Stanisław Michalkiewicz: to już tradycja, że ministrami finansów w Polsce zostają poddani brytyjscy

W najnowszym odcinku znanego i lubianego programu "W podwójnym nelsonie" Rafał Otoka-Frąckiewicz i Stanisław Michalkiewicz bezlitośnie rozprawią się z otaczającą nas rzeczywistością. Będzie coś o wyjątkowo spokojnym Marszu Niepodległości w Warszawie oraz dużych zmianach na polskiej scanie politycznej.
Cotygodniowy komentarz do spraw bardziej i mniej bieżących. Duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Stanisław Michalkiewicz w towarzystwie Rafała Otoka-Frąckiewicza. W każdą środę o godzinie 20.00. Wszystkie chwyty są dozwolone!

100+ komentarze:

Check Mate
Check Mate:
To już tradycja, że ministrami finansów w Polsce zostają poddani brytyjscy. Wyznania handlowego.
Lena M.
Lena M.:
Szojring co roku podczas Marszu chce być sponiewierana przez faszystów albo policję, ale co roku nie ma chętnych :))
Robins Cruz
Robins Cruz:
Kryształowa noc we Wrocławiu. Czy w Niemczech wzorem prezydenta Wrocławia są organizowane obchody i marsze ku czci pomordowanych milionów Polaków?
Anna Galas
Anna Galas:
Sikorski to obrzydliwy karierowicz. Jest śliski i antypatyczny.Niezależnie od poglądów, jako wyborca nigdy nie będę na niego głosowała
Kowalski Jan
Kowalski Jan:
Folksdojcze, naziści napadli we Wrocławiu na świętujących niepodległość Polaków.
adam vel kopania
adam vel kopania:
Panowie można się nie zgadzać z decyzją włodarzy a szykuje się im proces sądowy - tylko na miłość boską nie Breslau bo to jeszcze Polski Wrocław.
lusi luckowa
lusi luckowa:
Do wszystkich którzy okrzykną mnie antysemitą powiem że to obrzydliwa choroba której pierwotnymi nosicielami są Żydzi i tylko od nich mozna tego syfa złapać.
Artur Sarethi
Artur Sarethi:
Popieram, precz z faszyzmem. Tylko czmu ci idioci blokuja marsz niepodleglosci??
Dominik Drucki
Dominik Drucki:
Kto poda prezydenta Wrocławia do prokuratury?
Może Reduta Dobrego Imienia?
Noname Name
Noname Name:
Posen w czasach Kryształowej Nocy nazywało się POZNAŃ.
Marek K
Marek K:
Pan Michalkiewicz w formie ;)
Wojtek Bratek
Wojtek Bratek:
Panie Rafale, cóż za elegancja w słowie i stroju. Żadna k... nie poleciała.
Michal Kowal
Michal Kowal:
Ten cwaniaczek w patrzałkach za pierdolenie ,,Pozen", jest godzien chłosty !
SaycoRa
SaycoRa:
Czy rządzi PO-ZSL czy PiS+ kluczowe ministerstwo (finansów) prędzej czy później przejmuje obywatel obcego mocarstwa.
Mamy w Polsce bezpłatny dostęp do edukacji w publicznych uczelniach i nie ma w całym kraju nikogo kto by się nadał i niczym kraj kolonialny/Trzeciego Świata musimy opłacać fachowców z zagranicy.
Zlikwidujmy zatem ten bezpłatny dostęp bo nie ma sensu by nadal robotnicy zmianowi,szwaczki,kasjerki,magazynierzy,emeryci,renciści składali się na edukowanie dzieci zamożnych ludzi i nieważne czy to Sebastian/Dominika Kulczyk czy Adrian Zandberg (studiował dwa fakultety na UW).
elvrro
elvrro:
Brytania to kolebka masoneri, generalnie brytania zawsze nas olewała i wykorzystywała a w naszym narodzie frajerstwo wielkie i ciągle się cześć społeczeństwa brytanią zachwyca, mam gdzieś angielski Polakiem jestem i swojego języka używam. Pseudo brytyjska uprzejmość i sztuczne uśmiechy, dwulicowość i jak tu ciebie oszukać i wykorzystać, brytyjski styl życia w całości.
Dobry Pasterz
Dobry Pasterz:
Dzieki Panowie!
zenon bebel
zenon bebel:
Madry dialog ,mozna panie Rafale.
Głos z Ameryki
Głos z Ameryki:
pro komunisci wiecznie zywi - jak lenin . #GlosZAmeryki
Andrzej Chyba
Andrzej Chyba:
Lubię normalność !
Peter Parahuz
Peter Parahuz:
5:20 Kristalnacht w Posen? Cos sie prowadzacemu pomieszalo w glowie. Albo po prostu brak wiedzy.
Alpha Tango
Alpha Tango:
"nowa swiecka tradycja"....Jak na filmie.. "Mis"...👌
Aa Pp
Aa Pp:
w Pozen nie było chyba nocy kryształowej bo pozen był poznaniem a nie jak dzisiaj красный Познань
Barbara Brecht
Barbara Brecht:
pan red. Michalkiewicz, jak zwykle, dobrej formie.
Roman Zawadzki
Roman Zawadzki:
Jeszcze troche i Londynu nie bedzie
Zbik
Zbik:
Pozdrawiam
Tom ATOS
Tom ATOS:
jako obywatelom jest im korzystniej opiekowac sie tonami zlota!
machny81
machny81:
Pozdro :)
travis bickle
travis bickle:
14:46 - betoniara?
K H
K H:
Polin! panie prezydencie! polin jest najważniejszy.
rudzinda69
rudzinda69:
Pozdrawiam
Ela Sc
Ela Sc:
Czy to będzie taki minister od którego usłyszymy że piniędzy nie ma a później okaże się że mafia przejęła z budżetu 250 czy więcej miliardów, a może wyłudzenia to kamuflaż żeby pisiorki wygrali wybory, to tez kasa dla swoich 🤮🐍😎
liczysiekasa
liczysiekasa:
https://www.youtube.com/watch?v=jGUu2_WODaM
SaycoRa
SaycoRa:
Nie uczycie psów i kotów metodą korwinową to srają po kątach jak strzelają,ale jak przyjdzie burza to robią to samo.
Michał Badziąg
Michał Badziąg:
15:22 o ministrze finansów
Zysz 400
Zysz 400:
W Wrocławiu jest psie pole,tam Polskie zakapiory rozgromiły zgadnijcie kogo?Wrocław ,Oława, Brzeg,Namysłów,Opole,Piastowskie Sląskie miasta,zbudowane przez Polaków.Pozdrawiam panów publicystów.
wojciech prech
wojciech prech:
Felgus nigdy nie była noszona na rękach i dlatego tam była . Wynosiła ja ci co pały mają
Mieczysław Sylwester Kazimierzak
Mieczysław Sylwester Kazimierzak:
Poddani brytyjscy preferujący EKONOMIĘ ŻYDOWSKĄ,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,w ŻYDOWSKIEJ nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Stąd znaczący wpływ na polską politykę historyczną:ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Tą strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Co Polski dotyczy to proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
lil perro
lil perro:
Hehehe,z tym starym oblechem, michalkiewiczem to w "podwójnym condomie" chyba. Nawet jak jesteś w stanie nie tylko powstrzymać mdłosci, ale i przrełknąc rzyg dla kilku laików a twoje nazwisko rymuje sìe z "wywłoka".
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak:
Pouczające zdjęcie które wszystko tłumaczy: "Trójkąt współpracy: Polska, Izrael i USA na konferencji „Israel Dealmakers Summit 2018”" (za Wprost.pl)
https://www.ekspedyt.org/2019/11/09/odpowiednik-rostowskiego-reprezentant-finansowego-nwo-nowym-ministrem-finansow/

Bohater, państwowiec Morawiecki zamienił prestiż i wynagrodzenie związane z pełnieniem funkcji prezesa zarządu jednego z największych banków w Polsce na godność sprawowania urzędów wicepremiera i ministra rozwoju. Przed nim była – jest – dalsza kariera w polityce. Potem został dodatkowo ministrem finansów, a przed kilkoma tygodniami Jarosław Kaczyński skutecznie nominował go na Prezesa Rady Ministrów.

Nie wiadomo, co jeszcze przed nim. Jego ojciec, Kornel Morawiecki, widział w nim premiera i przyszłego szefa PiS. Premierem już jest Mateusz Morawiecki…

Na tle kariery politycznej Mateusza Morawieckiego postawa ściągniętego przez niego do Ministra Rozwoju Tadeusza Kościńskiego zasługuje na tym większe uznanie i wyróżnienie, w tym – co najmniej – wywiad udzielony „Faktowi” i jego opublikowany w ogólnopolskim wydaniu gazety. To nasz, Polaków, wciąż jeszcze cichy – „Fakt” powinien go spopularyzować, uczynić powszechnie znaną osobą – bohater.

Tadeusz Kościński już kilkanaście lat temu zarabiał w BZ WBK S.A., jako dyrektor Obszaru, dużo, dużo więcej niż mu Mateusz Morawiecki płaci w Ministerstwie Rozwoju.

Skoro wynagrodzenie Mateusza Morawieckiego jako prezesa Banku wzrosło o 140 proc., z 1,5 mln zł rocznie, do 3,6 mln zł rocznie, wynagrodzenie Tadeusza Kościńskiego raczej nie spadło do poziomu czyniącego atrakcyjną kwotę wynagrodzenia miesięcznego Podsekretarza Stanu: 11.135,90 zł.

Godząc się na pracę w charakterze urzędnika państwowego Tadeusz Kościński pogodził się ze stratą o ogromnym wymiarze finansowym.

Skoro wziął go do swej drużyny w Ministerstwie Rozwoju prezes zarządu BZ WBK S.A. Mateusz Morawiecki, to znaczy, że raczej nie groziło mu – po wielu latach pracy – zwolnienie z Banku.

T. Kościński był przed laty w doskonałej relacji – skutkującej możnością korzystania z przywilejów, z których nie korzystali nawet członkowie zarządu – z prezesem zarządu BZ WBK S.A. Jackiem Kseniem, o którego rzekomej relacji z Kornelem i Mateuszem Morawieckim były pełnomocnik Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” i Lecha Wałęsy, były prokurator, internowany w 1981 r. minister ds. informacji rządu RP na wychodźstwie Andrzej M. Czyżewski podał w e-mail’u z 6 listopada 2015 r. red. Andrzeja Potockiego i red. Marzenę Nykiel – mnie przesłał go A. M. Czyżewski 9 listopada 2015 r. – redakcji należącego do tygodnika „wSieci” portalu wpolityce.pl – Załącznik I: „Szanowni Państwo, (…) Cała kariera, nie tylko zawodowa, p. M. Morawieckiego i polityczna aktywność jego ojca związana jest z WSI – ZWOP (Zwiad Wojsk Ochrony Pogranicza) Oddział we Wrocławiu.

„Oficerem prowadzącym” z ramienia WSW/WSI od lat 80-tych ub. wieku był miedzy innymi mjr dr Jacek Kseń,którego akta, obejmujące także listę osób zwerbowanych do współpracy na Uniwersytecie Wrocławskim i innych uczelniach wyższych Dolnego Śląska i Wielkopolski, znajdują się w dziale zastrzeżonym IPN, a poza dostępem środowiska, z którego wywodzi się m.in. obecny Prezes Rady Nadzorczej BZ WBK SA i były Prezes Zarządu BZ WBK SA, są w każdym czasie, o czym mogli się przekonać pan Grzegorz Braun i sp. prof. Jerzy Przystawa, dostępne w Urzędzie des Bundesbeauftragten für die Unterlagen des Staatssicherheitsdienstes der ehemaligen Deutschen Demokratischen Republik in Berlin. (…). Pozdrawiam Andrzej M. Czyżewski”

Po niespodziewanej, ogłoszonej przez Jacka Ksenia w 2006 roku, rezygnacji z funkcji prezesa zarządu BZ WBK S.A. jego następcą został w 2007 roku historyk z wykształcenia Mateusz Morawiecki.

W Ministerstwie Rozwoju Tadeusz Kościński jest odpowiedzialny za projekt „Elektroniczny paragon”, o którym niektórzy mówią, że może być… jednym z narzędzi inwigilowania Polaków.

Siostra Mateusza Morawieckiego Marta oraz jego apologeci mówią o nim, że z niego wizjoner. Może rzeczywiście… Nie później niż na początku 2016 r. Mateusz Morawiecki miał wizję wprowadzenia w Polsce elektronicznego paragonu.

Uznawszy, że cichy bohater Tadeusz Kościński zasługuje na spopularyzowanie jego postaci wśród Polaków oraz że powinniśmy się dowiedzieć więcej o realizowanym przez niego projekcie Mateusza Morawieckiego „Elektroniczny paragon”, skierowałem pismo jak wyżej do Roberta Felusia, redaktora naczelnego życzliwego M. Morawieckiemu „Faktu”. https://gloria.tv/post/MJXza3CKdrZX4Zy8Sj4Rduvbo

Kolejny żydowski pachołek ministrem - Tadeusz Kościński. Pochodzenie?
Kolejny żydowski pachołek ministrem — Tadeusz Kościński. Pochodzenie? Jakie jest jego prawdziwe nazwisko? Czy to jest kolejny żydowski podrzutek, który — lepszy niż Rostowski — ukradnie Polsce lasy, ziemie, wody a podrzuci zadłużenie?
Nikt nie zna jego faktycznego pochodzenia, CV lub wykształcenia. Jedno co jest pewne i oczywiste: to jest powtórzenie zbrodniczej roli licznych żydowskich przybłędów w Polsce - agent Rothschild`a lub Soros`a. I jest to kolejna zbrodnia oszusta Jarosława Kaczyńskiego, to jedno co jest pewne.
https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/4164-kolejny-zydowski-pacholek-ministrem-tadeusz-koscinski

Kandydat na nowego ministra finansów w Londynie pracował w japońskim w Tokai Banku, a później przez ponad dekadę był starszym menedżerem w londyńskim oddziale polskiego Banku Handlowego. Po upadku komunizmu wrócił do Polski. Wykładał o bankowości i rynkach kapitałowych. W latach 90. XX w. zaczął robić karierę w rozwijających się bankach w Polsce. Pracował w Polskim Banku Rozwoju, BPH i Banku Śląskim. W 1997 r. trafił do Wielkopolskiego Banku Kredytowego, gdzie jako dyrektor odpowiadał za back-office, skarb i płatności międzynarodowe.

Tadeusz Kościński jest proponowanym przez premiera Mateusza Morawieckiego kandydatem na nowego ministra finansów. To wieloletni kolega szefa rządu, ich znajomość rozpoczęła się 21 lat temu, a połączyła ich praca w sektorze bankowym. Obaj pracowali w Banku Zachodnim WBK. "Dziennik Gazeta Prawna" prześwietlił przeszłość i wykształcenie Tadeusza Kościńskiego. Jak się okazuje, nie uzyskał on wyższego wykształcenia. Przynajmniej nie według polskiego systemu edukacji.

Tadeusz Kościński urodził się w Londynie. Tam też się kształcił. Studiował geologię, botanikę i zoologię. Jest absolwentem londyńskiego Salesian College, oraz Goldsmith's University of London, gdzie uzyskał tytuł "higher education", czyli w tłumaczeniu na język polski "wyższą edukację". - Jednak w polskim systemie oznacza to, że ma on jedynie średnie wykształcenie. Każdy wiceminister przed powołaniem wypełnia ankietę, która następnie trafia do Kancelarii Premiera. Tam Kościński musiał wpisać, że ma wykształcenie średnie - mówi informator gazety.

Kościński ukończył Goldsmith's University w latach 1976-1977. Jak zauważa "DGP", dopiero w latach w latach 80. uczelnia zaczęła oferować studia undergraduate, czyli pierwszy stopień uniwersytecki i postgraduate, czyli drugi stopień, odpowiadający magistrowi. Gazeta zaznacza jednak, że premierowi Morawieckiemu nie przeszkadza jednak kwestia wykształcenia nowego ministra. Ceni go za solidną pracę w poprzednich latach zarówno na stanowisku wiceministra finansów, które pełni od lipca tego roku, jak i na poprzednich stanowiskach: wiceministra w resorcie przedsiębiorczości i technologii, a wcześniej wiceministra rozwoju.

Tadeusz Kościński ma duże doświadczenie w sektorze bankowym. Zanim trafił do administracji, od 1997 roku pełnił funkcję dyrektora w Banku Zachodnim WBK. Wcześniej pracował w Polskim Banku Rozwoju, Banku Przemysłowo-Handlowym, Banku Śląskim i Banku Pomorskim, a także w dwóch bankach w Londynie.

14 listopada do Sejmu wpadł kolejny projekt, tym razem przygotowany przez Tadeusza Kościńskiego. Podnosi on od 2020 r. akcyzę na alkohol i wyroby tytoniowe średnio o 10 proc., co ma przynieść dodatkowo 1,7 mld zł rocznie do budżetu. Po zmianach paczka papierosów od 2020 r. podrożeje o ponad złotówkę, butelka wódki o ok. 1,4 zł, butelka wina o 15 gr, a puszka piwa o ok. 6 gr. (licząc z VAT).

O jego majątku nic nie wiadomo, bo chociaż zgodnie z przepisami musiał składać oświadczenia, to nie wydał zgody na ich upublicznienie.
lusi luckowa
lusi luckowa:
Panie poinformowany Stanisławie sam SIKORSKI przyznał że Z KOMOROWSKIM TO BYŁA USTAWKA więc po co pan opowiada bajki jak sam bohater już przyznał się do oszustwa.Weź Pan bajki pisz bo słuchać tego nadętego bełkotu już się nie da.
lite kovolske
lite kovolske:
W Posen to chyba baranie nie.
98 Fabian
98 Fabian:
3:00 WYNOSILI ICH. Przeniosła ich policja. Z racji tego, że Wielgus ma immunitet, to jej nie ruszano. Polecam filmik u Atora (wideoprezentacje), gdzie widać jak gość się kładzie, aby go musiano wynieść xd
https://www.youtube.com/watch?v=7xyN1vl93OQ
fresh19822
fresh19822:
Panie Otoka, ale od "Posen" to się odwal. Poznań w tym czasie był miastem polskim i nie było tu nocy kryształowej.
Mx Artur
Mx Artur:
A gdzie hanna gronkiewicz waltz , zapomniałeś misiu ?
Dominik Drucki
Dominik Drucki:
Czy jest sposób na Unię, szczególnie sądy, biorąc pod uwagę, że sposób bogatej Brytanii nie wchodzi w rachubę?
Filip Szachowicz
Filip Szachowicz:
A gdzie szczury w tle?
Piotr Marek
Piotr Marek:
Panie Otoka! Pora poduczyć się nieco w historii...
Jan Kowal
Jan Kowal:
11:00 Ale którego żydowskiego boga miałaby się bać? Surowego JHWH, czy dobrotliwego Jeszu? Bo ja już chyba głupia jestem. A propos głupia https://www.youtube.com/watch?v=JSvkBA0WzsA ("Głupia", Krystyna Zachwatowicz) - polecam uwadze. Pozdrawiam.
JULIUSZ OLSZEWSKI
JULIUSZ OLSZEWSKI:
Le Pen lubił Lepera a co do pieców o powiedzial ze to byl detail de guerre za co był skazany
Marcin Stąporek
Marcin Stąporek:
Pan Rafał (bardzo lubię) trochę się zagalopował. W listopadzie 1938 (noc kryształowa) Poznań znajdował się w Polsce i o ile wiem, nie doszło tam wtedy do ataków na ludność pochodzenia żydowskiego
monika
monika:
Czyżby powtórka z Rostowskiego? Ile kasy ma przekręcić i na rzecz kogo?
Adam
Adam:
To nie zadno anglicy a zwykle chamskie rzydostwo!!
Andrzej Stoszek
Andrzej Stoszek:
Wanda Nowicka zdobyla 9888 glosuw w Bytomia
lis lisser
lis lisser:
a cóż pan redaktor tak nerwowa palcem drapie..... czyżby "syndrom" pinokia...???
Jacek Goralik
Jacek Goralik:
Ciekawee zydzi, dlaczego wszedzie gdzie dacie sie poznac was nie lubia?! zastanawialiscie sie kiedykolwiek nad gojami?!
Zbigniew Pecyna
Zbigniew Pecyna:
co do sikorskiego, to on nie jest specjalistą typu popychadła, raczej, to co sam mówił od przyrządu dla starszych osób.
wrak racer
wrak racer:
wynosili ich, o tutaj wideorelacja: https://youtu.be/7xyN1vl93OQ
wynoszenie od 13 minuty
Krzysztof M.
Krzysztof M.:
PiS to antypolska zakamuflowana partia komunistyczna z Magdalenki Kiszczaka potulnie realizująca lewicową polityke Eurokołchozu.
Julian Sulowski
Julian Sulowski:
Czy rzeczywiście nie ma Polaka na ministra finansów w polskim rządzie? ks. Julian Sulowski SJ
Oskar Andrzejewski
Oskar Andrzejewski:
Libe Mr Franckiewitz. Noje finanz minister jest z Londyna (ale akcent, jak JAHWE kocham, ma jak rabbi Schudrich). Będzie Pan miał odwagę to zagłębić?
Tygrysek Pogo
Tygrysek Pogo:
Wylęci w grobach się przewracają... Smutne i straszne to...
Bić lewaków a w szczególności komuchów
Michal Kowal
Michal Kowal:
O kurwa , ale zajebało intelektem .
Krzysztof Miłoński
Krzysztof Miłoński:
Witam obu Panów.
DW
DW:
No poczekajcie jeszcze parę lat, doczekacie się "prawdy", że to Polacy są odpowiedzialni za noc kryształową.
Jacek Zieliński
Jacek Zieliński:
Panie Otoka dobrze Pan ujął - Pan Sikorski popychadło; popychał po pizzę
La Guardia
La Guardia:
Pan Michałkiewicz , jest realnym zagrożeniem , dla legendarnego wajdeloty , Pietrzaka Jana.
Arnold Roman
Arnold Roman:
Posen to chyba na leżał w tamtym czasie na terenach Polski
robsongno
robsongno:
Ta wejściówka z Yoshi Tatsu mnie po prostu powala...
Józef Bieganowski
Józef Bieganowski:
Poddani chrzczeni nożem.
Marian Wikarek
Marian Wikarek:
Za Po był minister finansów którego nie ma kto teraz posadzić za szkodzenie do pierdla,myślę że teraźniejszego jak będzie szkodził po zmianie rządu posadzą .
kombajndosalatek
kombajndosalatek:
dobra, o co chodzi z tą sprawą:
https://www.wykop.pl/wpis/45475969/michalkiewicz-neuropa-konfederacja-bojowkapisu-nic/

czy to prawda, że pan Michalkiewicz zbierał kasę na zabezpieczenie przed pozwem, a nie na mieszkanie z którego "mieli go wyrzucić"? Swoją drogą prosiłem o update tego tematu zbiórki, bo sam się dołożyłem jako wieloletni czytelnik. Jednak są pewne granice i powiem szczerze- w tej sprawie wychodzi na to że chyba jesteśmy robieni w wała.


Rafale- powiem szczerze, jak Ty o to nie zapytasz to się nigdy nie dowiemy. Chciałbym żeby pan Michalkiewicz to wyjaśnił, albo przynajmniej podał 'swoją wersję', bo sprawa po jego stronie śmierdzi bardzo. I fakt, że zgadzam się z jego poglądami i cenię publicystykę nie przysłoni mi tego że chyba zostałem oszukany finansowo..
ullisusa
ullisusa:
Z sieci :

WSTĘP : Oto reakcja KAPUSIA! - Na niżej zamieszczony komentarz!!!

Czas… min, 15:03 Wysłuchajcie :)

https://www.youtube.com/watch?v=UZ5Strz025A

_____________________________________________________________________________________________________


Ktos wreszcie musi ci to powedzec, Michalkiewicz!!!

Jestes wyjątkowym sukinsynem i to bez przesdy, jestem w twoim wieku I doskonale pamietam w Wawa tamte czasy…

Jestes komuchem,który znalazl sobie francuzkiego pisarza La Rochefoucaulda probując go sprytne naśladowac, robisz sobie ciągłe śmieszki, łżąc wokól że to sa twoje teksty.
Opowiedz wreszcie kiedy i jak zostałeś zaangażowany do współpracy ze służbami specjalnymi ? mało o sobie, dużo o innych sprawach sciemniasz.Niektorzy twierdzą,że pochodzisz z rodziny szmalcownikow jak Julius Koenig

W latach 70ch na UW byles zwyklym cwelem wspopracujacym z SB….nikt…doslowniw nikt wówczas nie mal mozliwosci wyjazdu I otrzymania paszportu na winobranie do Francjii poza takimi kapusiami jak ty….chwalisz sie swym “french” francuzki analfabeto? tak na wszelki wypadek biegle władasz ruskim jezykiem, ale to chyba na wypadek gdyby aura się zmieniła - co nie? Nieźle kiedyś tłumaczyłeś z" Izwiesti" I “Nowostii”!!!

Widzialem cie kiedyś w kawiarni HARENDA bo przeciez do SIGMA na UW takich uwczesnych słoikow nie wpuszczali.

Ludze, uwazajcie na niego, bo robiąc plagiaty z francuzkiego pisarza La Rochefoucaulda, udaje polskiego mędrca!

Wyjatkowa kreatura, ktora ma we Francji córki, a tu żebrze żebysmy mu kupili mieszkanie!!!!!

I na koinec powiedz wiecznie spocona mędo, co dobrego, kiedykolwiek zrobiłeś dla POLSKI???
Po za ślinotokiem I wypisywaniem bredni, których sam jesteś autorem, przebijasz największych propagandzistów z dawnego PRLu. Taki znawca wszystkiego! Kiedy powiedziałeś coś konstruktywnego czy pożytecznego?

Jadzisz, sączysz teorie spiskowe, dzielisz naród i straszysz. Nieprzeciętny szkodnik Narodu! Doskonale zdajesz sobie sprawę że robisz złą robotę.W jakim celu? Czy my jesteśmy tacy głupi, że byle oczytany pacan wydaje się nam mędrcem?

Ludzie pytają Czy Michalkiewicz rozliczył się z pieniędzy od Francuzów (czytaj ruskich), które tajnie pobierał na działalność konspiracyjną za komuny… zbierając winogrona? I czego Francuzi zażądali w zamian od nas? TPSA?

Ps…
Za darmo w rosyjskiej agencji informacyjnej Nowosti i to za komuny tez się pracowało, co nie Michalkiewicz ?, notatki z tajnego spotkania tez nie są produkowane dla byle kogo bez konekcji z Moskwa szczególnie jeżeli ta osoba na mieszkanie zbiera a takie hity zawsze w cenie :)
_______________________________________________________________________

Co Michalkiewicz mówił o obniżeniu emerytur ubekom?
https://niezalezna.pl/forum/271079-co-michalkiewicz-mowil-o-obnizeniu-emerytur-ubekom-bylo-o-niegodziwych-srodkach
Dabek
Dabek:
kołchoźnicy z unii pakują swoje śmierdzące paluchy do naszych szkól narzucając obowiązek" edukacji seksualnej" co na to pisiory? jak na razie cisza w środkach przekazu.
Jisaburo Ozawa
Jisaburo Ozawa:
Pan Michalkiewicz chyba nie ma kotów. Ja mam obecnie 9 (mieszkam na wsi) i ich reakcja na wybuchy pirotechniczne czy nagłe zdarzenia dźwiękowe jest taka że z zaciekawieniem lecą do okna i obserwują co się dzieje. Szczególnie pioruny je ciekawią.
Marek Wieden
Marek Wieden:
Ci poddani brytyjscy musza byc obowiazkowo koszerni bo inaczej klapa. Nasz amerykanski pan uznal ze w Polsce musi byc taki koles zeby pilnowac kase i obliczac ile mozna bedzie wypruc z Polakow dla braci starszych w wierze.
Jan Chumski
Jan Chumski:
Okazał się pan ostatnią świnią (przepraszam świnie) publikując dane osobowe ofiary księdza pedofila. Powinien pan trafić za to do pierdla na oddział gdzie lubią starszych panów.
Sternmayer
Sternmayer:
Oj Panie Frąckiewiczu. Poszedłbym Z Panem na litr substancji.
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak:
Małgorzata Kidawa-Błońska to miała może jakieś atuty w 18 roku życia, ale nie dziś, 45 lat później.
Wiktor Glass
Wiktor Glass:
Dobrze gada Michalkiewicz, tylko nie ma kontaktu z rzeczywistością.
Elżbieta Mańkowska
Elżbieta Mańkowska:
Ale się Wandzie dostało!Jejku jejku.
Janisz
Janisz:
Szanownii Panowie, to co Polsce najbardziej zagraża - to sami Polacy, a zwłaszcza Ci którzy za Polaków się uważają i głośno wszem i wobec jako prawi i sprawiedliwi ogłaszają.
Kwazar380+
Kwazar380+:
12:17 "Andrzeju, nie denerwuj się, kupimy szpraja i bedziemy malować"
Artur Sarethi
Artur Sarethi:
Na Cigareta, na cigareta, na cigareeeeeeta! Uwielbiam to intro.
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA:
A wolałby Pan poddanych niemieckich?
Chris Wieloch
Chris Wieloch:
Panie Stanisławie złotousty niemoge się z Panem zgodzić w jednej kwestii- no nie Niemcy mieli coś wspólnego z nocą kryształową tylko według POprawnisci POlitycznej to byli naziści kosmiczny prechistoryczny ród który jako pierwszy kraj najechał Niemcy.
marek darkacz
marek darkacz:
Prosimy komornika, aby przyspieszył pracę odnośnie Michalkiewicz! Mam nadzieję, że Michalkiewicz niedługo będzie chodził tylko w skarpetkach... Ta świnia już stracił mieszkanie za swoją niewyparzoną i mendziarską gębę i niedługo będzie robił zrzutkę na kawałek chleba... Ha-ha-ha!!! Oto jak kończy się chamstwo, bezmuzgowie połączone z brakiem elementarnego szacunku do drugiego człowieka. Zostaniesz bydlaku na ulicy!!!
MISTRALL5
MISTRALL5:
CZYTAM, ZE PAN MICHALKIEWICZ MUSIAL ODDAC KOMORNIKOWI 150 TYS. ZLP, ZA KOMENTARZ DO SPRAWY NIEJAKIEJ KATARZYNY WYKORZYSTYWANEJ SEKSUALNIE W DZIECINSTWIE PRZEZ DUCHOWNEGO... NO TO SIE PAN REDAKTOR DOIGRAL. ZARAZ PO OBEJRZENIU TEGO ZENUJACEGO WYSTAPIENIA PANA REDAKTORA NA YOUTUBE I PO PRZETARCIU OCZU ZE ZDZIWIENIA, PRZEWIDZIALEM JEGO DALSZE KONSEKWENCJE DLA AUTORA... WYDAJE MI SIE, ZE SYN PANA MICHALKIEWICZA MIAL PODOBNE WRAZENIE, BO PRZEPROSIL ZA OJCA... SMUTNA SPRAWA.
zenon bebel
zenon bebel:
Zdrowia panie Stanislawie.
Tomasz Jaskulowski
Tomasz Jaskulowski:
Posen to w czasie krysztalowej nocy to Polska byla
Robsonek
Robsonek:
Panie Stanisławie ataki na Pana osobę się bardzo wzmacniają. Dużo zdrowia życzę i proszę się nie przejmować. Służby zaczęły dyskredytować Pana osobę, gdyż jest Pan gorącym zwolennikiem Konfederacji. Pojawił się parszywy, nieprawdziwy artykuł na portalu O2 o Pana osobie tylko po to aby zamącić w głowie ludziom
Robsonek
Robsonek:
Panie Stanisławie ataki na Pana osobę się bardzo wzmacniają. Dużo zdrowia życzę i proszę się nie przejmować. Służby zaczęły dyskredytować Pana osobę, gdyż jest Pan gorącym zwolennikiem Konfederacji. Pojawił się parszywy, nieprawdziwy artykuł na portalu O2 o Pana osobie tylko po to aby zamącić w głowie ludziom
lol xd
lol xd:
Otoka weź się hamuj z tą ekspresją, bo to nie Ty jesteś tu gwiazdą...
Wieslaw Bar
Wieslaw Bar:
Niesłychana pustka wali od tego Otoka-Frąckiewicza. Szkoda czasu Michalkiewicza na takie rozmowy.
Krzysztof M.
Krzysztof M.:
PiS to antypolska zakamuflowana partia komunistyczna z Magdalenki Kiszczaka. Zwyczajni obłudnicy i zdrajcy
ullisusa
ullisusa:
Eryk Rostowski
Wystarczy wygooglować Michalkiewicz Smoleńsk i od razu widać jak się facet pieni, jak traci sens, ... i już wiadomo z jakiego jest rozdania ... i przestałem go słuchać.

Stanisław Michalkiewicz, radiomaryjny „judeosceptyk”, nieźle żyje z datków. Teraz zbiera na drogie mieszkanie
https://oko.press/stanislaw-michalkiewicz-radiomaryjny-antysemita-niezle-zyje-z-datkow-teraz-zbiera-na-drogie-mieszkanie/
SZYMON1983 SZYMON1983
SZYMON1983 SZYMON1983:
Panie Rafale sugerowałbym nie zapraszać tego mitomana bo ten pan nic ciekawego nie ma do powiedzenia.Pan Targalski ściągnął mu kalesony na naszych oczach i wszyscy inteligentni zobaczyli jakie on ma onuce.NIC CO ON OPOWIADA NIE MA NAJMNIEJSZEGO ODZWIERCIEDLENIA W RZECZYWISTOŚCI.
Dziękuje i pozdrawiam
Łukasz Fila
Łukasz Fila:
Matko Święta OTOKA ogarnij się bo Ci język od lizania pewnych szczególnych partii Pana Stanisława zbrązowieje ...
Taken2404
Taken2404:
Pan redaktor z gwiazdy śmierci jest wściekły, bo go lis ugryzł.
lusi luckowa
lusi luckowa:
Moje spostrzeżenie z dnia dzisiejszego które Tak mną wstrząsnęło że nigdy w życiu nie zagłosuję na PIS - już wyjaśniam Włodzimierz Czarzasty - KOMUNISTA - twierdzi że JERZY POPIEŁUSZKO KSIĄDZ został zbity przez zwykłych bandytów - na stanowisko WICEMARSZAŁKA w głosowaniu popiera go 177 posłów PIS - 177 noży w serce JERZEGO POPIEŁUSZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy namorderców nie zagłosuję NIGDY NA LUDZI ZWIĄZANYCH Z PIS ......ZDRAJCY PO STOKROĆ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monika
monika:
Michalkiewicz ty ruska kreaturo !!! tylko tu u lewaka Otoki ......mozesz sie wyzalic ha ha ha .