Strajk Kobiet Wrocław ★ "Rewolucja jest kobietą" ★ marsz ulicami

Strajk Kobiet. Protesty przeciw zakazowi aborcji.

100+ komentarze:

alina lewicka
alina lewicka:
Całym sercem jestem z protestującymi.Kobiety i covid wykończa dyktaturę Kaczyńskiego, oby jak najszybciej!! Emerytka
Danusia Zenitu fajnie i tak dalej
Danusia Zenitu fajnie i tak dalej:
Polacy w tym czasie PIS i nasz Sejm wprowadza ustawy przeciwko nam
Min o przymusie różnego rodzaju zabiegom medycznym
Kaczyński dobrze to obmyślił
Patrycja Żuk
Patrycja Żuk:
******* ***** !!!!
Księstwo Jelenia Góra
Księstwo Jelenia Góra:
jak niedawno urzędnicy zabijali niewinnych obywateli tego miasta to wszyscy cicho siedzieli. Na biednych nie trafiło ;) . Proszą się o koran !!! ;)
Sara Anna Kosińska
Sara Anna Kosińska:
A gdzie maseczki i odległość 2 m? W czasie protestów nie ma koronawirusa?
Roman Bachman
Roman Bachman:
Rząd to okupanci
HejtereQ_UwU
HejtereQ_UwU:
Dokładnie! ***** ***!
Hfhdbd Bdbdbdb
Hfhdbd Bdbdbdb:
WIĘZIENIE KOBIET! https://m.youtube.com/watch?v=uDh-Aw4gQVw
Norm Iridium
Norm Iridium:
Мы гордимся вами! Мы солидарны с вами!
Wiktoria
Wiktoria:
Do wszystkich zwolenników aborcji jak i jej przeciwników, którzy wrzucali wczoraj na fb artykuły za ochroną życia, oświadczenie TK lub na swoich profilach na tym portalu popieraliście wczorajsze protesty pod domem Jarosława Kaczyńskiego.
Otóż w wczoraj w Sejmie przepchano projekt ustawy zwanym projektem "O dobrym Samarytanine" (druk ustawy nr. 683) poniżej umieszczam link do tego projektu ze strony sejmowej:

http://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/druk.xsp?documentId=7BF6B02A4F4D40DDC125860600509725

Teraz każdy zapyta: "No i...?". A no i to, że jak sobie wyjdziecie na tą ustawę, ciekawe są 2 artykuły tej ustawy: Art. 18 pkt. 1 oraz Art.19, które brzmią następująco:

Art. 18, pkt.1
Naruszenie przez przedsiębiorcę ograniczeń, nakazów i zakazów w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej ustanowionych w związku z wstąpieniem stanu epidemii o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, stanowi podstawę odnowy udzielenia pomocy publicznej, w szczególności wsparcia finansowego związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Art.19
Nie popełnia przestępstwa ten, kto w okresie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego albo stanu epidemii, udzielając świadczeń zdrowotnych (czyli lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne) zapobiegając lub zwalczając zakażenia lub choroby zakaźne u ludzi w ramach rozpoznawania lub leczenia COVID-19 i działając w szczególnych, okolicznosciach, dopuścił się czynu zabronionego, chyba że spowodowany skutek był wynikiem rażącego niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach.

Czyli jeśli pracodawca nie dostosuje się do przepisów ustawy w związku z epidemią nie dostanie żadnych pieniędzy i firma mu padnie i stracą pracę przy okazji pracownicy.
Lekarze, pielęgniarki, dentyści oraz położne jeśli popełnia błąd, ustawa będzie ich chronić, a Ty drogi pacjencie jedynie co będziesz mógł zrobić to pocałować sobie klamkę. Szczegóły w linku do tej ustawy

Dzisiaj projekt ten ustawy trafił do Senatu!!!

Tutaj umieszam link:

https://rzecznikmsp.gov.pl/rzecznik-msp-przedstawia-marszalkowi-senatu-rp-uwagi-do-uchwalonej-22-pazdziernika-2020-r-tzw-ustawy-o-dobrym-samarytaninie/

Podsumowując:
Ci wszyscy, którzy wczoraj wzajemna nienawiścią broniąc swoich racji za aborcją przeciwko aborcji, wrzucaliście piękne cytaty za ochroną życia, którzy na profilowym koncie wrzucaliście zdjęcia popierając wczorajszy protest:

RZĄD WAS ZROBIŁ WSZYSTKICH ZA PRZEPROSZENIEM W H U J A I POKAZAŁ WAM 🖕🖕🖕

Sprytnie odwrócili uwagę społeczeństwa, a jednocześnie podsycili nienawiść w kraju tematem aborcji bo wiedzą , że ten temat najbardziej dzieli wszystkich Polaków, a jednocześnie jest wygodny dla polityków do przepychania niewygodnych ustaw dla nas Polaków.

Zacznijmy się ludzie jednoczyć i robić coś z tym, zamiast wciągać się w tą spiralę nienawiści, którą serwują nam politycy i media z całą tą "pandemią". Bo jak już się obudzimy, - ale za późno - to krzyczeć sobie jedynie będziemy mogli w domu, ale tego krzyku nikt go już nie usłyszy. Bo zostaniemy tak już zamknięci tymi nakazami i zakazami, że jedynie co będziemy sobie mogli to pomarzyć o ile i tego też nie zabronią.
ZiemiaDuch3434
ZiemiaDuch3434:
To co w tym kraju się dzieje jest niepojęte.
Darek Giem
Darek Giem:
Z tego co wiem to mielismy cofnąć czas o godzinę a nie o 500lat
Kręgosłup Moralny
Kręgosłup Moralny:
Kiedys bylem mocno zaangazowany politycznie z prawej strony, ale zrozumialem, ze ten system ma wladze, poniewaz my dajemy sie dzielic od lat. Wygramy z nim tylko jesli razem sie zjednoczmy ponad podzialami, niezaleznie jakie mamy poglady polityczne, religijne, lozkowe czy wolimy maski czy nie. Odzyskamy wolnosc... ale tylko gdy sie zjednoczymy. Tego wladza sie tak okropnie obawia dlatego systematycznie stara sie nas Polakow podzielic, a podobnie dzialaja rzady innych krajow.
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor:
Rewolucja jest kobietą ,a jak mawiał Georges Danton każda rewolucja zjada swoje dzieci
KryzyswPolsce
KryzyswPolsce:
film który pokazuje prawdę kanał youtube.
KryzyswPolsce polecam zobaczyć.
olas
olas:
***** ***
Krystian L
Krystian L:
Przy puczu wchodzi wojsko masakruje policje
VeniVidiVici
VeniVidiVici:
Nie pamietam takiej wladzy w Polsce ktora powodowala by tyle kontrowersjii ,protestow co ta obecna na uslugac episkopatu. Moze to jest zwykly proces ktory trzeba odchorowac, Widac jednak ze Polska nie bedzie takim samym panstwem jak wczesniej, pora zdjac Polske z krzyza, Polska wstan z kolan !!! kiedys wielki Lechistan, dzis maly klechistan
kvc
kvc:
⚡ https://youtu.be/YY3nm3OTK8U ⚡WROCŁAW 26.10.20 ⚡ STRAJK KOBIET ⚪🔴
Adam Gazurek
Adam Gazurek:
tyś widzioł wojnę... imposter, to jedyne obok czego cię widzieli
Krystian L
Krystian L:
Jak wojsko stanie za kobietami to kto ucieknie my czy policja?
Susanna J
Susanna J:
https://youtu.be/F1hNPtKq4o0 Hamburg też wkurwiony!
Tomasz Wagner
Tomasz Wagner:
Kaczy naczelniku naród idzie po ciebie
Krystian L
Krystian L:
Wojsko wejdzie przeciw policji
mar cgdw
mar cgdw:
Konstytucja chamy Konstytucja hahahaha
MrSbpool
MrSbpool:
A w "obronie rodziny" wszyscy klaskali jak Duda szczekał na LGBT.
Teraz juz nie bronicie rodziny?
Jak Wam ktoś odbiera prawa to już się nie podoba?
Dzwonimy na Srebrzysko
Dzwonimy na Srebrzysko:
bardzo dobrze!!!!
Nadine love
Nadine love:
Brawo popieram calym sercem
Labro Labro
Labro Labro:
popieram 100%!!
Alexandros
Alexandros:
XD
Andreas Gruber
Andreas Gruber:
🇦🇹👍
Zenon Guz
Zenon Guz:
Ciekawe czy Soros ogląda te protesty....
Maria Marecka
Maria Marecka:
Ale czy te panie wiedzą że Trybunał Konstytucyjny nie ustanawia prawa ? Czy wiedzą że ten zapis w Konstytucji wpisali ci którzy opracowali Konstytucję tj Prezydent Kwaśniewski ze swoją lewicową partią ? Na pewno nie .
maks 223
maks 223:
No c#$j strajkują i tak kaczor i pisiory tego nie zalegalizują

A że wyzywają PiS (co popieram)
To jeszcze bardziej prowokuje Kaczyńskiego zeby tego nie legalizował
MZ⭐ 2020
Sebastian Polak
Sebastian Polak:
,Art. 4. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośredni''.
barbaraibiel
barbaraibiel:
Brawo kobiety! Nie poddajcie się!
Anna S
Anna S:
Dostajemy informacje, że kobiety, u których stwierdzono wady płodu są od czwartku masowo wypisywane ze szpitali."
: o
: o:
Został wypracowany kompromis samo słowo Kompromis już coś znaczy i nie można jechać taką chamówą- będzie tak i koniec, i to jeszcze żeby wejść w d rydzykowi, tym bardziej że nie mówimy o zdrowych płodach, tylko o nieuleczalnie lub śmiertelnie chorych, takich które są zdeformowane lub umrą po urodzeniu- wywołując traumę u rodziców którzy już na drugie dziecko się nie zdecydują albo całe życie będą roślinką, i wiem że to okrutny fakt ale z przyjściem na świat dziecka roślinki kończy się życie jego rodziców, którzy już do końca życia będą stać przy łóżku, patrząc w oczy które nie patrzą na nich, z rentą 700 złotych, a co z tym dzieckiem gdy rodziców już nie będzie?
Rodzice dzieci z downem modlą się aby umarły szybciej niż oni, z miłości do nich, bo nie znają odpowiedzi na to pytanie, a może znają aż za dobrze.
Sylwia G
Sylwia G:
Nie wiem moze jestem inna ale nie rozumiem jak mozna protestowac za smiercia czlowieka, nie potrafilabym usunac chorego dziecka Bog nigdy nie daje nam wiecej niz bysmy nie byli w stanie uniesc... Tu chodzi o PRAWO BOZE z tego bedziemy rozliczani. Nie potrafie zrozumiec protest smierci :(
Michał Cz
Michał Cz:
Najpopularniejsze słowa dekady 2020-2029: Je*ać PiS!
Helen Stewart
Helen Stewart:
Matki Polki! W Was cala nadzieja, ze wyp...rzycie ten rzad na zbity pysk
Młode Rolnictwo
Młode Rolnictwo:
Ja jestem rolnikiem i strajkowałem przeciwko 5 dla zwierząt Kaczyńskiego i jakoś nikt z miasta nie poparł rolników tylko każdy jeszcze na nich narzekał i ja tego też nie popieram. Jak chcą strajkować w tej sprawie to niech idą pod sejm bo drogi to my blokujemy i my jesteśmy od wyzywania polityków. //// Ciekawe czy każdy ma tam 18 lat i prawo do głosu.
Grażyna
Grażyna:
CO TE STARE DZIADY W SEJMIE MOGA WIEDZIEC NA TEMAT OPIEKI NAD GLEBOKO UPOSLEDZONYM DZIECKIEM JAK CO NIE KTORY MA TYLKO KOTA A RESZTA TO SIEDZI W POKOJKU POSELSKIM CO TE BENCFALY WOGOLE WIEDZA NA TEMAT WYCHOWANIA DZIRCI
Magic Psy
Magic Psy:
W Polsce przelewa się fala C19 i protestujących kobiet wraz z rodzinami. Rozpedzony przez WHO - C19 - przekracza "słupki statystyk"!!!
W tym samym czasie na łamach mediów YT Prezes PIS namawia do walki bratobojczej w imie wartosci regilijnych.
Polacy jakim prawem ten człowiek nawołuje obywateli do łamania prawa - wychodzenie na ulice w czasie gdy wprowadzone sa zakazy zwiazane z C19 przez władzę rządzącą tym samym przez Prezesa PIS.
Od zaprowadzenia porządku na ulicach są słuzby Policji a nie obywatele Polski których Prezes namawia do wyjscia na ulice w celu ochroniania Kościołów.
Samo to "ORENDZIE" wzbudzilo ataki agresji na protestujace osoby, juz są ofiary poniewaz niektorzy obywatele zbyt powaznie potraktowaly slowa Prezesa i dochodzi caly czas do atakow na kobiety ktore protestuja wraz z rodzinami.
Polacy przyłączyli się do kobiet gdyż kobiety to ich żony i matki a czas jest trudny. Kolejne zatrzymanie gospodarki państwa odbija się na rodzinach polskich. Dlaczego Naczelnik posiadający narzędzia władzy w postaci Policji nawołuje do wyjścia na ulice i bratobójczej wojny domowej. Polacy nie dajcie sobą manipulować. Wykorzystajcie Wasza sile ponad podziałami.
W tym wypadku mamy do czynienia z jawnym podzeganiem do przestepstwa.
Prezes naduzył swoich kompetencji i powinien zostac postawiony do odpowiedzialnosci za te czyny przeciw Narodowi Polskiemu nawet jesli podłoże tych dzialan lezy w barku wiary Prezesa w pandemie bo przeciez dał temu przykład wielokrotnie łamiąc wprowadzane zakazy noszenia maski. Protesty kobiet zostały zaplanowane przez rządzących.
Nawoływanie Prezesa do wojny domowej to mowa nienawiści i zdrada przeciw Narodowi Polskiemu - rząd z roku 2020 ani z 1945/1989 nie jest wykładnia dla Narodu Polskiego który ma ponad 1000 lat tradycji narodu o szlachetnych
korzeniach istnienia.
Żyjemy w czasach głębokich przemian , na naszych oczach toczy się walka o władze i Naszą wolność.
Prominentne osoby zainwestowały w Nasz kraj i oczekuja zwrotu zainwestowanych srodkow.
Czy Polacy potrafia w tym chaosie odnalezc kierunek aby kolejny raz nie zostac oszukanym tak jak to stało się po roku 1989?
Polacy, My od zawsze byliśmy i jesteśmy Narodem tolerancyjnym.
Każdy z Nas taki jest.
Wyrosliśmy na tej Ziemi.
Jestesmy sola tej Ziemi.
My jesteśmy tymi ktorzy przyszli po Nich - Naszych znamienitych przodkach którzy zawsze walczyli z niesprawiedliwością.
Kim jesteśmy? z Jakiego Narodu powstaliśmy? Czy ponad 1000 lat Narodu Polskiego nie ma żadnego znaczenia?
Kto nie ma pojecia skąd pochodzi i kto jest jego przodkiem nie wie kim jest.
Nie chodzi mi o "dumę narodową" ale o stare szlachetnie urodzonych Dziedzictwo Narodu Polskiego i Królów Naszych,
i Naszej Ukochanej Ojczyzny - Polski .
Polska zawsze byla krainą sprawiedliwości i wspólnego poszanowania dla wszystkich Narodów zamieszkujących Rzeczypospolitą. Takich mamy przodków! Nie są nimi władze po 1945 ani obecnie rządząca władza.
Jesteśmy Dziedzictwem Narodowym - Narodem Polski z Krwi i Kości Naszych Wspólnych Przodków:
Jesteś - SUWERENEM! - To Nasz Kraj Narodzie Polski !
Nasz po naszych Dziadach i Pradziadach Szlachetnych Polakach!
Polacy wielokrotnie dowiedli swej szlachetności ratując małe dzieci z rąk oprawców w czasie II WŚ.
Ratując Anglię przed hitlerowcami. Walcząc i ginąc pod Monte Cassino i wszędzie tam gdzie dziala sie niesprawiedliwosc.
Jestesmy Narodem ktory potrafi zrozumiec gdy ktos Nami manipuluje.
Badzcie ostrozni Rodacy aby nikt Was nie zwiodl w tym Waznym dla Nas Polakow czasie.
tobyajashi
tobyajashi:
Jak byl protets przeciwko plandemi to wielkie halo bo ludziensie zbieraja ale teraz tonsie mogli zebrac ? likwidowali linki do relacji na zywo. Blokowali publilacje materialow. Nie pokazuja tych materialow w propozycjach. Jeden wielki cyrk. I oczywiscie uwazam ze ludzie zawsze powinni miec prawo do protrstow i manifestacji a co do kobiet wystepujacych w tej sprawie jestem za calkowita wolnoscia.
Marta Atram
Marta Atram:
Kiedyś tworzyliśmy jedną rodzinę. Nazywała się Polska. Dziś jesteśmy rozdarci i podzieleni. A protesty jakie w tej chwili mają miejsce dzielą nas na małe kawałeczki i o to właśnie chodzi. Podzielonym narodem łatwo się rządzi. Graja z nami jak z małymi dziećmi a my się dajemy podkładać jak te pionki w szachach. Musimy się zjednoczyć a nie dzielić bo tylko miłość może tutaj zwyciężyć sorry za ten wylew no ale to jest jedyną droga do suwerennosci. Miłego
Grzegorz
Grzegorz:
BRAWO tylko należało by cały sejm wyjebać!
Dieter Müller
Dieter Müller:
DLACZEGO MĘŻCZYŹNI (w sutannach lub bez) DECYDUJĄ O ŻYCIU, ZDROWIU I PRZYSZŁOŚCI KOBIET !!! TO SKANDAL !!! CO TEN DZIAD JEDEN Z DRUGIM MOŻE NA TEMAT CIĄŻY, RODZENIA LUB NIE POWIEDZIEĆ ?!? ŁAPY PRECZ ! Niech klechy zajmą się pedofilią między sobą, z tym zrobić porządek 😠😠😠
BRAWO KOBIETY !!! BRAWO WROCŁAW !!!
Jasu
Jasu:
$$$
Aborcyjny temat zastępczy dla wprowadzenia ustawy przymusowych szczepień (tak w ogromnym skrócie) by wprowadzić jakiś stan nadzwyczajny czy wojenny by podczas takiego stanu móc zmienić konstytucję i przybliżyć wprowadzenie planu tak zwanego nowego porządku świata czyli rządu światowego prowadzonego przez tak zwane elity czyli bankowców (masonów iluminatów etc zwał jak zwał). Polacy-Słowianie nie dajmy się w to wrobić. Pozdrawiam ciepło i przemile Jasobietylkobuduje.
Robert Zolopa
Robert Zolopa:
A gdzie policja z gazem- jak w Warszawie sa jakies rozne kategorie zakazu zgromadzen?
Janusz Dąbrowski
Janusz Dąbrowski:
BARDZO WAŻNE!!!
Kowidowa banda, depopulacjoniści działają wprowadzając swoje rozwiązania krok po kroku.

22.10.2020 TK wydał znane już orzeczenie dotyczące aborcji. Spowodowało to gwałtowne protesty, słuszne zresztą, a w mediach zachłyśnięcie się tą sprawą – opisami protestów, brutalną reakcja policji itd. Tymczasem była to typowa przykrywka do przeprowadzenia czegoś znacznie bardziej ważniejszego, niezwykle istotnego. Przeczytajcie uważnie poniższy tekst.

CYT.:
„piątek, 23 październik 2020 @
Przymusowe szczepienia? Przegłosowano „obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”

Sejm przegłosował ustawę o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem Covid-19 (ustawa covidowa). Znajduje się w niej bardzo niepokojący zapis, który w praktyce może oznaczać przymusowe szczepienia na koronawirusa.

W Art. 15 przegłosowanej w Sejmie ustawy możemy przeczytać:
„W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wprowadza się następujące zmiany: […] w art. 46 b
a) pkt 4. otrzymuje brzmienie: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie”,
b) po pkt 4 dodaje się pkt 4a w brzmieniu: „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przyp. J. Dąbrowski
Uwaga!!! W poprzedniej wersji było:
4) obowiązek poddania się badaniom lekarskim przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów”
„Wycięto” słowa:
(…) oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów” – bowiem dotyczyło to osób chorych lub podejrzanych
… i wprowadzono dodatkowy punkt o treści:
„4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Taki zapis nie dotyczy już w takim razie WYŁĄCZNIE osób chorych i podejrzanych o zachorowanie. Taki zapis dotyczy WSZYSTKICH bez względu na stan zdrowia! Plan jest prosty – ZASZCZEPIĆ NAS WSZYSTKICH PRZYMUSOWO!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy wyżej przytoczony zapis może oznaczać obowiązek szczepienia się przeciwko koronawirusowi? Nie zostało to określone w sposób jednoznaczny, ale w terminologii medycznej „zabiegi profilaktyczne” to właśnie @t. szczepienia ochronne.
Jeżeli przegłosowana przez Sejm ustawa zostanie zatwierdzona w Senacie, może to oznaczać, że na każdego Polaka może zostać nałożony obowiązek przymusowego przyjęcia szczepionki. Nie będzie również ważne, czy sytuacja zdrowotna danej osoby będzie kwalifikowała go do zaszczepienia się.
Jeśli ustawa wejdzie w życie, rząd będzie mógł przymusić każdego do wykonania szczepienia nawet bez ustawowego włączania szczepień na koronawirusa do kalendarza szczepień obowiązkowych. Zapis może również oznaczać, że każdy będzie mógł zostać zmuszony, wbrew swojej woli, do wykonania każdych innych zabiegów medycznych.
Ustawa wzbudza kontrowersje przede wszystkim dlatego, że pierwsze szczepionki na koronawirusa mogą nie być bezpieczne dla zdrowia człowieka. Wiele firm chce stworzyć bowiem specyfik w jak najkrótszym czasie, przez co stara się skrócić cały proces prac nad nimi.
Istotną jest również informacja podana wczoraj przez portal Polska Times – w Brazylii zmarł ochotnik uczestniczący w testach szczepionki na koronawirusa. Badania nad specyfikiem zostały również na jakiś czas zawieszone z powodu niewyjaśnionej choroby stwierdzonej u pacjenta w Wielkiej Brytanii, u którego po podaniu szczepionki, będącej w fazie testów, rozwinęło się zapalenie rdzenia kręgowego, znane jako poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego. (…) „
Źródło: @t / @t
Janusz Dąbrowski
Aga Mar
Aga Mar:
Rząd podpisał kontrakt na 20 milionów szczepionek. Ten syjonistyczny rząd chce obowiązkowo zaszczepić wszystkich Polaków. Większość umrze, reszta przeżyje ale skutki trucizn wprowadzonych do organizmu będą odczuwalne po latach. Do 1948 roku funkcjonowało państwo Palestyna dzisiaj to uchodźcy we własnym kraju, 7 milionów żyje w obozach w warunkach nieludzkich, bez szans na rozwój, naukę, postępuje degrendolada gospodarcza i eksterminacja ludności cywilnej, 75% ich kraju przejął nowy właściciel. A świat na to patrzy i udaje, że nie ma tematu.

Polakom syjonisci i globalisci szykują taki sam los. W jednej chwili była Polska w jednej chwili będzie Polin. Ogarnijcie się i zacznijcie myśleć szerzej bo następne pokolenia Polaków będą żyły w takich obozach. Skupcie swoją energię na WALKĘ z PRAWDZIWYM WROGIEM a nie na opłacanych przez zainteresowane grupy tematach zastępczych.
Oliwka
Oliwka:
ktory mamy wiek?
mar cgdw
mar cgdw:
Niszcz antife !!!!
aishaa83
aishaa83:
Brawo! Popieram Was w 100%
adiactivated
adiactivated:
Kurw... bo już nie kumam.
To można zabijać, czy nie można!?
Stanisław Krupa
Stanisław Krupa:
Kobiety nie dajcie się pisowcom dotykać .
Asia W
Asia W:
Koniec wolnościDz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący
Wersja od: 20 października 2020 r.
Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]
1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody
Dawid Kotowicz
Dawid Kotowicz:
Nogi z dupy im powyrywal za takie coś. Tak się wychodowalo dzieci w niby “nowoczesnych czasach i technologii “ i takie rezultaty. Szkoda, że świat zmierza na dno. Normalnie 50 lat wcześniej by ich na miejscu by nie było.
Jacek Waz
Jacek Waz:
Wściekłość i opętanie tych kobiet jest porażającym jeszcze jednym znakiem końca czasów .
agata lip
agata lip:
I super , brawo kobiety :))
T Ch
T Ch:
BRAWO !!!!
Jacek Kuchalski
Jacek Kuchalski:
Rewolucja jest kobietą. Rozwalił mnie ten tekst. To jakiś artystyczny happening ?
Miroslawa Cepek
Miroslawa Cepek:
Brawo jestescie wspaniali
an active leaf
an active leaf:
Rewolucja jest kobietą ❤
Maria Szała
Maria Szała:
Brawo kobiety Przykład dla tych przed telewizorami.
Urszula Rymczonek
Urszula Rymczonek:
JESTEM JUZ STARSZA ALE BRAWO KOBIETY TRZYMAM KCIUKI WALCZCIE O SWOJE
Krzysztof Kwasigroch
Krzysztof Kwasigroch:
Ciekawy jestem czy ci co tak głośno protestują czy mają czyste sumienie ile dzieci usuneli bo swego co słychać to paniuśa twierdzi że to nie było w planach to tylko wpadka a dźecko do koszyka jak starą kartkę nie boją się Boga a propo ile jest nie kcianych dźeci po wakacjach czy ferjach to jest żenada co się dzieje
Daria Wencel
Daria Wencel:
brawo dla pań trzeba walczyć o nasze własne prawa
Tymon Tymonowicz
Tymon Tymonowicz:
Od jutra, tj. 24.10.2020. Ten przecież piękny kraj Polska, przemalowany zostanie na kolor czerwony. Czyżby komuna wróciła, w tak przewrotny sposób?
Robert Ws
Robert Ws:
...ale o co biega? :)
Lil-lake
Lil-lake:
ciekawostka nie tylko dla kobiet . Mężczyźni też powinniście dbać o waszą spermę. To miliony nienarodzonych dzieci!! Tylko do kobiet mają pretensję!! Średniowiecze kler wprowadza. O kużw a nie znoszę jak tego! A wy , klechy, ile spermy spuszczacie do klopa? To miliony nienarodzonych i nieochrzczonych dzieci!!
Księstwo Łódź
Księstwo Łódź:
wszystko na to wskazuje że 2O21 będzie nowa / stara granica pomiędzy Cesarstwem Niemieckim a Imperium rosyjskim zgadnijcie gdzie ?? Tak jak cukrownie i browary ... Zlecenie to zlecenie ?? GAME 0VER !

Oczyszczą Księstwo wrocławskie ;)
Jeger
Jeger:
Rewolucja jest kobietą hahaha Wielka mi kurwa rewolucja, którą ochrania kordon facetów 😂 I jak już tak walczycie to walczcie też o zrównanie wieku emerytalnego. Dzięki 👍 Szkoda słów
The74pep
The74pep:
Kobiety pamiętajcie za 3 lata o tym przy urnach wyborczych, zmieciemy tą mafijną złodziejską nieudaczną totalitarną władzę PiS z powierzchni ziemi.
kris Qek
kris Qek:
Tym pedofilom w czarnym kieckach to na rękę bo upośledzone niepełnosprawne dziecko nikomu się nie poskarży że ktoś je wydymał lub wydymał katolicki pedofilski kościół tylko na takie owieczki czeka
Teresa Babiarz
Teresa Babiarz:
BRAWO KOBIETKI TRZYMAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
katarzyna Lila
katarzyna Lila:
Popieram 🇵🇱
Mark Gandi
Mark Gandi:
W €uropie kara śmierci została zawieszona , obowiązuje tylko w łonie matki.!
Adrian Masa
Adrian Masa:
Jestem Polakiem kocham ojczyznę , wierzący w granicach rozsądku gdyż księży nienawidzę . Jestem za Kobietami w manifestacji trzymam kciuki mam nadzieje że te blade chuje z Pisu padną 🇵🇱⚓️⚓️👏👏👏👏👏
Igor Stempin
Igor Stempin:
Rozumiem, że można nie lubić pewnych decyzji rządu,ale strajk w tak trudnym czasie pandemi trochę słabo
Lukasz Stary
Lukasz Stary:
Malo wam covidu? mało wam zarażonych? marszujcie sobie dalej...za dwa tygodnie 200 tys zakażeń dzeki WAM...gratuluje jesteście MORDERCAMI NA WASZYCH DZIADKACH CZY RODZICACH BRAWO KOBITKI.
Babcia 49
Babcia 49:
Kaczyńskiemu i Morawieckiemu oddać pod opiekę takie dzieci na 3 godz dziennie
Jako KATOLICY nie zrobią im krzywdy.
Kaczor nie ma swoich to jako dziadek dobrze się zaopiekuję.
Nie będzie klapal chociaż tym dziobem niepotrzebnie, a będzie miał zajęcie.
Zjeżdżać z tego kraju.
Upokrzyliscie nas dosyć mam bliską rodzinę w Szwecji, Holandii i Niemczech tam nikt na ulicy nie ma obowiązku noszenia kaganca i korzystają z lekarzy rodzinnych normalnie.
Wont z tego kraju!!!
Szyszak
Szyszak:
ciekawe czy to te same madki 500+ które głosowały na pis xD
black & white eAgle
black & white eAgle:
Ile polskie Kobiety będą na " łańcuszku " kościoła rzymsko katolickiego? Ludzie bez przesady, gdy jest gwałt kobieta powinna mieć prawo wyboru, wogóle powinna mieć prawo wyboru. Co jeśli dziecko po latach szuka ojca, który jest gwałcicielem i matki która bydź może będzie się go wstydzić może się powiesi.... ? Chore nielogiczne państwo katolickie.
Adam Novak
Adam Novak:
Brawo! Wypierdalac a pisem i Kościołem
Obser Wator
Obser Wator:
Strajk w namordnikach nie absolutnie żadnego znaczenia
Agn Kulik
Agn Kulik:
Zróbmy strajk najbardziej dotkliwy dla rządu. Listopad miesiącem bez płacenia VAT nie róbmy zakupów, nie płaćmy rachunków, nie kupujmy benzyny. Jak nie będą mieli pieniędzy z podatków i akcyzy to nie będzie też kasy na pensje dla sędziów i policji
Tosiender
Tosiender:
ZAJEBIŚCIE, BRAWO WROCŁAW
Agata Dziedzic
Agata Dziedzic:
Jakich kobiet to wszyscy młodzież i dzieciaki ha ha ha ha !!!!!!!
Do Z
Do Z:
Pytanie brzmi czy te kobiety wiedzą w jakiej sprawie protestują. Bo śmiem wątpić czy odróżniają werdykt sądu od legalizacji aborcji A aborcji dot eugeniki .
Krystian L
Krystian L:
Trochę stracą pewność siebie.
Gimbu Europa
Gimbu Europa:
Aborcja: TEMAT ZASTĘPCZY, TEMAT ZASTĘPCZY, TEMAT ZASTĘPCZY, TEMAT ZASTĘPCZY, TEMAT ZASTĘPCZY, TEMAT ZASTĘPCZY, TEMAT ZASTĘPCZY ładnie przykrywa ustawę covidovą, która pacyfikuje wszystkich Polaków i daje rządowi bezkarność. A to dopiero początek ucisku. https://youtu.be/1y4xbyJth-k warto posłuchać #wakeup #protest
Damian Łukaszewicz
Damian Łukaszewicz:
UWAGA! Dziś o 21:35 na TVP1 film "Nieplanowane" zachęcajcie znajomych i rodzinę, a szczególnie tych, którzy uważają, że aborcja, to prawo wyboru.
Anonimowi GAMES
Anonimowi GAMES:
Chłopaki bo coś mi z gułagu uciekło (ps:co się w Polsce odpierdala to jest żenada najpierw lgbt teraz kobiety A NIEDŁUGO ZROBIĄ ROZBIORY POLSKI podziękuję za taką Polskę)
Witold Ambra
Witold Ambra:
Widac ze covid bo 3/4 ludzi uczestniczacych w tym marszu normalnie byloby na lekcjach .
Daniel Podatnik
Daniel Podatnik:
Nie mądre kobiety , Wiejska wrzucają temat aborcji przepchneła bezprawie pozwalające siła na ludziach wykonywać procedury medyczne pod pretekstem zwalczania covid 19
kropiak
kropiak:
A coś się stało że tak strajkują? I tak wyzywaja i przeklinają? Co sobą reprezentują... I tam widać jakis panów też - myślałem że to starajk kobiet
Janusz Dąbrowski
Janusz Dąbrowski:
Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
Stan prawny aktualny na dzień: 24.10.2020
Dz.U.2020.0.1845 t.j. - Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Art. 36. zapob.chor. zakaź.
Przesłanki zastosowania środka przymusu bezpośredniego
1.
Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
2.
O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
3.
Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
4.
Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
5.
Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
6.
Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
7.
Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
8.
Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody.
Radek Radoslaw
Radek Radoslaw:
Banda zwariowanych hipisow.