SIATKARSKIE ODLICZANIE. Siatkówka i kadra Jacka Nawrockiego. Liga Narodów 2021 bez Wołosz i Mędrzyk.

Trener Jacek Nawrocki powołał szeroką kadrę siatkarek na Ligę Narodów 2021. W składzie 28 zawodniczek nie znalazły się Joanna Wołosz, Marlena Kowalewska i Natalia Mędrzyk. Reprezentacja Polski przygotowania do startu we włoskim Rimini rozpocznie 14 kwietnia w Szczyrku. Po zgrupowaniu selekcjoner ograniczy skład do 17-stu siatkarek. To one zagrają we włoskim Rimini w siatkarskiej bańce. Liga Narodów 2021 to turniej rozgrywany systemem każdy z każdym. Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet pierwszy mecz zagra 25 maja. O tym czy polskie siatkarki wystąpią w półfinale LN2021 zdecydują wyniki wszystkich 15-stu spotkań.
Jacek Nawrocki to były trener PGE Skry Bełchatów. Teraz Skra walczy w półfinale play-off Plus Ligi. Trener reprezentacji Polski ma nadzieję, że PGE Skra i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle stworzą w Bełchatowie wspaniałe siatkarskie widowisko.

Spis treści:
00:00 Wstęp. Jacek Nawrocki gościem Siatkarskiego Odliczania
00:57 Czym kierował się Nawrocki wysyłając powołania?

02:54 Dlaczego w kadrze nie ma Wołosz i Mędrzyk?
04:10 Czy Julia Nowicka jest numerem 1 na pozycji rozgrywającej?
06:00 Doświadczone środkowe i nowe twarze
07:00 Aleksandra Gryka dostanie szansę
07:36 Martyna Grajber wraca do reprezentacji Polski
09:20 Cztery nominalne atakujące w kadrze siatkarek
10:45 Stysiak i Łukasik mogą wspomóc Smarzek w ataku
11:20 Dwie libero polecą na turniej w Rimini
12:50 Siatkarska bańka w Lidze Narodów 2021
14:50 Obostrzenia w Rimini
15:15 Zgrupowanie w Szczyrku
16:40 Czy PGE Skra Bełchatów ma szansę wygrać z ZAKSą?

Podobne filmy z kanału Piotr Dębowski TV, które mogą Cię zainteresować:

o Siatkówka i reprezentacja Polski. Kto w kadrze na Igrzyska Olimpijskie?
https://youtu.be/bi7MdceWeKc

#siatkówka #kadrasiatkarek #JacekNawrocki

Powiązane wiadomości:

4 komentarze:

zbyszek kuchta
zbyszek kuchta:
Narobi nam tylko wstydu ten cały pseudo trener. Musi się stać co z piłką nożną. Lewandoski już prawie emeryt a w czasie gdy mieliśmy mocny skład wsadzili Brzęczka który nie miał pojęcia o trenerce i dopiero jak sięgnęło to dna to go wywalili
zbyszek kuchta
zbyszek kuchta:
Posiadamy w zespole dwie jedne z najlepszych atakujących na świecie, do tego kilka dziewczyn które grają w najlepszych ligach i to świetnie no ale to nie wystarczy gdy ma się takiego łosia za trenera. W siatkówce mecze wygrywa się często w końcówkach ale pomóc musi trener. Zmianami. braniem czasu w odpowiednich momentach na nawet sprawdzaniem video piłki. Nawrocki gada w kółko to samo ale dziewczynom w meczu nic nie pomaga. Po dobry fragmencie gry tracą dziewczyny punkty seriami a trener spaceruje obok boiska z założonymi rękami. Nie pomaga zmianami tak naprawdę w niczym nie pomaga tylko jak Brzęczek eksperymentuje. pomocnicy trenera siedzą zamiast patrzeć na linię serwisową czy linię trzeciego metra i siatkę żeby wyłapywać błędy przeciwniczek. Można by tak w nieskończoność wymieniać. Postawił Stysiak na przyjęciu a ona gra w klubie jako atakująca i dziewczyna się męczy. Nie mogę patrzeć na zachowanie Nawrockiego na w czasie meczu to jest prezes a nie człowiek żyjący meczem, reagujący już po dwóch czy trzech straconych punktach reagujący mądrze na bieżąco bo cieszenie się że przeciwniczki zagrały w siatkę to nie jest życie meczem tylko głupota. Niech się cieszy po dobrze zagranej akcji. Najlepsze dziewczyny skończą grę albo zajdą w ciążę to wtedy będzie czas na sukcesy teraz jest czas na eksperymenty. Dno i cztery metry mułu.
zbyszek kuchta
zbyszek kuchta:
Jeszcze jedno. Jakiś czas temu prawie wszystkie dziewczyny w reprezentacji prosiły o zmianę trenera ponieważ był chamski nie kompetentny i co się stało! trener został a wywalili kilka dziewczyn które były najbardziej wściekłe na niego i kolejne lata mając wspaniałe zawodniczki ciągniemy ogona. Puki będzie Nawrocki wyników nie zobaczymy. Jak te wspaniałe dziewczyny same coś ugrają to trener chodzi dumny. Skoro mam kilka zawodniczek z czołówki światowej to trudno żeby jednego czy dwóch meczów czasem nie wygrały ale nie o to chodzi one powinny bić się o największe cele a ciągniemy ogona bo trener ma układy w związku i ciepłą posadkę od kolegów. WSTYD !!!
Mariusz Kowal
Mariusz Kowal:
Ten pseudo trener nic nie ugra