Szymon Hołownia - Polska2050 - 6 kwietnia 2021 r.

Szymon Hołownia - Polska2050 - 6 kwietnia 2021 r.
https://wspieraj.polska2050.pl

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Wejdź na https://videoparlament.pl - tylko w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:

FB: https://www.facebook.com/videoparlamentpl
https://twitter.com/videoparlament

Źródła nagrań:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl

100+ komentarze:

Asd Kjh
Asd Kjh:
Sie k....wa "patriota" odzywa.
Piotr Grabarek
Piotr Grabarek:
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę dużo zdrowia.
Rudy Folksdojcz
Rudy Folksdojcz:
Schizofrenia Paranoidalna to groźna choroba.
Stanisław Półtorak
Stanisław Półtorak:
tak odpowiadać na podle ataki
nezon 3
nezon 3:
Każda osoba zaszczepiona zbliża nas do normalności. Problemem tylko jest segregacja chętnych do szczepień i wykorzystywanie tego do celów politycznych np. w Rzeszowie dla wyborów (ale to się powie że to bląd systemu lub że jest nieprawdą). Nieporadność walki z pandemią i szczepieniami wynika z wcześniejszego bagatelizowania (wybory ważniejsze od naszego zdrowia), zaniedbań (przez 6 lat można było coś zrobić a nie dofinansowywać swoich), braku testowania (testujemy wybranych), ukrywania prawdziwych danych (pokażemy tylko te które pasują), upadek zaufania do instytucji państwowych i dużo więcej jeszcze. Ale jest dobra wiadomość. Mogłoby być tak jak w Rosji albo na Białorusi a jeszcze nie jest. Na razie zmierzamy w stronę dyktatu węgierskiego i od nas zależy czy tam dojdziemy czy nie.
Rudy Folksdojcz
Rudy Folksdojcz:
PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA
Piotr Marchlewski
Piotr Marchlewski:
Dobrego dnia 🇮🇩💛
Roman Pociecha
Roman Pociecha:
No jak to sie stalo
Piotr Wilk
Piotr Wilk:
No glab kneten yyymmmmwwwyyymmmyyyyhhhy
Maciej O.
Maciej O.:
Jak się pan uczył po szczepieniu? Ja idę dzisiaj i ciwkaw jestem co będzie?
MARIA PIOTROWICZ
MARIA PIOTROWICZ:
Jak jest okazja to trzeba korzystac bo misimy walczyc z COWID
Joanna Karwowska
Joanna Karwowska:
POPiS trzyma się mocno. Łatwo nie odpuszczą.
niebieskaplaneta_pl blog
niebieskaplaneta_pl blog:
fajne okulary
Hugon Bukowski
Hugon Bukowski:
Pyk! - pyknął "człowiek mucha" , pyknięty szczepionką, z kawałeczkiem aktywnego czerwonego wiruska. Hołownia, już dwukrotnie rejterowałeś z drogi do wyższej posługi, czyli chwiejny i słaby jesteś, i sobie teraz może myślisz, że jak już jesteś zaszczepiony, to już stoisz na mocnych nogach, do 50 roku! Ale tu przecież nie o twoje nogi (platfusowe?) chodzi, tylko o to, gdzie one tkwią, gdzie są uwiązane , spętane. Już to widać coraz jaśniej i pewniej, naród to widzi, że tkwią w jaskiniowym, ukrytym gnieździe żmij i wężów, znajdującym się w centrum Warszawy, ukrytym podwójnie, bo pod nazwą fundacji im. bohaterskiego, zwycięskiego króla Rzeczypospolitej, Stefana Batorego! Działa to robacze gniazdo od początku tzw."transformacji", jako antypolskie, antynarodowe , ciemne, ukryte głęboko "deep state" !. To jest gniazdo piekła, z którego wywodzą się wszystkie antypolskie formacje tych samych złodziei, sprzedawczyków, zdrajców, przepoczwarzające się wciąż pod nowymi nazwami: Unia Demokratyczna, Unia Wolności, Platforma Obywatelska. Pieczę nad tymi zdrajcami wciąż sprawuje niemal stuletni obłąkany lewacki miliarder Soros (Węgry uwolniły się od niego), i wciąż nam tu zagrażają. Oto właśnie wynaleźli sobie niedoszłego kaznodzieję, bezwolną, posłuszną biedaczynę Hołownię. Ale wymyślili , z myślą o nabraniu "głupich polaczków", - Hołownia "Polska 2050"! Paranoja totalna. Biedny człowieku, jak już się zaszczepiłeś, masz otwarte wrota do piekła... Ale nawrócenie zawsze jest możliwe...
Radosław Jamróz
Radosław Jamróz:
Oczywiście, że szacunek dla medyków jest ważny, ale czy można mieć szacunek w przypadku, gdy osoba (członek rodziny) ma zasłabnięcie w kościele. Informacja od służb medycznych, że karetka może podjechać za 5 godzin. Rodzina, więc postanawia własnym samochodem dowieźć ją do szpitala, bo podejrzewają, że może to być udar, więc liczy się czas. Na miejscu słyszą, że nie wolno im przyjeżdżać z chorą, bo Covid, że powinni powiadomić prokuratora. W szpitalu godzinami nikt się nią nie zajmuje. W rezultacie wypisuje się na własną odpowiedzialność do domu. Tak wygląda polska służba zdrowia. I jak mieć szacunek???
andi pole
andi pole:
Ty nie jak lew krol wygladasz ty wygladasz jak ten tzw kochajacy inaczej , wiesz czemu nas K Krawczyk odszedl?, bo tacy jak ty sa politykami
Piotr Kruczek
Piotr Kruczek:
Czyli Ci co się nie szepią są źli nieopowiedzialni??? Dzieli Pan ludzi tak samo jak pis. Zaszczepił się pan? Ok. Dobrze. Ale po co się Pan z tego tłumaczy? Kogo normalnego to obchodzi?
dor krasnol
dor krasnol:
Czlowieku jak Ty wygladasz rozplacz sie jeszcze ofiaro losu na kolana do bata juz
judasz iskariota
judasz iskariota:
Zgadzam się z Tobą Szymon.
Bogna Rossy
Bogna Rossy:
Zaszczepiajcie się jak jest okazja i ten co chce .Bo w 🇵🇱to i tak nikomu nie dogodzisz ,zawsze szukają problemów ,nawet jak nie ma .Bravo 👏,ze się pan zaszczepił .a tych narzekaczy to pół Polski - dno 👎i dlatego taki bałagan .Niech się pan nie tłumaczy bo naprawdę nie ma z czego 👏👏👏
tom4444 tom4444
tom4444 tom4444:
Cokolwiek by mówił to nie da rady go słuchać. Żenada.
Antoni Pilarek
Antoni Pilarek:
Beksa dostał dyplom ! zuch ! Takich nam do komsomołu trza !
żółta rybka
żółta rybka:
PiS ma już pełne gacie. wkrótce całe [email protected] eksploduje.
PIOTR Viatorus
PIOTR Viatorus:
Szymek! nasz "celebryta" wyprodukowany w TVNie. Idealny produkt dla młodzieży HED
ewa biwi
ewa biwi:
Zachowanie legalne i odpowiedzialne. Decyzja zapadła w rządzie, nie był to błąd systemu. Zaproszenia rozesłane, terminy wyznaczone. Nie ma się z czego tłumaczyć.
Witold GZ
Witold GZ:
Wszystkiego Najlepszego
Aleksander Miskowiec
Aleksander Miskowiec:
Szymek, mozesz opowiedziec cos ciekawego?
Grzegorz M.
Grzegorz M.:
Panie Szymonie niech się Pan nie tłumaczy bo nie ma z czego! Normalni ludzie to rozumieją, a tym twardogłowym to nic do łba nie dotrze. A to, że niektórzy politycy PO mają nie po kolei w głowie to widać po wynikach wszystkich wyborów 0d 2015 roku. Miotają się, pokrzykują, atakują tych z którymi powinni iść pod rękę. A już latać do TWPis i nadawać na jedno z opozycyjnych ugrupowań to już kompletna degrengolada i upadek. Ale to jak widać proces ciągły, postępujący. Niczego się nie nauczyli.
Stanislaw Ryniak
Stanislaw Ryniak:
Pajacyk
franek dolas
franek dolas:
oddaj szczepionke
Krzysztof Górecki
Krzysztof Górecki:
polityczny pajac. Petru 2.0
Jack K
Jack K:
To czym Pan się różni od tych co byli i są obecnie przy korycie?
marek parapter
marek parapter:
Brawo Szymon!
Barbara Krakowska
Barbara Krakowska:
Panie Szymonie! Prawdziwa cnota krytyki się nie boi; Wytrzaj , pozdrawiam cieplutko🐥🐥🐥
Jerzy Karpiński
Jerzy Karpiński:
Ty Szymonek górna wara ci się wykrzywią! To chyba od szczepionki:))
Robert Prussak
Robert Prussak:
Panie Szymonie mam do Pana 100% zaufanie. Postępuje Pan slusznie i wygłaszane przez Pana tezy są całkowicie racjonalne. Przykro, że konkurencja nie jest w stanie dostrzec zdemoralizowanego i niedostowanego środowiska politycznego, które jest zogniskomane na nienawiści walce bezpardonowej
Areka Lord of the Asia
Areka Lord of the Asia:
Polskie społeczeństwo to kraby. Racjonalne myślenie jest rzadkością. I dlatego pisdzielskie ścierwo może się panoszyć....
Wiktoria Wiki Z.
Wiktoria Wiki Z.:
Gołym okiem dużo widać, ale najbardziej rzuca się na pierwszy plan debilizm nabyty.
Maria Molin
Maria Molin:
Naszych rządzących interesuje głównie diabeł gender i zbawienie a la Rydzyk. Amen
Ala ala
Ala ala:
Jest i płaczek
Mariusz Lubiszewski
Mariusz Lubiszewski:
Cwaniak nie wierze ci.
William P
William P:
Chucky
Stefan Libra
Stefan Libra:
Facet wyraźnie jest pewny siebie, i cieszy się z postępów, jak dziecko z cukierków, a jego wypowiedzi jakby szydzily z przeciwnej strony. Jak na jego wykształcenie, jest to zadziwiające, widać jednak praktyki TVN-u, nabyte typowo, po komunistach i trzeciej RP; tzn plują mu w twarz, a on patrzy w niebo i mówi, że deszcz pada. Chętni do niego, nie mają wyjścia, idą, bo zbiera wszystkich nieudaczników i wielkich kombinatorów politycznych. Czasem i artyści się trafiają np.; była Pani minister sportu Mucha; może, tu coś jej wyjdzie.
Jacek Mirowski
Jacek Mirowski:
Super Szymonek, jak Pioruś Pan.
Gina Wagner
Gina Wagner:
Szmek nie bal sie strzykawki? nie beczal jak nad Konstytucja?
Tomek Hara
Tomek Hara:
I znowu twarz wykrzywiona. XD
Anti Ja
Anti Ja:
Dowody?! Nie opinie! Na twoja rację!
Haarhus
Haarhus:
palikot--->petru--->hołownia ciekawe jak długo małpy jeszcze dadzą się nabierać na ten trik...Ukraina ma swojego muppeta teraz kolej na Polskę...
Anna Neemasac
Anna Neemasac:
synus ale lejesz wode...
ViiCiiii
ViiCiiii:
Panie Szymonie wywodzi sie Pan z TVN, to niemozliwe, ze zalezy Panu na Polakach. Wg TVN to przecietny Polak to chciwiec, prostak, taki nieprzyjemny i w dotyku i zapachu. Pan duzo mowi i tyle.
goniafrancuz
goniafrancuz:
Szymon, dzięki za twoją pracę!!!
Anita Kruk
Anita Kruk:
Panie Szymonie, nie ma się co tłumaczyć, bardzo dobrze Pan zrobił, przed chwilą Dworczyk ogłosił, że jest 900 tysięcy wolnych szczepionek i co? Niedługo sami bedą się prosić ludzi, żeby się zaszczepili, bo będzie ich tyle, a mało chętnych płaskoziemców. Tak trzymać.
kubus puchatek
kubus puchatek:
Ojojoj co sie stało bo sie Szymon zaszczepił i teraz elektorat dziadzi z kotem ma wode na młyn.A za kilka miesiecy bedą sie prosic,zeby sie zaszczepic,bo to gówno zwane szczepionką bedzie zalegalo na magazynach.Ja mam na to wywalone bo i tak nie mam zamiaru tego sobie wstrzykiwac.Oczywiscie najwiecej drą ryja antycovidowcy.
Mirosław Tomczyk
Mirosław Tomczyk:
Polska 3550 -z nim pilot już nie leci.
bona s-j
bona s-j:
Pani Janda dostała taką samą informację. Proszę sobie przypomnieć, co Pan wtedy mówił,
Jean Michel Jarre JMJ
Jean Michel Jarre JMJ:
ale on łże
Miro NN
Miro NN:
ale ja jestem wolnym czlowiekiem i mam prawo nie chciec tej szczepionki. Jesli moja dawke ktos wylal do zlewu to ja sie pytam czy konkretna dawka jest przeznaczona dla konkretnej osoby ? .....Jesli ja jej nie dostane to dostanie ktos nastepny kto tego chce. Skoro sie Pan zaszczepil to nie powinien sie Pan bac. Ja sie nie boje i nie potrzebuje szczepionki. TO JEST MOJ WYBOR !!
Julian Sulowski
Julian Sulowski:
Jaką sumę pan zgarnia od Sorosa za każdy dzień otmmaniania Polaków?
evolutionary humanist
evolutionary humanist:
oni boją się Ciebie !! , a ja ryzykuję I ufam ci.✌👍⚡🙋‍♂️
obiektywny obiektywny
obiektywny obiektywny:
Szymek, skończ jakąś szkołę, bo będziesz dalej matołem i pajacem do wynajęcia.Nigdy niczego nie kończysz zakręcony świrze !
mleczne zeby
mleczne zeby:
Minęła noc i.... zleciało się tysiące trollow no, no Panie Szymonie dalej robić swoje....
Roman Dobosz
Roman Dobosz:
Ależ on papla ? Jak ta żona może z nim wytrzymać.?
Antoni T
Antoni T:
I ty walczysz o wolne media? Dupku!
Dariusz Czapinski
Dariusz Czapinski:
Co za oślizgły typ.
Janina Brzoza
Janina Brzoza:
Szymon nie przejmuj się że niektórzy Cię hejtuja ale to sa pisiory to niema się czym przejmować
Gregorius Sinister
Gregorius Sinister:
...nie dajcie się ogłupić tej POpisowej marionetce w okularach 😁😂🤣 ...szczepi się poza kolejnością- niech się szczepi... zbiera PO-wców- spoko... regionalni działacze od nich uciekają- oooo? UWAGA LUDZIE!!!
obiektywny obiektywny
obiektywny obiektywny:
2050 , to powtórka PO i PiS , będzie farmazony cis
Marta Paszkowska
Marta Paszkowska:
Oh ty politykierze z bozej laski zadbaj lepiej zebys sie nie jakal!!
Lamer thing
Lamer thing:
Hołownia mówi patrzę na siebie. To musi być przykry widok
PIOTR Viatorus
PIOTR Viatorus:
do "hanna konowrocka" - Szymek jest tylko celebrytom wyprodukowanym w TVNie, jest jak Nikodem Dyzma
Antoni T
Antoni T:
Dlaczego skasowałeś poprzedni wpis ? Cenzura co ? Prawda , tylko prawda Cię wyzwoli marionetki!!!!!
Wiekowy człek
Wiekowy człek:
Nie ma wstydu nadal jest .....
PIOTR Z.
PIOTR Z.:
Tak - ten dureń znowu...się tłumaczy.
Kukułeczka Kuka
Kukułeczka Kuka:
To jest ten człowiek, który aż do znudzenia jojczył o "awarii" systemu rejestracji do szczepień, tylko jakoś ani słówkiem się nie zająknął, że w tym całym bałaganie JEMU SIĘ UDAŁO zarejestrować i zaszczepić niemal natychmiastowo??? Hue hue hue... przepiękny strzał w kolano. Nic mi do tego, że się zaszczepił - w końcu mógł - ale żeby wieszać psy na systemie I RÓWNOCZEŚNIE na tym korzystać to już *lekka* przesada.
Luke English Addict
Luke English Addict:
No ty na pewno jesteś w dobrym zdrowiu. Jak szczepionka?
MattRez
MattRez:
To ci kretacz jak choragiewka na wietrze
Janina Brzoza
Janina Brzoza:
Ludzie opamietajcie się przestancie krytykować jak nie masz nic mondrego napisać to dajcie sobie spokuj
Paweł Sławiński
Paweł Sławiński:
To właśnie Szymuś dziś pokazał jak strasznie można nie lubić ludzi,jad i banały
anna piek
anna piek:
Cwaniak i nędza moralna i duchowa tfu
Krzysztof Zietek
Krzysztof Zietek:
Starsze ludzie stają w mrozie a krzywy ryj bez kolejki żeby mieć dostęp do muszki poduszki
Włodzimierz Łuczak
Włodzimierz Łuczak:
Nałóż maseczke na oczy taki wstyd😣
ABC
ABC:
Przestań bredzić i zniknij !
Barbara Bugajska
Barbara Bugajska:
Sądzę ,że ani Po ani.p.Kukitz nie myślą przeciwsyawić się Pisowi im tam wygodnie!Po co im brać odpowiedzialność i coś robić?a w waszym b.pracowitym ruchu mamy nadzieję dziękuję
andi pole
andi pole:
Ty lider jestes 2050 ? Ciekawe jaki bedziesz mial elektorat po szczepionkach w 2050 r?
Małgorzata Zulczyk
Małgorzata Zulczyk:
Dziękuję za mądre słowa.
Malgorzata Stachelek
Malgorzata Stachelek:
Pozdrawiam Panie Szymonie tak trzymać
pawcio pawcio
pawcio pawcio:
Pierdolenie o wszystkim i o niczym.
Jeden wielki chaos.
Ty celebryta jesteś a nie polityk.
Krzysztof J
Krzysztof J:
Panie Szymonie niech zajmą się oszustem Obajtkiem.
Gjdhdjd Gsgshsj
Gjdhdjd Gsgshsj:
Co znów chodzi o pieniadze ??? A to kabareciaż !!!
Maria Pierog
Maria Pierog:
holownia wspanialy oszust i manipulant kopia rysia 6 kroli
andrzej rybus
andrzej rybus:
Super ,niestety Ten Pan nie nadaje się moim zdaniem na szefa partii, szkoda że ale to wiedziałem już wcześniej , może to i dobrze że pokazał swoją twarz ,ale że samemu strzelić sobie w stopę, przy Panu Hołowni ,nawet biedny Pan Borys Budka to święty ,ale to wyborcy tego Pana rozliczą .
bozena mastalerz
bozena mastalerz:
HOLOWNIA AL,A PALIKOT / MASAKRA /
Wiekowy człek
Wiekowy człek:
Nerwy napięcie rozszerzone źrenice nerwowe ruchy ...poszedł drogą Millera i tego babsztyla z teatru...
Jadwiga Sukiennik
Jadwiga Sukiennik:
Szymus był grzeczny .. nie płakał i dostał dyplom ... dzielnego chłopca .
Jest to jedyny dyplom który o trzymał w swoim życiu ... nie skończył żadnych studiów !!!!
Celebryta ...hi hi hi
Tukan T
Tukan T:
Czysty bełkot . Aleś POkazał klasę CWANIACZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrzej
Andrzej:
Panie Szymonie POWODZENIA im opozycja silniejsza tym szybszy koniec KACZYSTANU. 👍✌️🇵🇱
Piotr Gorak
Piotr Gorak:
Człowieku gdzie ty masz twarz , najpierw jedziesz na rząd i go krytykujesz.Potem wykorzystujesz sytuację i się szczepisz, z taką twarzą tylko uczyć się na niej siadać.
Janusz DE
Janusz DE:
Ja jestem ZA szczepieniem :) wszystkich politykow wyszczepic :) ale WARA ode mnie!
RozsądnyPan90
RozsądnyPan90:
Szymon znowu się skompromitował 😂ale mam bekę 😂😂😂
Rudy Rydz
Rudy Rydz:
Pisowska propaganda a debile wierzą