Studio Wyborcze PKW - WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze zapraszają do obejrzenia drugiej spośród trzech zaplanowanych na poniedziałek 22 października br. konferencji prasowych, poświęconych wyborom samorządowym. W programie konferencji - m.in. frekwencja wyborcza i inne dane statystyczne.

3 komentarze:

suski DlaWas-info
suski DlaWas-info:
Pierwszy raz tak obszernie i dokładnie PKW komentuje i wyjaśnia. Dobra droga w demokracji.
Ania Goszczynski
Ania Goszczynski:
Z jakiej partii jest pani Magdalena Pietrzak? Ta, która wyjaśnia nam nieprawidłowości w tych wyborach? Kim Są ludzie zasiadający w komisji wyborczej z jakiej partii jakiego zawodu???
Ania Goszczynski
Ania Goszczynski:
Mam pytanie, czy zrobiono statystykę głosów nieważnych, czyli z dwoma krzyżykami lub więcej??? Wątpię by ludzie byli na tyle głupi, to koń by zrozumiał że jeden Krzyżyk wystarczy, proszę podsumować te nieważne wyniki i opublikować!
Co z urnami, wiadomo że były przezroczyste ale nieszczelne, że możnaby przez szparę było wyciągnąc dane głosy, poza tym było mówione żeby składać Płachty nie wiadomo dlaczego takie duże na pół! Ktoś mi na to odpowie??? POza tym, przy każdej urnie powinien stać przedstawiciel jednej drugiej partii i pilnować! Czy zainstalowanokamery tak jak kiedyś o tym wspominano, ktore To powinny działać od pierwszego wrzuconego głosu aż do zamknięcia na kłódkę urny???