Siwiec: "Mówią, że zrobiłam karierę przez łóżko!"

Natalia Siwiec zaistniała w show biznesie dzięki pokazaniu biustu na trybunach Stadionu Narodowego, skąd potem zaczęła trafiać na imprezy i do telewizji. "Pozycję" w branży zagwarantował jej rozgłos wokół reality show, w którym pokazywała swoje "życie prywatne", w tym intymne oraz kolekcję wibratorów. Jak twierdzi Natalia, przez swoją otwartość na temat seksu niektórzy zarzucają jej zrobienie kariery przez łóżko.

Jeśli ktoś proponuje seks za to, że ktoś będzie gdzieś, to jest nierealne, to jakaś podpucha. To żadna kariera - zapewnia i dodaje: Jestem przyzwyczajona, że tak o mnie mówią. Trzeba z tym żyć, to takie ludzkie bardzo. To mnie śmieszy.

Powiązane wiadomości:

17 komentarze:

Lukasz Asas
Lukasz Asas:
Niezależnie co, ale coś musi być w tym. Nikt oprócz jej nie jest w świecie celebrytow z ludzi gdzie media podniecały się jaka jest ładna dziewucha podczas meczu.
Maciek Zgudka
Maciek Zgudka:
Karierę? Hahaha Ta pani jest mniej inteligenta niż przeciętna dziewczynka w wieku 12 lat. Wszyscy już chyba wiemy jak rozpoczęła swoją karierę i w czym jest „utalentowana” Kiedyś takie „damy” nazywaliśmy córami Koryntu a dziś to celebrytki
MegaLebiega
MegaLebiega:
i dobrze mówią
Malgorzata Malgorzata
Malgorzata Malgorzata:
To teraz wiemy po czym takia delikatna skórę mają po naturalnym oborniku
Sebastian Adamus
Sebastian Adamus:
Karierę? Co Pani zrobiła?
sempreviva82
sempreviva82:
Jaką karierę?
Mila Bud
Mila Bud:
Nie przez lozko, a przez wywalone cycki
No bo przeciez nie przez intelekt.
Agnieszka Kandziora
Agnieszka Kandziora:
Hipokrytką to ty jesteś numer 1 😄
Barbara Dajcz
Barbara Dajcz:
Serio ??
robert ciech
robert ciech:
co ona ma z górna warga :)
Barbara Bozek
Barbara Bozek:
Dluga kariera ci nie grozi
Chszuchurz
Chszuchurz:
kim jest ta pani? :-/
FUCKINGPOLCORE
FUCKINGPOLCORE:
Arletta Ocean ?
Madelaine Yoncé
Madelaine Yoncé:
Ludzie ogarnijcie sie wasze komenty są żałosne. Mila dzieczyna nikomu nic zlego nie zrobiła do tego posiada wygląd. Niech robi co chce. A Wy wezdzie sie za siebie.
Katia
Katia:
Prześliczna Natalia!!!-jak zawsze!!!i spoko gada,po ludzku-nie jak jakaś zarozumiała;wielka,sławna ,piękność,bogata!!,za to ją b.lubię -super dziewczyna z dobrym sercem!!:),:)
Katia
Katia:
Natalia jest b.szczęśliwą mężatką!!!-nie jest to typ wskakujący do różnych łóżek!!!to prawda,co mówią ludzie niestety o pięknej babce,zaraz przypisują karierę przez łóżko!!!(żałosne-nie każda tak robi!!)-Natalia była i jest modelką,a Jej kariera zaczęła się od mega SEXI foty,zrobionej na meczu ,gdy wśród tłumów ,błyszczała Swą urodą niczym brylancik!!(fotografowi widać b.wpadła w oko,i fotki poszły dalej itd...:):)-serio Ona jest prześliczną babką,i ma idealną figurę i fajny charakter(co rzadko idzie w parze):)
Szmiry
Szmiry:
Ale ta osobistość jest tępa..