Sondaż Prezydencki przed drugą turą 2015

Sondaż uliczny przeprowadzony 19.05.2015 na grupie 50 osób które chciały się wypowiedzieć w kwestii na kogo oddadzą swój głos w wyborach prezydenckich 2015. sondaż uwzględnia wszystkie przebadane przez nas osoby (również te które nie zgodziły się na publikacje przekazu audiowizualnego) Proszę pamiętać ze jak każdy sondaż jest tylko poglądowy pewnie wnioski można z nich wysnuć. Oczywiście dyskusja pod filmikiem mila widziane, ale na kulturalnym poziomie. Wszelkie obraźliwe komentarze będą usuwane.

35 komentarze:

lachista93
lachista93:
1:55 masterpiece, Typowy wyborca PO. Nie oczekuje żadnych zmian na lepsze ani na gorsze :D
Poznan Juve
Poznan Juve:
Ci co głosują na Komora to albo mają w tym interes, albo są nieświadomi... kim naprawdę obecny rezydent
egoistaX
egoistaX:
Ale ładna Pani na początku i do tego prawicowa
Arthur Bunsch
Arthur Bunsch:
"tego co oczekuje,niczego nowego"oto ambicje PO,kajdany na lapach i na kolanach.
Violetta Szczepanek
Violetta Szczepanek:
do beaty chmielak ty debilna komunistyczna debilko ,propaganda zaorała ci i tak niewielki mózg
ksjg
ksjg:
"pieniędzy, których nie ma " buahahaha
Mariusz Mario
Mariusz Mario:
CI CO GŁOSUJĄ NA ZŁODZIEJA KOMOROWSKIEGO ALBO SĄ NIE ŚWIADOMI TEGO CO ROBIĄ ALBO JAK TO POWIEDZIAŁ LENIN TO POŻYTECZNI IDIOCI...WYSTARCZY PRZEŚLEDZIĆ PREZYDENTURE KOMORA SZOGUNA ANARCHIA I WSTYD
Apocaliptica Polska
Apocaliptica Polska:
a ja gratuluje wszystkim szogunom:)
HUJ00000
HUJ00000:
każdy głosował a frekwencja było coś koło 50 %
ciachofil
ciachofil:
"bo jest ostoją spokoju" ja jebie, ładnie media wykreowały wizję spokojnego, wręcz flegmatycznego wujcia Bronka, a zalazłbyś mu za skórę to nawet byś nie wiedzial kiedy znalazłeś się 3 metry pod ziemią. To jest agent i groźny bezpieka. Ekipy się zmieniały a on jakoś zawsze był ministrem obrony narodowej. Przypdeg?
Robert Gawlak
Robert Gawlak:
Sbcy na laweczce
Mariusz Włodarczyk
Mariusz Włodarczyk:
6:34 niewiele dobrego się zmieni :) i o to chodzi blondi :))))))) o to właśnie chodzi żeby dobro się nie zmieniało (ewentualnie, zmieniało na jeszcze lepsze) natomiast zmieniać należy to co złe na dobre ^^
Bella blog
Bella blog:
Pani od 7:55 bardzo mądrze mówi !
Blackend
Blackend:
staruchy =komuchy
Time Traveler
Time Traveler:
Komorowski zdrajca Polski.
gaki majster
gaki majster:
Porażająca prawda o Komorowskim i WSI
https://youtu.be/zWhVc7YO4Jg


Chodź Szogunie pakujemy się ;)
Tom Pro
Tom Pro:
Pierwsza Pani piękna i mądrze prawi ! Więcej takich kobiet w Polsce i Polska będzie mądrzejsza,.....bo piękna jest zawsze:-)
Islam isis the religion of peace
Islam isis the religion of peace:
06:07 Corka Wiplera? :D
Maciejjj
Maciejjj:
Typowy wyborca PO
Na kogo pan/i głosuje?
Na Komorowskiego
Czemu
Bo głosowałem/łam na niego w poprzednich wyborach
adam k
adam k:
Gdzie ten sondaz byl robiony?
21mistrzu12
21mistrzu12:
gdzie robiona sonda?
ciachofil
ciachofil:
"kocham" tych dziadków z serii "zagłosuję na komorowskiego bo jestem przekonany że nic nie zrobi" Jaaaa pierdoleee....kambodża umysłowa level master. A ten dziad co niby taki elokwentny a nie wie co gada. Może i ktoś tam wtedy powiedział o jakimś wieku emerytalnym, ale wtedy nikt nawet na to nie liczył, to była zwykła kiełbasa wyborcza(choćby w Niemczech) Wtedy ten wiek emerytalny to było coś w stylu jak dzisiaj kto ukończy 100 lat i dostaje 2x emeryturę, spoko, fajnie, ale w sumie to wyjebane bo człowiek w tym wieku o czym innym myśli, albo już nie za dużo myśli. Jak ktoś na tyle zarabiał i dozył takiego wieku z przyzwoitym zdrowiu to miał też wyjebane na jakąś tam emeryturę. W pewnym sensie ma oczywiście rację, że skąd brać pieniądze skoro ludzie pracuję tyle samo albo krócej, a żyją dłużej i trzeba ich utrzymywać, przyjmując ten cały chory system to tak, ma rację, ale to jest samo w sobie chore. Czysto socjalistyczne podejście, żyjemy dłużej to pracujmy dłużej. Chyba po to żyjemy dłuzej żeby dłużej tym życiem się cieszyć, ale jakby ludzie normalnie zarabiali bo nie było by tych osranch podaktów, składek, chujów-mójów itd. to nikomu nie były by potrzebne emerytury. Ludzie sami by sobie odkładali na funduszach, przynajmniej wiedzieli by co, ile i gdzie, a nie ten pierdolony, złodziejski ZUS gdzie te pieniądze idą w eter i tyle je widzieli. Z służbą zdrowia to samo. Ludzie tacy wystraszeni, że jak to?! A co jak ktoś będzie ubogi to ma umrzeć?! I znowu się wszystko rozchodzi o to, że ludzie mieli by pieniądze bo nikt by im nie zabierał, a jak ktoś jest takim nierobem, że juz totalnie nie chce pracować nawet jak mu sie opłaca, to tak, niech umiera. I te wszystkie babki, dziodki by nie chodziły do lekarza tylko na pogawędkę, a każda wizyta to ok.220zł na NFZ.
Jolanta Salbert
Jolanta Salbert:
Andrzej DUDA WSPANIAŁY PREZYDENT
grek zo
grek zo:
komoruski się zdrzymnoł ale jaja ale jaja
Master
Master:
Porażka betonowej mentalnosci zwolennikow PO - nie da sie, po co cos zmieniac, nie ma pieniedzy i ciągle szczucie na PIS.
Luxar
Luxar:
Andrzej Duda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Art Bee
Art Bee:
Na złość babci... wybraliśmy młodego i "perspektywicznego" prezydenta i co się okazało ? Że też jest notariuszem partii rządzącej i to większym niż poprzednicy. Dużo gada, mało robi a patos taki że mam odruch wymiotny od tego patriotyzmu (tak jakby uczciwa praca, brak kolizji z prawem i szacunek dla wszystkich było mało patriotyczne). jako anarchista zgadzam się z jednym młodym człowiekiem który oddał pustą kartę. Dlaczego? Ano dlatego że od 30 lat musimy wybierać mniejsze zło...dlatego jest źle.
Tom Pro
Tom Pro:
Pan Prezydent Andrzej Duda właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Mąż Stanu ! Dobrze wypełnia mandat i ma mój głos na następną kadencję! :-)
Tadeusz Marczyński
Tadeusz Marczyński:
Z PiSu taka prawica, jak z Kalisza anorektyk.
M
M:
BMW czyli Bierny i Mierny ale Wierny ...jak Andrzej Duda albo Zbigniew Ziobro, Polska kocha teatrzyk lalkowy
Proxi
Proxi:
Jedyna poprawna odpowiedź na pytanie "dlaczego głosujesz na Komorowskiego" to "bo jestem idiotą/ką".
Waldi Wodzu
Waldi Wodzu:
Bede glosowala na Komorowskiego zeby Kaczynski nie doszedl do wladzy. Jakie cepy w tej polsce mieszkaja.
Kacper Tobiś
Kacper Tobiś:
Chcecie żeby się coś działo? No to macie czego chcieliście. Cały świat śmieje się z Polski ;)
pieNtas TV
pieNtas TV:
Pozdrawiam wyznawców Pislamu którzy rozjebali sądy i szkoły , tępią osoby lgbt w Białymstoku , tolerują pedofilię w kościele po i psl łapali ich a pis ich chroni katolikokomuna pozdro 💪
Beata Chmielak
Beata Chmielak:
wybierajac Dude udowodnilismy jakim glupim , niewdziecznym i  zacofanym narodem jestesmy.