani z kościołem. Tylko turbokatolik używa określenia turbosłowianin.
A - Panie Andrzeju, zapędził Pan Bąkiewicza w kozi róg - ma Pan otwarty umysł, Bąkiewicz niestety ma "zakuty" łeb - mówi dokładne w taki sam sposób jak Duda - jednych wyklucza, innych "zalicza". Dramat.
Zbigniew Machnik
Zbigniew Machnik:
W telegraficznym skrócie: Watykan jako siedziba Mędrców Syjonu.USA jako zbrojne ramie .City of London jako światowa finansjera wszystkie drogi prowadzą do Rzymu (Watykanu). Od Babilonu po dziś dzień ;Dlaczego jesteśmy dzieleni upokarzani pod każdym względem? Dlaczego napadnięto na Irak Syrię ...... ARTEFAKTY! Boją się jeszcze że pod piramidami znajdziemy made in Poland.Ponieważ "rządziliśmy"prowadziliśmy całą ziemię rozumnie i roztropnie gdzie żyło się dostatnio,godnie w miłości bez żadnej władzy hierarchii itd.Kapłani jednak pragnęli jednego i drugiego dlatego wypowiedzieli Nam wojnę podstępną zakamuflowaną która trwa od tysięcy lat jednak dobiega końca na naszych oczach!!! Król jest nagi !
Cesarstwo Rzymskie z siedzibą Watykanie oparty na prawie morskim! Marsjanach(kapłanach) nie pokrętna niewyimaginowana lecz zdrowego rozsądku przekazana zakodowana w DNA każdego Wolnego Człowieka. które to na siłę chcą zmienić genetycy …... i inni zwiedzeni przez Marsjan poprzez mieszanie krwi nachodźców najeźdźców rozgonienie nas po całej ziemi (przecież My byliśmy i jesteśmy na całej ziemi a serce nasze jest tu w Europie ,nie wiem czy zwróciliście uwagę że wszystkie kontynenty zaczynają się na literkę A tylko Europa na E )i są zdziwieni dlaczego im się nie udaje pomimo tylu zabiegów tak ciężkiej mozolnej pracy jaką wykonali, zakłamanie historii igrzysk jakie nam fundują co jakiś czas rozbiory zabory wojny klęski epidemie pandemie, promocje homoseksualizm nekrofilia pedofilia........... I IM SIĘ NIE UDA!!! ostatni pakt jaki podpisała z Marsjanami Konkordat Suchocka, Wałęsa.. Czas zapłaty tusz tusz. Popatrzcie na końcówkę każdego Marsjanina na ich „skorupę „na zewnątrz wypudrowany wycacany pedicure manicure na dopalaczach (adrenochrom)itd. a w środku pustka kończą w samotności zapomnieniu niejednokrotnie mordowani przez swoich współplemieńców Marsjan wycyckani do cna.Tak zwani Marsjanie ostatnią krucjatę jaką przeprowadzili przeciwko wolnemu człowiekowi w 1410 r za pomocą całej zachodniej szlachty (przez siebie wybieranej koronowanej namaszczanej itd.) po zwiedzeniu jednego człowieka przeciwko drugiemu (ponieważ oni sami nie potrafią nic jedynie dziel rządź oszukuj kłam....)zostali roztarci w pył, jednak Marsjanie rzucili klątwę na Naszego Wodza wolnych ludzi ten mógł ich zgnieść w zalążku bez problemu ,jednak przestraszył się klątw nie ściągniętych do dzisiaj i zostawił plemię Marsjan w Malborku .Owi Marsjanie podszywali się w przeszłości i teraźniejszości pod wszystkie nacje Semickie Prusaków Krzyżaków Niemców (german) Austro-węgrów caraty państwa królestwa księstwa Lenin(Leningrad) Stalin(Stalingrad) USA Australia itd. itd. Szkoda tych istot że ta iluzja zwiedzenie jeszcze trwa te moherowe berety ci kiwający się pod ścianą płaczu ci biegający wkoło czarnego kamienia z Mekki monoteizm, monizm, panteizm, henoteizm, panenteizm, politeizm, komunizm,ateizm itd. BO TAK MA BYĆ ! UŚWIADOMIĆ ŚWIADOMOŚĆ !Uwierz w Siebie myślą mową uczynkiem będzie spokój pokój wzajemny szacunek miłość!!!
Marek Bystrzewski
Marek Bystrzewski:
Czy Bąkiewicz był na marszu STOP NOP? Bo nie zauważyłem. Ani jego, ani RN, ani MN, ani ONR.
Leo Deo
Leo Deo:
Oj nieładnie Bąkiewicz jak możesz oczerniać Olszańskiego ,nic nie zrobiłeś ,żeby mu pomóc w obronie reduty Ordona .Andrzej zaproś ich oboje nie wyłóżą kawę na ławę .
Anna Nikodem
Anna Nikodem:
RESPIRATORY ? ? ? ? konkurencja dla ŁOwsiaka ? ?
Ewa Rzeczkowska
Ewa Rzeczkowska:
pan Bakiewicz zaczyna mowic jak telewizje glownego nurtu ,tak to odbieram
Urszula Konar
Urszula Konar:
Brawo Panie Andrzeju za stwierdzenie , że Polacy o różnych poglądach na religię mogą(powinni) razem współistnieć i współpracować. Dlatego przestałam oglądać MN , dla nich jedyną słuszną wiarą jest tylko wiara katolicka, kto inaczej wierzy(myśli) według nich nie jest prawdziwym patriotą i Polakiem. Zachowują się jak komuniści: "kto nie idzie z nami, maszeruje przeciw nam".Przestałam również wierzyć w Roty Niepodległości. Dla dobra Polski powinniśmy się łączyć , a nie dzielić i nie powinno mieć znaczenia , że ktoś jest "starosłowianinem" czy katolikiem. Jeżeli ktoś żyje zgodnie z 10- rgiem przykazań, a nie jest katolikiem nie powinien być wykluczany z działalności dla dobra Polski. W "Głosie Obywatelskim" najważniejsza jest prawda i to mi się najbardziej podoba. Tak trzymajcie
Tomala
Tomala:
Rydzielcu przesadzasz,jestes odwazny ale nie niesmiertelny
Michal Xinski
Michal Xinski:
EBC - trzeba zastąpić oszczędności obywateli EU obligacjami dożywotnimi.
Senat USA - trzeba zadość uczynić organizacjom żydowskim za mienie bez spadkowe, Just Act 447.
Szumowski - epidemia (medialna) może potrwać rok, dwa, trzy ... ile chcemy.
Gordon Brown - trzeba przekazać władzę rządowi światowemu.
Burmistrz Minnesoty - nie potrzebujemy policji, wystarczą nam bojówki Antify.

Bąkiewicz - zbieramy na respirator i robimy zadymę pod Oświęcimiem w rocznicę pierwszego transportu.
!Nie masz Pan innych zmartwień? Co z ustawą? Zorganizujemy się czy wytatuują nas i zasłonią twarze kagańcami, a na szyjach zapną elektroniczne obroże Protego Safe?
remo14953@gmail.com Kinder
[email protected] Kinder:
Drugi Sobór .. Bąkiewicz nazwij sprawę po imieniu !!!. Masoneria!!! .. liberałowie ... skrzętnie manipulujesz......
Vladymir Putę
Vladymir Putę:
Bąkiewicz to okrutny despota, opowiada farmazony bez głębszej wiedzy i refleksji ,zindoktrynowany fanatyk bigot katolicki nie mający nic współnego z Polskoścą , generalnie pieprzy bezrozumnie i miesza pojęcia nie zdajac sobie sprawy ze się ośmiesza .
Tony Koreywo
Tony Koreywo:
Bóg zapłać, Panie Andrzeju, za intelektualnie wartkie programy. Chylę czoła i dziękuję polskiemu patriocie. Niemniej, w imię naszej Wielkiej Matki, Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, zaklinam obu Panów, Bąkiewicza i Olszańskiego, by podali sobie ręce ponad osobistymi animozjami. Proponuję, by w sztabie Marszu Niepodległości, Pan Olszański był szefem biura propagandy przy ogólnym dowodzeniu Pana Bąkiewicza. Trzeba połączyć swadę i erudycję Pana Olszańskiego z organizacyjnym geniuszem Pana Bąkiewicza. W takiej sytuacji, każdy następny Marsz byłby coraz liczniejszy i lepiej zorganizowany. Jednocześnie nie oznaczałoby to, że Pan Olszański miałby rezygnować ze swojej pracy publicystycznej, w żadnym wypadku. Jeśli któryś z Panów nie zechce wyciągnąć dłoni do zgody, oznaczałoby to, że miał racje jego antagonista. Polska może być silna tylko jednością i nie wybaczy partykularyzmom.
ALFA&MAX
ALFA&MAX:
Cholera bakiewicz ale fanatyk z niego, byli zupełnie odwrotnie to żydzi sprzedawali Słowian na niewolników, tfu ty kłamco a Polska budowała swoje wartości na chrześcijaństwie a nie na katolicyzmie, który jest tylko odnogą chrześcijaństwa, bo to nastąpiło o wiele później i wprowadziło rozłam w kościele który trwa do dziś
Arkadiusz Lechowski
Arkadiusz Lechowski:
Bąkiewicz rozbija środowiska prawicowe i marsze.
Adora B
Adora B:
Panie Bakiewicz, czy odpowiedzial Pan na zarzuty Leszka Bubla?
Amiga Rulez
Amiga Rulez:
Pełna zgoda Panie Bąkiewicz. Wojciech Olszański to zwodziciel polskich patriotów. Jedzie po polskich organizacjach narodowych, propolskich. To socjalista.
Tomala
Tomala:
Rudzielcu ty mówisz z pozycji siły, czyli elit rządzących mających realny wpływ na prawo i życie Polaków,i pieprzych o tym kto głośniej krzyczy.gwarantuje ci rudzielcu wygladajacy jak lis ze gdyby było tak ze nie zajmujesz żadnych stanowisk publicznych i nie korzystał z przywilejów i dotacji żaden obywatel by za tobą nie poszedl.jestes zaklamany i mam nadzieje ze twoja rodzinę i to publicznie skoro wierzysz w koliduje zaszczepia ale szczepionka ktora ja wybiorę losowo a nie placebo na pokaz.hanba tobie i tobie podobnym.wszyscy ktorzy po 7 miesiącach wierzą w koronę są albo glupi albo biura udział w zyskach z tym związanych.inni są dziś na ulicach i nazywa się ich anty szczepionkowcami i anty kovidianami.
jacek skwara
jacek skwara:
Panie Bąkiewicz, ja Jacek Skwara grałem w piłkę ręczną w czasach komuny i dostałem się do gwardi Opole to był klub milicyjny, grałem w tym klubie. Nigdy nie brałem udziału w akcjach milicyjnych. Niech Pan nie opowiada że ktoś kto grał w klubie milicyjnym musiał brać udział w pacyfikowaniu ludzi. Trochę rozsądku Panie Bąkiewicz.!!!Nie wypowiadam się za Pana Doktora Huberta Czerniaka. Opowiadam o tym co ja robiłem, porostu grałem w piłkę ręczną, robiłem to co kochałem. Nigdy nie brałem udziału w pacyfikowaniu ludzi.!!!
Leszek Wawro
Leszek Wawro:
Witam.Panie Bąkiewicz niech pan trochę poczyta bo zaczyna pan bredzić,a to że według pana kobieta ma prawo uwłaczać godności Jabłonowskiego,a on nie ma prawa się bronić nazywając zdrajczynie po imieniu świadczy o tym, że kult waginy, który sprowadził męską część polskiego społeczeństwa do roli podludzi wyprał panu mózg.
Pan Alf
Pan Alf:
CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE !!!Ostateczne zduszenie powstania.Chrześcijaństwo w Polsce przywraca się więc przez siły zewnętrzne.Przez papieża i cesarza, mieczami wojska niemieckiego-Sasanidow !!!Sasa nie miec kiego.Podjęta wówczas zmasowana akcja niszczenia pogańskich ośrodków kultowych tudzież nowopowstałych świątyń rodzimowierczych oraz posągów.. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4916/k,2
Leo Deo
Leo Deo:
Nie ufałbym temu człowiekowi absolutnie-proszę uważać na Bąkiewicza ,ale się przygotował i manipuluje potrafi się dogadać z pisiorami .Nie jest szczery przy kamerze :-) unikajcie go jak ognia.
Tomala
Tomala:
Ty przebiegły lisie,przygotowałeś się do tego programu wyciągając wypowiedzi z marca gdzie wszyscy byli zdezorientowani.czemu lisie nie wyciągasz takich list do posłów ktorzy składają obietnice wyborcze.jestes mało inteligentny i szkoda ze swoje zasoby wykorzystujesz w walce bratobójczej z Ponetą.rudy lisku nie tedy droga a Bóg którego ponoć kochasz rozliczy cie za twoje czyny,a przypomnę nie ty decydujesz czy są słuszne czy nie a pan dając nam 10 przykazań i 7 grzechów glownych
Hrabia Edward
Hrabia Edward:
Panie Bąkiewicz kręcisz Pan. Nie odpowiada Pan na pytania. Słabiutko.
mdf1315
mdf1315:
O ja pierdykam. Szanuję pana Bakiewicza za te inicjatywy 447 i Auchwitz ale jego FANATYZM katolicki jest powalający. Jestem chrześcijańską uważam 10 przykazań za dobry kompas cywilizacyjny ale od KK się odcinam grubą krecha. Uważam KK za korporacje mająca na celu zbijac kasę a z religia ma mało wspólnego. Wyrządza szkody. A co z pedofilami w KK?
Rejnewan z Bielawy
Rejnewan z Bielawy:
Szczurzy ryj jest chory z nienawisci do naszych przodków przedchrzescijanskich. Zgadnijcie które plemie tak samo w tych kwestiach jest chore jak szczurzy ryj.
Helena Wtorek
Helena Wtorek:
R.Bąkiewicza nie da się słuchać,najbardziej denny gość GŁOSU Obywatelskiego.Ciągle kluczy.Gdybym mogła to bym mu przyłożyła.
Wieslaw Optymista
Wieslaw Optymista:
Panie Bonkiewicz jak to bylo z MARSZEM NIEPODLEGLOSCI W 100 LECIE.....gdzie pisdolety maszelrowaly przodem......czy to wtedy pana zlamali i oficer prowdzacy przygotowal panu ten wstep dzis do programu bo tych kartek jakos bez liku masz.....a jak Jablonowski mowil o 447 to wyscie siedzieli cicho......ja tez bylem w wojsku polskim w 76 r. to jestem ruski agent......pozdrawiam Pana ANDZEJA nie dales sie zebchnac do naroznika ......CZ.W.P.
ulunia16
ulunia16:
Z dokktorem Czerniakiem to byla podlosc. Od tamtej pory nie jest dla mnie autorytetem Michalkiewicz, Bakiewicz i spolka. Nikomu nie zrobil krzywdy nawet w czasach sportowej mlodosci, ale pozniej jako lekarz rzetelnie sie trzymal przysiegi Hipokratesa. Zrobil tak duzo dla ratowania zdrowia Narodu, A Bakiewicz co zrobil? Celowo ta cala afere nakrecili, zeby Konfederacja nie zdobyla za duzo poslow. Podlece. MN jak zabraklo intelektualisty M.Jelonka poszly won! Tez Bakiewicz go wygryzl, bo byl madry, za madry dla jego czachy.
Teresa Lach
Teresa Lach:
Dziękuję Panie Andrzeju za rozmowę z tym człowiekiem. Wzbudził we mnie wiele negatywnych emocji, ale słuchałam...to nie masochizm, dzięki temu wiem z kim mam do czynienia. Sam ton głosu jest irytujący, jestem roztrzęsiona... Skreślam go dwiema ręcami...
Zjadliwy, groźny wirus...trzeba zachować duuuży dystans i zabezpieczyć oczy i uszy!!!
troublemaker 123
troublemaker 123:
Te Respiratory też wykończyły wiele Ludzi. Koronawirus to jest
Ściema . Było parę zachorowań na zwykła Grypę. Teraz w Niemczech testowano
Ludzi z powodu Afery mięsnej Na 2000 tys. Osób było tylko 1 zachorowanie był to Pan z Rumunii.
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Wielkie grodzisko kultury scytyjskiej odkryli na Podkarpaciu archeolodzy Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pierwsza osada kultury scytyjskiej na ziemiach polskich odkryta we wsi Chotyniec na Podkarpaciu. Wał obronny, mierzący ponad 3 metry przetrwał 2500 lat. Jest tylko częścią ogromnego grodziska, którego powierzchnia była większa niż kilka boisk do piłki nożnej. Co to dla nas oznacza?

„Trzeba będzie inaczej spojrzeć na historię ziem polskich” stwierdził prof. Sylwester Czopek, kierownik zespołu badawczego. Do tej pory sądziliśmy, że wiele wynalazków dotarło do nas z zachodu razem z Celtami około IV w p.n.e. Teraz okazuje się, że na przykład koło garncarskie było używane na terytorium dzisiejszej Polski dużo wcześniej i pojawiło się za sprawą Scytów. Może się okazać, że rozwój cywilizacyjny nastąpił dzięki wschodnim sąsiadom, a nie zachodnim, jak do tej pory sądzono.

Archeologowie z Uniwersytetu Rzeszowskiego znaleźli w Chotyńcu wiele zabytków scytyjskich datowanych metodą radiowęglową na wczesną epokę żelaza (ok. IX/VIII – V w. p.n.e.). Naukowcy zlokalizowali w grodzie zolnik, ważne dla siedzib Scytów miejsce kulturowo-obrzędowe.
https://twojahistoria.pl/2017/06/16/trz ... dkarpaciu/

SCYTOWIE A LĘCHOWIE – ROZDZIELENI BRACIA

W dyskusjach o Scytach Królewskich często spotyka się pogląd, że stanowili oni warstwę wojowników panujących w całej federacji ariosłowiańskiej. Taki obraz jest rekonstruowany nie tylko z analizy „Dziejów” Herodota, ale także z odkryć w kurhanach. Można nawet w oparciu o te dowody, jak i późniejsze doniesienia Greków o Scytach, określić czas, w którym Królewscy rzeczywiście stanowili najpotężniejszą siłę na północ od Dunaju oraz mórz Czarnego, Kaspijskiego i Aralskiego. Były to wieki od VIII do IV p.n.e., ale ich kurczące się państwo przetrwało kilkaset lat dłużej. Dzieje Lęchów zaczynają się o wiele wcześniej, biegną jeszcze dalej i stają się coraz bardziej odrębne.

Wydzielanie się ludu scytyjskiego ze wspólnoty praaryjskiej zaczęło się w dorzeczu Wisły ok. 3 800 lat p.n.e.. Według odkryć genetyków z zespołu Petera Underhilla w tym czasie nastąpiły mutacje, które dały początek późniejszym narodom słowiańskim z jednej strony oraz indoirańskim z drugiej. Według Underhilla, indoirańska haplogrupa R1a-Z93 i słowiańska R1a-Z282 rozeszły się niemal 6 tys. lat temu i nie spotkały się potem, bo w Indiach i Iranie nie ma R1a-Z282, a w Europie Środkowo-Wschodniej brak R1a-Z93. Zdaniem Underhilla, rozejście się tych rodów można łączyć z ostatecznym rozpadem wspólnoty praindoeuropejskiej i z początkiem kształtowania się języków praindoirańskiego i prasłowiańskiego. https://rudaweb.pl/index.php/2017/02/17/scytowie-a-lechowie-rozdzieleni-bracia/
Tomala
Tomala:
Jak to lisie nie możemy o wszystkim rozmawiać przy kamerze,co jestem za glupi żeby zrozumieć wasze rozgrywki w Sejmie.. Panie poneta to nie jest gość uczciwy i na poziomie .zegnam rudy lisie
Zofia Krośniewska
Zofia Krośniewska:
Brawo panie Andrzeju !!!
Karol Laskowski
Karol Laskowski:
Cześć, (Jesteśmy świadkami Apokalipsy WAKE UP!) kieruję tą wiadomość do Was z obowiązku do, którego się poczuwam ponieważ sytuacja nader paląca dlatego mam coś ważnego do przekazania (jesteśmy świadkami Apokalipsy a COVID – 19 jest jednym z Jeźdźców Apokalipsy), to nie jest żart, to nie są ćwiczenia, SYSTEM FAILURE . Walka toczy się o prawdziwą wolność, o taką, o której każdy marzy jednak wielu jeszcze w strachu uporczywie trzyma się starego paradygmatu myślowego, stając w obronie obowiązującego niewolniczego systemu nie widząc innego rozwiązania problemu, system, który ustanawia prawo do kradzieży 70 procent naszych środków pieniężnych (PIT, CIT, VAT i masę innych podatków etc.) wręcz wysysają z nas esencję życia po przez pracę jaką wykonujemy na rzecz ich obozów pracy (następuje koniec z tzw. Globalizmem), dlatego zapraszam do zapoznania się z literaturą, którą tak bezprecedensowo prowadzę w udostępnianych przez siebie postach na facebook (uwagę proszę kierować na komentarze), może wydawać Ci się to dziwne jednak zależy mi abyś i Ty był /-a na bieżąco z wydarzeniami jakie rozgrywają się za kuluarami naszych oczu, dowiesz się o rzeczach, których nie posłyszysz z radia czy telewizji a sprawy mają się tak że dotyczą Ciebie co by nie rzec całej ludzkości, nikt się nie uchroni przed tym co nadchodzi i Chrystusem, który nadejdzie w swej Wielkiej Chwale aby sądzić mieszkańców ziemi. Pozdrawiam, napisał zjednoczony z Chrystusem wyrwany z Matrixa (to był dokument w 90%, nie film s-fi) A jeżeli uznasz że coś jest choćby w jakimś stopniu warte uwagi tudzież większego zastanowienia coś co być może przykuło Twoją uwagę, to dziel się z innymi bo na tym mi właśnie zależy, nie bądź obojętny. Niech Was Bóg Błogosławi.


PS. Gdyby kogoś zastanawiało co można wyczytać to zostawiam krótki opis treści. Znajdziecie niezbite dowody na to że nie mylę się w tych odważnie głoszonych słowach co do wydarzeń, które będą następowały po sobie wraz z upływającym czasem oraz to że działam całkowicie będąc oddany Chrystusowi. Dużo ciekawych merytorycznych wypowiedzi na to dlaczego Bóg działa w taki a nie inny sposób, znajdą się tam odpowiedzi jak Go znaleźć by całkowicie z nim się połączyć i stać Jego żołnierzem połączonym Boskim pierwiastkiem co samo w sobie jest kosmicznym uczuciem (innymi słowy nowonarodzony z ducha, być zbawionym). Aby żyć połączony pierwiastkiem Boskim i przemierzać wam dotąd nieznane koniecznym jest abyście zrzucili te maski z przed twarzy ukorzyli się przed Chrystusem mówiąc Mu że myliliście się On to jak nikt inny zrozumie bo tacy z natury grzeszni się urodziliśmy (w kącie swojego domu, między Bogiem a człowiekiem nie ma pośredników). Jest też dużo rzeczy podnoszących na Duchu, którego klerycy jak i rządzący tym padołem zdusili czyniąc nas swoimi poddanymi. Znajdzie się artykuł o polityce, temat, który najbardziej mnie interesuje gdyż zostaniemy prędzej czy później wolni czy to się komu podoba czy nie lecz liczę na jak największy odzew byśmy wspólnie jako prawdziwie SZLACHETNI unoszący się z HONOREM i GODNOŚCIĄ Słowianie zniszczyli ten złodziejski lichwiarski system a ich wysłali na banicję co by nie powiedzieć na wieczny spoczynek. To do Nas młodych należy ten kraj to My będziemy światłem, które będziemy nadawać po wszystkie krańce tego świata na dowód naszej DUMY że się Chrystusa nie wstydzimy.

PS2. Wielka Nierządnica to Stany Zjednoczone, które to w swej buńczucznej arogancji wobec reszty świata, napoiła pod postacią udzielanych kredytów pozostałą część świata ("z którą nierządu dopuścili się królowie ziemi"), zatracając przy tym całkowicie jakikolwiek zdrowy rozsądek. A jak wiecie aniżeli nie to Wam mówię że kredyt to pieniądz dłużny, to znaczy że w epoce pieniądza dłużnego nowy pieniądz powstaje wtedy kiedy ktoś zaciąga kredyt. Innymi słowy, wszystkie papierowe pieniądze, którymi się posługujemy są de facto zwykłymi wekslami, poświadczającymi fakt, iż ktoś gdzieś u kogoś zaciągnął jakiś dług. Problem z pieniądzem dłużnym polega na tym że gdyby pozwolić mu rosnąć nieskończenie to z biegiem czasu nastaję moment (z którym mamy do czynienia WŁAŚNIE TERAZ) kiedy konieczność spłat wcześniejszych zobowiązań zaczyna dławić całą gospodarkę do tego stopnia, że niemożliwy staje się dalszy jej wzrost, całkowity dług staję się niemożliwy do obsługi a o możliwości jego spłacie nie ma mowy. O jakich liczbach tu mowa: blisko bilionowy deficyt handlowy, bilionowy deficyt budżetowy, 22bln$ zadłużenia rządu federalnego i jakieś 100bln$ dalszych zobowiązań bez pokrycia. Bardzo trafnie całej tej bubbel-economy oddają słowa Norm Franz "„Złoto jest pieniądzem królów, srebro pieniądzem dżentelmenów, barter pieniądzem pospólstwa, natomiast dług – pieniądzem niewolników.” Gwoli ciekawostki dodam że wartość naszej rodzimej złotówki PLN wyceniana jest WŁAŚNIE względem Dolara $ i to się skończy bardzo źle co by nie mówiąc już dosadniej tragicznie, co powoli można odczuć udając się np. do sklepu widząc zwyżkujące ceny produktów.

PS3. Bank Anglii przestrzega, że gospodarcza zapaść kraju może być najgłębsza niemalże od chwili utworzenia samego banku przed 300 laty. Niech tylko Pan Chińczyk ogłosi całemu świata powrót do standardu złota to na widok tego aktu wszystkim biznes insider-om a zarazem wam drodzy obserwatorzy szczęki opadną do samej ziemi, całe papierowe bogactwo w jednej chwili straci swoją wartość pozostawiwszy was bez środków do życia sprawi że cały Naród się krótko mówiąc wkur** i pójdzie wywieźć całą tą grupę Żydowskich uzurpatorów. (https://www.forbes.com/sites/isabeltogoh/2020/05/07/bank-of-england-warns-of-worst-economic-slump-since-1706/?fbclid=IwAR0rAQ63-EZtpQ1fApPxhAOLtXjHreDQtsmgjhG9gVYhFyH9kNAHKLL5Nq0#46db33b64a16)
Pan Alf
Pan Alf:
A palenie naszych kronik nie pisanych lacina podczas 1 inkwizycji w latach 1200 i drugiej w latach 1500?
Chavera Oh
Chavera Oh:
Konkretne dane mówi gosc Głosu Obywatela. Jako chrześcijanka z pochodzeniem slawiańskim odpowiadam: Majowie, Aztecy, itp. Co się stało z ich kulturą po podbojach katolickich? To samo stało się z kulturą Slawian.

Jako protestantka jestem oburzona moralnością katolicką na każdym niemal kroku.

Akurat o szlachetności i niekradzeniu gość mówić nie powinien, gdyż historia katolicyzmu jest sprzeczna z ideałami i wartościami Chrystusa i pełna kradzieży, w tym kradzieży tożsamości chrześcijan.

Gosc jest bardzo ograniczony w swym mysleniu. Autorytetem, ktory narzuca wartości jest Bóg i sumienie, a nie inni ludzie. Hierarchia kościelna, katolicka jest akurat najmniej uprawniona do pełnienia roli sumienia, gdyż jest niemoralna w całej pełni. Obrzydliwosc niegodna omawiania.

Tak jak z chodzenia do garażu czy mechanika nie uczyni się z kogoś samochodu, tak z chodzenia do księdza czy kościoła nie powstanie chrześcijanin czyli uczeń Chrystusa, czyli dziecko Boże. Dziecko rodzi matka, a nie lekarz. W tym wypadku człowieka rodzi Bóg. O tym nauczał Chrystus i apostolowie. Tylko przez zmianę natury i poddanie się Bogu, a uwolnienie sie od opierania się na człowieku, stajesz się moralny i wolny.
Ewelina Drab
Ewelina Drab:
Wbrew opinii części archeologów, Słowianie nie przybyli do Europy dopiero we wczesnym średniowieczu. Tak przynajmniej wynika z badań genetycznych zespołu badawczego prof. Tomasza Grzybowskiego z Collegium Medicum Uniwersytetu M. Kopernika w Bydgoszczy.
- Raczej skłanialibyśmy się ku autochtonizmowi Słowian, ale zastrzegając mocno, że cechy genetyczne wcale nie muszą być tożsame z charakterystyką kulturową właściwą dla tych populacji - mówi prof. Grzybowski w "Naukowym zawrocie głowy". https://www.polskieradio.pl/7/179/Artykul/823726,Slowianie-byli-tu-zawsze-Archeolodzy-w-szoku
Robert Majka
Robert Majka:
Z fanatykami katolickimi nie ma merytorycznej dyskusji , cała ich rzeczywistość opiera się o prawdę tylko i wyłącznie katolicyzmu ,a wszystko inne bez względu na to czy to jest dobre czy nie trzeba zniszczyć , to jest fanatyzm .Pamiętajmy o tym ze PAN JEZUS nie był rzymskim katolikiem , katolicyzm przywłaszczył sobie prawo do jedynynie słusznego spojrzenia na Boga , jak i prawdy zawarte w biblii. Żeby być przyzwoitym człowiekiem nie trzeba być wyznawcą żadnej religii , przyzwoitości mamy zapisaną w sobie i tylko trzeba nie dac jej zniszczyć , religie tworzą podziały i selekcjonują ludzi , niczym się nie różnią od partii politycznych , Chodzi tylko o władzę i kasę, co widać na podstawie majątku który zawlaszczył w Polsce kościół R. K . chodzi zarówno o nieruchomości jak i ziemie rolne , a państwo polskie płaci na ten kościół miljardy złotych z kieszeni podatnika , proszę samemu wyciągnąć wnioski i nie dać się oglupiać .
Marek Kluz
Marek Kluz:
40:00 - ZOMO nie było takie złe. A co Pan wiesz o ZOMO? Z historii - to ja wiem o KGB ( od zomoli pały dostałem - a Pan????). Co robiły żydowskie bydlaki z Polakami? Zobaczysz Pan Panie Bąkiewicz co zrobią z nami mossadowcy. Już przegłosowano, kto będzie OFICJALNIE zarządzał polińskimi służbami. No i kto za tym głosował Panie B?
Art Kapustka
Art Kapustka:
Respiratory to maszyny do unicestwiania. Gość programu zbiera ma nie pieniądze. Czy trzeba mówić coś więcej. 🤮
ALFA&MAX
ALFA&MAX:
Odniósł się do sprawy witka Rostowskiego zresztą nie tylko, do całości programu bo to pokazuje ja my sami między sobą się wzajemnie wykluczamy, nie umiemy brać przykładów od Żydów którzy jednak trzymają się razem, my nie mamy tolerancji wobec siebie a to świadczy jak bardzo się osłabiamy zamiast być w grupie, myślenie o wspólnocie narodowej kompletnie wyparowało z naszych narodowych obowiązków których powinniśmy przestrzegać i pielęgnować, ludzie mylą kompletnie znaczenie liberalizm a lewactwo i łącza to w jedną całość, liberalizm odnosi się do uszanowania drugiego człowieka niezależnie od poglądów, koloru skóry, kultury, wyznania, seksualności czy choroby, jest to podstawowa elementarna zasada żyj i pozwól żyć drugiemu i nie czyn drugiemu co tobie nie miłe, lewactwo zaś działa diametralnie odwrotnie niszcząc wszystko to co ci jest normalnością, bo normalna rzeczą jest, tak dla przykładu, że ktoś jest homoseksualistą ale nie nienormalne jest to że próbuje się to promować prowokując jednego na drugiego, i to właśnie się dzieje na całym świecie! Niewstydz się Andrzeju być liberałem bo masz w sobie więcej tolerancji bo widać jak przytomnie podchodzisz do tematów niż twój gość
KDS
KDS:
Bąkiewicz, obiecałeś Krzysztofowi Tytko nagłośnienie poprzez Roty kwestii zasobów naturalnych w Polsce, i co, też przeszkodziły stada truli?
Zostań już lepiej przy różańcu i nie dawaj złudnych nadziei Polakom.
Kaczmar
Kaczmar:
POCZYTAJCIE KOMENTARZE I ZASTANÓWMY SIĘ.

JAK JESTEŚMY PODZIELENI !!!!!! KATASTROFA NARODOWA!
Kazimiera Nowak
Kazimiera Nowak:
Prawo naturalne zawiera się w katolicyźmie??? Kto pomoże panu Bąkiewiczowi?
Surge Polonia
Surge Polonia:
A nie mówiłem? Po co tego klauna zapraszać. Od dawna wiadomo (i nawet się z tym specjalnie nie kryje), że jest pajacem na usługach kleru i stoją za nim napęczniałe w kroku sutanny... Od dawna dzieli prawicę. I od dawna sieje swoją watykańską herezję.
Niech idzie swojego judeochrześcijańskiego bożka w dupę pocałuje. Może wtedy wreszcie zstąpi z chmurki i odnowi oblicze ziemi, Tej ziemi.... jak to powiedział jego guru. Jeden z najlepszych agentów CIA obcojęzycznych na równi z Brzezińskim.