Skrót meczu Polska vs Serbia 3-2 CEV. Mistrzostwa Europy 2021 siatkarzy. POLSKI KOMENTARZ!

Film pt. "Włochy - Droga do zwycięstwa EURO 2020" już niebawem!
To był drugi mecz Polaków w fazie grupowej i drugi wygrany mecz! Data meczu 04.09.2021.
Poland vs Serbia Highlights
==============
Prawa autorskie: Polsat Sport

19 komentarze:

Suleś
Suleś:
Skrót meczu Polska vs Portugalia 3-1. https://www.youtube.com/watch?v=fldZLT7UoKk
Batin Shahbaz
Batin Shahbaz:
Piękny mecz.
Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk:
I dlaczego Semeniuk nie wszedł już w drugim secie... Trzeba zapytać trenera!
Nammuiteu Pame
Nammuiteu Pame:
I Loved you Sir Robert Lewandowski World's Top Footballer Best player King Humbled Man country Poland Boollyball Team Winner 🏆 Championship Team Poland country People's God bless you more than mores Forever
Piotr Skowron
Piotr Skowron:
Mecz godny finału
Pjoter
Pjoter:
Ale gwiżdżu na trybunoch XDDD
Top Top
Top Top:
Zagrali jak mistrzowie brawa dla nich Serbia nie jest taka łatwa niż ktoś se pomysłi
Marius Jasinski
Marius Jasinski:
Super dzięki za ten świetny program
Marcin K.
Marcin K.:
Strasznie zmęczyli ten mecz. Ale grunt, że wygrany i te 2 pkt.
Kamil Stoch
Kamil Stoch:
Będzie też skrót meczu z Grecją ?
Zuzanna Olejniczak
Zuzanna Olejniczak:
Jak ja już dawno Kłosa nie wodzialam
Polish Hussar
Polish Hussar:
Wilfredo serwy aplikuje nie z tej galaktyki
Orderski
Orderski:
Medal to medal i jestem dumny z tego pokolenia reprezentantów kraju w siatkówce. Oglądam i uważnie śledzę kadrę od czasów gry takich zawodników jak Sebastian Świderski, Dawid Murek, Paweł Zagumny, Robert Szczerbaniuk, Marcin, Prus, Paweł Papke, Piotr Gruszka, Andrzej Stelmach, Marcin Nowak, Jarosław Stencelewski i świetny trener Waldemar Wspaniały, Nie bez kozery wymieniłem tych wszystkich zawodników z imienia i nazwiska, ponieważ mających takich wybitnych zawodników w tamtych latach to pamiętam. Nie to, że nie z każdej imprezy przywoziliśmy medal, ale w zasadzie do roku 2006 (srebro MŚ) nie przywieźliśmy żadnego medalu. Mam wrażenie, że dużo osób o tym zapomina, albo nawet nie wie. Owszem byliśmy w czołówce ale nie wchodziliśmy na podium, a mieliśmy jednych z najlepszych zawodników w Europie i na Świecie. Natomiast wtedy Jugosławia (bo nie było jeszcze Serbii), Włochy, Rosja, USA i tworząca się na oczach całego świata galaktyczna Brazylia byli poza naszym zasięgiem. Proszę doceńmy to co to pokolenia siatkarzy robi w tych turniejach bo brąz ME takie nacje jak Czechy, Belgia, Holandia, Grecja, Niemcy, Hiszpania, Turcja oddałyby by wszystko za to i ich siatkarze zostali by w kraju okrzyknięci bohaterami narodowymi. Mieliśmy mocną reprezentację kilka lat temu w piłce ręcznej kiedy grali Karol Bielecki, Grzegorz Tkaczyk, Artur Siudmiak, Bartłomiej Jeszka, Mariusz Jurasik, bracia Lijewscy, bracia Jurkowscy i świetny trener Bogdan Wenta. Obecnie od kilku lat gdzieś nieśmiało kręcimy się w czołówce ale bez podium, bez medalu. Dlatego mój gorący apel przestańmy wieszać złote medale naszym siatkarzom przed turniejami i dajmy im robić swoje i proszę wreszcie cieszmy się z każdego medalu, który wywalczą. Obecnie nie wiemy czy przyszłe pokolenia również zapiszą tak bogatą historię medalową i będą mogli cieszyć się tyloma tytułami.
Like
Like:
Ten mecz : jak struny naszarpał moje * nerwy 6 razy przełączałem się na boks . Po czym wracałem . To był HORROR ^ a nie mecz . Podobnie jak u Igi Świątek : https://www.youtube.com/watch?v=5S0SSgAy6nM
Dor Te
Dor Te:
Ale słaby skrót Polsatu... Prawie wszystkie pokazane punkty były przy serwisie przeciwnika, żadnego przełomowego momentu meczu poza ostatnimi punktami setów. Szczególnie brakowało jakiegoś punktu z początku tie breaka bo jak dla mnie zbudowanie 3punktowej przewagi dało Polsce inicjatywę do końca meczu. A konkretnie blok na Podrascaninie powinien być pokazany gdyż środkowych Serbii się bardzo rzadko blokuje ;)
Michał Z
Michał Z:
Jakim cudem ten Drzyzga gra w pierwszym składzie ? Zero gry kombinacyjnej. Cały czas na podowjnym bloku. Piłki odrzucające od siatki.... nie rozumiem trenera. Chyba tatuś musiał załatwic.
Angelika S
Angelika S:
Przypatruję się ostatnio dość mocno polskiej siatkówce i zastanawiam się co będzie za parę lat bez Kurka. Kaczmarek i Muzaj nigdy mu nawet w 10% nie dorównają.
vPopular
vPopular:
bylem tam
IMIE NAZWISKO
IMIE NAZWISKO:
DŻYZGA PAJAC NIE ŚPIEWA HYMNU.WSTYD ,WSTYD.MOŻE TO NIE POLAK?