Samuela Górska | Obrzydliwe zachowanie byłej uczestniczki Top Model

Cały film dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IrXbpa3X8Cg
Instagram @Pantinka

Zapraszam do mojego sklepu @HATIHATI.pl
https://www.instagram.com/hatihati.pl...

www.hatihati.pl


Dziękuję wszystkim Patronom za wsparcie
https://patronite.pl/pantinka


kontakt: [email protected]

100+ komentarze:

Mateusz⧖Kos
Mateusz⧖Kos:
Ja który obejrzał wszystkie dotychczasowe edycje topmodel: "Kim jest Samuela Górska?" 🤔
Beta
Beta:
Każdy ma swoje racje i przekonania. Niektórzy nie mają oporów w wyrażaniu ich. Laska mówi "NIE CHCĘ", a więc to jej zdanie i tyle. Jak mocno było by to sprzeczne z opiniami innych. Pamiętajcie, że akceptacja nie równa się tolerancji. Pod obrzydliwe dziś można podciągnąć wszystko, np. to, że ludzie nas obgadują, choć przecież hej, oni nas wcale nie znają. Obgaduje każdy i każdy ma coś na sumieniu. LGBT już wychodzi drzwiami i oknami, Żydzi zaczęli domagać się swoich dobytków po wojnie, ale czyja wina, że je stracili? Polaków? Wiele osób i grup jest niekrystalicznych. To że ktoś nie lubi kogoś czy czegoś i powie to dobitniej nie sprawi, że będzie lubił jeszcze mniej.

Btw. firma w której pracuję wypuściła gadżety dla pracowników z serduszkami LGBT, ok, fajne popracie, ale nie było do wyboru nic bez nich. Myślę, że to trąbienie o LGBT robi się męczące, wszechobecność tego popracia nie sprawi, że ludzie, którzy mają swoje poglądy je zmienią.
Agness s
Agness s:
O cieszę się że mówisz o tak różnych sprawach! Kurcze twój kanał to wszystko czego potrzebuje😂❤ Dramy, podróże, jedzonko no po prostu tu mieszkam 😏
Ryszard Sawczenko
Ryszard Sawczenko:
Program Top Model wiele by zyskał angażując Ciebie i osoby takie jak Ty do jego produkcji eliminując jednocześnie grono patologicznie wręcz zmanierowanych pseudo jurorów czy osób mających wpływ na ten program. Chodzi dokładnie o to, o czym wielokrotnie mówiłaś. Śledzę uważnie Twoje filmiki i wydajesz się być idealną osobą do tej roli, a zapewne znalazło by się co najmniej kilkanaście osób mogących z powodzeniem zastąpić skompromitowane już osoby. Pozdrawiam.
Bogumila Galini
Bogumila Galini:
Gratuluje,dyskusja w klimacie profesjonalnym, sposób prowadzenia b,inteligentny , po prostu,dobrze ze jesteś ,buziaki oglądam cie z Florencji ,
Karo
Karo:
Bez względu na to że temat społeczności lgbt jest dość głośny w Polsce. Dyskryminowanie innych ze względu na jakąś cechę nawet tak prozaicznych rzeczy jak np czy ktoś skończył studia czy tylko gimnazjum jest nie ok. Każdy ma prawo do poglądów, ale nikt nie ma prawa do dyskryminacji
Dominika C.
Dominika C.:
O, właśnie się zastanawiałam, czy zrobisz odcinek na ten temat 😅 Super, biorę się za oglądanie 😊
PatPat
PatPat:
Lubie takie odcinki 🙃 masz super podejscie 😊
Jakub Wojdak
Jakub Wojdak:
Ona dostała 1 min na wypowiedź i wypowiadała się na temat ekonomii, kiedy czas dochodził do końca po prostu dorzuciła skrótem myślowym kilka haseł. Jest to o tyle niefortunne, że jak ktoś wcześniej nie wie o co chodzi to nic z nich nie zrozumie. Warto posłuchać co ona ma po prostu do powiedzenia i w zasadzie wtedy nie byłoby o czym gadać. wrealu24 "Słynna modelka OSTRO o zarzutach ws. antysemityzmu i homofobii!"
Radek eN
Radek eN:
Dzięki Pantinka za Twoje słowa, za myślenie i za poglądy :)
Pozdro i dobrze ze jesteś ❤️
Kesebii
Kesebii:
Szczerze? Odnoszę wrażenie że ona celowo się na tematy wypowiedziała aby zrobić wokół siebie rozgłos.Jak widzę nie tylko ja nie pamiętam jej osoby z programu,więc nie dziwne że nie jest rozpoznawalna bardziej. Jako mimo wszystko przedstawiciel społeczności LGBT uważam to wyjątkowo szkodliwe dla innych jak i dla niej samej,bo jak widzimy sama sobie spaliła mosty zarobkowe. Kiedy ludzie nauczą się myśleć nad tym co mówią lub chcą powiedzieć?
Patrycja Jot
Patrycja Jot:
O kurde widzialam jej "wypowiedź", ale nie sadzilam, ze dodatkowo byla w top madl 😳
Jud Ccjjigs
Jud Ccjjigs:
od tygodznia robie sobie maraton twoich filmow
Kosmonauta_Ed
Kosmonauta_Ed:
na tym kanale nigdy nie ma nudy, jest taka różnorodność kontentu 😍 świetnie !! 👏🏼
Struś Babeczka
Struś Babeczka:
Każdy z nas ma myślenie etnocentryczne, dla każdego z nas inna kultura, społeczność może się wydawać dziwna, pewnie u każdego z nas obserwując jakieś zachowania i tradycje innej kultury pomyśleliśmy "ale to dziwne". Wiele ludzi myśli nawet, i osobach z innych kultur, że są jacyś nie tacy, prymitywni, nieludzcy, jednak póki pozostaje to w głowie to jest ok. Natomiast kiedy jawnie okazuje się nienawiść i przemoc (chociażby słowną, jak Samuela) to jest to już ksenofobia, a od tego niedaleko do skrajnego nacjonalizmu, rasizmu, który w sposób przemocowy próbuje ujednolicić społeczeństwo swojego kraju. Sposoby na to ujednolicanie mogą być "łagodne" i ekstremalne, chociaż nwm czy słowo łagodne jest adekwatne, przemoc to przemoc. I tak te "łagodniejsze" formy mogą przybierać postać niepozwalania na współ istnienie innych kultur, na ich normalne funkcjonowanie w społeczeństwie zgodnie z ich zasadami i potrzebami (np. ograniczenia religijne, niedozwolone małżeństwa jednopłciowe itp.), może być to okazywanie jasnej niechęci, która wynika ze stereotypizacji, naszej automatycznej zdolności szufladkowania, co nazywa się ontologią istot ludzkich, natomiast jak napisałam wcześniej, jawne okazywanie przemocy, nienawiści jest ksenofobią. Ale może przybrać ekstremalne formy takie jak: asymilacja, przesiedlenia, segregacja rasowa, religijna, orientacji seksualnych itp., "czystość" czyli "nie mieszanie krwi", eugeniki czyli zakaz kontaktów seksualnych prowadzących do poczęcia potomka w obrębie szykanowanej grupy społecznej/kulturowej, a nawet eksterminacja, holocaust.
Aleksander Ikaniewicz
Aleksander Ikaniewicz:
Świetny materiał! Podoba mi się to co mówisz :)
Eryk Jopek
Eryk Jopek:
Dostanie od zycia nauczke i dojdzie do wniosku, ze jej poglady sie zmienily. Nie dziwi mnie to zupelnie, wychowalem sie w kraju, w ktorym przeciez tego typu "poglady" wpaja sie od dziecka. To jedynie smuci. Smuci, ale nie dziwi.

Nawiasem, naprawde przyjemnie oglada mi sie tego typu tresci u Ciebie na kanale, Pantinka. Ostatnio brakowalo mi filmikow nieco zwracajacych uwage na aktualne sprawy w internecie.
Michał Tomczyk
Michał Tomczyk:
Problem modelek na przestrzeni lat wiecznie jest ten sam. Gdy chcą być czymś więcej niż popychadłem, to im to niewychodzi, potem jakieś depresje,leki stresy...
Monnan 6583
Monnan 6583:
Pantinko ty nawet z tak przykrej i obrzydliwej sprawy potrafisz wyciągnąć coś pozytywnego👍🥰Jesteś super😃
Paula J.
Paula J.:
Super, że wypowiadasz się na takie tematy!
Soniacz
Soniacz:
Ja jestem tolerancyjna ale nie podobają mi się ludzie o wzroście wyższym niż 170cm. Są wyżsi ode mnie i mi się nie podoba to obnoszenie się z ich wyższym wzrostem. Nie chciałabym mieć ich w swoim otoczeniu. To jest moje zdanie i mam prawo je mieć. Jestem przeciwko małżeństwom osób wyższych niż 170cm, nie chce żeby adoptowali dzieci bo są za wysocy i jeszcze dzieci będą skrzywdzone. Jestem przeciwko równym prawom dla osób wyższych i niższych. Kiedyś tak wysokich ludzi nie było i było dobrze.
Brzmi absurdalnie? Wystarczy wymienić wzrost na orientacje seksualna czy tożsamość i nagle pół polski głośno przyklaśnie. 🤡
Magiczna Święta
Magiczna Święta:
Nic mnie nie satysfakcjonuje tak bardzo jak wolnorynkowcy zweryfikowani przez wolny rynek
John Konor
John Konor:
Oj ból dupy lewackich kretynow to miód na moje oczy ❤️
Adam Dudnicki
Adam Dudnicki:
Jedna rzesza jeden naród jeden światopogląd
donc18
donc18:
Na w Realu 24 jest wywiad z Samuela Górską , polecam obejrzeć !
Aleksandra
Aleksandra:
Oczywiście każdy ma prawo mieć własne poglądy, ale to co mówi Samuela to juz niestety nienawiść... Smutne to strasznie... Dodatkowo w jej wypowiedzi słychać to co w wypowiedziach wielu osób popierających konfe, totalny brak empatii i próby zrozumienia świata i ludzi. Nie jestem za rozdawnictwem, nie popieram finansowania ludzi którzy tego nie potrzebują, ale chyba wszyscy wiemy że sa różne sytuacje życiowe i czasami trzeba komuś pomóc. To nastawienie typu ja jestem zdrowa, silna, piękna i młoda to mogę pracować i dużo zarabiać a reszta jak sobie nie radzicie to wypad
ski
ski:
Podoba mi się Twój film. Jest bardzo dojrzały i cieszę się, że są poruszane takie tematy. Takie poglądy są skrajne i niebezpieczne, nie powinniśmy ich pochwalać
Darker than Black
Darker than Black:
Zgadzam się z Tobą i współczuję osobom, które popierają to babsko
Angel 09
Angel 09:
Sporo osób ma takie zdanie co Samuela, tylko się nie przyznają z obawy przed linczem
Jolanta Kern
Jolanta Kern:
No właśnie, ona ma wrażenie. Wrażenia są z natury rzeczy subiektywne, czyli to co jest dla niej dobre, nie musi i nie będzie dla każdego. Mam "wrażenie" iż ta pani uznała że jej poprzedniczka ; pani Ogórek nieco stała się "przeterminowana" i ma ochotę "profesjonalne" ją zastąpić pod nową flagą.
Halfi
Halfi:
Ja się naprawdę dziwię, że influencerki, osoby znane, nadal tak głośno i bez pardonu wygłaszają publicznie swoje - tak kontrowersyjne w tych czasach - przekonania tego typu. Przecież wiadomo, że taka treść, niezależnie od tego w jakiej formie przedstawiona, i tak wycieknie i będzie z tego drama. XD A potem płacz i żałosne o ś w i a d c z e n i a, w których odwracają kota ogonem. Żenada.
Jak to Alga
Jak to Alga:
yt znowu zdjął mi subskrypcję u Ciebie, gdyby nie komentarz u HOPA nie wiedziałabym nawet, że nagrałaś o sprawie
Minimalistyczny Konsument
Minimalistyczny Konsument:
Pani Samuela ma szansę starać się o posadę w TVP. To był dobry krok w tym kierunku, bo tam takie klimaty są na topie :-)
2006bulls
2006bulls:
Przecież te marki mają takie podejście niezależnie jakie jest podejście osób je kupujących, często przeciwne. Jest to karanie za poglądy i nie raz wychodzi lewicowa obłuda.
Doviie
Doviie:
Przed chwilką przeczytałam oświadczenie jej narzeczonego.. Słowa tej Pani nie były na miejscu, atakowały ludzi, z którymi pracuje i które żyją w jej otoczeniu. Jednak oświadczenie Pana Rafała pokazuje, że sam nie rozumie, o co poszło. Wskazuję na osoby tolerancyjne, że ich akceptacja i wspomaganie lgbt jest na pokaz i że naprawdę nie są tolerancyjni. Takie myślenie doprowadza do „paradoksu tolerancji”, czyli kiedy mamy być tolerancyjni na wszystko nie będziemy tolerancyjni na nic. Naprawdę mi przykro, bo lubiłam Rafała a słuchanie jak bardzo grupa osób, z którą się identyfikuje, jest nienawistną i nie powinna mieć miejsca w swoim kraju, naprawdę potrafi zaboleć. Bardzo się cieszę że reagujesz na takie tematy
Agnieszka Amsterdam
Agnieszka Amsterdam:
Nie rozumiem Twojego oburzenia. Dziewczyna powiedziała że nie chce LGBT. I co z tego? Mamy wolność słowa oraz wolność przekonań. Kiedy lewica wyzywa innych od faszystów wszystko jest wporzadku. Każdy ma prawo mieć swoje poglądy! Można tolerować LGBT ale jednocześnie ich nie popierać, czego większość ludzi, w tym Ty nie rozumiecie.
elcolicous
elcolicous:
Dziękuję Ci za Twoją reakcję i za odniesienie się do przemysłu modelingowego.
MeliDavin
MeliDavin:
Pantinka, trochę Cię nie rozumiem. Oczywiście, poglądy Górskiej są bardzo krzywdzące i aż nie mogę uwierzyć, że w dzisiejszym świecie można jeszcze trzymać się takich przekonań. Ale powiedziałaś, że cieszysz się, że modelki przestają być tylko ładną twarzą i ładnym ciałem, a zaczynają być osobą z charakterem. Ja nie wiem, czy to takie dobre.

Praca i prywatne życie nie powinno być wsadzane do jednego worka. Każdy ma prawo do własnych poglądów i przez ich pryzmat, jakiekolwiek by one nie były, nie powinno się oceniać kogoś pod względem zawodowym. Jak powiedziałaś: gdy zatrudniam informatyka, nie pytam się go, w jakiego Boga wierzy, bo mnie interesują tylko to, czy potrafi naprawić mój komputer. Czy naprawdę chciałabyś, gdybyś nadal pracowała zawodowo jako modelka, sytuacji, że nie wiem, nie dostaniesz pracy w reklamowaniu butów do biegania, bo napisałaś na insta, że nie cierpisz joggingować? Tak to nie powinno wyglądać.

Zobacz, ja pracuję w branży wideo. Do kościoła nie chodzę, ale realizowałam bardzo wiele filmów związanych w różny sposób z wiarą chrześcijańską. Moje prywatne poglądy mi nie przeszkadzają w filmowaniu spektakli religijnych, tak samo zatrudniający mnie klienci nie dbają w to, czy sama w Boga wierzę, tylko wybierają mnie, bo doceniają moje umiejętności. Inny przykład: bardzo mi nie po drodze z PiSem, ale dostawałam zlecenia na spoty wyborcze od kandydatów ówczesnej partii rządzącej. I je robiłam, bo to praca, jak każda inna. A ja też nie chciałabym stracić klientów i możliwości zarobienia pieniędzy tylko dlatego, że nie podzielam ich wiary czy poglądów.
Aleksandra Jursza
Aleksandra Jursza:
Jeżeli chodzi o ludzi z pewnego państwa na I, to jestem w stanie zrozumieć, co ma na myśli. Patrząc na informacje, jakie napływają z tamtego regionu, naprawdę nie chciałabym mieć nic wspólnego z tą mentalnością. Problem jest jednak w tym, że babeczka ma na myśli konfę.
Konfa to prawicowy beton i o ile niektórzy wykazują jakieś myślenie, najczęściej kończy się na stwierdzeniach "no bo tak". Kobiet nie lubią (sic), LGBT też nie i o ile mogę zrozumieć krytykę wobec propagandy, tak ja jestem za ludźmi, także tak, ja jestem za LGBT. :V
Generalnie jednak, jako osoby publiczne - a modelki, influencerzy, blogerzy itd. są nimi - należy uważać na wyrażanie swoich poglądów. Ja mam często niepoprawnie politycznie poglądy i dlatego bardzo wahałam się, czy skomentować ten filmik. Uznałam jednak, że warto, by ludzie choć trochę zainteresowali się sprawą Palestyny.
Pozdrawiam serdecznie
Ka Mil
Ka Mil:
To "nie chcę" w jej ustach zabrzmiało bardzo źle. Kojarzy się jednoznacznie. I LGBT i Żydzi już są w Polsce więc co według pani Samueli z nimi zrobić? Jeżeli komuś ta wypowiedź się nie kojarzy jednoznacznie to nie chodził na historię
Adam Rogozinski
Adam Rogozinski:
Czy Pani ma zdolnosc logicznego myslenia?
Its. Me
Its. Me:
Super, że nagrywasz o tym i reagujesz na takie zachowania
misjaapollo
misjaapollo:
Boże idealnie wpadł filmik kiedy siadłam z kawą do malowania 😍
Majku Kal
Majku Kal:
Pirogowi nie podoba się, że ktoś myśli inaczej niż on
Jakub Wojdak
Jakub Wojdak:
Jeśli ktoś nie rozumie o co chodzi z tym LGBT to w bardzo prostych słowach wyjaśnił to na kanale "krótka piłka" jeden gość w kontekście starszej nagonki na Jędraszewskiego, za jego słowa. Polecam się naprawdę zapoznać jeśli ktoś jeszcze nie pojmuje, że jak ktoś mówi LGBT to nie ma na myśli lesbijek, gejów, bi i trans. Jeśli widzicie jakąś sprzeczność z tym, że ona pracuje w branży, Piróg rżnie głupa (albo nie), ktoś pisał, że ma sama żydowskie imię, a nie chce żydostwa, to po prostu znaczy, że się nie rozumiecie. Polecam też oczywiście prowadzącej kanał
https://www.youtube.com/watch?v=Z830QCjEHNU
Julia Jakóbiec
Julia Jakóbiec:
Twierdzę że nie powinno się mieszać pracy z poglądami bo kogo to obchodzi lecz sprawa się zmienia kiedy się jest rozpoznawalnym, dla własnego dobra powinno się trzymać język za zębami bo mniej ludzi się w taki sposób skrzywdzi...
rooney88gks
rooney88gks:
Ojej, naprawdę obrzydliwe 😅 to się nazywa wolność słowa o którą wy lewaki podobno tak mocno walczycie 🙃
M M
M M:
Wczoraj trafiłam na artykuł o Majdanach, ktoś skomentował: „Fakt, że to dziecko nazywa się Henio, świadczy o tym, że już jest pokrzywdzone”. Ludzie zaczęli tłumaczyć tej dorosłej już Pani, ze to zwykły obrzydliwy hejt. Jej odpowiedź na multum komentarzy: „mam prawo wyrazić swoje zdanie” .... ręce opadają 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kimochi Akane
Kimochi Akane:
Filmik idealnie do sprzątania
张艺兴 MUSIC IS DOPE
张艺兴 MUSIC IS DOPE:
czy tylko ja pracuje i nie moge ogladac jak jest premiera ? 😩 intrygujący tytuł , już chce koniec pracy 😭😭😭
Mitner
Mitner:
Teraz się zaslaniają tym, ze nie o osoby LGBT chodziło, a o "ideologię" LGBT. A jak "ideologię" LGBT definiuje Konfederacja? Można o tym przeczytać w tweecie Krzysztofa Bosaka z 5 sierpnia 2019 roku - "Tezy ideologii LGBT: 1) skłonności h. nie są zaburzeniem, są naturalne, 2) relacje h. są dobre, współżycie h. nieszkodliwe, 3) kulturę i prawo należy zmienić tak by partnerzy h. mogli występować we wszelkich sytuacjach tak jak rodziny, 4) krytyki i terapii skłonności h. należy zakazać".

Zatem CHODZI o osoby homoseksualne, skoro to ich sytuacja prawno-spoleczna jest fundamentem tego sztucznego konserwatywnego tworu. Odmowa normalizacji życia i racjonalizacja podrzędności osób homoseksualnych to homofobia, nic innego.
aleksi
aleksi:
Pantinko, dziękuję za ten filmik, jak zwykle bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszłaś do tematu. Jednak chętnie podzielę się swoją opinią, ponieważ nie do końca zgadzam się ze wszystkimi twoimi słowami. Chciałam zaznaczyć, że większość marek, które współpracowały ze wspomnianą modelką, powołuje się na pewne wartości i kreuje wokół swoich produktów 'pełną' filozofię... I moim zdaniem to zmienia postać rzeczy. Ja chcę być rozsądnym konsumentem i bardzo świadomie wybieram marki, w których kupuję, które wspieram. A w takich momentach czuję się oszukana, jakby te wszystkie myśli przewodnie, na które powołują się twórcy, były tylko pewnym sprzedażowym trendem, a nie prawdą... Jeśli ktoś reklamuje się jako etyczna i równościowa marka, to liczę na to, że robi 'bardziej dokładny' reaserach niż zwykła sieciówka, wybierając swoich współpracowników... Tym bardziej, że nigdy nie obserwowałam Samueli w SM, a od dawna wiedziałam, jakie ma poglądy, nigdy się z nimi nie kryła, chętnie udostępniała takie informacje na swoim prywatnych i bardziej oficjalnych profilach. Szkoda, bo później wychodzą takie 'kwiatki' i niestety to właśnie dana firma traci na wiarygodności... Ale filmik super! 😍
Napalone mamuśki z twojej okolicy
Napalone mamuśki z twojej okolicy:
Jestem w 100% pewien, że zostanie nową ekspertką w TVP
piotr skowyrski
piotr skowyrski:
Przecież ona nic złego nie powiedziała xD wtf
Shy
Shy:
To jest naprawdę zaskakujące, że modelka tak negatywnie wypowiedziała się o LGBT. Przecież w modzie, w branży modelingowej, jest bardzo dużo takich osób. I to rzeczywiście zastanawia, czy przez lata ukrywała swoje poglądy, czy popełniła gafę i źle dobrała słowa (w co wątpię, nie chodzi o usprawiedliwianie jej)? Przykra sprawa. Nie dziwię się, że marki szybciutko się odcięły od jej postaci.
Obywatel1978
Obywatel1978:
12:00 - Ja również podpisuję się obiema rękami, że każdy ma prawo żyć gdzie chce i jak chce - tylko niech nie wysuwa bezpodstawnych roszczeń i nie próbuje na siłę rewolucjonizować świata na swoją modłę.
D. C.
D. C.:
Ale można sobie spieprzyć karierę, jak się ma 20 tysięcy obserwujących na insta, to przecież nie jest się już anonimowym
Malgorzata Wardzinska
Malgorzata Wardzinska:
Ciekawy odcinek i zgadzam się z Pantinka🙂każdy może mieć swoje poglądy ale takie poglądy prowadzą do nienawiści i trzeba mieć to na uwadze.milego dnia
montecalfi
montecalfi:
Nie zapominajmy, że z list konfederacji startowały Kaja Godek i Justyna Socha, także faktycznie super babki tam mają
Ola Xyz
Ola Xyz:
Gdzieś była nawet informacja, że ona sama ma hebrajskie pochodzenie. Ale nie wiem czy to prawda 🤓
Seo Joon
Seo Joon:
Ta dziewczyna jest chodzącym przykładem hipokryzji. Przecież świat mody jest pełen osób należących do społeczności LGBTQ, największe nazwiska w biznesie to w wielu przypadkach osoby homoseksualne. Tak samo styliści, makijażyści, fotografowie. Jak można być homofobem i pracować w takim zawodzie? Chociaż może to jest powód, przez który nie zrobiła jakiejś wielkiej kariery, pomimo dobrych warunków. Ewentualnie jest jeszcze możliwość, że dziewczyna chciała narobić wokół siebie szumu, ale zrobiła to w najgorszy możliwy sposób, bo raczej nikt nie będzie chciał teraz z nią współpracować
Daria
Daria:
Jak coś to Samuela i Rafał . Mają takie poglądy i obnosili się z tym na instagramie już dużo razy. Zawsze ogladalam story Samueli łapiąc się za głowę. Ale się cieszę, że w końcu ludzie to zauważyli i to tak wybuchło, bo już nikt nie będzie czytał tych bzdur
Miya Vanko
Miya Vanko:
Skąd w ludziach tyle złości...
An na
An na:
Fajnie, że poruszyłaś ten temat. O takich rzeczach trzeba mówić. Bo ja nie chcę kupować przedmiotów reklamowanych przez osoby o takich poglądach. A takie osoby nie powinny dostawać moich pieniędzy. Parafrazując słowa pewnej pani marszałek : "niech się uniosą honorem i nie biorą pieniędzy od tego "wrednego żydostwa i lgbt""".
Niech tacy spaczeni i chyba nawet skrzywdzeni w jakiś sposób ludzie żyją sobie szczęśliwie, ale z daleka ode mnie.
A co do teoretycznych gróźb skierowanych do Samuelci - czy ktoś widział jakieś skriny? Jakieś dowody? Czy tylko słowa jej narzeczonego, który chce za wszelką cenę chronić swoją narzeczoną? A mówić i pisać to on może sporo...
MeliDavin
MeliDavin:
Hm. Oglądałam Top Model, wszystkie sezony. Czemu jej w ogóle nie kojarzę?
X zamulacz kozak.
X zamulacz kozak.:
"Nie chce LGBT i żydostwa" w tych czasach można tak różnorako interpretować że...
Sylwia Zdun
Sylwia Zdun:
Kiedy nowy odcinek z Twoim komentarzem do sezonu 1 Tap Madl? 🥺🙏🏻
Cirrusminor
Cirrusminor:
Powinna zainteresować sie swoim pochodzeniem- imię i uroda typowo semicka. Wiele osob w pl ma korzenie żydowskie, wiec to całkiem prawdopodobne
millie tsukishima
millie tsukishima:
bardzo dobrze wszystko przedstawiłaś i wyjaśniłaś!
Norie Soreal
Norie Soreal:
Super odcinek (y)
DALTOR2
DALTOR2:
Samuela Górska chcąc wyrazić zdanie połowy polaków, dotyczące bezpodstawnej izraelskiej agresji dyplomatycznej na polskie ustawodawstwo, oraz wyciągania na forum publiczne swoich preferencji seksualnych, użyła spontanicznego określenia swojego podejścia do tematu, które nie było konsultowane pod kątem poprawności politycznej. Ostatecznie jest tylko modelką, a nie kreatorką wizażu. Jej zdanie podziela ogrom populacji polaków.
Marcin Tywczynski
Marcin Tywczynski:
Na fazie...
😂😂😂😂😂😂
Andrzej K.
Andrzej K.:
dlaczego Panią gorszy ta wypowiedź o "rz...", mamy ponoć wolność słowa i wyznania ... Takie ocenianie wypowiedzi wg tzw. poprawności politycznej , a poprawność polityczna jest sowoistą cnezurą, jest wykluczniem społecznym ludzi którzy mówią to , co kidyś było normalne ....
Aneta K-ska
Aneta K-ska:
Polityka to syf, nikt normalny się w to nie pcha.
Sylwia D.
Sylwia D.:
Z gimnazjum ja pamiętam xD z top model nie :D
slawek Dydo
slawek Dydo:
Kobieto nie wiesz o czym mówisz! Brawo pani Samuelo!!
Tomasz B
Tomasz B:
🥰🥰🥰
angeline
angeline:
Ta Samueala to taka kretynka, że brak słów. Dobrze, że będzie miała mniej zleceń. Niech na własnej skórze poczuję jak to być dyskryminowanym.
bU Ka
bU Ka:
Już ją widzę w TVP.
kurdulka
kurdulka:
Uważam,że każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ale fakt faktem,że czasem lepiej zostawić to zdanie dla siebie.
Anna P-k
Anna P-k:
Co to za czasy że przyklaskujemy wykluczeniu jakiejś osoby bo coś powiedziała...albo wolność słowa albo cenzura - innej drogi nie ma! Nawet jeśli ktoś mówi głupoty. Inna sprawa, że Pani Samuela mogła po prostu trollowac.
LosPollos Hermanos
LosPollos Hermanos:
wielu o niej pierwszy raz przy tej okazji usłyszało i tak samo wielu ma totalnie w d*pie jej osobe jak wcześniej :)
Kasti Moon
Kasti Moon:
Osobiście nie jestem przeciwna Żydom, jeśli nie zachowują się stereotypowo. Bo chyba część osób zna opowieści o Żydach, którzy zapoczątkowali lichwę lub żydowskich właścicielach oberży, którzy rozpijali Polaków? Dopóki Żydzi nie zachowują się jak osoby z tych opowieści, to są w porządku. Bo w kartach historii zapisało się wielu dzielnych Żydów. A to, że część Żydów współpracowała z wrogiem... Powiedzcie, w którym narodzie biorącym udział w wojnie nie było czarnych owiec, zdrajców? Wszędzie byli! Choć teraz jest problem z wypłatą pieniędzy dla Żydów... Bo uważam, że pieniądze należą się spadkobiercom, jeśli budynek przetrwał działania wojenne. Ale jeśli budynek został zniszczony, a potem odbudowali go Polacy z własnych pieniędzy... To sorry, ale w tym przypadku Żydzi powinni wymagać zadośćuczynienia od Niemców, a nie od Polaków. I trzeba jeszcze udowodnić bycie spadkobiercą. Bo nie wierzę, żeby wśród domagających się pieniędzy Żydów, byli sami spadkobiercy. Ludzie już mają w naturze, że lubią kombinować. Więc wśród "spadkobierców " mogą się trafić oszuści.
Maria Maria
Maria Maria:
Ja uwazam ze miala prawo wypowiedziec sie kogo lubi albo nie to juz Polska nie jest wolnym krajem albo nigdy nie była ! Co za syf dobrze ze nie mieszkam w Pl
No One
No One:
Z calym szacunkiem, ale homofobia, antysemityzm nie jest "wlasnym pogladem na swiat"
Łukasz Bier
Łukasz Bier:
Samuela chciałą się wybić to ma, zdjęcie z kubą za wiele nie dało to trzeba była palnąc coś tak okropnego
Jeff L.
Jeff L.:
Popieram Samuele Górską!
Darker than Black
Darker than Black:
Pantinko, ty masz tu za dużo boomerow w komentarzach, współczuję czasem, bo ja ich bardzo często widzę, mam nadzieję, że ciebie nie zniechęcają
Sara K_
Sara K_:
Matko co za problem, jak inne "kobiety" otwarcie popieraja partie mordercow dzieci to nie ma problemu. Kto tu popiera bardziej obrzydliwe kwestie
Katarzyna Mucha
Katarzyna Mucha:
Zauważyłam, że bardzo ciężko oddychasz. Coś się stało?
cześć gwiazdeczko
cześć gwiazdeczko:
i dobrze, że się o niej marki wypowiadają, bedzie sławniejsza. Na jej miejscu podziekowałbym za reklamę.
Andzelika Wojczyszyn
Andzelika Wojczyszyn:
Ooo 3 min temu 😁 juz sie nie mogę doczekać...
NODONE84
NODONE84:
Według mnie to ona nie popiera ich poglądów tylko po prostu zgłosili się do nie, zapłacili "dużą" kasę żeby powiedziała coś takiego, tylko ta pusta laleczka - nie obrażając innych modelek - nie miała na tyle wyobraźni, że taką wypowiedzią zniszczy sobie karierę. Gratulacje
Szymon Ziarko
Szymon Ziarko:
Czy to nie przypadkiem Janusz Korwin Mikke pisał do gazety pana Urbana? Bliżej mi do środowisk konserwatywnych, ale taki język mnie odstrasza i przeraża. Prosta zasada, ale ważna to:"Szanuj bliźniego jak siebie samego".
Marianna Szyszko
Marianna Szyszko:
Nie lubię tak o kimś pisać, ale ta dziewczyna nie jest w stanie sklecić zdania po polsku, widać to wyraźnie na tym filmiku. Już samo to świadczy o tym, jaki poziom reprezentuje.
Aleksandra Ola
Aleksandra Ola:
Laska powinna zainteresować się swoim pochodzeniem, bo i imię i jej rysy, świadczą o tym, że sama siebie nie lubi :((
okochannel
okochannel:
492 dislike od przegrywów konfiarzy
Pat i Mat
Pat i Mat:
Pani Samuela jest prawdziwą kobietą z kręgosłupem moralnym!
Będę ją chronił jako mężczyzna!
Teraz lgbety, zniewieściałe chłopcy i inne lewactwo będzie ryczeć!
Tylko na to was stać! Bez honoru, wartości, polskości!
Brawo Samuela! Nie jesteś sama.
A pani prowadząca niech słucha ze zrozumieniem....
MCH • Muzyka Elektroniczna
MCH • Muzyka Elektroniczna:
Brawo Samuela Górska!
amelka
amelka:
Nie mieści mi się w głowie jak w 21 wieku można coś takiego powiedzieć... To nie są poglądy, to nienawiść w stosunku do części społeczeństwa. Znamy to z 20 wieku i wiemy do czego doprowadziło. Nie minęło nawet 100 lat...