Rozmowa Echo24 - Marta Lempart

8 marca w kilkudziesięciu miastach w Polsce miał miejsce Międzynarodowy Strajk Kobiet - również we Wrocławiu - gdzie na Rynku zgromadziło się tysiące protestujących. Monika Suder, rozmawia z organizatorką protestu Martą Lempart.


Odwiedź Telewizję Echo24:

Oficjalny portal informacyjny:

http://www.echo24.tv/

Facebook:
https://www.facebook.com/echo24.tv/?fref=ts

Twitter:
https://twitter.com/echo24tv

Instagram:
https://www.instagram.com/explore/tags/echo24/

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCdoilpG38E_GuLKu5DPwchw

Powiązane wiadomości:

23 komentarze:

Andrzej Talarczyk
Andrzej Talarczyk:
To polityczna dziwka i przywódca strajku noszącego śmierć wielu ludzi.😁
Kasia Pelasia
Kasia Pelasia:
zażywać się można od jej wyglądu
Pani Krysia
Pani Krysia:
Co xa za kurestwo 😱😱😱
MsComandos30
MsComandos30:
ONA JEST LEZBĄ JEJ CIĄŻA I ABORCJA NIE GROZI
XLeszek 8GXPT
XLeszek 8GXPT:
Widać w necie, ze nikt nie popiera Pani Lempart! :)
osunia81
osunia81:
Fryzjer i odchudzanie przymusowe.
Piotr Piotrek
Piotr Piotrek:
żona pierwsza klasa
Piotr Fijoł
Piotr Fijoł:
Daje Ci "kobieto" 2 miesiące góra 3 i znikniesz na całe szczęście
Zimna Buka
Zimna Buka:
Qurew jakas, w dodatku wyjatkowa odpychajaca.
Dominik K
Dominik K:
jej raczej dziecko z gwałtu nie grozi
Sokoli Wzrok
Sokoli Wzrok:
Hahahahaha idiotka
2Grzesio
2Grzesio:
Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i pozuje na „obrończynię demokracji”. Kim jest awanturnica Marta Lempart? http://www.wykop.pl/ramka/4086787/marta-lempart-za-bezcen-kupila-wroclawska-kamienice/
Darek Łucyszyn
Darek Łucyszyn:
fujjjj lewar
Magda Magdalena
Magda Magdalena:
Ja można się takim brzydkim urodzić .Lempart to Gad i kreatura .
Oliwia Sitoi
Oliwia Sitoi:
odpychająca potwora
Ryszard N
Ryszard N:
dziewczynka z zapalkami ale tym razem zalosna wersja
GTRobin2000
GTRobin2000:
Ale moherowa babcia
mysza123100
mysza123100:
Mo nos jak dioboł ciula
MsComandos30
MsComandos30:
JAK BRZYDKA TAK GŁUPIA
Piotr Piotr
Piotr Piotr:
Dlaczego tej pani przeszkadza sponsorowanie religii w szkole panstwowej a nie przeszkadza, ze na panstwowa matematyke placi takze jakas osoba trzecia niezainteresowana??
Finet Deux2
Finet Deux2:
Dam wlasciwe porównanie, pewna grupa ludzi zawiazuje spolecznosc, ktora nie zgadza sie z ustaleniami Sadu Najwyższego o jeżdżeniu autami z predkosciami dozwolonymi przez ministerstwo. Wyszli na ulice i protestuja, krzycza wypier... bedziemy jezdzic jak chcemy, bedziemy jezdzic 120 km/h na terenie zabudowanym!!! Nosza maseczki z czerwonymi piorunami. Wzrosla ilosc wypadkow w tym smiertelnych, szczególnie ta czesc kierowcow nie przestżega obecnie wprowadzonych przepisow ruchu drogowego. I calkiem podobnie jest obecnie z protestem kobiet :( Przepisy o niezabijaniu nienarodzonych sa jak najbardziej wlasciwe, ale coz, znalazla sie grupa, ktora ma swoj plan. Do tego spotykaja sie na ulicach tlumnie, zwiekszaja zachorowalnosc na covid 19, sami zakażają sie i tez swoich bliskich a ci bliscy nastepnych bliskich... I mamy smierc nie tylko nienarodzonych :(
Asya May
Asya May:
Skupmy się jednak na najistotniejszej stronie działalności biznesu spółki państwa Lempartów. Mowa o kupnie kamienicy w centrum Wrocławia, przy ulicy Bolesława Prusa 38-40. Miasto sprzedało im kamienicę dosłownie za bezcen.
Był rok 2010. Prezydent Rafał Dutkiewicz ogłosił przetarg na kamienicę w centrum Wrocławia przy ulicy Bolesława Prusa 38-40. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prezydent miasta po prostu oszukał mieszkańców Wrocławia i sprzedał spółce Lempartów (ART Budownictwo) kamienicę za ponad milion złotych, czyli za tyle, za ile dziś sprzedawane są mieszkania w centrum Wrocławia. Rok po dokonaniu transakcji życia kamienica przy ul. Bolesława Prusa 38-40 zostaje przeniesiona do nowo powstałej spółki Diamond Properties. W związku z tym potrzeba było po raz kolejny wycenić kamienicę. Zrobił to człowiek Lemparta, rzeczoznawca związany ze spółką ART Budownictwo. Wartość nieruchomości ocenił na 1,35 mln złotych. Ale i ten szacunek był mylny. Świadczy o tym wycena niezależnego rzeczoznawcy, który wycenił kamienicę zaledwie trzy dni później (12 grudnia 2011), a zatem o żadnym gruntownym remoncie, który wpłynąłby na wartość nieruchomości, nie mogło być mowy. Rzeczoznawca majątkowy Sylwester K. wycenił dla banku pod hipotekę wartość nieruchomości na 3,745 mln złotych, co kilkakrotnie przewyższa cenę wywoławczą wskazaną przez prezydenta Dutkiewicza i cenę za, którą kamienica została kupiona. Chyba nie trzeba wiele tłumaczyć, że operat banku, który zawodowo zajmuje się lichwą i wycenami, będzie bardziej obiektywny, niż operat miasta. Co istotne, od momentu zakupu do wyceny Sylwestra K. kamienica nie przeszła żadnego gruntownego remontu. Co to oznacza? Rafał Dutkiewicz jest winny gigantycznego oszustwa na szkodę miasta poprzez sprzedaż kamienicy o wartości prawie 4 milionów zł za cenę ponad miliona złotych złotych. W tym oszustwie brała czynny udział spółka Andrzeja Lemparta i Marty Lempart, która w 2013 roku została przez Gazetę Wrocławską okrzyknięta „najbardziej wpływową kobietą na Dolnym Śląsku”.
gabex gabex
gabex gabex:
O co walczą? O Prawa dla diabła, proste