Strajk Kobiet Protesty w Warszawie - 22.10.2020 - | POLAND ON AIR by Margas & Łogusz

▸ WESPRZYJ NASZ KANAŁ - https://patronite.pl/polandonair!
▸ Subskrybuj nasz kanał - http://bit.ly/2s5ZXtA! ▸ Zamów polsko-angielski album fotograficzny POLAND ON AIR - https://bit.ly/2FHmrF6! ▸ Zamów fotoobrazy z widokami polskich miast - http://POLANDONAIR.com
▸ Polub nas na https://facebook.com/polandonair i https://www.instagram.com/polandonair/
▸ Współpraca, licencja na ujęcia : [email protected]

22.10.2020, podczas drugiej fali epidemii koronawirusa,

polski Trybunał Konstytucyjny orzekł o niekonstytucyjności przepisów
dotyczących aborcji nawet w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu.
Wielu mieszkańców Warszawy zaczęło spontanicznie gromadzić się
pod siedzibą Trybunału, by następnie wyruszyć przez miasto do siedziby
partii rządzącej, a później pod dom jej prezesa na Żoliborzu.

Kiedy dowiedzieliśmy się o proteście, od razu spakowaliśmy drona i pojechaliśmy do centrum, żeby uwiecznić to co się dzieje.

-

On October 22, 2020, during the second wave of the coronavirus epidemic,
the Polish Constitution Tribunal ruled that the abortion laws are
unconstitutional even in the event of severe fetal impairment.
Many Warsaw residents spontaneously gathered by the Tribunal, then set off through
the city to the headquarters of the ruling party, and later the house of its leader in Żoliborz.

When we heard about the protest, we packed our drone and went to the city center to capture what's happening.

Muzyka: Karl Casey @White Bat Audio

#POLANDONAIR #Warszawa #strajkobiet

100+ komentarze:

POLAND ON AIR
POLAND ON AIR:
Drodzy! Zazwyczaj poprzez nasze filmy staramy się przynieść Wam radość, otuchę i chwilę wytchnienia. Jednak życie to nie są tylko ładne obrazki. W obliczu tego co obecnie dzieje się w naszym kraju nie możemy być obojętni. Zawsze z Wami, kobietami! Subskrybuj kanałhttp://bit.ly/2s5ZXtA!​ ⭐WSPIERAJ kanał https://patronite.pl/polandonair!
Krzysztof Sawczuk
Krzysztof Sawczuk:
Robi wrażenie.
Wixer PL
Wixer PL:
Ja raczej nie jestem osobą która powinna się wypowiadać w tej sprawie ale dla mnie powinło zostać jak było i koniec a nie teraz protesty i strajki. Po co to komu potrzebne? Rząd powinien nic nie zmieniać i po myśleć nad tą sprawą poważnie po pandemi.
Malgo Nowicka
Malgo Nowicka:
czy dolaczaja sie Ci co sa przeciw lockdown?
Krystian Scura
Krystian Scura:
To tak strasznie boli co się dzieje teraz w Polsce...
Pani Elzbieta
Pani Elzbieta:
Czy ktoś im w końcu powie ,ze konstytucja już od dawna zawiera zapis o prawie do usuwania ciąży zagrożonej ? Bo mam dość słuchania już tego bełkotu 😂😂
WspaniałyProducentCiasteczek 3
WspaniałyProducentCiasteczek 3:
Co za smutna rzeczywistość
TOYOT
TOYOT:
Niebieska Warszawa, część II :) pozdro Ola i Maciek, mam dla Was propozycję utworu w kolejnych filmach: Timecop1983 - On the Run, idealnie podchodzi pod Wasze klimaty no i wolny od licencji, Pozdro!
TheEvilN9ne
TheEvilN9ne:
1:46 mhm ten swiat do reszty oszalal? Akurat przypadkowo zachcialo im sie protestowac podczas covida.. mhm... moim zdaniem aborcja bylaby dozwolona w przypadku gwaltu, zagrozenia zycia matki..
ProgramTelefonowy
ProgramTelefonowy:
Cześć. Przygotowałem materiał o bieżącej sytuacji, miło mi będzie Was gościć
missconduct024
missconduct024:
Can someone pronounce strajk Kobiet in English please?
Is it stra-Gik ko-be-yet or ko-be-yitz?
Much 💕 from the states!!
Kordian 666
Kordian 666:
Myślałem ze wiecej jest tam ludu
Tomash Głowacki
Tomash Głowacki:
Maćku gratuluje. Dzięki i keep it up!
Coco Lilly
Coco Lilly:
I ten baner...lol. Co to ma być za hasło? Kto nas będzie słuchał jeśli będziemy reprezentować tak niski poziom? Chciałam iść na protest, ale to co się tam dzieje zmieniło moje zdanie. Nie będę brała udziału w tej szopce.
nomader999
nomader999:
Podsumowując to co zrozumiałem po przeczytaniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego prostym językiem: Aborcja upośledzonych dzieci z brzucha matki nie jest cacy w zestawieniu z polską Konstytucją. Konstytucja, nota bene napisana w 1997 r., mówi o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. TK ustaliło, że upośledzone, z downem i tp też žycie ludzkie itd. Żaden inny punkt prawa aborcyjnego nie był pod dyskusją, czyli zdrowie matki nadal ważniejsze, aborcja jest cacy po gwałcie, kazirodstwie, i takie tam. Więc chodzi o jeden punkt. Sąd powiedział, że wedle Konstytucji za którą jeszcze niedawno cała opozycja tkzw. totalna i środowiska anty rządowe gotowe były umrzeć, "muminki"( bo o nie głównie tutaj chodzi - około 45 % aborcji) to też ludzie, też mają żyć. Sprzeciwnice tego wyroku chcą zachować prawo do likwidowania muminków. Suma sumarum tak to wygląda dla kogoś z zewnątrz, który nie obstawia na żadnego konia w tym wyścigu. Dziękuję za uwagę.
bodek5100
bodek5100:
Lech Kaczyński. Prezydent bronił utrzymania kompromisu aborcyjnego, mówiąc, że i tak obowiązujące do teraz przepisy są najostrzejszymi na starym kontynencie. – Wysoko sobie cenię koalicję, która jest w stanie zmieniać Polskę, natomiast jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam – nie wolno naruszać – stwierdził w marcu 2007 roku. NIE PRZYPUSZCZAŁ ŻE ZDRADZI GO JEGO WASNY BRAT!!!!!!!
katarzyna Lila
katarzyna Lila:
Zjednoczyć się wszyscy!!
baszko81
baszko81:
tu przynajmniej nie było prowokacji przez podstawionych ludzi
Mario Mario
Mario Mario:
Demokracja i dyscyplina nierozlaczne :)
Lady Aga
Lady Aga:
Wydaje mi się że ten filmik pokazuje artyzm autorów, po co siebie wzajemnie wyzywać i obrażać? Niestety my którzy wiemy o co walczymy , nie wytłumaczymy innym co o tym myślimy, bo tacy ludzie są zaślepieni i nie widzą tego co się dzieje wokół. Nie liczy się dla nich dobro dziecka czy tego rodzica, a własny pogląd. Oni nie są w takiej sytuacji, albo nigdy nie byli i nie będą. Dlatego nigdy nie zrozumieją. Piękny filmik! Kawał świetnej roboty! 😊
Elzbieta Zawistowska
Elzbieta Zawistowska:
Czy nam coś szykują najpierw chłopów -5 Kaczyńskiego z kapelusza a teraz z szuflady aborcja co jej nie tykali przed wyborami NIE NAM ŚADZIĆ -nie wiemy jakie dramaty kobiety spotykają ? oraz czerwona Polska dziś ?już dwie grupy wyprowadzili na ulice ,czy to celowe działanie ? mobilizacja wojsk w Polsce ?POMPEO przylatuję w odwiedziny podczas epidemii ?
Michał Dobrowolski
Michał Dobrowolski:
Słabiutka frekwencja.
Robert Jagieło
Robert Jagieło:
Niech milosc wygra!
Papa Smerf
Papa Smerf:
To już koniec strajków?
matespider
matespider:
2020 - times where air for breathing is taxed 😄
Amnesiahero hero
Amnesiahero hero:
Jestem młodą kobietą i boje się żyć w tym kraju.
Mark Howgh
Mark Howgh:
Czyżby zaczynała się II Rewolucja Październikowa? Pierwsza doprowadziła do powstania niepodległej Polski, druga może przyczynić się do jej 'unicztożenia', jak mówią nasi słowiańscy bracia ze wschodu
Cezary Nieznany
Cezary Nieznany:
Ludzie kiedy wy zaczniecie używać mózgu?, od okrągłego stołu politycy sukcesywnie niszczą i okradają Polskę i Polaków i jedynie zmieniają nazwy partii politycznej. Od początku cały czas w polskiej polityce występują te same gęby i w kółko to samo obiecują, a po obięciu władzy zaczynają mieć cały naród w dupie. Od samego początku a już tyle lat minęło nic nie spostrzegliście. Dlaczego nie utworzy się w Polsce nowa partia z młodych i wykształconych ludzi?, powiem wam czemu. Nie miałaby szans wybicia się z tłumu politycznego.
Ba Baba
Ba Baba:
Nie musza używać wulgaryzmów, aby przekazać swój punkt widzenia.
mikolaj spacky
mikolaj spacky:
Co Was tak mało było ?
Marcin Lacfik
Marcin Lacfik:
Nie widać tysięcy niestety. Mało kobiet którym coś nie pasuje z tego wynika.
BarteQk HD
BarteQk HD:
ehhh
EVA115
EVA115:
Walczyc o wolnosc to wazne
Maki
Maki:
Mało a podobno tysiące było!
ixdxk
ixdxk:
NIE POPIERAJ PROJEKTU GODEK!⚡️✊🏽
Busy Bizi
Busy Bizi:
To ciekawe że w tym proteście policja nie przeszkadza a media pokazują to bardzo licznie i często,a w proteście stop pandemii gdzie ludzie protestują w obronie wolności policja wyciąga ludzi z tłumu legitymuje i robi prowokacje. Coś tu jest nie tak. Zastanówcie się nad tym dziwnym zjawiskiem .
Pozdrawiam
Mech Torfowiec
Mech Torfowiec:
Hmmm... trochę mało ludzi. Ile to może być na oko? Tysiąc? Dwa?
Kropka Kropka
Kropka Kropka:
Drodzy Rodacy macie to, na co oddaliscie swój głos w wyborach. Do domu spać i czekać na 500zl.
Andżelika Wsół
Andżelika Wsół:
To wszystko jest smutne w c*uj.. zepsuli Cię Polsko..
HUSAR 1410
HUSAR 1410:
Dobra muza dodana 😁
: o
: o:
Został wypracowany kompromis samo słowo Kompromis już coś znaczy i nie można jechać taką chamówą- będzie tak i koniec, i to jeszcze żeby wejść w d**ę rydzykowi, tym bardziej że nie mówimy o zdrowych płodach, tylko o nieuleczalnie lub śmiertelnie chorych, takich które są zdeformowane lub umrą po urodzeniu- wywołując traumę u rodziców którzy już na drugie dziecko się nie zdecydują albo całe życie będą roślinką, i wiem że to okrutny fakt ale z przyjściem na świat dziecka roślinki kończy się życie jego rodziców, którzy już do końca życia będą stać przy łóżku, patrząc w oczy które nie patrzą na nich, z rentą 700 złotych, a co z tym dzieckiem gdy rodziców już nie będzie?
Rodzice dzieci z downem modlą się aby umarły szybciej niż oni, z miłości do nich, bo nie znają odpowiedzi na to pytanie, a może znają aż za dobrze.
Der Job
Der Job:
Od lat nie głosuję ale są za samo już to że TA DZIADOWSKA PARTIA ZMIENIA TAK WAŻNE PRZEPISY W PORZE KIEDY NIE WOLNO PODEJMOWAĆ ZORGANIZOWANYCH PROTESTÓW OBIECUJE ZE KAŻDY KOLEJNY GLOS BĘDZIE PRZECIW PISOWI. JESLI ZGODZISZ SIE ZE MNĄ ZRÓB TO SAMO. (Facet)
MICHAŁ SZ
MICHAŁ SZ:
Za parę lat wybory do parlamentu, głosować i tyle a te szopki uliczne , w głowach ludziom się poje....o od tej demokracji! I co z tego wyjdzie ,poleje się krew , zaczepki w stronę policji, wandalizm na ulicach , dołączanie się zadymiarzy , LGBT , rolnicy, przedsiębiorcy!!! Ludzie opamiętajcie się i tak gospodarka ledwo przędzie a wy dobijacie gwóźdź do trumny! Ustawa aborcyjna to wierzchołek góry lodowej - to nakręcanie opozycyjnych partii politycznych. Jak może poseł Braun drwić z policjantów na służbie w Warszawie a w tym samym momencie w Białymstoku kobiety skandowały ,, Bosak - wypierdalaj! to nie ta sama partia???!!! To jest walka o przejęcie władzy w Polsce a nie o jakieś ustawy. Pomyślcie ! Stara doktryna dziel i rządź!!!!
gyrayec
gyrayec:
Niebo się cieszy, piekło zawyło...
KryzyswPolsce
KryzyswPolsce:
film który pokazuje prawdę kanał youtube.
KryzyswPolsce polecam zobaczyć.
temp911Luke
temp911Luke:
Z takim haslem to rozumiem raczej nie najwybitniejsza inteligencja szla tymi ulicami ? : )
Wojciech Paweł Jankowski
Wojciech Paweł Jankowski:
Garstka
Tomasz
Tomasz:
Ale ludzi. Pewnie z jednego osiedla sie skrzykneli xD I to jeszcze w Warszawie. Hahaha!
Arturo N
Arturo N:
O to chodziło władzy... pięknie zrobili Polaków, zajęli Was czymś innym- a za Waszymi/ Naszymi plecami teraz się dzieje. Niech Polacy zaczną szerzej myśleć i lepiej czytać ! Boże Błogosław Polsce i zachowaj społeczeństwo od zniewolenia, kłamstwa, nie pozwól aby człowiek człowiekowi znów zgotował przykry, bolesny los...
Stefanie Maly
Stefanie Maly:
Unfassbar traurig..Grüß aus Deutschland 🇩🇪.
włączONy
włączONy:
Myślę że prawo do opini mają kobiet/rodziny które są w danej sytuacji...nikt inny nie jest w stanie tego zrozumieć.
Jacek Kuchalski
Jacek Kuchalski:
Strajk kobiet ? Nie chodzą do pracy, czy jak ? O co tu chodzi ?
Pączek XD
Pączek XD:
Macie na co głosowaliście idioci :)
Rafi Rafi
Rafi Rafi:
Rzad i kościół do likwidacji
Jan Herbu Rodo
Jan Herbu Rodo:
"Wypie*dalać" świetne hasło, nie ma co... Tak btw, to widziałem kilka artykułów na temat tej spontanicznej demonstracji i byłem przekonany, że jest znacznie większa, a tutaj może z 3 tysiące ludzi.
Justyna Mitka
Justyna Mitka:
Cholerne zbiry rządzą !!! Ale przyjdzie kryska na matyska. Dopóki dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie...
101kropka101
101kropka101:
Chapeau bas dla twórców tego filmu! Mocny przekaz bez zbędnych słów.
Edith Matus
Edith Matus:
Tłum z transparentem "Wypierdalac" za dobrze o sobie nie świadczy
Blutbad
Blutbad:
Temat skutecznie przykrywający lockdown i niewydoloność służby zdrowia
Piotr K
Piotr K:
Zdążyły się urodzić to sobie protestują. Wogole co to za hasło wypierdalać? Sami odbierają sobie powagę sytuacji. Zero rozumu.
carolajneagle
carolajneagle:
Spacerowicze 😘⚡
Ryszard Czernecki
Ryszard Czernecki:
:D
Julia Maik
Julia Maik:
Osób było dużo wiecej, szacuje się że nawet 80k szkoda że tego nie ma na filmie
Rafi Rafi
Rafi Rafi:
Zlikwidowac rząd i kościół
mario 1
mario 1:
A koronawirus czeka na takie zgromadzenia i ma tam raj na ziemi sami pchają się na OIOMy
Kari Lab.
Kari Lab.:
Normalnie 'chore', każdy ma prawo żyć. Prawo do zabijania ludzkiego życia.? Czy jest się 'chorym' czy z 'gwałtu' to dziecko niczego nie winne.
Krzysztof Cieszyński
Krzysztof Cieszyński:
brawo
Archon128
Archon128:
Brawo !!! ***** *** !!!
Jan Łupinski
Jan Łupinski:
Po perelowskie kołtuny ,nie mogą pogodzić się z żeczywistoscią i każda okazja jest dobra by gryść po kostkach demokratyczne wybrany Rząd
Krzusieq
Krzusieq:
Może by tak zapomnieć o tym wszystkim co nas rodaków dzieli i połączyć siły z rolnikami, przedsiębiorcami branży fitnes, i innymi niezadowolonymi grupami zawodowymi? Pojedyńczo nic nie zdziałamy a razem możemy wszystko, możemy być siłą która w końcu złapie ich za mordy i pokaże, że rząd powinien służyć obywatelom a nie na odwrót.
More Anticipating
More Anticipating:
In einer erstaunlichen Erklärung behauptet der Ex-Forschungsleiter des Pharmariesen Pfizer, Mike Yeadon: „Es gibt keine wissenschaftlichen Erkenntnisse, die auf eine zweite
Welle hindeuten.“ Er behauptet, dass falsch-positive Ergebnisse der unzuverlässigen Covid-19-Tests dazu benutzt werden, eine „zweite Welle“ aufgrund von „neuen Fällen“zu erfinden.

Damit bestätigt der Big-Pharma-Insider die Kritiker der staatlichen Corona-Politik, die seit langem davor warnen.

Yeadon belegt seine Aussagen in einer
gemeinsam mit Fachkollegen veröffentlichten Analyse.
TheZagiello
TheZagiello:
Każda władza korumpuje. Władza absolutna korumpuje absolutnie.
Ada X
Ada X:
Kadr tłumu z napisem „ wypierdalać!” 😍
Mam ciary. Dzięki Poland on air! Świetna robota.
Eternal Glow
Eternal Glow:
A jak się ta muzyka w tle nazywa?
YouCanMakeThis
YouCanMakeThis:
Pierwsza fala koronawirusa nawet nie skończyła się... Jeśli pierwsza fala by się skończyła to byłby okres, kiedy nie odnotowywano nowych zarażeń na koronawirusa, a tak nie było. Przez cały okres od marca mamy zarażenia. To jest ciągle 1 fala, 2 jest dopiero przed nami.
Maciej Grodner
Maciej Grodner:
trzeba mieć wyjątkowo chore serce żeby protestować za możliwością pozbawiania życia drugiej istoty ludzkiej - swojego dziecka które w łonie mamy znajduje swój grób i to wszystko w imie fałszywie pojętej wolności .Przykre.
Virgin Mobile
Virgin Mobile:
Brawa dla bydła które rzucało kamieniami w kordon policji i imbecyli którzy zaatakowali reporterów. Daliście pisowi to czego chciał. Wstyd mi że z wami maszerowałem.
BlaXsi
BlaXsi:
XD
Aleksandra Dudek
Aleksandra Dudek:
Protestujący nie są ZA aborcją, tylko za prawem kobiet do decyzji. Nikt nikomu nie każe nikogo zabijać. Ciekawe, że jak się żołnierzy wyprawia na wojnę, czyli by zabijać, to nawet są kościoły garnizonowe od błogosławieństw. Dziwna logika.
Beata S.
Beata S.:
Mężczyźni mogą zakazywać, jak będą sami rodzić!!!
Maddie Pink Rock
Maddie Pink Rock:
Freedom and go on!!!!!!! Ani communist.
shuttze
shuttze:
Nie zapomnijcie na następnych wyborach nie głosować ;) bo przecież nic to nie zmieni
Janet Janet
Janet Janet:
Cała Polska powinna wyjść na ulicę nie tylko garść jako Polacy powinnyśmy sie zjednoczyć jak w jedno rodzinę
El Matador Del Mar
El Matador Del Mar:
Pokrzyczeli, pojęczeli i po rewolucji
Lively Rose
Lively Rose:
Wojna domowa
Kamil Mendel
Kamil Mendel:
Słaby ten protest - max 1 tys.
Kazek Kazek
Kazek Kazek:
Wybory i tak sfalszuja
Mark Gandi
Mark Gandi:
W €uropie kara śmierci została zawieszona , obowiązuje tylko w łonie matki.!
Dariusz Grzywacz
Dariusz Grzywacz:
Tam maszeruje tak samo duzo, co asystuje policyjnych radiowozów.
Rafi Rafi
Rafi Rafi:
Kościół ma wiele na sumieniu
Cezary
Cezary:
Dobre video, przynajmniej TVN nie powie, ze bylo milion strajkujacych 😂
skandal1966
skandal1966:
już zygota człowiekiem ale jeszcze do niedawna Kościół odmawiał pochówku poronionym płodom. W 2003 małżeństwo z mojej rodziny usłyszało od księdza: JA CZEGOŚ TAKIEGO NIE POCHOWAM. Był to poroniony, 4 miesięczny płód genetycznie zdeformowany przez trisomię typ 11. Dwa tys. lat istnienia Kościoła i dopiero "wrogie" media zmieniły to stanowisko
18Piosta
18Piosta:
Doskonale nakręcone i zmontowane! Gratulacje za fachową robotę! Świętnie się ogląda.
Jolanta K.
Jolanta K.:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
  Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
Andrzej Kik
Andrzej Kik:
Czyli demokracja funkcjonuje w najlepsze i było biegać do Brukseli z wywieszonym ozorem
Peter 89
Peter 89:
Wy juz dawno wszyscy powinniscie byc na ulicach! Rzad strzelil sobie w stope dotykajac tego trudnego tematu.Dajecie sie robic jak male dzieci...Kolejny raz pod plaszczem spolecznego problemu dzieja sie straszniejsze rzeczy z gospodarka. Firmy padaja jedna po drugiej. Klienci malych przedsiebiorstw sa polykani przez korporacje, ktore wzbogacaja najbogatszych jednoczesnie pogarszajac sytuacje rynku pracy. Destabilizacja waluty oraz rosnaca inflacja I dlug publiczny wpedza nas w dekady zaleznosci od potezniejszych krajow. Dzisiejszy polak stoi przed wyborem pomiedzy skrajna ideologia skostnialej prawicy wychowanej na podwalinach komunizmu I wspieranej przez instytucje robaczywego kosciola oraz totalna ignorancja lewicy ktora to wynaturza wszystkie mozliwe kategorie zycia spolecznego chcac uczynic wszystkimi rownymi wbrew naturalnemu porzadkowi rzeczy. Te kolo toczy sie nieustannie I napedza sie pozornym montesjuszowskim podzialem wladzy ktory istnieje tylko na papierze. Dodatkowo cala ta papka absurdu wzbogacona jest przez tendencyjne media i portale spolecznosciowe ktore nakrecaja spirale podzialu. Nasze przepisy to zas sterta utrudniaczy zycia codziennego. Teraz ta sterta powiekszyla sie o dodatkowy, calkowicie pomijajacy ludzki aspekt kobiecych emocji. Do tego ta cala pandemia w ktorej nic sie nie zgadza... Polska juz kiedys byla przykladem dla innych panstw. Ten nietypowy okres na swiecie to idealny czas na zmiane sytuacji o 180stopni. Trzeba obalic istniejacy porzadek sejmowy. Powolac nowy mocno pomniejszony rzad fachowcow. Specialistow w swoich dziedzinach. Oplacic ich kosmicznie dobrymi jawnymi dochodami. Ludzi z pasja I poczuciem misji. Niezaleznych od korporacji. Ograniczyc dzialanie kosciola oraz organizacji lewicowych. Przeksztalcic podzial administracyjny Panstwa. Uproscic przepisy. Wzmocnic armie o program nuklearny. Doswiadczenie pokazuje ze male panstwa uzbrojone w atom stanowia przeciwwage dla poteznych graczy. Ponad to calkowita reforma nierentownego NFZ, oswiaty...Mein God...nie to sie nie uda. Jestesmy zbyt pokreceni...😆
Dzisiaj Na Tapecie
Dzisiaj Na Tapecie:
Z przykrością stwierdzam że nasz kraj cofa się. Każda kobieta powinna mieć wybur.A w obecnej sytuacji kobiety zmuszają do kombinacji do aborcji za granicą bać na lewo. Niestety na nasze władze niema co liczyć .
Adrianna Lorens
Adrianna Lorens:
Szkoda ze nie pokazali po jakieś godzinie ile było osób, bo to sam początek, później mniej więcej 5 x więcej :)
james david
james david:
It is very sad that I saw from various media abroad, there were so many demonstrators. for example, like Hong Kong which is against China, Thailand wants justice from its king and wants to change to a republic and Indonesia is demanding justice from the government to reject the capitalist system.
Stay safe from canada 🇨🇦💖🇵🇱
Rafał G.
Rafał G.:
Jak przyszli po sędziów, i prokuratorów nie protestowałem. Nie jestem prawnikiem.
Jak przyszli po przedsiębiorców nie protestowałem. Nie jestem przedsiębiorca.
Jak gwałcili dzieci, nie protestowałem, nie jestem dzieckiem.
Jak przyszli po LGBT nie protestowałem. Nie jestem gejem.
Jak przyszli po rolników, nie protestowałem. Nie jestem rolnikiem.
Jak przyszli po kobiety, nie protestowałem. Nie jestem kobietą.
Jak przyszli po antykowidowcow nie protestowałem. Nie jestem antykowidowcem.

Jak przyjdą po mnie nikt nie zaprotestuje. Nikogo już nie będzie.