SKUTECZNY JAK ISHAK | Śląsk - Lech | Ekstraklasa 2020/21 | 3. Kolejka

Trzy mecze - cztery gole! Mikael Ishak w ekspresowym tempie zaaklimatyzował się w Lechu Poznań. Reprezentant Szwecji w meczu ze Śląskiem Wrocław zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Jego znakomita skuteczność znów jednak nie wystarczyła „Kolejorzowi” do odniesienia zwycięstwa. Chociaż w 32. minucie po dograniu Pedro Tiby i ładnym złożeniu się Ishaka do strzału goście objęli prowadzenie 3:2. Po przerwie wyrównał jednak z rzutu karnego Robert Pich. Wcześniej działo się bardzo dużo, na pierwsze trafienie Ishaka szybko odpowiedzieli Piotr Celeban i Mathieu Scalet. Lech wrócił na prowadznie po golach Daniego Ramireza i wspomnianym trafieniu Ishaka, który w końcówce trafił jeszcze w poprzeczkę. Skończyło się remisem 3:3. A to oznacza, że Śląsk po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty, natomiast Lech wciąż pozostaje bez zwycięstwa.

Zobacz Więcej:

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.