Szumowski: zakaz wychodzenia z domu poza potrzebnymi sytuacjami

W rozporządzeniu jest zakaz wychodzenia z domu poza niezbędnymi sytuacjami: do pracy, apteki - mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski podczas wspólnej konferencji prasowej z premierem Mateuszem Morawieckim, na której ogłoszono kolejne obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa.
Zaznaczył, że takie sytuacje, jak wyprowadzenie psa czy wyjście na spacer jest niezbędne, ale należy je ograniczyć.
Ograniczenia mają także dotyczyć środków komunikacji miejskiej, jedynie do drugie miejsce będzie mogło być zajęte. Minister zdrowia zaapelował do władz miast o zastosowanie tych zaleceń w transporcie miejskim. Nie doprowadzajmy do takiej sytuacji, gdy przebywanie w jednym autobusie może doprowadzić do zarażenia - powiedział Szumowski.
Więcej informacji w serwisie ISBnews.TV https://www.isbnews.tv/
orz w serwisie ISBzdrowie https://www.isbzdrowie.pl/

4 komentarze:

ISBnews.TV
ISBnews.TV:
Szanowni Państwo, każdy ma prawo do swojej opinii, ale zachowajmy kulturę wypowiedzi. Wszystkie wulgarne komentarze zostają usunięte i będą kasowane przez redakcję.
Maciejowski 300
Maciejowski 300:
Chcem z koleżanką wyjść się spodkać
PanDuszeq
PanDuszeq:
Ja potrzebuje jechać do dziewczyny, a od niej jade z nią do domu, dałoby radę, abym mógł do niej jechac i z nią sam na sam Spedzic czas, czy zostanie mi wlepiony ma jest?
Czarek Junior
Czarek Junior:
Dodam tylko jedno - z psami można wychodzić, ale nie znaczy to że z psem wchodzi się do sklepu czy krąży się z nim po całym Osiedlu i to kilka razy na dzień, k...a m.ć psiarze zrozumcie w końcu zagrożenie, czy aż tak bardzo boli głowa od myślenia? Jesteśmy całą rodziną z Panem Panie Ministrze.