Samuela Górska | Obrzydliwe zachowanie byłej uczestniczki Top Model

Cały film dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IrXbpa3X8Cg
Instagram @Pantinka

Zapraszam do mojego sklepu @HATIHATI.pl
https://www.instagram.com/hatihati.pl...

www.hatihati.pl


Dziękuję wszystkim Patronom za wsparcie
https://patronite.pl/pantinka


kontakt: [email protected]

100+ komentarze:

Mateusz⧖Kos
Mateusz⧖Kos:
Ja który obejrzał wszystkie dotychczasowe edycje topmodel: "Kim jest Samuela Górska?" 🤔
donc18
donc18:
Na w Realu 24 jest wywiad z Samuela Górską , polecam obejrzeć !
Angel 09
Angel 09:
Sporo osób ma takie zdanie co Samuela, tylko się nie przyznają z obawy przed linczem
Beta
Beta:
Każdy ma swoje racje i przekonania. Niektórzy nie mają oporów w wyrażaniu ich. Laska mówi "NIE CHCĘ", a więc to jej zdanie i tyle. Jak mocno było by to sprzeczne z opiniami innych. Pamiętajcie, że akceptacja nie równa się tolerancji. Pod obrzydliwe dziś można podciągnąć wszystko, np. to, że ludzie nas obgadują, choć przecież hej, oni nas wcale nie znają. Obgaduje każdy i każdy ma coś na sumieniu. LGBT już wychodzi drzwiami i oknami, Żydzi zaczęli domagać się swoich dobytków po wojnie, ale czyja wina, że je stracili? Polaków? Wiele osób i grup jest niekrystalicznych. To że ktoś nie lubi kogoś czy czegoś i powie to dobitniej nie sprawi, że będzie lubił jeszcze mniej.

Btw. firma w której pracuję wypuściła gadżety dla pracowników z serduszkami LGBT, ok, fajne popracie, ale nie było do wyboru nic bez nich. Myślę, że to trąbienie o LGBT robi się męczące, wszechobecność tego popracia nie sprawi, że ludzie, którzy mają swoje poglądy je zmienią.
Majku Kal
Majku Kal:
Pirogowi nie podoba się, że ktoś myśli inaczej niż on
Agness s
Agness s:
O cieszę się że mówisz o tak różnych sprawach! Kurcze twój kanał to wszystko czego potrzebuje😂❤ Dramy, podróże, jedzonko no po prostu tu mieszkam 😏
Karo
Karo:
Bez względu na to że temat społeczności lgbt jest dość głośny w Polsce. Dyskryminowanie innych ze względu na jakąś cechę nawet tak prozaicznych rzeczy jak np czy ktoś skończył studia czy tylko gimnazjum jest nie ok. Każdy ma prawo do poglądów, ale nikt nie ma prawa do dyskryminacji
Patrycja Jot
Patrycja Jot:
O kurde widzialam jej "wypowiedź", ale nie sadzilam, ze dodatkowo byla w top madl 😳
Beata S
Beata S:
Widzę, że po tej aferze wzrosła jej ilość followersow na insta 😳
Sylwia Zdun
Sylwia Zdun:
Kiedy nowy odcinek z Twoim komentarzem do sezonu 1 Tap Madl? 🥺🙏🏻
Minimalistyczny Konsument
Minimalistyczny Konsument:
Pani Samuela ma szansę starać się o posadę w TVP. To był dobry krok w tym kierunku, bo tam takie klimaty są na topie :-)
Obywatel1978
Obywatel1978:
12:00 - Ja również podpisuję się obiema rękami, że każdy ma prawo żyć gdzie chce i jak chce - tylko niech nie wysuwa bezpodstawnych roszczeń i nie próbuje na siłę rewolucjonizować świata na swoją modłę.
Its. Me
Its. Me:
Super, że nagrywasz o tym i reagujesz na takie zachowania
Ola Xyz
Ola Xyz:
Gdzieś była nawet informacja, że ona sama ma hebrajskie pochodzenie. Ale nie wiem czy to prawda 🤓
Miya Vanko
Miya Vanko:
Skąd w ludziach tyle złości...
Monnan 6583
Monnan 6583:
Pantinko ty nawet z tak przykrej i obrzydliwej sprawy potrafisz wyciągnąć coś pozytywnego👍🥰Jesteś super😃
Marta
Marta:
Boże idealnie wpadł filmik kiedy siadłam z kawą do malowania 😍
Tomasz B
Tomasz B:
🥰🥰🥰
Lo CzuśPL
Lo CzuśPL:
Brawo dla Samueli 💪
Sylwia D.
Sylwia D.:
Z gimnazjum ja pamiętam xD z top model nie :D
John Konor
John Konor:
Oj ból dupy lewackich kretynow to miód na moje oczy ❤️
millie tsukishima
millie tsukishima:
bardzo dobrze wszystko przedstawiłaś i wyjaśniłaś!
Oskar Tomasz Mármol-Infante
Oskar Tomasz Mármol-Infante:
MeliDavin
MeliDavin:
Hm. Oglądałam Top Model, wszystkie sezony. Czemu jej w ogóle nie kojarzę?
montecalfi
montecalfi:
Nie zapominajmy, że z list konfederacji startowały Kaja Godek i Justyna Socha, także faktycznie super babki tam mają
Olekcja Ola
Olekcja Ola:
dawno tak szybko nie weszłam w powiadomienie 😳
Halfi
Halfi:
Ja się naprawdę dziwię, że influencerki, osoby znane, nadal tak głośno i bez pardonu wygłaszają publicznie swoje - tak kontrowersyjne w tych czasach - przekonania tego typu. Przecież wiadomo, że taka treść, niezależnie od tego w jakiej formie przedstawiona, i tak wycieknie i będzie z tego drama. XD A potem płacz i żałosne o ś w i a d c z e n i a, w których odwracają kota ogonem. Żenada.
Michał Tomczyk
Michał Tomczyk:
Problem modelek na przestrzeni lat wiecznie jest ten sam. Gdy chcą być czymś więcej niż popychadłem, to im to niewychodzi, potem jakieś depresje,leki stresy...
X zamulacz kozak.
X zamulacz kozak.:
"Nie chce LGBT i żydostwa" w tych czasach można tak różnorako interpretować że...
aleksi
aleksi:
Pantinko, dziękuję za ten filmik, jak zwykle bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszłaś do tematu. Jednak chętnie podzielę się swoją opinią, ponieważ nie do końca zgadzam się ze wszystkimi twoimi słowami. Chciałam zaznaczyć, że większość marek, które współpracowały ze wspomnianą modelką, powołuje się na pewne wartości i kreuje wokół swoich produktów 'pełną' filozofię... I moim zdaniem to zmienia postać rzeczy. Ja chcę być rozsądnym konsumentem i bardzo świadomie wybieram marki, w których kupuję, które wspieram. A w takich momentach czuję się oszukana, jakby te wszystkie myśli przewodnie, na które powołują się twórcy, były tylko pewnym sprzedażowym trendem, a nie prawdą... Jeśli ktoś reklamuje się jako etyczna i równościowa marka, to liczę na to, że robi 'bardziej dokładny' reaserach niż zwykła sieciówka, wybierając swoich współpracowników... Tym bardziej, że nigdy nie obserwowałam Samueli w SM, a od dawna wiedziałam, jakie ma poglądy, nigdy się z nimi nie kryła, chętnie udostępniała takie informacje na swoim prywatnych i bardziej oficjalnych profilach. Szkoda, bo później wychodzą takie 'kwiatki' i niestety to właśnie dana firma traci na wiarygodności... Ale filmik super! 😍
Kesebii
Kesebii:
Szczerze? Odnoszę wrażenie że ona celowo się na tematy wypowiedziała aby zrobić wokół siebie rozgłos.Jak widzę nie tylko ja nie pamiętam jej osoby z programu,więc nie dziwne że nie jest rozpoznawalna bardziej. Jako mimo wszystko przedstawiciel społeczności LGBT uważam to wyjątkowo szkodliwe dla innych jak i dla niej samej,bo jak widzimy sama sobie spaliła mosty zarobkowe. Kiedy ludzie nauczą się myśleć nad tym co mówią lub chcą powiedzieć?
Kosmonauta_Ed
Kosmonauta_Ed:
na tym kanale nigdy nie ma nudy, jest taka różnorodność kontentu 😍 świetnie !! 👏🏼
Marek Litner
Marek Litner:
Teraz się zaslaniają tym, ze nie o osoby LGBT chodziło, a o "ideologię" LGBT. A jak "ideologię" LGBT definiuje Konfederacja? Można o tym przeczytać w tweecie Krzysztofa Bosaka z 5 sierpnia 2019 roku - "Tezy ideologii LGBT: 1) skłonności h. nie są zaburzeniem, są naturalne, 2) relacje h. są dobre, współżycie h. nieszkodliwe, 3) kulturę i prawo należy zmienić tak by partnerzy h. mogli występować we wszelkich sytuacjach tak jak rodziny, 4) krytyki i terapii skłonności h. należy zakazać".

Zatem CHODZI o osoby homoseksualne, skoro to ich sytuacja prawno-spoleczna jest fundamentem tego sztucznego konserwatywnego tworu. Odmowa normalizacji życia i racjonalizacja podrzędności osób homoseksualnych to homofobia, nic innego.
Adam Dudnicki
Adam Dudnicki:
Jedna rzesza jeden naród jeden światopogląd
Adam Rogozinski
Adam Rogozinski:
Czy Pani ma zdolnosc logicznego myslenia?
D. C.
D. C.:
Ale można sobie spieprzyć karierę, jak się ma 20 tysięcy obserwujących na insta, to przecież nie jest się już anonimowym
Napalone mamuśki z twojej okolicy
Napalone mamuśki z twojej okolicy:
Jestem w 100% pewien, że zostanie nową ekspertką w TVP
Julia Kornaś
Julia Kornaś:
Już ma 30 tys obserwujących wiec fani konfederacji dołączyli do czatu
bU Ka
bU Ka:
Już ją widzę w TVP.
Jolanta Kern
Jolanta Kern:
No właśnie, ona ma wrażenie. Wrażenia są z natury rzeczy subiektywne, czyli to co jest dla niej dobre, nie musi i nie będzie dla każdego. Mam "wrażenie" iż ta pani uznała że jej poprzedniczka ; pani Ogórek nieco stała się "przeterminowana" i ma ochotę "profesjonalne" ją zastąpić pod nową flagą.
Struś Babeczka
Struś Babeczka:
Każdy z nas ma myślenie etnocentryczne, dla każdego z nas inna kultura, społeczność może się wydawać dziwna, pewnie u każdego z nas obserwując jakieś zachowania i tradycje innej kultury pomyśleliśmy "ale to dziwne". Wiele ludzi myśli nawet, i osobach z innych kultur, że są jacyś nie tacy, prymitywni, nieludzcy, jednak póki pozostaje to w głowie to jest ok. Natomiast kiedy jawnie okazuje się nienawiść i przemoc (chociażby słowną, jak Samuela) to jest to już ksenofobia, a od tego niedaleko do skrajnego nacjonalizmu, rasizmu, który w sposób przemocowy próbuje ujednolicić społeczeństwo swojego kraju. Sposoby na to ujednolicanie mogą być "łagodne" i ekstremalne, chociaż nwm czy słowo łagodne jest adekwatne, przemoc to przemoc. I tak te "łagodniejsze" formy mogą przybierać postać niepozwalania na współ istnienie innych kultur, na ich normalne funkcjonowanie w społeczeństwie zgodnie z ich zasadami i potrzebami (np. ograniczenia religijne, niedozwolone małżeństwa jednopłciowe itp.), może być to okazywanie jasnej niechęci, która wynika ze stereotypizacji, naszej automatycznej zdolności szufladkowania, co nazywa się ontologią istot ludzkich, natomiast jak napisałam wcześniej, jawne okazywanie przemocy, nienawiści jest ksenofobią. Ale może przybrać ekstremalne formy takie jak: asymilacja, przesiedlenia, segregacja rasowa, religijna, orientacji seksualnych itp., "czystość" czyli "nie mieszanie krwi", eugeniki czyli zakaz kontaktów seksualnych prowadzących do poczęcia potomka w obrębie szykanowanej grupy społecznej/kulturowej, a nawet eksterminacja, holocaust.
Jagoda António
Jagoda António:
Smacznej kawusi 🤭
Katarzyna Mucha
Katarzyna Mucha:
Zauważyłam, że bardzo ciężko oddychasz. Coś się stało?
LosPollos Hermanos
LosPollos Hermanos:
wielu o niej pierwszy raz przy tej okazji usłyszało i tak samo wielu ma totalnie w d*pie jej osobe jak wcześniej :)
Anna Sobczyk
Anna Sobczyk:
:)
Aleksandra
Aleksandra:
Oczywiście każdy ma prawo mieć własne poglądy, ale to co mówi Samuela to juz niestety nienawiść... Smutne to strasznie... Dodatkowo w jej wypowiedzi słychać to co w wypowiedziach wielu osób popierających konfe, totalny brak empatii i próby zrozumienia świata i ludzi. Nie jestem za rozdawnictwem, nie popieram finansowania ludzi którzy tego nie potrzebują, ale chyba wszyscy wiemy że sa różne sytuacje życiowe i czasami trzeba komuś pomóc. To nastawienie typu ja jestem zdrowa, silna, piękna i młoda to mogę pracować i dużo zarabiać a reszta jak sobie nie radzicie to wypad
okochannel
okochannel:
492 dislike od przegrywów konfiarzy
Daniel Prokopowicz
Daniel Prokopowicz:
Jakoś tak mi się przypomniało.
https://www.youtube.com/watch?v=SMF-7yqQRWQ
Szpadelek
Szpadelek:
Już jak były wybory na prezydenta to pamiętam jak ona z Rafałem z ósmej edycji głosili wszem i wobec że Krzysiu Bosak to jedyny słuszny kandydat xd
Paula Dydo
Paula Dydo:
Z jednej strony, po Twoich filmach w jakimś tam stopniu można poznać Twoje poglądy, jednak nie spodziewałam się po Tobie takiego filmu. Dlaczego jedno zdanie tej kobiety sprowokowało Cię do takiego oburzenia, ale nie oburza Cię to, jak wielu przedstawicieli środowiska lgbt obraża i opluwa inne środowiska, innych ludzi czy świętości tych ludzi. To nie wywołuje u Ciebie niesmaku czy sprzeciwu. Nie oczekujesz potępienia tych osób i ich działań. Mówisz o hipokryzji, własnej nie zauważając.
Izabela Mietka
Izabela Mietka:
Karol Gieroj
Karol Gieroj:
Polecam książkę w pdf Wielki Reset - Klausa Schwaba po polsku dostępna na chomikuj na koncie użytkownika ruj7
Klaudia_
Klaudia_:
Jak na razie rosną jej zasięgi na IG, co jest szokujące.
2006bulls
2006bulls:
Przecież te marki mają takie podejście niezależnie jakie jest podejście osób je kupujących, często przeciwne. Jest to karanie za poglądy i nie raz wychodzi lewicowa obłuda.
Andzelika Wojczyszyn
Andzelika Wojczyszyn:
Ooo 3 min temu 😁 juz sie nie mogę doczekać...
Cirrusminor
Cirrusminor:
Powinna zainteresować sie swoim pochodzeniem- imię i uroda typowo semicka. Wiele osob w pl ma korzenie żydowskie, wiec to całkiem prawdopodobne
KS
KS:
Brawo 👏 👏 👏
Maria M
Maria M:
Wczoraj trafiłam na artykuł o Majdanach, ktoś skomentował: „Fakt, że to dziecko nazywa się Henio, świadczy o tym, że już jest pokrzywdzone”. Ludzie zaczęli tłumaczyć tej dorosłej już Pani, ze to zwykły obrzydliwy hejt. Jej odpowiedź na multum komentarzy: „mam prawo wyrazić swoje zdanie” .... ręce opadają 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Katarzyna Stefurak
Katarzyna Stefurak:
Myślę, że marki które nawiążą z nią współpracę niekoniecznie muszą podzielać jej poglądy. Mogą zwyczajnie o nich nie wiedzieć i nie śledzić social mediów nieznanych osób. Bo kim jest Samuela? 🤔
Andzelika Wojczyszyn
Andzelika Wojczyszyn:
Bardzo Ciekawy odcinek Pantinko... Fajne podsumowanie tej całej sytuacji... Akurat pracuje w branży i wiem jak to od środka wygląda. Widać że lepiej się czujesz ☺️
Kasti Moon
Kasti Moon:
Osobiście nie jestem przeciwna Żydom, jeśli nie zachowują się stereotypowo. Bo chyba część osób zna opowieści o Żydach, którzy zapoczątkowali lichwę lub żydowskich właścicielach oberży, którzy rozpijali Polaków? Dopóki Żydzi nie zachowują się jak osoby z tych opowieści, to są w porządku. Bo w kartach historii zapisało się wielu dzielnych Żydów. A to, że część Żydów współpracowała z wrogiem... Powiedzcie, w którym narodzie biorącym udział w wojnie nie było czarnych owiec, zdrajców? Wszędzie byli! Choć teraz jest problem z wypłatą pieniędzy dla Żydów... Bo uważam, że pieniądze należą się spadkobiercom, jeśli budynek przetrwał działania wojenne. Ale jeśli budynek został zniszczony, a potem odbudowali go Polacy z własnych pieniędzy... To sorry, ale w tym przypadku Żydzi powinni wymagać zadośćuczynienia od Niemców, a nie od Polaków. I trzeba jeszcze udowodnić bycie spadkobiercą. Bo nie wierzę, żeby wśród domagających się pieniędzy Żydów, byli sami spadkobiercy. Ludzie już mają w naturze, że lubią kombinować. Więc wśród "spadkobierców " mogą się trafić oszuści.
Radosław Naumowicz
Radosław Naumowicz:
Dzięki Pantinka za Twoje słowa, za myślenie i za poglądy :)
Pozdro i dobrze ze jesteś ❤️
Dominika C.
Dominika C.:
O, właśnie się zastanawiałam, czy zrobisz odcinek na ten temat 😅 Super, biorę się za oglądanie 😊
An na
An na:
Fajnie, że poruszyłaś ten temat. O takich rzeczach trzeba mówić. Bo ja nie chcę kupować przedmiotów reklamowanych przez osoby o takich poglądach. A takie osoby nie powinny dostawać moich pieniędzy. Parafrazując słowa pewnej pani marszałek : "niech się uniosą honorem i nie biorą pieniędzy od tego "wrednego żydostwa i lgbt""".
Niech tacy spaczeni i chyba nawet skrzywdzeni w jakiś sposób ludzie żyją sobie szczęśliwie, ale z daleka ode mnie.
A co do teoretycznych gróźb skierowanych do Samuelci - czy ktoś widział jakieś skriny? Jakieś dowody? Czy tylko słowa jej narzeczonego, który chce za wszelką cenę chronić swoją narzeczoną? A mówić i pisać to on może sporo...
Magiczna Święta
Magiczna Święta:
Nic mnie nie satysfakcjonuje tak bardzo jak wolnorynkowcy zweryfikowani przez wolny rynek
elcolicous
elcolicous:
Dziękuję Ci za Twoją reakcję i za odniesienie się do przemysłu modelingowego.
landofpc
landofpc:
Ja proponuje aby z majatkow obecnych tutaj i nie zgadzajacych sie z slowami Samueli splacono zadania instytucji ktore swoje roszczenia deklaruja na podstawie ustawy #447. Sa one tak wysokie ze jak juz wam zabiora wszystko wezmiecie sie do normalnej roboty zamiast ogladac tepych i pustych pajacow w "internetach"
Andrzej K.
Andrzej K.:
ja poznałem w Berlinie młodych żydów i oni nie widzą o co chodzi z gadaniem o holokałście (nie wiem jak to się pisze ) . A w niemczch spotykam się z antypolonizmem i cisza. Bo inne narody są wybrane ...
Agula
Agula:
Jestem również za konfederacją ale raczej tej drugiej wypowiedzi bym nigdy nie dodała. Uważam że społeczeństwo powinno się jednoczyć a nie dzielić. Polityka to trochę takie dzielenie ludzi na obozy, w sumie na tym im zależy, ale to od nas zależy czy im na to pozwolimy. Szacunek dla każdego
LAY ZHANG MUSIC IS DOPE
LAY ZHANG MUSIC IS DOPE:
czy tylko ja pracuje i nie moge ogladac jak jest premiera ? 😩 intrygujący tytuł , już chce koniec pracy 😭😭😭
Pati Pati
Pati Pati:
Lubie takie odcinki 🙃 masz super podejscie 😊
Marcin Tywczynski
Marcin Tywczynski:
Na fazie...
😂😂😂😂😂😂
No One
No One:
Z calym szacunkiem, ale homofobia, antysemityzm nie jest "wlasnym pogladem na swiat"
ski
ski:
Podoba mi się Twój film. Jest bardzo dojrzały i cieszę się, że są poruszane takie tematy. Takie poglądy są skrajne i niebezpieczne, nie powinniśmy ich pochwalać
Aneta K-ska
Aneta K-ska:
Polityka to syf, nikt normalny się w to nie pcha.
MCH • Muzyka Elektroniczna
MCH • Muzyka Elektroniczna:
Brawo Samuela Górska!
whdnsx
whdnsx:
Ciekawa jestem co teraz będzie mówiła o socjalizmie, kiedy firmy zrezygnowały ze współpracy. xDDD
Eryk Jopek
Eryk Jopek:
Dostanie od zycia nauczke i dojdzie do wniosku, ze jej poglady sie zmienily. Nie dziwi mnie to zupelnie, wychowalem sie w kraju, w ktorym przeciez tego typu "poglady" wpaja sie od dziecka. To jedynie smuci. Smuci, ale nie dziwi.

Nawiasem, naprawde przyjemnie oglada mi sie tego typu tresci u Ciebie na kanale, Pantinka. Ostatnio brakowalo mi filmikow nieco zwracajacych uwage na aktualne sprawy w internecie.
Aleksandra Ola
Aleksandra Ola:
Laska powinna zainteresować się swoim pochodzeniem, bo i imię i jej rysy, świadczą o tym, że sama siebie nie lubi :((
to nie ja
to nie ja:
Jak dla mnie ok, że jest za konfederacją, jeśli ma takie poglądy ekonomiczne i polityczne. Może nie wspierać socjalizmu, to jest okej, ale jak można powiedzieć, że nie chce się "żydowska i LGBT".... To jest mowa nienawiści.
donc18
donc18:
Komentarz dla statystyki :-)
Ryszard Sawczenko
Ryszard Sawczenko:
Program Top Model wiele by zyskał angażując Ciebie i osoby takie jak Ty do jego produkcji eliminując jednocześnie grono patologicznie wręcz zmanierowanych pseudo jurorów czy osób mających wpływ na ten program. Chodzi dokładnie o to, o czym wielokrotnie mówiłaś. Śledzę uważnie Twoje filmiki i wydajesz się być idealną osobą do tej roli, a zapewne znalazło by się co najmniej kilkanaście osób mogących z powodzeniem zastąpić skompromitowane już osoby. Pozdrawiam.
Jeff L.
Jeff L.:
Popieram Samuele Górską!
Bogumila Galini
Bogumila Galini:
Gratuluje,dyskusja w klimacie profesjonalnym, sposób prowadzenia b,inteligentny , po prostu,dobrze ze jesteś ,buziaki oglądam cie z Florencji ,
Ann80
Ann80:
Z tego co wiem w modelingu jest dużo gejów wiec jak ta modelka pracuje? Wybiera sobie ekipę, projektantów z którymi pracuje?? Nie sądzę. Tymi słowami na pewno wielu z nich dotknęła. Ta wypowiedz bedzie się za nią ciągnąć i dalszej kariery raczej nie zrobi.
Kate 🦋
Kate 🦋:
Nieprawdopodobne, że taka sytuacja miała miejsce 🤦‍♀️😥
Tadek Musztarda
Tadek Musztarda:
BRAVO SAMUELA👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Jakub Wojdak
Jakub Wojdak:
Ona dostała 1 min na wypowiedź i wypowiadała się na temat ekonomii, kiedy czas dochodził do końca po prostu dorzuciła skrótem myślowym kilka haseł. Jest to o tyle niefortunne, że jak ktoś wcześniej nie wie o co chodzi to nic z nich nie zrozumie. Warto posłuchać co ona ma po prostu do powiedzenia i w zasadzie wtedy nie byłoby o czym gadać. wrealu24 "Słynna modelka OSTRO o zarzutach ws. antysemityzmu i homofobii!"
Konrad Majcher
Konrad Majcher:
Kwintesencja to wpis WHITE RVBBIT wywalamy ją na zbity pysk bo "Jesteśmy marką dla wszystkich" he he he straszne!
kurdulka
kurdulka:
Uważam,że każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ale fakt faktem,że czasem lepiej zostawić to zdanie dla siebie.
Kimochi Akane
Kimochi Akane:
Filmik idealnie do sprzątania
Paula J.
Paula J.:
Super, że wypowiadasz się na takie tematy!
Anna P-k
Anna P-k:
Co to za czasy że przyklaskujemy wykluczeniu jakiejś osoby bo coś powiedziała...albo wolność słowa albo cenzura - innej drogi nie ma! Nawet jeśli ktoś mówi głupoty. Inna sprawa, że Pani Samuela mogła po prostu trollowac.
Art Noname
Art Noname:
...każdy ma prawo do prywatnych przekonań i poglądów. Prywatnych, gdyż w żaden sposób nie wiąża się one z jej pracą wykonywaną. Te wszystkie oświadczenia i usuwanie zdjęć NIE JEJ a produktów dla których robi za wieszak jako żywo przypomina stalinowskie metody zaszczuwania "niewygodnych". Skandal!
Szymon Ziarko
Szymon Ziarko:
Czy to nie przypadkiem Janusz Korwin Mikke pisał do gazety pana Urbana? Bliżej mi do środowisk konserwatywnych, ale taki język mnie odstrasza i przeraża. Prosta zasada, ale ważna to:"Szanuj bliźniego jak siebie samego".
Daria
Daria:
Jak coś to Samuela i Rafał . Mają takie poglądy i obnosili się z tym na instagramie już dużo razy. Zawsze ogladalam story Samueli łapiąc się za głowę. Ale się cieszę, że w końcu ludzie to zauważyli i to tak wybuchło, bo już nikt nie będzie czytał tych bzdur
slawek Dydo
slawek Dydo:
Kobieto nie wiesz o czym mówisz! Brawo pani Samuelo!!
Aleksandra Świątek-Daleka
Aleksandra Świątek-Daleka:
Wolność słowa 😾
Mr. Goliński
Mr. Goliński:
Na początku byłem jak „WHO the fuck is Samuela?”. Ale poznaje po głosie... No popatrzcie jak to botox potrafi zmienić wygląd człowieka XD
Jakub Wojdak
Jakub Wojdak:
Jeśli ktoś nie rozumie o co chodzi z tym LGBT to w bardzo prostych słowach wyjaśnił to na kanale "krótka piłka" jeden gość w kontekście starszej nagonki na Jędraszewskiego, za jego słowa. Polecam się naprawdę zapoznać jeśli ktoś jeszcze nie pojmuje, że jak ktoś mówi LGBT to nie ma na myśli lesbijek, gejów, bi i trans. Jeśli widzicie jakąś sprzeczność z tym, że ona pracuje w branży, Piróg rżnie głupa (albo nie), ktoś pisał, że ma sama żydowskie imię, a nie chce żydostwa, to po prostu znaczy, że się nie rozumiecie. Polecam też oczywiście prowadzącej kanał
https://www.youtube.com/watch?v=Z830QCjEHNU