Skrót meczu: Miedź Legnica - Widzew Łódź 1:1

W 11. kolejce Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź zremisował z Miedzią Legnica 1:1, w meczu rozgrywanym w Legnicy. Zapraszamy na obszerny skrót tego spotkania zarejestrowany z kamery WidzewTV, z radiowym komentarzem Arkadiusza Stolarka.
#Miedź #Widzew #skrót
Gole:
0:1 - Filip Becht (83’)
1:1 - Nemanja Mijusković (90')

Miedź: Jędrzej Grobelny - Paweł Zieliński, Marcin Biernat, Nemanja Mijusković, Daniel Pinillos (89’ Bartosz Bartkowiak), David Panka (67’ Marcin Garuch), Damian Tront, Szymon Matuszek (73’ Adrian Purzycki), Mehdi Lehaire, Joan Roman (89’ Paweł Tupaj), Kamil Zapolnik.

Widzew: Miłosz Mleczko - Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna, Michał Grudniewski, Łukasz Kosakiewicz, Daniel Mąka (70’ Dominik Kun), Patryk Mucha, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Michalski, Robert Prochownik (66’ Filip Becht), Merveille Fundambu (80’ Mateusz Możdżeń).

Sędzia: Artur Aluszyk (Barlinek)

Kartki: Tront, Mijusković, Matuszek, Panka, Garuch - Michalski, Becht

Subskrybuj: http://bit.ly/SubskrybujWidzewTV

Obserwuj Widzew Łódź w mediach społecznościowych:
Facebook: https://fb.com/widzew.ofi
Instagram: https://instagram.com/rtswidzewlodz
Twitter: https://twitter.com/RTS_Widzew_Lodz

8 komentarze:

Piotr P
Piotr P:
Fundambu ma 1 dobry mecz a następnie 5 słabych. Ciekaw jestem kiedy coś zagra dobrego.
Wiktor Gajewski
Wiktor Gajewski:
Poraz kolejny radośc Stolara po bramce nie do opisania xD
Ralph
Ralph:
Z tracenia bramki mając korzystny wynik w ostatnich minutach spotkania, Widzew jest dobrze znany. Zawsze to czysty przypadek..
jarom91
jarom91:
2:53 co robi? 😂
bartekz88
bartekz88:
Jak poprawią mankamenty to spokojnie powinni awansować na miejsce premiowane barażem. Tam juz awansować byłoby by dużo trudniej, ale nad tym mogą popracować za rok. Trzymam kciuki!
Rafal Starus
Rafal Starus:
Mąka 😂🤣
BikeRaceGameIdiot
BikeRaceGameIdiot:
frajerstwo żeby w ostatnich minutach stracić bramkę na 1:1
Jakub K
Jakub K:
Jak zwykle sfrajerzyli mecz wymęczony tak, że nie dało się tego na trzeźwo oglądać. Gracie totalny antyfutbol, jesteście zbieraniną przypadkowych graczy. Trener nie szuka alibi, więc niech się weźmie za to towarzystwo. Covid nie covid, przed covidem tez piłki przyjąć nie umieliście. Cały 2020 to w naszym wydaniu hańba, nie wspomnę nawet o amatorce w zarządzie. Coraz więcej chętnych do "doradzania", przewalicie każdy budżet bez efektu. Jedynie menedżerowie się nachapią bo co pół roku rewolucja... a może o to chodzi? Wstyd!