Sky Walk Świeradów Zdrój - wkrótce otwarcie

Jesteś gotowy na spacer w chmurach? Masz odwagę wejść na szklany taras i skorzystać ze 105-metrowej zjeżdżalni? Zanim podejmiesz wyzwanie sprawdź cennik wejść na największą wieżę widokową w Polsce która niebawem zostanie otwarta w Świeradowie Zdroju - turystyczno - uzdrowiskowej perełce Powiatu Lubańskiego.
 
Wieżę celowo usytuowano tuż nad miastem tak, aby była dostępna dla szerokiego ogółu turystów. W ciągu ostatnich lat w Europie powstało kilkanaście podobnych konstrukcji, każda z nich generuje ruch turystyczny na poziomie kilkuset tysięcy turystów rocznie. Podobna inwestycja w Dolnej Morawie w ciągu roku wygenerowała ruch turystyczny na poziomie 300 tys. turystów. Początkowo wieża miała być budowana przez samorząd i świeradowskich hotelarzy, ostatecznie jednak projekt nie doszedł do skutku. W wieżę zdecydował się zainwestować czeski inwestor.

Dziś Sky Walk Świeradów Zdrój jest największą wieżą widokową w Polce. Na szczyt 62- metrowej wieży prowadzi 850 ścieżka. Atrakcja jest uzupełniona o edukacyjne, kulturowe oraz ekstremalne elementy, które napotkasz w trakcie spaceru. Na odwiedzających czekają wspaniałe widoki. Dla odważnych przygotowano szklaną platformę, tzw. pajęczynę oraz zjeżdżalnię o długości 105 metrów.

Na chwilę obecną nie ma jeszcze dokładnej daty otwarcie świeradowskiej ścieżki w chmurach. Jednak jeszcze w ubiegłym miesiącu inwestor zapowiedział, iż nastąpi to w czerwcu: „Brama do nieba otworzy się już czerwcu”. Ruszyła już strona internetowa świeradowskiej atrakcji, na której pojawił się cennik ścieżki w chmurach. Jak kształtować się będą ceny?

Cennik Sky Walk Świeradów Zdrój:

-bilet osoba dorosła – 49 zł
-bilet dzieci od 3 do 12 lat – 39 zł
-bilet rodzinny 2 os. dorosła + max. 2 dzieci – 159 zł
-bilet grupa szkolna – 35 zł/osob.
-bilet grupa powyżej 25 osób – 45 zł/osob.

Wideo: Sky Walk Świeradów Zdrój
Strona www: https://www.visitskywalk.today/​​
Facebook: https://www.facebook.com/swieradowka​​
Instagram: https://www.instagram.com/swieradowka/

1 komentarze:

Irena Wisniewska
Irena Wisniewska:
NO TO KIEDY DUPKI OTWIERACIE???