Spot Dudy

Pierwszy spot prezydencki Andrzeja Dudy

16 komentarze:

ewak777ewa
ewak777ewa:
Ma mój głos
Pablo1517
Pablo1517:
Tylko Grzegorz Braun.
Samo świadomość
Samo świadomość:
Super! Młody, wykształcony, 4 języki, wykładowca UJ. Takich ludzi trzeba wspierać!
Paradiagle
Paradiagle:
00:14 "aby polskie panstwo chronilo slabszych" czyli zabieralo pracowitym zeby dac nieroba. pff nie dziekuje
v1oltta
v1oltta:
To będzie mój Prezydent...
paw ph
paw ph:
Tak tak Duda.... demokracja tylko wtedy jak twoi ukochani Kaczynscy.... a Lech to byl swietny prezydent... co jeszcze?
Irek Laniewski
Irek Laniewski:
Olewam dudę, jak ludzie w spocie, beeee 😁😁😁
durbahuj
durbahuj:
Powiem wam tak: kazdego mozna okrasc raz, spoko, ale dawac sie okradac za kazdym razem przez tego samego zlodzieja? Jak tam sobie chcecie nie moj interes. Nie mieszkam juz w polsce od dawna i nigdy nie wroce. Takze mi to lotto kto bedzie nastepnym prezydentem ale bede sie smial jak wygra ten duda. Malo wam ten caly pis i po naobiecywal? A teraz sie napinajcie ;)
Żyrafka 15
Żyrafka 15:
Jestem dumna, że w tym kraju istnieją ludzie, którzy w końcu zauważyli tych słabszych, bo niestety taki podział jest, ale może dzięki przyszłym rządom pana Dudy nie będzie to wyglądać aż tak rażąco. Co prawda nie mogę jeszcze głosować ale namówię moją rodzinę na wybór właśnie pana :)
Krystian Kris
Krystian Kris:
Cudownie - to jest bardzo dobra reklama - pokazujemy rodzinę, która mieszka w doskonałych warunkach - przecież każdy chce żyć w takich warunkach :) wzór do naśladowania - dwójka dzieci, perfekcyjnie utrzymany dom - taki efekt "Klanu" i rodziny Lubiczów. Jak zwykle - same obietnice, jak każdy poprzedni. No... może prawie każdy. Ale to w końcu jest spot wyborczy - na reklamach pasty do zębów też nie zobaczymy kobiety siadającej na fotelu z drastycznie zniszczonymi zębami. Pracują u Was sami specjaliści. Brakuje tylko wyczucia tonu i dopasowania do większości. kreatywność nie jest waszą mocną stroną. A spot wyborczy można skonstruować naprawdę zabójczy ;) tylko trzeba myśleć i pokazać ludziom coś innego ;) 
Pozdrawiam serdecznie Panie Duda - oby jak najwięcej Polaków czerpiących z telewizorów dało się nabrać :) Zobaczymy po wyborach ;)
Wyssij mi bąka
Wyssij mi bąka:
Wybierasz Komorowskiego - i w sejmie nad zmianami glosuje PIS PO PSL SLD itd czyli wszyscy, ale i tak rzadzi PO, to po co inni nawet nawet bawia sie w wymyslanie zmian skoro i tak tylko te ktore jedno lubi moze przejsc, bo maja goscia przy guziku.

Wybierasz Dude - i w sejmie nad zmianami glosuje PIS PO PSL SLD itd czyli wszyscy, ale i tak rzadzi PIS, to po co inni nawet nawet bawia sie w wymyslanie zmian skoro i tak tylko te ktore jedno lubi moze przejsc, bo maja goscia przy guziku.

Wybierasz Ogorek - i w sejmie nad zmianami glosuje PIS PO PSL SLD itd czyli wszyscy, ale i tak rzadzi SLD, to po co inni nawet nawet bawia sie w wymyslanie zmian skoro i tak tylko te ktore jedno lubi moze przejsc, bo maja goscia przy guziku.

Wybierasz Jarubiaka - i w sejmie nad zmianami glosuje PIS PO PSL SLD itd czyli wszyscy, ale i tak rzadzi PSL, to po co inni nawet nawet bawia sie w wymyslanie zmian skoro i tak tylko te ktore jedno lubi moze przejsc, bo maja goscia przy guziku.

...czyli klasyczna zamiana krzeselkami tych samych od 20 lat sejmowych postkomunistycznych mord bandy czworga i politycznych emerytow:
"Ok, nakradlismy sie, udalo sie dociagnac 5 lat, ludzie sie wkurwili, wiec zmieniamy sie - teraz wy gracie tych dobrych a my poczekamy az wy sie teraz nakradniecie, ludzie znowu sie wkurwia, i znowu sie zamienimy.. ok?"

...i tak do "ich" i "naszych" emerytur, rozkradzionej Polski i rozspszedania wszystkiego, az nie bedzie juz co krasc...
...Tusk juz pojechal krasc gdzie indziej! Juz szuka zrodel dochodu po za Polska! Pomys!

...Wybierasz Korwina, Brauna, Kukiza lub Kowalskiego -  i w sejmie nad zmianami glosuje dalej PIS PO PSL SLD itd czyli wszyscy, ale jakakowiek ich decyzja musi zostac podpisana przez prezydenta, ktory nie stoi po zadnej z ustawodawczych stron, nie przepchnie zadnego osobistego projektu ktorejs z tych stron, a jedyne czego chce to podpisywania zmian na lepsze dla Polski - zgodnie z jego osobistym pogladem na gospodarke, ekonomie itd... Wiec zapoznaj sie z pogladami tych ludzi, wybierz tego ktorego poglady najbardziej ci odpowiadaja, i:

NA STANOWISKO PREZYDENTA WYBIERZ WIEC CZLOWIEKA I JEGO POGLADY!  
NIE ODDAWAJ TEJ NAJWYZSZEJ MOZLIWEJ WLADZY NAD KRAJEM, TOBA I NASTEPNYM POKOLENIEM, CALA ARMIA I BEZPIECZENSTWEM KRAJU I TWOIM, JEGO REPREZENTANTEM W SWIECIE, JEGO I TWOIM BUDZETEM, JEDNOOSOBOWEGO STANOWISKA TRZYMAJACEGO REKE NA GUZIKU DO ZATWIERDZANIA JAKICHKOLWIEK ZMIAN - ZLODZIEJSKIM PARTIOM DBAJACYM JEDYNIE O SWOJ WLASNY INTERES I ZATWIERDZAJACY PRZY POMOCY SWOICH PREZYDENTOW I PREMIEROW USTAWY ZABIERAJACE NAM A WKLADAJACE DO ICH KIESZENI JAK WIDZISZ OD LAT !!! ROZDUPCZ WIEC TEN CHORY SYSTEM OD GLOWY USTWIAJAC WLASNA W MIEJSCE JAKIEJS KOLEJNEJ PARTYNEJ! SWOJEGO REPREZENTANTA! KTOREGO WYBRALES BO MYSLI JAK TY, W JEGO GLOWIE JEST TO CO W TWOJEJ, I W TWOIM IMIENIU ON BEDZIE TWOJA GLOWA - GLOWA PANSTWA! TYLKO WTEDY BEDZIESZ SZCZESLIWY MAJAC PREZYDENTA, I W KONCU POCZUJESZ, ZE PRACUJE ON DLA CIEBIE, A NIE ZE TY PRACUJESZ DLA JEGO BANDY I ICH ARMII URZEDNIKOW...
Łukasz Serwin
Łukasz Serwin:
Ma pan Mój głos ....
Creed Bratton
Creed Bratton:
Nie ma pan mojego głosu.
Violetta Bak
Violetta Bak:
To będzie mój Prezydent..
Akrome
Akrome:
Socjalistą mowimy nie, demokracji mowimy nie, nie ma w was uczciwosci, jest za to cynizm i manipulacja uczuciami, oszukiwanie oraz dbanie o wlasny portfel. Obrzydzacie mnie i to jeszcze w swieta.
Michał Ogórek
Michał Ogórek:
W pierwszej turze wolę Korwina bądź Stonogę, ale w drugiej, jeśli do takowej dojdzie może i się skuszę zagłosować na Dudę.