Stanecka: Lewica będzie powiewem świeżości w parlamencie | #RZECZoPOLITYCE

Gościem programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE była Gabriela Morawska-Stanecka, senatorka-elekt, Lewica.

11 komentarze:

SCREAMS
SCREAMS:
bardzo atrakcyjna Pani,.dojrzała, stanowcza ładna mądra(:-D}X-x zJadłbym!&.
miromski
miromski:
tak ,tak Gabrysiu ten powiew to raczej będzie z du… biedronia który was i tak już wykiwał
ZWIREKiMUCHOMOREK
ZWIREKiMUCHOMOREK:
nie dla lewicy... już swoje pokazali na świecie przez 70l! nikt inny jak lewacki adolf hitler zaatakował Polskę a później lewacki stalin. Uważa, że Polacy mają już lewicy dość bo jedyne do czego dąży ich ideologia to konflikt. Na końcu i tak zwalą na przeciwników tak jak to robią przez ostatnie wspomniane 70l.
Rezerwista LWP
Rezerwista LWP:
Szkoda, że tego lewactwa w sejmie jest tak mało ale i tak się bardzo cieszę.
Freigeist
Freigeist:
Wydaje mi się, że Pani Gabriela Morawska-Stanecka byłaby świetną kandydatką na urząd Prezydenta RP.
Remigiusz Brojewski
Remigiusz Brojewski:
Ładna jest ta pani senator. Bardzo ładna i elokwentna. A lewica? Dobrze żeby była. Ta post PZPR-owska już prawie nie istnieje, ale jeszcze jej duch krąży nad lewą stroną. Trzeba odczekać jeszcze z 5-10 lat, a przyjdzie duch inny, świeży. Teraz świeżości nie będzie. Program lewicy jest bardzo wąski i mało ciekawy. Może teraz - będąc w parlamencie - coś ciekawego lewica pokaże, ale mam wątpliwości. Teraz trzeba zbierać siły przed wyborami prezydenckimi a czasu b. mało. Jak dokona się reelekcja Andrzeja Dudy, to lewica nad programem nie popracuje, a zajmie się "sypaniem piachu w tryby". W przeciwnym wypadku (gdy wygra ktoś z Koalicji) zajmie się lansowaniem "nowego przeciwnika". I sprawę programu diabli wezmą. Pożyjemy, zobaczymy.
Ajki
Ajki:
Powiewem świeżości? Ha, ha , Hmmm... już czuje w nozdrzach te zgniłe jaja...przecież prawdziwa lewica ma większość.Caly popis w komplecie.Różnica to wdzianka i garsonki z różnych salonów mody.
OTUA ZENUA
OTUA ZENUA:
Ja pierdnnu ,,,,, ta stara dupa ,,,,, nagle dostała miesiączki ,,,,, i myśli źę może dupczýć
Piotr Mazanek
Piotr Mazanek:
Najlepsza reprezentacja Lewicy jest w Parlamencie Europejskim by dobrze kisic brukselke. Müller, Cimoszewicz oraz Belka ktory nie kopie sie z koniem.-Ci emeryci i rencisc beda walczyc z CO2 wydzielanym przez siebie hehehe!
zxcvbnm
zxcvbnm:
Precz z komuną!
Tom Lyn
Tom Lyn:
Lewica powiewem świeżości? Czyli świeżość to posiadanie w programie suwaków, których nie było nawet na listach lewicy, czy mówienie o większej roli kobiet w polityce podczas gdy lewica ma 3 liderów i żaden z nich nie jest kobietą. Dobre sobie :-D