Siewnik KUHN ESPRO 6000 RC | wywiad z użytkownikiem

Arkadiusz Smaga przy pracy na gospodarstwie rolnym wykorzystuje siewnik KUHN ESPRO 6000 RC. http://www.kuhn.com.pl/zoom/ESPRO/pl/index.html

ESPRO jest serią siewników uniwersalnych. W jednym przejeździe uprawiają, sieją oraz zagęszczają glebę. Dzięki temu zapewnione są równomierne wschody roślin. Siewnik KUHN ESPRO został stworzony z myślą o jak najwszechstronniejszym zastosowaniu. Ponadto, model siewnika KUHN ESPRO 6000 RC został wyposażony w dwa systemy dozowania i wysiewu. Dzięki temu ma jeszcze szersze możliwości zastosowania.

Siewnik ESPRO 6000 RC jest siewnikiem o niewielkim zapotrzebowaniu pod względem siły uciągu. Jest to następstwem specjalnie stworzonej konstrukcji, która ogranicza spiętrzanie się gleby przed kołami.

Siewnik ESPRO 6000 RC jest także bardzo precyzyjny przy dużych prędkościach dzięki sekcjom wysiewającym CROSSFLEX. Powodują stały nacisk redlicy oraz aktywne przystosowanie się do podłoża.

Arkadiusz Smaga jest bardzo zadowolonym użytkownikiem siewnika KUHN ESPRO 6000 RC, który pozwala mu między innymi na duże zaoszczędzenie czasu.

#KUHNESPRO #KUHN #SIEWNIK #UprawaUproszczona

_______________

Obserwuj nas na Facebooku: https://www.facebook.com/KUHN-Maszyny-Rolnicze-147045402000742

www.kuhn.com.pl

1 komentarze:

SmerfyTeam TV
SmerfyTeam TV:
Dałem 1000 suba 😁