Tarcza 4.0 wprowadza zaskakujące zmiany w prawie karnym | ROZMOWY PIOTRA GEMBAROWSKIEGO

Gościem Piotra Gembarowskiego jest Paweł Frańczak z PFLAW. Tematami rozmowy będą kwestie związane z reformą prywatnego prawa gospodarczego planowanego przez rząd, uszczelniania podatku VAT oraz tarczy 4.0.

Więcej szczegółów w nagraniu.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz ? SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ - http://bit.ly/2uKuLPb
? JEŻELI CI SIĘ PODOBAŁO ZOSTAW ŁAPKĘ ☝️ W GÓRĘ I KOMENTARZ


Link na Facebooka: https://www.facebook.com/Comparic24.TV
Link do Twittera: https://twitter.com/comparic24
Zacznij oglądać nas również na żywo na stronie https://comparic24.tv

Miłego oglądania!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani badań inwestycyjnych w rozumieniu art. 36 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniającego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Autor oraz podmiot rozpowszechniający nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu te treści.

Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.

Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Powiązane wiadomości:

1 komentarze:

Robert Szkiel
Robert Szkiel:
Z całym szacunkiem asekurancki sposób wypowiedzi p. Piotra jest jeszcze bardziej drażniący niż miganie się polityków ;)