Słuchaj za darmo - Kochając Pabla, nienawidząc Escobara | audiobook

W 1983 roku Escobar poznał Virginię Vallejo - byłą modelkę i wschodzącą gwiazdę kolumbijskiej telewizji. Virginia jak nikt inny miała prawo i możliwość zadawania Pablo najtrudniejszych pytań - miała przecież napisać jego biografię. Mało kto miał okazję poznać go tak dobrze jak ona - kochanka najbardziej poszukiwanego i najbogatszego przestępcy świata. Cały audiobook: http://audioteka.pl/fb/kochajac_pabla_nienawidzac_escobara

Czyta Paulina Holtz.

Jak Escobar rozwijał swoje imperium? Jakie miał plany polityczne? Co się stało, że kochanka stała się wrogiem numer 1 narkotykowego barona i zwierzyną łowną? Jak amerykańskim służbom udało się w sensacyjnych okolicznościach uratować Virginię i wywieźć do Stanów?

"Czynienie zła to moje ulubione zajęcie na świecie. Jeśli wszystko dobrze zaplanujesz, nie ma sposobu, żeby coś się nie udało.”

Pablo Escobar - polityk, właściciel imperium finansowego, twórca największego biznesu narkotykowego w historii. W Kolumbii nazywany był często "Robin Hoodem", na świecie mordercą i wcieleniem wszelkiego zła.

To jest bezpłatny fragment (10% z całości audiobooka) udostępniony w celach promocyjnych. Po pełnego audiobooka zapraszamy na stronę http://audioteka.com/pl/.